Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Witam!Krupcia,gratuluj臋 podj臋cia decyzji馃尲Bede 艣ledzi膰 Twoje zmagania.Trzymam kciuki. Alu,ja te偶 by艂am w sobot臋 na weselu i te偶 si臋 najad艂am:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _MAJA_
hej ja stosuje diete 1000 kalorii jakies 4 tygodnie teraz jest 5 tydzien....staram sie nie schodzic ni偶ej niz 1000 kalorii chociaz teraz ju偶 skurczy艂 mi sie 偶o艂膮dek i wcale nie my艣le o jedzieniu...pomimo 偶e jadam oko艂o 1000 kalorii staram sie jesc oko艂o 6 posi艂k贸w dziennie 5 z nich lekkich i jeden g艂owny posi艂ek....wtedy nie chce sie tak bardzo jesc bo ja sie czesto. Lekkie posi艂ki to np. jakis owoc odt艂uszczony jogurt jakies warzywo lub sok owocowy, a g艂贸wny to w miare normalny obiad z wy艂膮czeniem jedak sos贸w i zbedengo t艂uszczu. Poza tym pije zielon膮 herbatke lub jakies zio艂a, herbata i kawa posz艂y w zapomnienie. Do diety tej trzeba miec cierpliwosc ale w miare czasu organizm sie przyzywaczaja najwazniejsze zeby nie schodzic ponizej 1000 kalorii bo potem mog膮 by膰 problemy z wyjsciem z diety....Moja kolezanka po tej diecie nie powroci艂a juz do swoich dawnych nawyk贸w zywieniowych i utrzymuje wage juz 2 lata a nawet jeszcze schuda艂a....U mnie narazie waga pokazuje 5 kg mniej i sie zatrzyma艂a jakis tydzien temu ale zacze艂o mi ubywac centymetr贸w w biodrach udzie pasie ramionkach i brzuszku....moje kolezanka mowi ze to normalne...teraz waga musi sie przyr贸wnac do w艂asciwiego wygl膮du....a potem zaczeni spadac dalej....tak czy siak na dzien dzisiejszy mam juz 4 cm mniej w biodrach po 2 cm w udzie 8 cm w pasie 7 w brzuchu i 1,5 w r臋ce.....czuje sie lepiej mniej spie i nie boli mnie ju偶 brzuch....do s艂odyczy mnie w ogole nie ci膮gnie chociaz wcze艣niej objada艂am sie czekolad膮 i chipsami....Oczywiscie poza tym torche 膰wicze ale z tym nie mia艂am problemu bo zawsze 膰wiczy艂am teraz tylko torche zwi臋kszy艂am czas aby utrzyma膰 kondycje i proporcje mi臋dzy mi臋艣niami i t艂uszczykiem...no i zobaczymy co bedzie dalej zdam relacje.... ahas i jeszcze jedno bardzo poprawi艂a mi sie cera prawie przesta艂y mi sie pokaywa膰 pryszczyki:) co mnie tez bardzo cieszy......ok pozdrawiam zycze powodzenia buzka MAJA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _MAJA_
hej ja stosuje diete 1000 kalorii jakies 4 tygodnie teraz jest 5 tydzien....staram sie nie schodzic ni偶ej niz 1000 kalorii chociaz teraz ju偶 skurczy艂 mi sie 偶o艂膮dek i wcale nie my艣le o jedzieniu...pomimo 偶e jadam oko艂o 1000 kalorii staram sie jesc oko艂o 6 posi艂k贸w dziennie 5 z nich lekkich i jeden g艂owny posi艂ek....wtedy nie chce sie tak bardzo jesc bo ja sie czesto. Lekkie posi艂ki to np. jakis owoc odt艂uszczony jogurt jakies warzywo lub sok owocowy, a g艂贸wny to w miare normalny obiad z wy艂膮czeniem jedak sos贸w i zbedengo t艂uszczu. Poza tym pije zielon膮 herbatke lub jakies zio艂a, herbata i kawa posz艂y w zapomnienie. Do diety tej trzeba miec cierpliwosc ale w miare czasu organizm sie przyzywaczaja najwazniejsze zeby nie schodzic ponizej 1000 kalorii bo potem mog膮 by膰 problemy z wyjsciem z diety....Moja kolezanka po tej diecie nie