Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim 🌼 to piszę ile ja wzrost waga poczatk. ilość kg zgubion. 165 61 kg 4- to było na poczatku sierpnia a teraz to 57 przeważnie..czasem 58 jak pojem , ale zdarzalo sie i 55i56kg Ale ja juz za chuda wtedy podobno. Jak TY navijka ja podobnie jak TY chudne na twarzy od razu.......i uda to moja specjalnośc tyja jak po drożdżach. AMBER wpisałas datę 6.13.04 r....HIHI co to za m-c.......???????? Xeniu biedny ten Kamil jejku , ale sie nacierpiał.....nie znma tego badania. A moja hemoglobina jak na mnie super 12,9, ale zelaza coś za malo....(wyniki zopstaly w karcie ) bo lekarka zlecila dokładniejsze badanie krwi.Ja przewaznie mam 11 z hakiem. Ale treraz bralam bodymax ..1,5 m-ca Navijka kiedy tą kopenhaską stosowałas dawno temu? Krupciu ja nuie jadam cheba ....rzadko tylko chrupkie zwłaszcza z sezamem.mniamniuś , bratowa tez nie je.....musze do niej zadzwonic. Xeniu ile chcialabys wazyc? przeciez wyglądasz tak ładnie.....ala pisała. Znikam moje kochane praca czeka........ ściskam was serdecznie i przepraszam za te skrótowe wiadomości......taki mam teraz czas w pracy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌼 to piszę ile ja wzrost waga poczatk. ilość kg zgubion. 165 61 kg 4- to było na poczatku sierpnia a teraz to 57 przeważnie..czasem 58 jak pojem , ale zdarzalo sie i 55i56kg Ale ja juz za chuda wtedy podobno. Jak TY navijka ja podobnie jak TY chudne na twarzy od razu.......i uda to moja specjalnośc tyja jak po drożdżach. AMBER wpisałas datę 6.13.04 r....HIHI co to za m-c.......???????? Xeniu biedny ten Kamil jejku , ale sie nacierpiał.....nie znma tego badania. A moja hemoglobina jak na mnie super 12,9, ale zelaza coś za malo....(wyniki zopstaly w karcie ) bo lekarka zlecila dokładniejsze badanie krwi.Ja przewaznie mam 11 z hakiem. Ale treraz bralam bodymax ..1,5 m-ca Navijka kiedy tą kopenhaską stosowałas dawno temu? Krupciu ja nuie jadam cheba ....rzadko tylko chrupkie zwłaszcza z sezamem.mniamniuś , bratowa tez nie je.....musze do niej zadzwonic. Xeniu ile chcialabys wazyc? przeciez wyglądasz tak ładnie.....ala pisała. Znikam moje kochane praca czeka........ ściskam was serdecznie i przepraszam za te skrótowe wiadomości......taki mam teraz czas w pracy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌼 to piszę ile ja wzrost waga poczatk. ilość kg zgubion. 165 61 kg 4- to było na poczatku sierpnia a teraz to 57 przeważnie..czasem 58 jak pojem , ale zdarzalo sie i 55i56kg Ale ja juz za chuda wtedy podobno. Jak TY navijka ja podobnie jak TY chudne na twarzy od razu.......i uda to moja specjalnośc tyja jak po drożdżach. AMBER wpisałas datę 6.13.04 r....HIHI co to za m-c.......???????? Xeniu biedny ten Kamil jejku , ale sie nacierpiał.....nie znma tego badania. A moja hemoglobina jak na mnie super 12,9, ale zelaza coś za malo....(wyniki zopstaly w karcie ) bo lekarka zlecila dokładniejsze badanie krwi.Ja przewaznie mam 11 z hakiem. Ale treraz bralam bodymax ..1,5 m-ca Navijka kiedy tą kopenhaską stosowałas dawno temu? Krupciu ja nuie jadam cheba ....rzadko tylko chrupkie zwłaszcza z sezamem.mniamniuś , bratowa tez nie je.....musze do niej zadzwonic. Xeniu ile chcialabys wazyc? przeciez wyglądasz tak ładnie.....ala pisała. Znikam moje kochane praca czeka........ ściskam was serdecznie i przepraszam za te skrótowe wiadomości......taki mam teraz czas w pracy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja swoja wage wpisze w poniedzialek bo wlasnie w poniedzialki sie waze, kiedys wazylam sie codziennie i dostawalam szalu no i sie zniechecalam do tego calego odchudzania wiec teraz waze sie tylko raz na tydzien i to na samym poczatku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja swoja wage wpisze w poniedzialek bo wlasnie w poniedzialki sie waze, kiedys wazylam sie codziennie i dostawalam szalu no i sie zniechecalam do tego calego odchudzania wiec teraz waze sie tylko raz na tydzien i to na samym poczatku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja swoja wage wpisze w poniedzialek bo wlasnie w poniedzialki sie waze, kiedys wazylam sie codziennie i dostawalam szalu no i sie zniechecalam do tego calego odchudzania wiec teraz waze sie tylko raz na tydzien i to na samym poczatku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za ilosc wypowiedzi, cos tu chyba szwankuje Dotta kopenhaska stosowalam z poczatkiem tego roku a wczesniejsza poltora roku wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby mi czasem nie wybilo 100 razy Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa....Ilosc zgubionych kg rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................81..... ..........................7.......... 