Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam poniedziałkowo:) U mnie fajna pogoda i malownicze chmurki na niebie. A ja mam w planach wykupienie karnetu na basen i wrescie sobie popływam;) Biegnący..... fajna rzecz yoga tez troszke cwiczyłam;) kadarka:) Ala..... no co ty wyluzuj ;) aalex :);) no jasne parapetówa bedzie pierwsza klasa;) i twoja kawalerka też ;) No dzisiaj wpadnie mi troszke gotówki do kieszeni juz sie ciesżę na sama mysl;) a co; pójdziemy sobie z kolezanką poprawiac humorki;) miłego dnia:) MI:) KRZ:) a wy gdzie robaczki?? zakopaliscie sie już na zimę??;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Nie wiem co mam Wam powiedzieć o weekendzie - było mło..ale..;) Dzieli nas cała galaktyka..;) Tylko chyba On jeszcze tego nie zauważył..:P Za tydzień chyba delikatnie uświadomię Go w sprawie mojego wieku..;) zobaczymy jak zareaguje..;) Nie chcę chłopaka zwodzić niepotrzebnie.... Reinmar -nareszcie się odezwałeś..;) Aalex -ja też się wpraszam na ten parapet..;) zrób sobie taki duzy na wszelki wypadek..;) Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla tez jestem:) poszlam kupic garnitur na obrone a tu w tej wsi 2 skelpy i pani mi mowi ze to nie sezon na czern i nie ma i nie bedzie szybko-k....tylko to mi sie cisnie na usta Kadarka a na bule z dzemem zapraszam wlasnie rano otworzylam z czarnej porzeczki na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale łakomczuszek:) Trzeba było się podzielić z innymi:P Od salsy jak najdalej, rok temu przerabiałem z.. i nie mam za dobrych wspomnień. Cordulko:) Alu:) Agatko:) Alex:) Mi.. gdzie jesteś???? A Panowie zbierają zapasy na zimę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kolejnej już kawie:) Wczodzę tu, czytam... ale nie chcę Was już męczyć pisaniem o mieszkaniu:) Parapetówka będzie jak nic, AgaTa, wystarczy miejsca ... spokojnie;) Wszystko się tak dobrze uklada, nareszcie:) Od rana dziś uśmiech nie schodzi mi z twarzy, nie mogę usiedzieć na miejscu, już się nie mogę doczekać sobotniego wypadu do ikei:) Warto, naprawdę warto bylo na to wszystko czekać:D Miłego, super udanego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po jednym piweczku i to mocnym i mam fajny stan nieważkosci zupełnie niegrozny;) zupełny luzik;) A co do dzemów róznego rodzaju to najbardziej lubię powidła wiśniowe;) A co do facetów to dalej ich nie rozumiem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu kto:) Wczoraj miałem zabawne popołudnie z dwoma Vaderami ze Star Wars:) Z yoga niestety niue jest tak latwo, bo za pozno zajecia w innym miescie..hmm.. ale może na siłownię:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety w Krakowie
A mogłoby sobie być np... W Trójmieście... Echhhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to zrobiłaś Kadarko ale z tego co wiem i widziałem stalaś w jednej i drugiej kolejce i dostałaś co można było najlepszego. Chyba po znajomości... A więc nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) A u mnie też lato:D Kadarko, Ono idzie już do Ciebie:) Nic się nie martw! I FCA ma rację, podpisuję się pod tym obiema rękami:) A w ogóle nie chce mi się dziś pracować... Urwałabym się z pracy na plażę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie letniaki;) No narescie lato ,u mnie za oknem piękne złoneczko ale chłodnawo;chyba za tym ciepełkiem do do Krakowa pojade;) w pracy cudowny luzik;) ale fajnie ale za to musze siedziec do 19 no cóż jak mus to mus:) zjadłabym placka drożdzowego;) z wisniowymi konfiturami hmmmmmmmmm:) pozdrwawiam i przypominam ,ze niedługo noc swiętojanska i bedzie kwitł kwiat paproci:) miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