powroci艂a juz do swoich dawnych nawyk贸w zywieniowych i utrzymuje wage juz 2 lata a nawet jeszcze schuda艂a....U mnie narazie waga pokazuje 5 kg mniej i sie zatrzyma艂a jakis tydzien temu ale zacze艂o mi ubywac centymetr贸w w biodrach udzie pasie ramionkach i brzuszku....moje kolezanka mowi ze to normalne...teraz waga musi sie przyr贸wnac do w艂asciwiego wygl膮du....a potem zaczeni spadac dalej....tak czy siak na dzien dzisiejszy mam juz 4 cm mniej w biodrach po 2 cm w udzie 8 cm w pasie 7 w brzuchu i 1,5 w r臋ce.....czuje sie lepiej mniej spie i nie boli mnie ju偶 brzuch....do s艂odyczy mnie w ogole nie ci膮gnie chociaz wcze艣niej objada艂am sie czekolad膮 i chipsami....Oczywiscie poza tym torche 膰wicze ale z tym nie mia艂am problemu bo zawsze 膰wiczy艂am teraz tylko torche zwi臋kszy艂am czas aby utrzyma膰 kondycje i proporcje mi臋dzy mi臋艣niami i t艂uszczykiem...no i zobaczymy co bedzie dalej zdam relacje.... ahas i jeszcze jedno bardzo poprawi艂a mi sie cera prawie przesta艂y mi sie pokaywa膰 pryszczyki:) co mnie tez bardzo cieszy......ok pozdrawiam zycze powodzenia buzka MAJA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _MAJA_
hej ja stosuje diete 1000 kalorii jakies 4 tygodnie teraz jest 5 tydzien....staram sie nie schodzic ni偶ej niz 1000 kalorii chociaz teraz ju偶 skurczy艂 mi sie 偶o艂膮dek i wcale nie my艣le o jedzieniu...pomimo 偶e jadam oko艂o 1000 kalorii staram sie jesc oko艂o 6 posi艂k贸w dziennie 5 z nich lekkich i jeden g艂owny posi艂ek....wtedy nie chce sie tak bardzo jesc bo ja sie czesto. Lekkie posi艂ki to np. jakis owoc odt艂uszczony jogurt jakies warzywo lub sok owocowy, a g艂贸wny to w miare normalny obiad z wy艂膮czeniem jedak sos贸w i zbedengo t艂uszczu. Poza tym pije zielon膮 herbatke lub jakies zio艂a, herbata i kawa posz艂y w zapomnienie. Do diety tej trzeba miec cierpliwosc ale w miare czasu organizm sie przyzywaczaja najwazniejsze zeby nie schodzic ponizej 1000 kalorii bo potem mog膮 by膰 problemy z wyjsciem z diety....Moja kolezanka po tej diecie nie powroci艂a juz do swoich dawnych nawyk贸w zywieniowych i utrzymuje wage juz 2 lata a nawet jeszcze schuda艂a....U mnie narazie waga pokazuje 5 kg mniej i sie zatrzyma艂a jakis tydzien temu ale zacze艂o mi ubywac centymetr贸w w biodrach udzie pasie ramionkach i brzuszku....moje kolezanka mowi ze to normalne...teraz waga musi sie przyr贸wnac do w艂asciwiego wygl膮du....a potem zaczeni spadac dalej....tak czy siak na dzien dzisiejszy mam juz 4 cm mniej w biodrach po 2 cm w udzie 8 cm w pasie 7 w brzuchu i 1,5 w r臋ce.....czuje sie lepiej mniej spie i nie boli mnie ju偶 brzuch....do s艂odyczy mnie w ogole nie ci膮gnie chociaz wcze艣niej objada艂am sie czekolad膮 i chipsami....Oczywiscie poza tym torche 膰wicze ale z tym nie mia艂am problemu bo zawsze 膰wiczy艂am teraz tylko torche zwi臋kszy艂am czas aby utrzyma膰 kondycje i proporcje mi臋dzy mi臋艣niami i t艂uszczykiem...no i zobaczymy co bedzie dalej zdam relacje.... ahas i jeszcze jedno bardzo poprawi艂a mi sie cera prawie przesta艂y mi sie pokaywa膰 pryszczyki:) co mnie tez bardzo cieszy......ok pozdrawiam zycze powodzenia buzka MAJA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cytat: