Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Biegnący-> powiem Ci że w tej chwili fotografuję całkiem porządną lustrzanką \"analogową\" i jeśli miałbym się przesiadać na cyfrówę to chciałbym mieć conajmniej to co mam teraz. Na szczęśćie aparaty cyfrowe tanieją na potęgę, a wczoraj przeczytałem że Nikon wypuścił nową swoją lustrzankę D50 -prostszą i przede wszystkim tańszą od poprzednich, warto się jej przyjrzeć:) Pozdrawiam całą ekipę z Kadarką na czele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Biegnący -Fajerwerki musiały byc niezłe..:)) szkoda ze nie mogłam tego na żywo zobaczyć.. Nic młodemu na razie nie powiedziałam- jestem złą i perfidną kobietą..;)) Zawsze miałam problemy z radykalnymi posunięciami...wszystko dookoła mnie działo się \"samo\"..;) Pozdr. :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nienormalna.... Nie umiem się zaangażować w obecny związek, pierdolnięty były schlał się chyba w sobotę i wysyłał mi jakieś kompletnie niezrozumiałe wiadomości, by potem przepraszać, że się pomylił... Mam wątpliwości i pojawił się ktoś, kto sprawia, że są coraz większe........ Dodatkowo w sobotę odbyłam dość ciekawą dyskusję z przyjecielem mojego M, dotyczącą zdobywania kobiet i wagi słów... Zaprzeczałam, a jakże, przecież na mnie to nie działa.... Bzdura, działało, działa i będzie działać... A tego właśnie mi teraz brakuje... Czuję się bardziej jak kumpel niż kobietka.... Pomijając fakt że z mieszkaniem nie wiem co będzie.... A było już tak dobrze.......... Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piknie i ja juz tez dawno na nogach;) ale jestem juz ostatni tydzien w pracy i potem urloooppp;) A ja bede robic zdjecia zwykłym aparatem Minolta a co:) jakims fajnym facetom;) czemu nie:) a ten mój pan M to juz nie odzywa sie wcale nic a nic ,pozostaje sobie tylko wspołczuć ,ze taka byłam w niego wpatrzona ehhhh no to stawiam tutaj serniczek domowej roboty do kawusi i zycze wszystkim dobrego poniedzialku,bo jaki poniedziałek taki cały tydzień aha ide dzisiaj na babskie ploty przy piwie;) a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welfgwililsdfguy
czy tytul topiku nie jest "Dlaczego jestem sama?"? Nie rozumiem czemu wszyscy gadaja o fotografii!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) daj sobie czas:) bo jednak czas jest dobry na to,takze zeby spojzec na sprawy innym okiem i zeby poobserwowac.A ten twój były ignora włacz i tyle.I prosze tak o sobie nie mówić,jestes poprostu ostrozna tylko tyle a dziwic sie??? trzymam kciukole i nie martw sie mieszkaniem przyjdzie czas to wszystko sie ułozy:) pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula- jedziesz nad morze o ile dobrze zrozumiałam..:) dowiedziałam sie z drugiej ręki, ze prawdopodobnie będziemy mieć urlop po 22-gim lipca.:) Tez bym chętnie postraszyła nasz Bałtyk ale nie wiem jak i z kim.. Aalex -chyba musisz wyłączyć myślenie- całkowicie ! Włącz sobie zdalnego pilota..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej osóbki: bo fotografowanie to miły temat, a pięknych kobiet w szczególności:) Alex, czy obawiasz sie, że on traktuje Cię jak kumpla? Pamiętaj, że mniej ważne co mówi, bardziej co robi. I nie przejmuj się tak tym wszystkim, bo sama możesz popsuć sprawę. Poddaj się falom..:) Cordulko:) Agatko:) Szarku:) a moja lustrzanka się popsuła 2 lata temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowcie mi pani magister:) albo magazynier jak sie smialysmy po wyjsciu z ogloszenia wynikow. teraz to i ja moge pogadac o urlopie i fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... CONGRATZ :):):) pani MaGazynieR ;) :P trzeba to opić dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_she
masz zbyt duże wymagania wynikające z Twojej pozycji, pewnie nie zakochałabyś się w osobie z niższym wykształceniem lub pensją a to błąd. Fajfus ma trochę racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam misie kolorowe. Po pierwsze Ala GRATULACJE ... no to teraz Mozesz Gowno Robic ;P ;) Szarku padlam wczoraj weekend mialam wyczerpujacy ... szkola sesja , egzaminy i inne rozne mysli... ale mysle ,ze jeszcze nie raz pogaworzymy przy piwku w nocy ;) .Widze ,ze o fotografi , ja nawet aparatu nie mam , ale ostatnio jak robilam zdjecia to nie wiem o co mi chodzilo ale zdjecia hmmm no jak to po alkocholu.Moze znajdzie sie jakas ladna kobietka i ukradkeim bedziesz ja fotografowal, takie zdjecia z zaskoczenia sa nalepsze wg mnie;) .... moze czasem bys sie pochwalil swoimi zdjeciami tak jak Biegnacy. Biegnacy... ;) ustka piekna ;( az mi lezka stanela ,ze nie bede tam .Jak tam jest cudownie u Ciebie ahhhh. Cordula... urlopik ahh wakacyjna przygodsa.Ja moge sobie pomarzyc do konca lipca sie ucze pozniej , nie mam pracy i kasy ,zeby wyjechac.Pozniej mam 2 wesela i panienskie.I tak dobrnelam do wrzesnia i kampani poprawkowej. Aga-ta ... :) pozdrowienia , fajnie ja mam wolne do 9 sierpnia do odwolania:P Aalex ...ablo mi sie zdaje ,albo jestesmy pododbne do siebie..tzn ja do Ciebie albo Ty do mnie no niewazne ....ale kurde .... ja naprawde wystrzelam ich wszystkich jak kaczki :P Krz... ;) Kadarka... ja tez dzisiaj bylam i fajny jes plaszczyk cvzarny ... ale nie wydaje kasy oszczedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stół..... Były śledzi co piszę bo wydzwania do mnie od jakiegoś czasu, a że nie odbieram, nie daje za wygraną:) No... Znów obraza majestetu.... I pogróżki w sms-ie.... Bosko!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialabym brzydko ...ale mnie admin wywali :P wiec ...................@#$%^&*()_ niech sobie reszte dopowie ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA.
