Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex-> Każde zdarzenie w naszym życiu którego doświadczamy jest po to, abyśmy mogli się czegoś o sobie dowiedzieć, a tym samym udoskonalić. Dlatego każde z nich jest nam potrzebne. Dziś masz ciężki dzień, ponieważ Twoje sprawy poszły nie tak jak sobie je zaplanowałaś. Ale może właśnie tak miały one się potoczyć z korzyścią dla Ciebie, tylko że na tą chwilę nie zdajesz sobie sprawy z tego. Dziś masz doła po to, aby jutro się obudzić i wstać już z innym nastawieniem na jutrzejszy lepszy dzień, czego Ci bardzo gorąco życzę. Przytulam Cię bardzo pięknie i cieplutko:) i trzymam kciuki, aby jutrzejszy dzień był już zupełnie inny. Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, Szarku, dziekuję Wam!! Najgorsza jest ta bezsilność... Wiem że bez problemu spłacę ten kredyt, nie mam ochoty ani zamiaru nikogo oszukać, a niestety czasem inni decydują o naszym byc albo nie być... A ja już wiem, że choćbym miała na głowie stanąć to kupię to, akurat TO mieszkanie.... Dziś jest kiepsko, Szarku, masz rację, ale jutro raniutko przed pracą jadę do banku w którym załatwiałam kredyt (55km:) ) i odbieram dokumenty... Może w ostateczności uda mi się wziąść pożyczkę z pracy.... Na szczeście są alternatywy... Jeszcze raz Wam dziekuję bardzo, bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula ;) Aalex... ja juz nie ma wyjscia , to podobno samo przychodzi.Nie wierze ,ze taka kobieta jak Ty nie zalatwi tego kredytu ;) Trzymam kciuki i przytulam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek... witam , cos czesciej zagladasz cieszem sie niezmiernie ;) Dzisiaj mama jakis taki dzien , kurde nie wiem co mam ze soba zrobic .Od srody mam zamiar sie uczyc bo w sobote egzamin.Wiec jakbym tak dluzej siedziala z Wami na forum to mnie goncie do robotyu ok ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, dasz radę, jak nie w tym, to w innym. Nie wszystkie mają takie rygory. Szarku, miło Cię widzieć znów:) Mi... no to szalejesz, ja na razie tylko głównie czytam:), poza służbowymi imprezami:) ale to sie nie liczy. Kadarko, co u Ciebie, jak nastroje???:) Cordulko, tego goscia trzeba ostro kopnać w... aby przypomniał sobie, że jest facetem;) A ja zmykam powoli do łózia, bo coraz gorzej ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, Kadarka, Biegnący, dzięki wielkie:) Kadarka, cieszę się, że jest dobrze... A ja proponuję zacząć od sierpowego, a potem przytulić;) Tak w ramach załagodzenia sytuacji;) Mi, już mi do książek, Wielki Brat patrzy:P Cordulko.... Toksyczny ten Twój M... No, ja ze swoim jestem umówiona jutro, mam ochotę pogadać, ale cholerka, chyba jeszcze za wcześnie... To tak, jak bym oczekiwała deklaracji... No nic, zobaczę jak się sytuacja rozwinie:) Dzięki Kochani że jesteście:) Uciekam juz w objęcia.... Morfeusza oczywiście:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!!!! :) Kadarko, widzę że ciekawe traktujesz mężczyzn;)..hmmm.. może spotkamy się, jak emocje opadną;) Alex, nie naciskaj na gościa, bo sie wypłoszy, ale pogadać trzeba. Miłego dnia Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze i moja radocha byla pred wczesna. ale od poczatku co do pracy to k...niby moja trzecia obrona ale boje sie jak cholera bo nienawidze marketingu jak ognia ale znowu ironia losu i zmagam sie z czyms czego nie do konca rozumiem. w piatek okaze sie. a co gorsza kolezanki z grupy te z ktorymi trzymalam sztame juz po obronie-jak ja im zazdroszcze ze juz z nich nerwy opadly. moj amant nowy tez sie nie odzywa juz 2 dni a ja jakos glupio sie czuje bo nie wiem czy praca mu nie pozwala!!!czy ma mnie gdzies!! mam jego plyty wiec jak bedzie chcial je odzyskac musi dac glos. moj przyjaciel