ermmmh rzeczywiście żenujące......przeczytajcie jeszcze raz to co napisaliście^^ już już usprawiedliwiam swoją obecność na tym badziewnym forum. szukałem po prostu czegoś na temat spitfire - utworu prodigy^^ już więcej nie będe...przepraszam ale musiałem coś napisać bo to co tu zobaczyłęm ehhhh żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... mam nadzieje ,ze dla mnie miejsce na tym parapecie tez sie znajzie :P ja juz mam wodeczke albo najlepiej z moich okolic Sliwowice ;P:P mam dojscia zalatwie wiecej pospadamy z tych parapetwo jak kanraki. Kadarka... FCA uroczo ci dogadal :P Biegnacy ...siezaczytalam i nie wiedzialam co od siebie dodac. Ala... teraz sa inne kolory modne po co ci czarny wez jakis inny wybierz, albo moze bez bedziesznapewno lepiej wygladac. Cordula.... 👄 pisze glupoty no wlasnie mam chcec wyslania smsa do pewnego pana,o ktorym musze zapomniec , korci jak nie wiem wie c bede tutaj pisac , troche wam pogledze co :):) Reinmar.. pozatym, ze zyjesz i nas czytasz to co tam ??? 🌼 lato u nas upal byl fajny i wiaterek ahhh a ja w pracy a tam sauna ok 40 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mi...:) 👄 Co tak rzadko u nas bywasz ostatnio?? Praca, jacyś mężczyźni..?:) Bardzo tu tęsknimy za Tobą:) Ja mam dziś baardzo wahliwe nastroje-od samobójczych do entuzjastycznych (jak teraz:) Słucham Take me higher i po prostu odlot...:) Zaraz do łózia i będzie dobrze. Nowy dzień, nowe możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI:) 👄 jakoś to przebolejemy;) jak rany no bo co zostaje innego?? chyba że zwarjować;) teraz to trzeba cieszyc się tym,ze te dni takie długie a nocki krótkie,bo za 3 dni dzien bedzie sie skracał,przeciez to straszne. A moje samopoczucie /?? jutro kolezanka ma urodziny ,pewnikiem jakies procenta tez będą czyli humorek bedzie dopisywał;) Spijcie dobrze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mój dzisiejszy nastrój można w skrócie tak opisać: :D:D:D:D:D:D:D🌻 Zapraszam na kawkę:) Dziś potrzebuję jej litry;) I podpisuję dziś umowę przedwstepną:) Mi, dla Ciebie też się znajdzie miejsce, ale super!:) Miłego dzionka Słonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie:( nikt z was kciukow za moj egzamin nie trzymal, dostalam test na ktory znalam odpowiedz z 20 na 2 pytania reszta to to co uslyszalam gdzies z boku a zeby bylo weselej i zebym sie troche pomeczyla to w poblizu polibudy natknelam sie na auto-bez kietowcy padalca taki mnie dreszcz przeszedl ze az myslam ze jakis zawal mam, bol jakis dziwny nogi mi posluszenstwa odmowily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugim niebycie na tym forum :) Podczytuję Was nałogowo, więc jestem na bieżąco... A dzis taki impuls chwili - przywitam sie, bo to nieładnie tak długo pozostawać w cieniu... Nie mam wiele na swoje usprawiedlwienie - standardowy zestaw - praca, gonienie w piętkę, za krótka doba etc... Zmęczenie wiosenne niepostrzeżenie przeszło w przesilenie letnie i nie mogę sie już doczekać wakacyjnych wyjazdów, zwłaszcza, ze jedną cześć zasłuzonych wakacji spędzę w Juracie, co oznacza także spotkanie z Alex i Kadarką (rezerwujcie termin !!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jakas nostalgia mnie dopadła..to pewnie te chmury za oknem..;) Tez czekam na jakies \"rozsądne\" temperatury..bo w tym temacie mizerniutko ostatnio..;) Zła tez jestem- bo mimo zjadania truskawek zamiast obiadu i odpuszczania sobie kolacji ( a to już drugi tydzień) -nie chudnę ! stoję w miejscu -szlak by to ..to na pewno wina tych niskich temperatur....;) No a z tym \"młodym\" jak z pieskiem ..miły jest -można pogłaskać ale głębszego porozumienia nie bedzie..:( Staram się zwracać do niego prostymi słowami ale i tak nie mam pewności czy ich sens do niego dociera..;) Fatalnie..mówię Wam -fatalnie..i atrakcyjność fizyczna przestaje się liczyć w takich chwilach..po prostu nie jest w stanie nadrobić tak istotnych braków....;) Przeciez on biedak nie potrafi jednego zdania sklecić poprawnie..ech ..do tej pory mam przed oczami jego \"wykompinuje\" w esemessie..;) no i to \"poszłem\" nie do wyplenienia..;) Specjalnie piszę to wszystko, zebyście pojeli mą udrękę..;) Mimo wszystko ...pozdrawiam :) Hope- nareszcie dałaś znak życia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Aalex:) super ze juz soarawa mieszkania pomału sie finalizuje Hope:) fajnie,ze wrescie jesteś:) Aga-ta nie przejmuj sie ,ze nie chudniesz ,przyjdzie urlop wiecej ruchu; i figura modelki;) a co do twojego pana?