Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Melduję,że jestem.Dzięki wielkie za pamięć:):):) Nawet jak jesienią świeci słoneczko,to mi i tak się chce słodyczy.Nic na to nie poradzę. Dieta?????Wszyscy,którzy mnie dawno nie widzieli,stwierdzili,że schudłam:)Teraz,jak nie piję codziennie piwa,bo jeszcze nie jestem w akademiku:P ,to trzymam wagę:)Ale za miesiąc pewnie ciężko będzie odmówić sobie wyjścia do baru:P Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że jestem.Dzięki wielkie za pamięć:):):) Nawet jak jesienią świeci słoneczko,to mi i tak się chce słodyczy.Nic na to nie poradzę. Dieta?????Wszyscy,którzy mnie dawno nie widzieli,stwierdzili,że schudłam:)Teraz,jak nie piję codziennie piwa,bo jeszcze nie jestem w akademiku:P ,to trzymam wagę:)Ale za miesiąc pewnie ciężko będzie odmówić sobie wyjścia do baru:P Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stres jest zemstą na samym sobie za niegodziwości innych ludzi.\" Prawda nad prawdami, szczegolnie w moim przypadku. Jestem wyczerpana. Na autostradzie, ktora dojezdzam do domu wypadek dwoch tirow. Przez to jechalam prawie dwie godziny bo byl otwarty tylko jeden pas. Szlag mnie trafial i myslalam ze pekne, polowe czasu stracilam na wymyslanie przenosnej samochodowej toalety dla pan. Na dodatek zjazdow zadnych i wszystko stoi. W koncu jakas oaza ze stacja benzynowa. Jeju, jak ja bieglam do toalety. Po wyjsciu stwierdzilam, ze tak malo czlowiekowi do szczescia potrzeba - w moim przypadku zeby nie bylo tego pecherzowego ucisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Evelin :) judy zaczelas ta dietke amerykanska? napisz jak Ci idzie:) amberangelic dziekuje ze chcesz mi pomoc :) ja sama czasem sobie nie radze ze soba mam niskie poczucie wartosci Xeniu wiem ze to na nic takie zamartwianie ale nie zawsze mozemy sie kierowac rozsadkiem mi potrzebne sa efekty ze cos mi w koncu sie udaje. Dotta ja tez sie ciesze ze mam tu was czasem to mnie tak nachodzi ze odsune sie od wszystkich i t d ,,ale was tu nie zostawie moje wspaniale wyrozumiale netowe kolezanki:) Maja:) leelou pewnie ze pisz co masz w jadlospisie chetnie poczytam:) mamciu ja tez bylam w ciazy niestety na mnie miala inny wplyw po pierwszej przytylam 30kg:( amberangelic teraz pare razy czytalam twoja wypowiedz \"zorganizuj sobie swoje prywatne zycie .Moze to sprawi ze ruszy glowa , a ty przestaniesz wreszcie czekac co doprowadza Cie do szalu\" Wiesz wlasnie o tym dzis rano myslalam jak czytam co napisalas uwazam ze masz swieta racje :):)❤️ sellena moj jak ja tylko zaczynam mowic chce z toba porozmawiac dostaje paralizu i najlepiej by uciekl ,moje slowa zawsze sa przemyslane i do bolu szczere nie mowie podniesionym glosem chce zawsze zachowac kulture bo inaczej rozmowa traci sens ...ale i tak konczy sie na tym ze ja mowie a on slucha i nic alebo po prostu ucieka od niej i zlosci sie mowiac ze idzie spac ,albo ze jest zmeczony i chce spokojnie zjesc albo ze ja juz z rana zaczynam albo ze z wieczora a on ledwo przyszedl zawsze mu nie odpowiada pora lub sytulacja ,a jak juz sie upre na rozmowe to i tak jak groch o sciane swoje sobie mysli i nie da sie przekonac nie slucha co mowie wszystko kwituje jednym slowem przeciez ja pracuje a mi nie chodzi o to ze pracuje ale dla niego to najlepsza wymowka i jedyna... Xeniu mam nadzieje ze synowi sciagna gips :) co do kamilka to ucaluj go odemnie :) Leczo to wspanialy pomysl tylko napisz jakie mieso wolowe do tego wzielas i wogole jak to zrobilas wolowina sie dlugo przygotowuje wiec najlepiej napisz