stwierdzil ze po pol roku znajomosci z dziewczyna nie czuje zadnych dreszczy na jej widok ani na mysl o niej i bije sie z myslami czy sie z nia rozstac czy dzlej brnac w zwiazek byc moze bezzadenj przyszlosci. niby moja przyjacilka z lat szkolnych dostala dzieki cioci pracujacej w jakiesj administraci spoldzielni dostala chalupe bez kredytu po znajomosci i wkurwia mnie ze Aalex zmaga sie z tymi pipierzysaim bo jakis bankowiec-(w nawiasie mowiac mam tez takie paipery) czuje sie wladczy i jak bog. wkurza mni eniesprawiedliwosc i jestem zla , ze to takie pogmatwane i zwwile zycie jest. cche ns wakacje bo zwariuje ale .....albo kasy brak albo stosownego i taniego miejsca nad tym naszym polskim morzem a do cicoci do fdyni nie pojade a nie iwem czy kumpela mieszka tam gdzie mieskszla do zadnego namiru n akomore nie mam. przeraz mniemysla ze musze szukac pracy mam uczulenie na slonce i nawet pograc sie nie moge bo mnie wszystko swedzi dzieku wszytkim ze pytacie o moja obrone ale tym sie z wami a raczej wrazeniami podzieli w piatek i w koncu cos wypijemy:)) pozdro :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znpwu ja ale zapomnialam zapytac kobiety i mezczyni co czytacie aby sie ukulturalnic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Alu, przytulam Cię bardzo mocno... Mnie też wkur... taka niesprawiedliwość... I totalny brak życzliwości ludzkiej... W czawrtek w banku mało nie zabiłam ochroniarza, bo nie chciał mnie wypuścić po zamknięciu banku na minutkę do bankomatu, dziś byłam z rana w Słupsku po papiery i też o mały włos a pojechałabym na darmo, bo nie było babki, która obsługiwała mnie wcześniej.... Ale na szczęście chociaż to mam z głowy... Teraz uderzam do innych banków, trzymajcie kciuki:) Ja będę Alu trzymała kciuki za Twoją obronę:) Bardzo mocno:) Biegnący, spokojnie, nie mam zamiaru naciskać:) Pozdrawiam Was Słonka i życzę mimo wszystko miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Biegnący -musisz uważać na alkohol- nie rozpij się za bardzo na tych targach..;) Aalex- spóbuj w Banku BPH -podobno dają kredyty od ręki..:) Mi- miło, że o mnie pamiętasz...;) A co do przepradzek- sukcesywnie zwiedzam W-wę -już tylko obrzeża pozostały dla mnie dziewicze..;):P Pozdrawiam Wszystkich..:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was miski;) A no piekna pogoda ostatnio w moim miescie jest;) Aalex:) trzymam kciuki cały czas i kibicuję ,zobaczysz bedzie dobrze a potem bedzie i piekne mieszkanko i facet w tym mieszkanku ale fajnie:) Wiesz rzeczywiscie on chyba toksyczny jest tem mój M Ala....... oczywiscie trzymam kciuki za obronę i moze przed obrona napijemy sie po małym kielonku ;) cobys była wyluzowana co??;) A ostatnio czytam Nurowskiej \"Imię twoje\"i teraz wyszła druga część tylko nie opamietam tytułu:) ,chyba sobie kupie bo jestem ciekawa dalszej akcjii:) MI:) oczywiscie pijemy za twój egzamin sobotni ,ja trzymam kciuki i jak tam sprzedałas juz ten zestaw ogrodowy?? bo mój to nawet w promocjii jest hihi;):D pozdrowieńka:) Biegnący...... no chyba tak bede musiał zrobic kopne go go z całej siły tylko zeby sie nie rozpadł potem;) kadarka:) ja mam ochote zrobic dokładnie to samo:) Aga-ta:) No to juz mozesz robic za przewodnika;):D pozdrawiam:) ja wpracy sobie siedzę duchota jak nie wiem,ale mamy taki fajny widok za oknem siąśc tylko i malowac ehhhhhhh rozmarzyłam sie ;) ale rzeczywistośc jest brutalna,dobrze ze pozostaje we mnie jakas jeszcze siła co by tak sie tym bardzo nie przejmować:) pozdrawiam i zycze wspaniałego wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi:( TAK JAKOS DAWNO NIE BYLO ALE ZA TO BEDE CIOCIA MOJA SIOSTAR PO !) LATACH STARN BEDZIE MIALA