U mnie narazie waga pokazuje 5 kg mniej i sie zatrzyma艂a jakis tydzien temu ale zacze艂o mi ubywac centymetr贸w w biodrach udzie pasie ramionkach i brzuszku....moje kolezanka mowi ze to normalne...teraz waga musi sie przyr贸wnac do w艂asciwiego wygl膮du....a potem zaczeni spadac dalej.... kompletnie nie rozumiem ostatniego zdania, niech mi to ktos wytlumaczy, w kazdym razie znikam, niejaki Ciupaga nadal tu szaleje wiec pobyt na kafeterii na zwolnionych obrotach nie jest zadna przyjemnoscia....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam lelolu pisalas ze schudlas 27kg w ciagu pary lat? Powiedz mi czy przez te pare lat ciagle myslalas o odchudzaniu? Czy to efekt zmiany nawykow zywieniowych,a przy okazji bez wielkich stresow chudlas? Alicjo nie jezdzilam na rowerku mam troszke zalatwien i malo czasu ale sie nerwowa zrobilam jak jestem na tej diecie ,wszystko mnie drazni czy to normalne? Jeszcze mam wrazen4e ze marzne 2x szybciej jak przed dieta moze to zludne ale rece mam jak sople lodu i musze sie warstwami w domu ubierac leelu mozesz zamiast \"chce schudnac \"pisz do mnie krupcia to jedna i ta sama osoba:):) Evelin馃尲 nie wiem jak ja zniose ta diete ,ale szpinaku nie jem troszke pozmienialam oczywiscie nie specjalnie zmienilam tak wyszlo Witaj Maja:) strasznie szybko ci oleca te cm mozesz podac ile cm mialas w pasie na poczatku? ponoc im wiecej sie ma tym wiecej cm leci jak sie chudnie amberangelic馃尲 5kg to tez ladnie:) Ja waze tyle co wczoraj tylko spodnie mam luzniejsze hmm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leelou
Cze艣膰 Dziewczyny! >krupcia, ja po prostu zacz臋艂am par臋 lat temu (chyba 5) leczy膰 bulimi臋. na pocz膮tku bra艂am leki o nazwie fluoksetyna- hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, czyli dzia艂 antydepresyjne, przy okazji zmniejsza艂a 艂aknienie. zaraz, zaraz, zanim posz艂am do lekarzy od g艂owy- zrzuci艂am 12 kg dzi臋ki ostrej diecie. moja waga waha艂a si臋. mia艂am do艣膰 偶ycia, do艣膰 siebie- psycholog pom贸g艂 mi zrozumie膰, dlaczego "si臋gam po jedzenie", potem wizyta u psychiatry i kuracja lekami. mia艂am problemy ze snem, czasem przez ca艂e noce nie mog艂am spa膰. wiadomo, 偶e farmaceutyki nie daj膮 efektu- zapisa艂am si臋 na si艂owni臋, poprawi艂am kondycj臋, ale w dalszym ci膮gu wygl膮da艂am pot臋偶nie. nigdy nie mia艂am w sobie tyle si艂y, aby schudn膮膰 "do ko艅ca". jakie艣 9 mies. temu moja waga spad艂a do 60 kg i w takim stanie zacz臋艂am stycze艅 2004. 6.01.04 wyjecha艂am do niemiec jako au- pair. tam nie powodzi艂o mi si臋 najlepiej (psychicznie). zacz臋艂am mie膰 "ataki 偶arcia"- waga wr贸ci艂a z nawi膮zk膮 i po miesi膮cu- dw贸ch nie mie艣ci艂am si臋 ju偶 w ciuchy, w kt贸rych przyjecha艂am. d贸艂, czulam si臋 jak dno. w mi臋dzyczasie m贸j m臋偶czyzna w polsce stwierdzi艂, 偶e nie mo偶e 偶y膰 beze mnie i chce si臋 ze mn膮 o偶eni膰, dlatego wr贸ci艂am po trzech miesi膮cach i zamieszkali艣my razem. znowu zacz臋艂a si臋 walka z kilogramami, zn贸w bezskutecznie. w czerwcu wyprowadzili艣my si臋 z naszego miasta i dosta艂am skrzyde艂. teraz mieszkam w bydgoszczy, miasto o wiele mniejsze, ni偶 moje rodzinne, dlatego staram