przepis :) Oczywiscie ze cieszymy sie ze nam pogode przywiozlas:) Ewelin no to piwko najgorsze niestety nie dosc ze ma kcal to jeszcze wzmaga apetyt i brzuch rosnie:( amberangelic co do tego ucisku na pecherz to mialam podobne zdazenie hihi ale to innym razem opowiem Boje sie ze tyle napisalam i nie bedzie po tym znaku jak cos sie pochrzani w kafeterii Pozdrawiam goraco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Evelin :) judy zaczelas ta dietke amerykanska? napisz jak Ci idzie:) amberangelic dziekuje ze chcesz mi pomoc :) ja sama czasem sobie nie radze ze soba mam niskie poczucie wartosci Xeniu wiem ze to na nic takie zamartwianie ale nie zawsze mozemy sie kierowac rozsadkiem mi potrzebne sa efekty ze cos mi w koncu sie udaje. Dotta ja tez sie ciesze ze mam tu was czasem to mnie tak nachodzi ze odsune sie od wszystkich i t d ,,ale was tu nie zostawie moje wspaniale wyrozumiale netowe kolezanki:) Maja:) leelou pewnie ze pisz co masz w jadlospisie chetnie poczytam:) mamciu ja tez bylam w ciazy niestety na mnie miala inny wplyw po pierwszej przytylam 30kg:( amberangelic teraz pare razy czytalam twoja wypowiedz \"zorganizuj sobie swoje prywatne zycie .Moze to sprawi ze ruszy glowa , a ty przestaniesz wreszcie czekac co doprowadza Cie do szalu\" Wiesz wlasnie o tym dzis rano myslalam jak czytam co napisalas uwazam ze masz swieta racje :):)❤️ sellena moj jak ja tylko zaczynam mowic chce z toba porozmawiac dostaje paralizu i najlepiej by uciekl ,moje slowa zawsze sa przemyslane i do bolu szczere nie mowie podniesionym glosem chce zawsze zachowac kulture bo inaczej rozmowa traci sens ...ale i tak konczy sie na tym ze ja mowie a on slucha i nic alebo po prostu ucieka od niej i zlosci sie mowiac ze idzie spac ,albo ze jest zmeczony i chce spokojnie zjesc albo ze ja juz z rana zaczynam albo ze z wieczora a on ledwo przyszedl zawsze mu nie odpowiada pora lub sytulacja ,a jak juz sie upre na rozmowe to i tak jak groch o sciane swoje sobie mysli i nie da sie przekonac nie slucha co mowie wszystko kwituje jednym slowem przeciez ja pracuje a mi nie chodzi o to ze pracuje ale dla niego to najlepsza wymowka i jedyna... Xeniu mam nadzieje ze synowi sciagna gips :) co do kamilka to ucaluj go odemnie :) Leczo to wspanialy pomysl tylko napisz jakie mieso wolowe do tego wzielas i wogole jak to zrobilas wolowina sie dlugo przygotowuje wiec najlepiej napisz przepis :) Oczywiscie ze cieszymy sie ze nam pogode przywiozlas:) Ewelin no to piwko najgorsze niestety nie dosc ze ma kcal to jeszcze wzmaga apetyt i brzuch rosnie:( amberangelic co do tego ucisku na pecherz to mialam podobne zdazenie hihi ale to innym razem opowiem Boje sie ze tyle napisalam i nie bedzie po tym znaku jak cos sie pochrzani w kafeterii Pozdrawiam goraco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
hello :) Krupcia- ja do ciebie- rozumiemco to znaczy rozmawiac z facetem, ktory nie slucha, moj powiedzial nei raz ze za duzo gdam itp, na nich to chyba nie ma rady, powiesz to zle, nie powiesz to tez zle. Wiesz co? moze to glupie, ale ja mojemu czesem pisze list wiem ze przynajmniej go przeczyta, moze napisz cos od siebie, cos z serca i poprostu wsun mu to do kieszenie albo po prostu daj, zrobi ci sie lzej gdy to przelejesz na papier... nei wiem co innego moge poradzic, u mnie czasem wszytyko zawodzi, ale i tak z nim jestem wiec cos nas trzyma, duzo chyba tego jest:) Pozdrowienia dla wszystkich miłych Pań:) milego dnia zycze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ala, Mamcia, Xenia32, Krupcia, Amberangelic, Dotta, Selena22, Eveline, Maja. Krupcia- ja