DZIDZIUSIA:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... czego Ci smutno?? nie smuc sie bedziesz ciocią super:) no i gratuluje siostrze:) ze rodzinka sie powiekszy:) A mnie jest ni to smutno ni wesolo ot tak w sam raz:) dzisiaj zrobiłam sobie spacer wsród pól i stwierdziłam ,ze popołudniu było super światło do malowania jakiegos pejzażu, I własnie trwa koncert U2 w Chorzowie chcialabym byc tam teraz:) pozdrawiam i zycze udanego wieczorku a własciwie spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudny wieczór......... Zachód słońca na plaży......kocyk, piwko........ Woda w morzu taka ciepła.... A potem powrót 4km przez ciemny las:) Kiedyś za nic nie weszłabym do lasu po zmroku a dziś..... To był chyba najbardziej romantyczny wieczór w moim życiu:) Zapomniałam o całym świecie, o wszystkich problemach.... Żadnej rozmowy nie było... czuję, ze jest zupełnie niepotrzebna:) Szczęśliwa idę spać.... niech to trwa...............:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam rodzinke ja rozumiem ze na wsi spac nie moga o 5 rano ale zeby zaraz z nudow o tej porzez dzwonic sobie pogadac to przesada moj nowy anmant oczywisce wszystko wytlumaczyl jednym slowem-praca a jak mnie wkurzyl to sobie nie wyobrazacie od 2 tygodni mowie mu o obronie a on mnie wczoraj pyta \"kiedy masz obrone???\" dobrze ze byl daelo a wyslal sms bo bym chyba mu w ......strzelila tani i dobry (bez karaluchow i czysta posciela) hotel mi w warszawie potrzeba najlepiej w centrum -dajcie jakies namiary bo ja ostatnio netowi nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Duszyczki:) Kawa czeka, potrzebuję jedynie towarzystwa:) Cudownie mi dziś po wczorajszym wypadzie... Dziś wszystko widzę w innych, jaśniejszych barwach:) I ten spokój....... Czekałam na to rok, warto było:) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Aalex:) kurcze jak sie cieszę ,wrescie trafilas na faceta z twych marzen i snów;) zastanawiam sie ,czy jeszcze ja tak doczekam sie takich fajnych chwil:) ale jednak powiedzenie mojej babci sie sprawdza ,ze za długie czekanie dobre sniadanie:) pozdrawiam:) Ala....... co to znowu za facet ten twój ?? jakis nieprzytomy czy nieprzytomnie zakochany?? a hotele hmmmmm niestety nie znam a juz miałm poradzic ci wejscie na stronke netową Warszawy ,;) Idę na kaweczkę kolezanka przyniosła domowej roboty serniczek bedzie do kawki jak zanalazł:) trzymajcie sie i dobrej srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..🖐️ Aalex -zazdroszcze Ci az do bólu..;) Ciesz się tymi chwilami..nie każdy ma okazję doświadczać takich momentów ..:)- oby tak było jak najdłużej..! Ala- radziłabym Ci jednak poszukać danych w necie a potem po prostu zadzwonić do wybranych hoteli i zweryfikować informację..:) -możesz od razu zrobić sobie jakąś rezerwację..;) To najlepszy sposób.:) Lato -kurka ...a ja nie wiem co z urlopem. Popływałabym z dziką przyjemnością..ech...nie wiem czy w tym roku będzie mi to dane..;) pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula dawaj ten sernik kolezanki:))uwielbiam ostatnio:)) kawe wypilam zakupilam jakas mokate 3w1 nawet ok wole to niz nescafe jak dla mnie za mocna:) pytam o hotel bo brat ma szkolenie w wawie i w sumie szef placi ale chodzi raczej o to czy ktos moze korzystal i moze cos polecic:) psuje mi sie komorka:( cala noc sie ladowala i sie nie naladowala upatrzylam sobie nokie 6230 chyba:) ale mnie nie stac:) a ten amant to wcale nie moj:( zreszta nie chce:) narazie mi wystarczy dobra zabawa i jak powiedzial kolega trzeba go wytrzepac z kasy:) jakis chyba niedecydowany bo czasem mam wrazenie ze mu zalezy a udaje ze nie zalezy. wczoraj np. slal mi smsy do polnocy a to wkur.....jac:) poszlam do ksizegarni ale umnie wyobrazcie sobie nic