13.06.2004 Krupcia..............160.........................83................................10 od 2003. 14.10.2004 AlicjazKC.............?............................?...................................?........... ? Dotta..................165.........................61...................................4........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja....................?.............................?... ...............................?........... ? Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............?.............................?....................................?........... ? Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka................?............................?......................................?........... ? Wlasnie zauwazylam te date, tak sie pisze w Stanach i ja tez juz sie przyzwyczailam ze pierwszy miesiac i czasem ciezko mi sie czyta :-( Wolalabym aby miesiac byl pisemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
o matko a co tu sie stało :) .................hmmmmmm a jakie tabelki :) ho ho ho...................ja w poniedziałek zjadłam 2 pączki hehe :) no ale czasem można;) ....................no nie wiem co z tą tabelką ........ja zaczęłam sie odchudzac na początku sierpnia ważyłam wtedy 62kg i bardzo chciałam wrócic do swoich 51 kg tym bardziej że mam taką budowę że wyglądam na troche więcej niż ważę, teraz moja wskazówka pokazuje tak mniej więcej 54 kg ......to 8kg ale szczerze powiem że jeszcze dużo mi brakuje do dawnej figury i do tego żeby się wbić w dawne spodnie, w pasie i bioderkach dużo schudłam ale w udach jakos tak średnio .................ahas i mam 164 cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
hej dziewczynki, ja zyje i was czytam, u mnie nic ciekawego dalej wzmagania z wagą i tyle:) wybaczcie ze tak mało pisze ale tu jetem z wami i wpieram was duchowo:) Dotta, Krupcia,Eveline, Amber, Maja, Ala, Leloou, Xenia, Wrotka, Navijka, 🌼 dla was, mam nadzieje, ze nikogo nie pominełam, POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Jak tu się dużo dzieje, gdy ja ciężko pracuję....... Amber nie wiem o którą datę ci chodzi? Ja sie odchudzam od zawsze. Gdyby zliczyć wszystkie kilogramki to będzie ze 200. :) A tak serio. Najwięcej ważyłam 73,70 kg w styczniu 2003 r. Teraz dziś 65,7. Mam 168 cm. Więc wychodzi 8 kilo, a szkoda bo przed wyjazdem ważyłam 63,4. Ale sobie poluzowałam.... Byłoby 10 kilosków! Brak podglkądu, a nie pamiętam czy ktoś mnie o coś pytał. Jak się coś pojawi to napiszę później. Dosy c jestem zmęczona. Znowu 10 godzin, a dziecko juz ma pretensje, że go nie odbieram z przedszkola. Jutro chyba nie zostanę w pracy. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro napisze duzo bo teraz to ukradkiem zajrzalam z pracy, a po wybieram sie do kolezanki i juz na internet nie bedzie czasu Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa....Ilosc zgubionych kg rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................81..... ..........................7.......... 13.06.2004 Krupcia..............160.........................83................................10 od 2003. 14.10.2004 AlicjazKC.............?............................?...................................?........... ? Dotta..................165.........................61...................................4........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja...................164............................62... ..............................8........... sierpien 2004 Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............168..........................73.70..................................8........... styczen 2003 Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka................?............................?......................................?........... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyslalam swa tabele ei chyba jednak ja przerobie - udoskonale, lepiej bedzie gdy zamiast utraconych kilogramow znajdzie sie aktualna waga to bedzie bardziej widac wachania. W kazdym razie jutro na tym popracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku 🌼 pozdrawiam serdecznie moje dziewczyny ja przelotem navijka powiedz ile schudłas po tych dietach kopenhaskich......i jak sie po nich trzymałas? wiem,że nawet chyba nie tyłas? opowiedz proszę narzie znikam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po obu dietach kopenhaskich schudlam tyle samo czyli po 5,5kg trzymalam sie ok, nie rzucilam sie na jedzenie bo bylo mi szkoda stracic takich wspanialych efektow i staralam sie to utrzymac i nawet mi sie to udalo. jojo nie bylo, glodu nie czulam w czasie diety i po zakonczeniu tez nie. zoladek mi sie bardzo skurczyl z czego bylam niezmiernie zadowolona!! polecam wszystkim zdrowym odchudzaczkom ta dietke, dla mnie jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dotta ja na poczatku odchudzania w 2003 r nie jadlam chleba ale przyznam sie ze wyczekiwalam moment kiedy go znow zjem im wiecej go unikam tym bardziej mi smakuje ... Maja:) selena 🌼 navijka🌼 Alicjo Xeniu amberangelic Dotta❤️ fajny pomysl z ta tabelka juz sie zastanawiam czy schudne za 2 tyg i ile hihi Pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
krupcia życze powodzonka bedzie ok :) na pewno nam sie wszystkim uda.......a poza tym i tak na pewno jesteście wszystkie piękne i fajne :) ...........dobrze że się tutaj wspieramy to pomaga a z tą tabelką to nei zły pomysł można popatrzeć na efekty i w ogóle może to też komuś pomoże ..........no nic ja ide zjeść drugie śniadanko czyli jogurcika naturalny danonka a potem biore się za nauke bo tyle tak pozdrowionka dla was wszystkich buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hmm i co tu tak cicho nikogo nie ma :) hmm.....bo zaraz zacznę jeść z nudów i dopiero się narobi ;) a moja waga o dziwo pomimo że mam okres a wtedy zwykle ważę więcej pokazuje jeszcze o jedno kilo mniej :) może się zepsuła ;) hehe.....zaraz idę sobie zrobić herbatkę....bo wieczorkiem właśnie tak około 20 zawsze się robię głodna nie wiem dlaczego.....w ciągu dnia nie mam takiego problemu i dobrze się czuje na diecie 1000 kalorii w końcu się już przyzwyczaiłam ale gdy dochodzi 20 mam kryzys i musze się zawsze czymś zająć :) .............no nic życzę miłego wieczorku buźka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudak
Witam wszystkich serdecznie!Ja wazylam przy swoim 160cm bardzo duzo bo az 84kg.Przytylam tyle bo bylam w ciazy chociaz prawde mowiac ciaza ciazą najbardziej spowodowalo to moje obrzarstwo w tym okresie.Teraz jestem zadowolona z mojej wagi wynosi ona 56kg i wygladu.Te zbedne kilogramy zgubilam wciagu roku bardzo intensywnym treningiem bo srednio cztery razy w tygodiu uczeszczalam na fitness i ograniczalam sie w posilkach.Mam nadzieje ze wszystkim ktorzy chca zgubic zbedne kilogramy uda sie tak jak mi i beda z siebie zadowolone i dumne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudak
Witam wszystkich serdecznie!Ja wazylam przy swoim 160cm bardzo duzo bo az 84kg.Przytylam tyle bo bylam w ciazy chociaz prawde mowiac ciaza ciazą najbardziej spowodowalo to moje obrzarstwo w tym okresie.Teraz jestem zadowolona z mojej wagi wynosi ona 56kg i wygladu.Te zbedne kilogramy zgubilam wciagu roku bardzo intensywnym treningiem bo srednio cztery razy w tygodiu uczeszczalam na fitness i ograniczalam sie w posilkach.Mam nadzieje ze wszystkim ktorzy chca zgubic zbedne kilogramy uda sie tak jak mi i beda z siebie zadowolone i dumne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudak
Witam wszystkich serdecznie!Ja wazylam przy swoim 160cm bardzo duzo bo az 84kg.Przytylam tyle bo bylam w ciazy chociaz prawde mowiac ciaza ciazą najbardziej spowodowalo to moje obrzarstwo w tym okresie.Teraz jestem zadowolona z mojej wagi wynosi ona 56kg i wygladu.Te zbedne kilogramy zgubilam wciagu roku bardzo intensywnym treningiem bo srednio cztery razy w tygodiu uczeszczalam na fitness i ograniczalam sie w posilkach.Mam nadzieje ze wszystkim ktorzy chca zgubic zbedne kilogramy uda sie tak jak mi i beda z siebie zadowolone i dumne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudak
Witam wszystkich serdecznie!Ja wazylam przy swoim 160cm bardzo duzo bo az 84kg.Przytylam tyle bo bylam w ciazy chociaz prawde mowiac ciaza ciazą najbardziej spowodowalo to moje obrzarstwo w tym okresie.Teraz jestem zadowolona z mojej wagi wynosi ona 56kg i wygladu.Te zbedne kilogramy zgubilam wciagu roku bardzo intensywnym treningiem bo srednio cztery razy w tygodiu uczeszczalam na fitness i ograniczalam sie w posilkach.Mam nadzieje ze wszystkim ktorzy chca zgubic zbedne kilogramy uda sie tak jak mi i beda z siebie zadowolone i dumne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka18