bym nie chciała zostać \"podejrzana\" o moralizowanie i przemądrzalstwo, ale jeśli wolno mi coś poradzić- zalecam wizytę u psychologa. Napisałaś, że masz problem z niską samooceną- mnie też to dtyczyło (i dotyczy nadal, choć już w mniejszym stopniu). Rozmowa z psychologiem pozwala zrozumieć emocje, których często nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć. Rozmaowa z taką osobą to po prostu bezemocjonalne poszukiwanie racjonalnego wytłumaczenia (ja się \"dowiedziałam\", uświadomiłam sobie, dlaczego w trudnych chwilach sięgam po jedzenie, dlaczego jest ono moim nałogiem. swoją drogą zawsze byłam wściekła, dlaczego inne nałogi można odstawić- tzn: przeżyjesz nie pijąc alkoholu, kawy, nie paląc papierosów: NIE DA ZAŚ SIĘ NIE JEŚĆ). W ogóle- Wam, Dziewczyny- wszelkie problemy łatwiej pokonać mając taką pomoc. Wierzę, że dzięki temu udało mi się stracić te przwie trzydzieści kilogramów. Dziś jest mi ciężko w to uwierzyć, ale można sobie poradzić. Wszystkie jesteście bardzo SILNE psychicznie, macie swoje przeogromne sukcesy, postanowienia czasem są po prostu zbyt ostre, przerażają już na samym początku i wszystko bierze w łeb. Mój BMI wynosi teraz 20, 9 - chciałabym 18 (Body Mass Index: waga w kilogramach podzielona przez wzrost w metrach do kwadratu), KIEDYś wynosił 31!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, czy porada moja jest spója znaczeniowo, ale: pomoc psychologiczna jest dobrodziejstwem! P.S. sama myślę, żeby się wybrać w najbliższym czasie. Duże buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
leelou-> ja mam tak samo- tylko problem, jakikolwiek i jem, jem wszystko, :(wczoraj tak tez miałam, slodyczy chyba na 2000 kcal zjadłam, masakra, jak by mi sie mozg wylaczal i dzialal tylko instynkt jedzenia slodyczy, mozesz napisac o tym cos wiecej? jak sobie z tym radzic? ja do psychologa juz pare razy chcialam isc ale to uzaleznia, pozniej przyzwyczaje sie ze ktos za mnie roziwazuje problemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 WSZYSTKIE !!!!!!! Xeniu cytat super......serio- samo zycie seleno ja taka sama robie z igły widły.....taki z nas typ......nie zmienimy się zapewniam CIę hihi Amber......masz racje czasem tak malo do szczęscia nam potrzeba.......b. mało J ateż uwielbiam słodycze czasem mysle,ze to jak nałog ...serio aż sie trzese jak długo nie jem Co do wysokiej samooceny mam ją .sama nie wiem czemu.moze przez lata obserwacji widzę w sobie takie cechy jakie inni nie mają .a z wyglądm też obleci. .(on też wiele nie zdziala jak nie czujemy się pewnie) Ludzie mają takie słabości choć zewnętrznie macho.w koncu na coś sie zdalo to zglębia nie osobowości. hihiCHoć powiem wam ,ze po tej aferze z podwyzkami poczulam sie nikim ...NIKIM> trzymalo mnie dwa tyg.........żal pozostal ale teraz zajelam sie inwestycjami w domu i olałam (sorry) temat pracy.....kłoca się tutaj o bzdety a ja patxrze na to....załagadzam..... W koncu to praca.....choć spedzamy w niej tyle czasu. SZef o dziwo dal mi czekolade i pytal czy chce chodzić na język nagielski....chyba mial dzień dobroci dla zwierzat......niech sie napchają.....nie zbuduje sie szczęscia na nieszczesciu innych..... Trzymajcie się cieplutko nie najadajcie za duzo........miłego weekendu zycze papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 WSZYSTKIE !!!!!!! Xeniu cytat super......serio- samo zycie seleno ja taka sama robie z igły widły.....taki z nas typ......nie zmienimy się zapewniam CIę hihi Amber......masz racje czasem tak malo do szczęscia nam potrzeba.......b. mało J ateż uwielbiam słodycze czasem mysle,ze to jak nałog ...serio aż sie trzese jak długo nie jem Co do wysokiej samooceny mam ją .sama nie wiem czemu.moze przez lata obserwacji widzę w sobie takie cechy jakie inni nie mają .a z wyglądm też obleci. .