Zgadnijcie skąd pisze z wolnośi .Moj adwokat mi załatwił warunkowe dobrze ze jest teraz przepełnienie w więzieniach.Więc siedze sobie teraz juz w domku co prawda wynajętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> jeżeli mogę coś Ci doradzić - zignoruj całkowicie te telefony i smsy (najlepiej ich w ogóle nie czytaj), ponieważ im dłużej będziesz się w to angażować tym dłużej będziesz cierpieć i to przeżywać. Zacznij żyć swoim życiem i nie wracaj do przeszłości bo on tylko to wykorzystuje. On nie da Ci zapomnieć o sobie tak długo, jak długo mu na to pozwolisz. To tylko taka moja rada, decyzja należy do Ciebie. A co do kredytu to czy próbowałaś mBank? To jedyny bank, który nie robi problemów z udzieleniem kredytów. www.mbank.com.pl Spróbuj !!! O ile wcześniej nie próbowałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ... jak fajnie ;) i jak sie czujes ;) napewno super. ihihihhi Aalex ... Szarek ma racje, ale podejzewam ,ze to typ nie do zdarcia i bedzie drazyl.Najlepiej na niego drugiego naslac ;).... Szarek ... ;) causnie pozdrawiam Ja kupilam sobie nowy telefon zamiast noki i mam go 3 godziny i juz zaluje zakupu nie umiem sie po nim poruszac kurde.... pincet razy musze cos ponaciskac ,zeby wyslac smsa :( Nie moge spac, sciagnelam sobie piosenka ... \"smak slow\" no powiem ,ze slowa fajne i taka jaka nostalgia mnie ogarnela :( ... chyba mam za spokona prace , duzo czasu na myslenie , za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, Mi..dzięki Ale szczerze mówiąc nie rusza mnie to wcale:) Raczej bawi mnie jego irytacja i wyzwiska pod moim adresem... Zachowam te sms-y, których mam juz chyba 6, a własnie przyszedł kolejny z pogróżkami... Cóż... nie dam się sprowokować... A co do mieszkania, Szarku... Mam dość informacji by wiedzieć, że żaden bank mi kredytu nie udzieli... Jedyna nadzieja w szefie... Ja to się umiem ustawić w życiu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, Mi..dzięki Ale szczerze mówiąc nie rusza mnie to wcale:) Raczej bawi mnie jego irytacja i wyzwiska pod moim adresem... Zachowam te sms-y, których mam juz chyba 6, a własnie przyszedł kolejny z pogróżkami... Cóż... nie dam się sprowokować... A co do mieszkania, Szarku... Mam dość informacji by wiedzieć, że żaden bank mi kredytu nie udzieli... Jedyna nadzieja w szefie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pysiaczki:) Alu, GRATULACJE, to robimy imprezę!!!! Mi..., a mnie za to nosi dziś, bo ściągnęłem sobie stare zapomniane Prodigy:) Chętnie wyskoczyłbym na jakieś balety, więc może ruszmy uczcić nowego MGR:) Alex, milutki facet z tego gościa;) Julka:) welcome in the real world..:) Szarku, no właśnie, może jakieś Twoje fotki..?;) Kadarko, i jak randka?:) Taneczne całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> a ja mimo wszystko jeszcze raz polecam mBank, oni naprawdę nie robią problemów, co Ci szkodzi zapytać? Biegnący-> moich fotek nie ma w internecie, są tylko na papierze:-) Mi->zawsze z nowym telefonem tak jest, że musisz się go po prostu nauczyć i przyzwyczaić do niego, za kilka dni go polubisz:) całuśnie życzę dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala-> przyjmij gratulacje ode mnie także oczywiście !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala!!!!!!!!!!!!:) gratulacje to co robic drinki na jutro czy jak;):D Aalex:) naprawde nie wracaj do przeszłosci zreszta to jakies dziwne czego on od ciebie chce?? MI:) misku dobrze bedzie pobawisz sie na weselach odpoczniesz i bedzie git:) zreszta ja tam przyjade do ciebie i zabiore na kilka dni;):D Biegnacy........... szarek Aga-ta no to zbieraj sie i jedziemy na podbój wybrzeża;) a co;):D Ide luli i zycze wszystkim super nocki i snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyna
julko, szkoda, za to co mi zrobilas powinnas siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Leniwce:) O 4.30 rano obudziła mnie drąca się, bo na pewno nie ćwierkająca, w niebogłosy jaskółka:) Siedziała na drucie i chyba była tym elementem, który zamyka obwód 220V:) Krzyknęłem na nią, a ta na ułamek sekundy przerwała, spojrzała krzywo, i uznając definitywnie wyższość ptaków nad ssakami, darła się dalej..:) Na szczęscie zasnąlem dalej. A dziś za oknem piękne słonko again:) Pozdrawiam z upalnego morza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noe jasen drinki dzis robimy bo wczoraj o 17 poszlamjuz spac i wstalam wlasnie niedwno nie calkiem rzeska lozko wola o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×