si臋 wsz臋dzie chodzi膰 na piechot臋, ew. je藕dzi膰 rowerem. w lecie jad艂am dziennie ok. 1,5 kg czere艣ni i tak wygl膮da艂 m贸j jad艂ospis. do tego codzienna "bieganina" , od czasu do czasu kawa艂ek mi臋sa. bez ziemniak贸w, s艂odyczy i tak waga zjecha艂a do 57 kg (m贸j rekord to 84 kg przy 165 cm wzrostu) nie mam niestety wagi w domu, ale teraz pewnie wa偶臋 ok 59- 60 kg. chocia偶 mieszcz臋 si臋 w spodnie z 57 kg. nie wiem. w domu nie mam wagi, centymetra, telewizora :)) spodnie maj膮 rozmiar 28 (wychodzi 70 cm w pasie), a kiedy艣 nosi艂am (zeby nie sk艂ama膰) 34 - na pewno!!! mam jeszcze gdzie艣 te portki. martwi臋 si臋, bo wr贸ci艂y moje ataki. od dzi艣 przechodz臋 na diet臋 zgodn膮 z grup膮 krwi i chyba na pewno mam A. napisz臋, co dzi艣 zjad艂am 艢niadanie: 125 ml kaszy kukurydzianej na wodzie z 艂y偶k膮 miodu morelowego, p贸藕ny obiad 180 g naturalnego jogurtu 0% t艂uszczu, 4-5 cienkich kromek chleba 偶ytniego i ok 600- 700 g 艣liwek. do tego dochodz膮 dwie 艂y偶eczki cukru (do kawy, bo mleka podobno nie mog臋, a do kawy saute jeszcze si臋 nie przyzwyczai艂am). to chyba nie jest za du偶o? co o tym my艣licie. czy mog臋 oficjalnie z Wami si臋 odchudza膰? gdybym nie by艂a na forum, to pewnie z powodu przeinstalowywania systemu przez "mojego", bo to jego hobby. w razie pyta艅- poda艂am mojego maila, wi臋c droga otwarta. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chce schudnac, ja jestem 7 mniej to powyzej to byl cytat z wypowiedzi maji, nie rozumialam wypowiedzi i poprosilam o wytlumaczenie bo mnie zaintrygowalo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leelou
Dziewczyny- czy wszystkie poucieka艂y艣cie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasica
Mam wielk膮 pro艣b臋 poszukuje diety kt贸ra ukaza艂a si臋 w gazecie tele tydzie艅 na wiosn臋 tego roku jest to dieta trzytygodniowa mo偶e kto艣 z was ma wycinek z tej gazety dotycz膮cy tej diety. To dla mnie bardzo wa偶na sprawa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasica
Mam wielk膮 pro艣b臋 poszukuje diety kt贸ra ukaza艂a si臋 w gazecie tele tydzie艅 na wiosn臋 tego roku jest to dieta trzytygodniowa mo偶e kto艣 z was ma wycinek z tej gazety dotycz膮cy tej diety. To dla mnie bardzo wa偶na sprawa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bardzo poprosilabym Cie o te linki ;)))) co do kasety vhs z cindy to ma moja siostra, ja nie mam, bo musze kupic wideo :))) mam cwiczonka na cd, na komputerek i nieraz sobie na tym cwicze. Dogadalam sie z dziewczyna ze studiow i razem bedziemy chodzic na aerobik :)) razem razniej i wieksza motywacja :DDD ps coraz czesciej mam ochoty na cos slodkiego ;(( i coraz czesciej grzesze, waga stoi w miejscu ale na jak dlugo buuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane....z nerwow i stresow osobistych schudlam kolejne dwa kilo...nie przypoominam tej dziewczyny sprzed wakacji.....juz 12 kilo.... pogoda sie psuje.....jesien....lubie jesien ale boje sie listopada, listopad zawsze zle na mnie wplywa..... Xenia....kiedy wraca? Dotta....gdzie jestes? Krupcia馃尲 jak realcje z mezem? Cos lepiej..?