(on też wiele nie zdziala jak nie czujemy się pewnie) Ludzie mają takie słabości choć zewnętrznie macho.w koncu na coś sie zdalo to zglębia nie osobowości. hihiCHoć powiem wam ,ze po tej aferze z podwyzkami poczulam sie nikim ...NIKIM> trzymalo mnie dwa tyg.........żal pozostal ale teraz zajelam sie inwestycjami w domu i olałam (sorry) temat pracy.....kłoca się tutaj o bzdety a ja patxrze na to....załagadzam..... W koncu to praca.....choć spedzamy w niej tyle czasu. SZef o dziwo dal mi czekolade i pytal czy chce chodzić na język nagielski....chyba mial dzień dobroci dla zwierzat......niech sie napchają.....nie zbuduje sie szczęscia na nieszczesciu innych..... Trzymajcie się cieplutko nie najadajcie za duzo........miłego weekendu zycze papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 WSZYSTKIE !!!!!!! Xeniu cytat super......serio- samo zycie seleno ja taka sama robie z igły widły.....taki z nas typ......nie zmienimy się zapewniam CIę hihi Amber......masz racje czasem tak malo do szczęscia nam potrzeba.......b. mało J ateż uwielbiam słodycze czasem mysle,ze to jak nałog ...serio aż sie trzese jak długo nie jem Co do wysokiej samooceny mam ją .sama nie wiem czemu.moze przez lata obserwacji widzę w sobie takie cechy jakie inni nie mają .a z wyglądm też obleci. .(on też wiele nie zdziala jak nie czujemy się pewnie) Ludzie mają takie słabości choć zewnętrznie macho.w koncu na coś sie zdalo to zglębia nie osobowości. hihiCHoć powiem wam ,ze po tej aferze z podwyzkami poczulam sie nikim ...NIKIM> trzymalo mnie dwa tyg.........żal pozostal ale teraz zajelam sie inwestycjami w domu i olałam (sorry) temat pracy.....kłoca się tutaj o bzdety a ja patxrze na to....załagadzam..... W koncu to praca.....choć spedzamy w niej tyle czasu. SZef o dziwo dal mi czekolade i pytal czy chce chodzić na język nagielski....chyba mial dzień dobroci dla zwierzat......niech sie napchają.....nie zbuduje sie szczęscia na nieszczesciu innych..... Trzymajcie się cieplutko nie najadajcie za duzo........miłego weekendu zycze papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Cieszę się, że tu zaglądacie. Codzień z niecierpliwością lecę do kompa poczytać co piszecie . :):):) Eveline - dlaczego nie jesteś w akademiku? Zdaje mi się, że już październik...... Nie chce się uczyć, czy co? :) Alicja - ????????????????????????????????????????????????? Amber - :) 🌻 Krupcia ❤️ - uszy do góry! Ale musimy popracować nad Twoją samooceną. Ja tu przez sieć widzę, że jesteś bardzo wartościową i kochaną dziewczyną. To skąd te myśli? ❤️ A co do leczo to Tobie raczej radzę mięso drobiowe. Ze wzgl. na grupę krwi. Ja dałam mieloną wołowinę i to bardzo szybko sie usmażyło. Wrzuciłam mięso na oliwę. Podsmażyłam , dodałam paski cebuli (chyba z 5 cebul) , a później dorzuciłam dynię pokrojoną w plasterki. Dużo soli i pieprz kajeński. I tyle. Pycha. PS. Dla grupy B lepiej dodać patison, cukinię lub kabaczek - zamiast dyni . :) Selena - 🌻 Leelou 🌻 Dotta ❤️ -idź na angielski. No chyba, że już umiesz. Ale warto skorzystać. Dziś waże 65.1 kg. Byliśmy w szpitalu i Daniel ma zdjęty gips i wyjęty drut. Ale ma jeszcze założony na 10 dni opatrunek z bandaża. Więc wciąż ma unieruchomioną rękę. Ale mówi że czuje się lepiej. W szpitalu