Ja mam 155 cm i waze 47!!!! tak przynajmniej pokazuje mi waga:):) na poczatku roku szkolnego(wrzesien) było 50,wiec wydaje mi sie ze to super wynik:) Z rok temu,albo ciut wiecej to było 52 czy cos koło tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Jutro wolne, zupełnie niespodziewanie. :) Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki. Widzę, że coraz więcej chętnych do naszej tabelki. Fajny pomysł Amber. 🌻 A dzis nie wiem co napisać. Dieta zupełnie mi nie idzie. Dziś byłam na zakupach, kupiłam nie to co trzeba i za dużo jem. W sumie to mnie brzuch boli. Czyżbym od jutra miała się wziąć w garść??? Oby.... Mam nadzieję, że dajecie sobie rade lepiej niż ja. Dla wszystkich dziewczyn kwiaty. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Krupcia..............160.........................83................................73. 2003 AlicjazKC.............?............................?...................................?........... ? Dotta..................165.........................61..................................57........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja...................164............................62... ..............................54........... sierpien 2004 Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............168..........................73.70.............................65.70........... styczen 2003 Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka................?............................?......................................?........... ? Nie bojcie sie tej tabelki, a jesli juz to na razie podajcie wzrost i date rozpoczecia odchudzania, a reszte pozniej kiedy sie bedziecie chcialy pochwalic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie pojechalam na silownie bo mam taki nos na kwinte, ze nie dalam rady. W ogole caly dzien bez apetytu ale zmuszalam sie aby zjesc bo to nie dobrze jak sie nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic nie waze teraz 73kg:( waze 83..........pomylka stad wynika ze w 2003 roku wazylam 93kg moze nawet wiecej bo jak juz troszke schudlam weszlam na wage:) Zaczelam intensywne odchudzanie liczac kcal wtedy szybko waga leciala Potem po jakims 1,5 miesiaca przeszlam na normalne jedzonko ale uwazalam i tez chudlam i tak dobilam do 79kg......... Przed otworzeniem tego topika zaczelam tyc wystraszylam sie i postanowilam na nowo wziasc sie za siebie wazylam wtedy 81.500 Potem to juz wszystko wiecie jak to ze mna bylo ,a bylo tak ze znow przytylam do 83.500 tyle wazylam 14.10.2004r i ta wage prosze mi wpisac 93kg to byla moja najwieksza waga jaka kiedykolwiek mialam,doszlam do niej w pare miesiecy najdluzej wage utrzymywalam 69-72kg tak bylo z 10 lat.przed slubem wazylam62-64kg urodzilam dzieci i tak zostala mi waga 70kg hihihi ale zamieszalam :) podsumuje to co napisalam: majac 22 lata wazylam 62-64kg wczesniej nie mialam problemow z odchudzaniem majac 27 lat wazylam juz 69-72kg(po urodzeniu dzieci) od 2002-2003r wazylam ponad 93kg...wtedy zaczelam sie odchudzac na poczatku 2004r wazylam79kg schudlam ponad 14 kg 14.10.2004r teraz 83.500 ...i ta wage prosze mi wpisac:) Witam Sudak:) fajnie ze tak schudlas ja tez marze o takiej wadze:) Asiulka witaj:) Xeniu ile kwiatow jak pieknie na topiku:):):) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy znowu wejdziesz i uciekniesz? Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Krupcia..............160.........................93...............................83. 2003 AlicjazKC.............?............................?...................................?........... ? Dotta..................165.........................61..................................57........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja...................164............................62... ..............................54........... sierpien 2004 Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............168..........................73.70.............................65.70........... styczen 2003 Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka................?............................?......................................?........... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×