/hmmmmm młode to i pewnikiem jeszcze nieopierzone;) no ale warto chyba poczekac na inny kąsek:) Mój pan z gg sie odezwał i co za propozycje mi składał ;) nie rozumiem go jak słowo daje;) i jakos wcale nie robiło to na mnie wrazenia,jakos tak spasowałam wobec niego.Za bardzo angarzowałam sie na poczatku a z jego strony było to bardziej chłodne i z dystansem i moze dlatego aaa zobaczymy co z tego wyniknie:) ja w pracy jeszcze siedzę ,za oknem pochmurno i duuszznoo:) i chyba na burze sie ma:) Pozdrawiam pozostałych i zyczę super wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszcz:( wlasnie wrocilam ze spotkania z takim nieopierzonym mam wrazenie ze to bez sensu tzn, ja wiem ze to bez sensu 2 dzien mam jakis dzienie szorstki jezyk i jeden pan stwierdzil ze byloby milo gdybym robila powiem wprost -loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.....u mnie tez zaczeło padać A jak tam egzamin?? zdałas?? jak tak mozesz mmówic ze nikt nie trzymał kciuków ja trzymałam cały czas;) sens zawsze jakis jest :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Witam Was wszystkich serdecznie i cieplutko :-) Wiosna była kiepska a i lato jakos nie chce nas pozytywnie zaskoczyć ... choć słyszałam, że w weekend ma być podobno coś ok 30 stopni to pewnie zapomnieli powiedzieć, że nie u Nas tylko na Majorce ;-) albo znów zninacka napadnie nas zimny front i będzie po letnich temperaturach (tak jak to miało miejsce w zeszły weekend). Hope Miło, że się pojawiłaś. Brakuje mi Ciebie bardzo. Aalex Parapetówka :-) a czy jakieś miejsce i dla mnie sie znajdzie na parapecie? Ja właśnie jestem na finiszu (po 1,5 roku) urządzania swojej kawalerki :-) To wspaniała sprawa móc w końcu urządzić tych kilka metrów po swojemu. Jakby co służę radą (w końcu zaprawiona w bojach jestem ;-) ) Cordulko :-) Myślę, ze chyba żadna z nas nie rozumie mężczyzn :-) Ja tez ich nie rozumiem :-) Mi Miło Cie widzieć :-) Biegnący Jak Ci sie podoba w pracy? Przynosi Ci satysfakcje i zadowolenie? Ala Ja choć nie piszę to czytam Was regularnie (przynajmniej sie staram ;-) ) i po cichutku trzymałam kciuki za Ciebie. Są juz wyniki? Aga A może On ma problemy z gramatyką (jest chyba jakieś określenie na tą chorobę), ale nie dziwię Ci się, bo wiem jak po jakimś czasie takie błędy zaczynaja wkurzać. Poza tym jest młody ... może mysli, ze wygląd jest ważniejszy niż umiejętność wysławiania się ... moze gdybyśmy były nastolatkami nie przeszkadzałyby nam takie rzeczy ... w końcu młodość rządzi sie swoimi prawami (które nam na stare lata bokiem potrafia wyjść ;-) ale to juz zupełnie inna historia). Reinmar Miło Cię widzieć :-) Co u Ciebie? Kadarka ja tak samo jak Aalex i FCA podpisuję się pod tym co FCA napisał odnośnie Twojej przemiłej osóbki :-) Mam nadzieję, że uda nam sie w końcu spędzić w jedno miejsce i napić się kadarki :-) i wtedy nie będzie zmiłuj ... wszyscy odstawiamy wszelkie prochy i nic rządzić nie będzie ;-). Pozdrawiam Was wszystkich razem i z osobna serdecznie. Czas skończyć pracę i udać się na spoczynek :-). Do napisania :-) Miłego wieczorku dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Normalnie nie moge uwierzyc, ze jestem dzisiaj pierwsza...:) Zmysłowa-:) na pewno ma z tym problemy -najwyraźniej zawodówka to za mało, zeby na przyzwoitym poziomie opanować sztukę posługiwania się językiem polskim..:P Jak już kiedyś wspominałam kawoszka ze mnie zadna więc nie będę Wam tu lury serwować..;) Wczoraj odezwał się tez \"poparaniec\" ..oczywicie z bardzo \"konkretną\" propozycją ...i to w trakcie esemesowania z młodym..;) Od młodego dowiedziałam się, ze o \"mnje myśli\" a od /byłego-niebyłego/ , że ma ochotę na sex ze mną ... ech życie..;) Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×