spotkałam Kamila i jego mamę. Byli u mnie po badaniu EMG. Podobno było to straszne. Czy wiecie co to za badanie? Dobrze, że z nimi nie czekałam, ale poszłam szykować śniadanie, bo Kamil tak podobno krzyczał, ze nie chciałabym raczej tego słyszeć. Jestem bardzo szczśliwa, ze się spotkaliśmy. :):):):):):):):) Pozdrowienia dla wszyskich i miłego weekendu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Cieszę się, że tu zaglądacie. Codzień z niecierpliwością lecę do kompa poczytać co piszecie . :):):) Eveline - dlaczego nie jesteś w akademiku? Zdaje mi się, że już październik...... Nie chce się uczyć, czy co? :) Alicja - ????????????????????????????????????????????????? Amber - :) 🌻 Krupcia ❤️ - uszy do góry! Ale musimy popracować nad Twoją samooceną. Ja tu przez sieć widzę, że jesteś bardzo wartościową i kochaną dziewczyną. To skąd te myśli? ❤️ A co do leczo to Tobie raczej radzę mięso drobiowe. Ze wzgl. na grupę krwi. Ja dałam mieloną wołowinę i to bardzo szybko sie usmażyło. Wrzuciłam mięso na oliwę. Podsmażyłam , dodałam paski cebuli (chyba z 5 cebul) , a później dorzuciłam dynię pokrojoną w plasterki. Dużo soli i pieprz kajeński. I tyle. Pycha. PS. Dla grupy B lepiej dodać patison, cukinię lub kabaczek - zamiast dyni . :) Selena - 🌻 Leelou 🌻 Dotta ❤️ -idź na angielski. No chyba, że już umiesz. Ale warto skorzystać. Dziś waże 65.1 kg. Byliśmy w szpitalu i Daniel ma zdjęty gips i wyjęty drut. Ale ma jeszcze założony na 10 dni opatrunek z bandaża. Więc wciąż ma unieruchomioną rękę. Ale mówi że czuje się lepiej. W szpitalu spotkałam Kamila i jego mamę. Byli u mnie po badaniu EMG. Podobno było to straszne. Czy wiecie co to za badanie? Dobrze, że z nimi nie czekałam, ale poszłam szykować śniadanie, bo Kamil tak podobno krzyczał, ze nie chciałabym raczej tego słyszeć. Jestem bardzo szczśliwa, ze się spotkaliśmy. :):):):):):):):) Pozdrowienia dla wszyskich i miłego weekendu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dziewczyny :) i jak tam idzie....no ja miałam teraz kilka cieżkich dni bo ciągle myslałam i nawet jednego dnia objadłam sie tak ze mnie brzuch bolał hehe:) ale na szczęście nie wywarło to jak narazie żadnego wpływu na moją wage :) zresztą to nie chodzi o wagę tlyko cenymetry bo waga to sie lubi zmieniać a jak już się sporo wypije;) .....zwiększyłam troszkę czas ćwiczeń....i czuje się dobrze.....przez ten tydzien 0.5 kg mniej mysle ze pod koniec tygodnia będzie pełny kilogram....no nareszcie mam talie;) hehe ..... kurcze naprawde było warto sie wziąć za ciebie nawet wcisnełam sie w dawne spodnie przynajmniej sie dopiełam w pasie a w bioderkach tez juz nie było takiego problemu choć są jeszcze troche obcisłe no ale mam nadzieje że nadejdzie dzień w którym będe je mogła załozyć...............no a tak poza tym to trzymam za was wszystkie kciuki....szczególnie za te dziewczyny które wspierają mnie słowem to naprawde pomaga ok nie przeynudzam buzka dziewczyny i powodzonka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia, Selena - wiem o czym mowicie, gdy chce sie porozmawiac a drugiej osobie nie chce sie sluchac... Mam to u siebie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane....mam mase pracy, zawsze zagladam do was, a czasami nie mam czasu nic dopisac, ale jestem codzinnie... Xenia, dziekuje za zdjecia, wygladasz slicznie i masz przystojnego meza:)Bardzo ladnie schudlas, naprawde..i Grecja tez piekna...chcialabym wiedziec z jakiego biura pojechaliscie, mniej wiecej jakie koszty...moze tez sie wybiore...ale to dopiero za rok.. Krupcia...uszka