nie ma:) mama dzis zwezila mi garnitur na obrone:)bez sensu placic kase i musiec to poprawiac:) aha no i uslyszec ze to nie zsezeon na czern to mnie diobija i caly czas o tym mysle zazdroszcze wam tych spacerow po nocy, plazy, bicia serca i dreszczy, zainteresowannia-bo ten moj chmmmmm chyba mysli ze ja jakas z kamienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- to tak przy okazji , drażni mnie to od jakiegoś czasu... -kobiety nie noszą garniturów..;) mogą za to załozyć żakiet albo garsonkę -jeśli do tego dochodzi tez spódnica i tworzy komplet...;) możliwe sa też tzw spodniumy..:) Taki mały wykładzik..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo..chyba, że jest to autentyczny garnitur Twojego ojca albo brata , który został specjalnie dla Ciebie przerobiony -wtedy zwracam honor..:) chociaz -właściwie wystaczy, ze to Ty go nosisz i wtedy automatycznie staje się żakietem ..:P Wybaczcie -ale lubie się czasem czepiać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-Ta ma racje
mnie tez draznia takie wypowiedzi,ze kobiety nosza garnitur.Sa niedouczone a beda magistrami od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -ta mi to nie przeszkadza racje masz -natomiast wkurza mnie slowo zakiet bo kojarzy mi sie to ze stara baba a ten pomaranczwy niech sie wyzyje i nie iwem dlaczego ale mam wrazenie ze to bywale topiku sobie na mnie uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- masz prawo nie przepadać za niektórymi słowami..;) A co do \"wyżywania sie\" podejrzewasz kogoś konkretnego..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z reguly tchorzy nie lubie a jak mu to sprawia radche to choc tyle ma pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w necie jakiejs fryzury bo zamierzam isc do fryzjera a cche sciac wloski na krotko ale jakos nie moge znlesc a moja fryzjerka ma jakies stare katalogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala....... przyjezdzaj do mnie mam fajna fryzjerkę własnie niedawno zciachała mi włosy na krótko i to całkiem niezle;) a czern jest zawsze modna i tyle ,ja mialam spodnium;) na obronie własnie czarne i wbiałe nikłe paseczki tzw. tenis;) no i oczywiscie zyczę powodzenia i trzymam kciuki:) Aga-ta:) eeee no chyba pojedziesz gdzieś na urlop ,chyba tak zl4e nie bedzie co?? w kazdym razie zostaja baseny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwile bo mam sie uczyc :):( Ala... ja nie mam problemow z garniturami bo mama krawcowa ;) wspolczuje. Ja wlasnie jestem na kupnie telefonu i zastanawiam sie nad tym modelem ,tylko Pani z obslugi klienta miala do mnei zadzownic i CISZA ... wszyscy mnie olewaja BUUUUUUUUU... nikt mnie nie kocha oprocz mojego pieska . Poczciwe stworzenie cieszy sie jak glupi za kazdym razem jak przychodze do domu nie wazne ile razy w ciagu dnia :) Aalex... ja czekam 5 lat i kur... nic ! Cordula... zmoknal mi zestaw i teraz nawet zestawu nie mam.Nie sprzedaje bo jak sprzedam to juz mi nic nie zostanie ;) Kadarka... przynajniej bedziesz slawna ;) nie wazne jak mowia ale wazne ,ze mowie ( jak to mowi moja kolezanka ;) ) BNiegnacy .... ;) Wypilam likier bo kolezanka ma imieniny i jakos prawo nie chce mi wejsc do glowy. Reinmar... Ty to studiujesz moze jakies korepetycje z prawa handlowego co . Bop to dla mnie czarna magia jak narazie :0?? HELP Ostatnio stwierdzilam ,ze tak bardzo blrakuje ,zeby mnie ktos pocalowal, przytulil itp. itd ....w momencie natomista kiedy do tego powinno albo na sama mysl ze ma to nadejs ogarnia mnie strach u jakbym uciekala od tego... moze ja jakas dziwna jestem niby chce a sie panicznie boje i nie potrafie sie przelamac ??DLACZEGO ?? Czy wy tez tak macie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×