do gory...chcialabym cie mocno usciskac...u mnie z rozmowa z mezczyzna jest lepiej, slucha...i nawet rozumie, stara sie zrozumiec...nie wiem co powinnas zrobic, chcialabym ci doradzic, ale nie potrafie...pamietaj tylko, ze zawsze mozesz tutaj do nas wpasc..i my cie posciskamy:) Zdarza wam sie dziewczyny kupowac cos na allegro? Amber🌼 Dotta🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Gwiazdki, Selena- to nie tak. psycholog nie rozwiąże za Ciebie problemów. nie jest w stanie rozwiązać, bo są to problemy PACJENTA. Lekarz pomaga spojrzeć na własne problemu w taki sposób, zę przestają przerastać człowieka, widzisz dla siebie szansę, szansę na normalne życie. nie można się od kogoś takiego uzależnić. To są trudne rozowy, bolesne i,paradoksalnie, u mnie było to tak, że lekarka naprowadzała moje myśli (nie mylić z manipulacją) na rozwiązanie probl., na dojście do prawdy. nigdy nie zaproponowała żadnego rozwiązania na wyrost, byly to subtelne aluzje, przypuszczenia. ja chyba miałam b. dużo szczęścia z nią, ponieważ moje koleżanki trafiały czasem na totalnych abnegatów, którzy nie brali ich problemów poważnie. we wszystkim musi być umiar. nalezy patrzeć krytycznie na świat (ale z umiarem). a teraz, po tej końskiej dawce teorii, może któraś mi odpowie, dlaczego tak łatwo teoretyzować? Ja żałuję, że nie będę mogła już do niej chodzić (inne miasto i zrobiłam się za stara), ale gdyby któraś chciała, to prześlę na maila nazwisko, adres, przyjmuje w państwowej poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży w Warszawie. no i tak. Co do słodyczy- nic nowego nie napiszę, psycholożka dawała rady w stylu: rozwijaj swoje zainteresowania niezwiązane z jedzeniem książka, rower, bieganie, szydełkowanie, cokolwiek, by Cię odprężało, dawało zadowolenie, satysfakcję i pozwalało zapomnieć o jedzeniu. Omijać kuchnię z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ojej, ojej, cichcem podkrada się już jesień, widziałyście, jak piękne chryzantemy można kupić? Pozdrawiam, ciepło się trzymać i uważać, żeby Was wiatr nie pozdmuchiwał (DO WSZYSTKICH!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia,nie jestem w akademiku,bo mam praktyki do końca października:) A że uczyc mi się nie chce,to już inna sprawa;) Wyjeżdżam na weekend do ukochanego.Pozdrowionka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dziiś praca od rana, ale juz jestem w domciu. Ala - dzięki za komplementy! :) Pojechałam z biura Fun Club Znaleźć można w internecie www.funclub.pl Cena była niewysoka 635 zł od osoby, + 20€ nocleg w drodze, bez wyżywienia. W sumie wydaliśmy na wszystko ok. 3 tys. (Wczasy, jedzenie, wycieczki) Po sezonie czyli we wrześniu jest tam super bo jest mniej ludzi, ceny spadają , a pogoda jest nadal piękna, ale nie jest już tak upalnie. Naprawde polecam. I zdarza mi sie kupować na Allegro. Narazie jeden problem, nie doszła książka z chemi dla Daniela. Poza tym OK. Krupcia - Czy już troszkę lepiej? ❤️ Dotta ❤️ Eveline :) a co studiujesz? Maja 🌻 Amber 🌻 czy w Stanach tez już jesień? Leelou 🌻 Selena 🌻 Pozdrawiam wszystkie i zapraszam do poczytania tematu http://www.drnatura.pl/tluste_klamstwa.htm I proszę o opinię. {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena22 nie zajadaj zlego humoru! Robisz krzywde tylko sobie! A jak przytyjesz to nikomu nie bedzie cie szkoda tylko wszyscy beda twierdzic, zes sama sobie winna... tacy niestety sa ludzie.... Czasem nie mam co pisac ale od jakiegos czasu staram sie choc zaznaczyc swa obecnosc bo potem gubie sie w postach - a tak wiem odkad mam zaczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ Jestem juz z wami :):) Milczalam i myslalam W koncu sie przelamalam i wyszlam z dolka Nawet balam sie napisac , ze znow przytylam :( Mam dla was dobra nowine:) Wzielam sie za siebie :):) Przemyslalam wszystko co pisalyscie o psychologu o jedzeniu jak zajada sie klopoty i co z tego wynika,o tym zebym sie zajela soba ,znalazla swoje zainteresowania,stworzyla sobie swoj swiat,o gr krwi o problemach z facetami...............no po prostu o wszystkim co tu pisalysmy myslalam:):) Ten topik powstal 21.07 ....minelo juz 2.5 miesiaca nic nie schudlam nawet przytylam:( Dlatego jeszcze raz pozwole sobie napisac ze zaczelam.....tak tak znow zaczelam:):) Nie poddam sie tak latwo:):) Mam tu was moje kochane ❤️ Pozniej napisze co juz zdzialalam i co mam zamiar zrobic......... Xeniu❤️ Alicjo❤️ Dotta❤️ Eveline❤️ amberangelic❤️ selena22❤️ leelou❤️ Maja🌼 Pozdrawiam wszystkich goraco🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
witajcie!!! Krupcia-> gratuluje decyzji i zycze ci powodzenia w chudnieciu, masz tu nas wszystkie do pomocy!Ja jeszcze sie nie moge zmobilizowac, waga chyba od miesiaca nie spada ale cos chce zaczac robic:) dasz rade!!wyznaczaj sobie małe cele np wage,ktora chcesz uzyskac za miesicac, mysle ze tak łatwiej:) Ja jeszcze nie wiem, ktora to kolejna cud diete rozpoczne, ciezko tak jak sie ma dlugo zajecia, mi sie strasznie chce jesc jak poza domem jestem:( Wyznaczylam sobie cel- Swieta Bozego Narodzenia, najpierw myslalam o Sylwestrze, ale jednak swieta, kurde po nich znow pewnie przytyje, choc jesli zmienimy trwale nawyki zywieniowe to moze sie udac:) Wiec Krupcia ile postanowilas zgubic i w jakim czasie? Ja chce 5kg, tylko ze one bardzo ciezko beda spadac:( i nie wiem jak dla ciebie, a le dla mnei najgorsze ejst niejedzenie wieczorem, nie umiem nie jesc po 18 :) pozdrawiam i piszcie dziewczyny co tam w niedziele robicie:) Dzis vchyba mróż byl w nocy brrrrr, nie znosze tej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi fajnie jak przeczytałam co Krupcia pisze. :) Tak trzymaj! Nie daj się! Ze wszystkim dasz radę tylko trzeba w to uwierzyć. Będę czekać na relacje jak idzie. ❤️ U mnie dziś wszystko w normie. Farba mi się zmywa z włosów.Najbardziej z tych co wcześniej były rozjaśniane. :(Ale i tak będę musiała regularnie farbować. Mi też nie podoba się, że jest tak zimno. Słonecznie, ale lodowato. Dobrze, że u mnie już grzeją. :) Jadę teraz do kuzynki do Stargardu, i tak się zastanawiam czy upiecze jakieś ciasto. Czasem piecze z mąki orkiszowej to wtedy sobie zjadam. Miałabym chęć na domowe ciasto. Sama dawno nie piekłam. A jakos mam chęci na słokie. Ciekawe czemu? Chyba jeszcze mam rozchwiany organizm. Pozdrawiam. Miłej niedzieli! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xenia❤️[:) selena ❤️🌼 leelou nie podejrzewam Cie o moralizowanie i przemadrzalstwo:) Wiem ze chcesz pomoc i dziekuje za to:) amberangelic❤️ Evelin❤️ Alicjo moj dobry duszku:):) Dotta❤️ Dzis wracam na rowerek:) Mam 2 kasety cwiczen:) kupilam maly wspomagacz do odchudzania ,ponoc ma sie mniejsz laknienie:):) UWAGA STAJE NA WADZE.......83.500:(:( No i z taka waga zaczynam odchudzanie na nowo:) Bede wpisywala co jem ile waze nie uciekajcie z topiku jak bede przynudzac cyferkami hihi Licze ze bedziecie mnie wspierac i doradzac,na sama mysl juz czuje sie silniejsza:):):):):):):): Dla was wszystkich🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem tu nowa, dzis pierwszy dzien mam 28 lat, 167cm wzrostu, 5 lat temu wazylam 70kg i jak po raz pierwszy zobaczylam taki wynik na wadze to o malo zawalu nie dostalam. zmniejszylam dawki jedzenia o polowe (!) i waga zaczela spadac. nastepnbie zmniejszylam dawki do jednej bulki (suchej) dziennie i nic poza tym. waga spadala ale zatrzymala sie na okolo 63kg - tak bylo jeszcze 2 lata temu. potem zastosowalam dwukrotnie diete kopenhaska - 2 razy spadek wagi po 5,5kg, przeszlam tez etap z adipexem ale nie widzialam wiekszych efektow. teraz waze 55kg a moim marzeniem jest powrot do 52kg ktore osiagnelam po drugiej kopenhadze. teraz od 2tyg nie jem wcale chleba i slodyczy ale nie ma efektow. nie wiem juz co mam robic. moja mama zbyt dobrze gotuje :) moze ktos mi pomoze, moze ktos zna jakis sposob na niepodjadanie? a moze jakies wspomagacze odchudzania? a moze chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Najpierw do Navijki - dziewczyno, daj sobie na wstrzymanie. Z wagą 55 kg chcesz jeszcze schudnąć? To przecież szaleństwo! Obawiam się, że może się skończyć jakąś anoreksją! Myślałam zawsze, że ja mam nierówno pod sufitem bo wiecznie się odchudzam. Mam prawie tyle wzrostu co Ty (168), a ważąc 62 kg wyglądam już zbyt kościście. Mówią mi znajomi, że już nieładnie. Najlepiej się czuję ważąc 63 kg. To przy Tobie jestem niesamowitym grubasem! Teraz waże nawet więcej, bo gdzieś zgubiłam (chyba w Grecji) zapał do pilnowania wagi. Pozdrawiam Cię serdecznie i zalecam przemyślenia. :) Krupcia - tez mam jakiś przybór wagi co kilka dni. Pojawia się i znika. Nie bardzo rozumiem. Ale co tam! Dziś rano ważyłam 66,8 a to o ponad kilo więcej niż wczoraj. :( Sama jestem ciekawa co będzie jutro. Trzymam kciuki za Ciebi i Twój zapał. A dziś myślałam na Twój temat. I przyszło mi do głowy pewne rozwiązanie. Jakieś 4 lata temu, bardzo chciałam schudnąć po ciąży i znalazłam dietę Cambridge. Naprawdę na mnie podziałała. Co fakt, że trzeba stosować 3 tyg. a ja zawsze wytrzymywałam góra 6 dni, ale traciłam na wadze! W czasie stosowanie 3 kg i później jeszcze 2.. W około 2 tygodnie traciłam 5 kilo! Poza tym organizm przyzwyczajał się do małych porcji jedzenia i nie odczuwałam już tak często głodu. Płaciłam za tydzień diety 130 zł. Jak podzieliłam na ilość posiłków tą sumę to nie wyszło przecież drogo. Myślę, że raczej trudno sie wyżywić za 130 zł przez tydzień. Może pomyśl na ten temat? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, szczególnie te co zapominaja tu zaglądać. A propo wczorajszej wizyty u kuzynki. Nie było ciasta! Niestety. :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma juz miesiaczki wiec sie przykladam do silowni, bo ostatni miesiac troszke nie chodzilam i we efekcie spadek wagi to tylko jakies 0.25kg!!! Tragizm! Dzisiaj bylam. Zabralam nawet sluchawki bo nie na wszystkich telewizorach sa literki i czasem mi sie to 20 minut na nartach dluuuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Xeniu dziekuje Ci ze tak o mnie myslisz ❤️ To mile:) Zapal dalej jest:) wzielam sie za siebie:) co prawda nie stosuje jeszcze radykalnej diety ,ale ciagle o tym mysle daje mi to narazie tyle ze sie nie objadam :) amberangelic fajnie ze idziesz na silownie:):) jezeli chodzi o odchudzanie naszej nowej kolezanki to w pelni popieram wypowiedz Xeni napisze co zjadlam wiec tak: tunczyk 1/3 puszki 1/2 cebuli 1 kromka chlebka zytniego zupa gulaszowa z makaronem ale ta z proszku wedlina drobiowa 4 plasterki 2 kromki chleba jablko czerwona herbata kawa woda mineralna To tyle:) sciaskam was mocno❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×