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) Alicjo鉂わ笍 Z mezem po staremu nic lepiej:( Jedynie jak juz pozno ma wracac to tyle sie zmienilo ze mi udowadnia co bedzie robil Wraca dalej pozno i malo jest w domku Jestem bo jestem,dla niego wsio radno. Wiecie co narazie to znosze ,ale jak schudne to lece na zakupy ,niech no wtedy mnie nie zauwazy:P pozdrawiam馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WItam wszytskie dziewczyny 馃尲 i nowe i te dawniejsze.... U mnie nie ciekawie si臋 wiedzie zwlaszcza psychika.....poprostu nerwy bez konca....tym razem nie facect.....tylko praca.....uklady m.ludzkie.....powroty dawnych przezyc.POprostu rozkleilam si臋 i tyle .....ze zdrowiem lepiej .ale juz wazylam 55 kg..nie wygladalo to dobrze. TO chyba depresja (ja Cie nie moge).....ale co do odchudzania tzn trzymania wagi ....trzymam....j膮. Ale zaczyna si臋 ju偶 jedzenie i siedzeinie w domu....zawsze wtedy tyje. CZytam was codziennie.....ale mam problemy z odpisywaniem.... KRUPCIU nie daj si臋..ALu.Xeniu.....(wiem Grecja jak zazdroszcze)Amber (te偶 mam ciuchy letnie i zimowe)....a xenia gdzie? Tak sie do was przyzwyczailam,偶e jestescie troszk臋 jak przyjaciolki cho膰 ja teraz dzik,偶e hej....... POzdrawiam.......piszcie........ja tez ps Krupciu a kopenhaska?..czerwona herbatkja? ja por贸wnuj膮c do Ciebie jem prawie nic.....TOstraszne.......poprostu nie mam teraz na nic checi nawet na 偶ycie :o pomimo.....mocno was 艣ciskam 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WItam wszytskie dziewczyny 馃尲 i nowe i te dawniejsze.... U mnie nie ciekawie si臋 wiedzie zwlaszcza psychika.....poprostu nerwy bez konca....tym razem nie facect.....tylko praca.....uklady m.ludzkie.....powroty dawnych przezyc.POprostu rozkleilam si臋 i tyle .....ze zdrowiem lepiej .ale juz wazylam 55 kg..nie wygladalo to dobrze. TO chyba depresja (ja Cie nie moge).....ale co do odchudzania tzn trzymania wagi ....trzymam....j膮. Ale zaczyna si臋 ju偶 jedzenie i siedzeinie w domu....zawsze wtedy tyje. CZytam was codziennie.....ale mam problemy z odpisywaniem.... KRUPCIU nie daj si臋..ALu.Xeniu.....(wiem Grecja jak zazdroszcze)Amber (te偶 mam ciuchy letnie i zimowe)....a xenia gdzie? Tak sie do was przyzwyczailam,偶e jestescie troszk臋 jak przyjaciolki cho膰 ja teraz dzik,偶e hej....... POzdrawiam.......piszcie........ja tez ps Krupciu a kopenhaska?..czerwona herbatkja? ja por贸wnuj膮c do Ciebie jem prawie nic.....TOstraszne.......poprostu nie mam teraz na nic checi nawet na 偶ycie :o pomimo.....mocno was 艣ciskam 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dotta jesienna depresja? Co sie dzieje? Same zagadki piszesz dietka jest tak jak obiecalam:) leelou mialam zaraz natychmiast odpisac na twoj wpis strasznie mnie zmartwilas tym jak sie tobie ukladalo kiedy tak duzo schudlas Mam nadzieje ze teraz jest juz dobrze:) Pewnie ze mozesz sie z nami odchudzac:) Pamietaj tylko zeby nie przesadzac badz co badz juz laseczka jestes:):) Sigma ogladalas linki z cwiczeniami??? Alicjo szalejesz z odchudzaniem:):) Pozdrawiam wszystkich:) Xeniu czekamy tu na Ciebie:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dotta jesienna depresja? Co sie dzieje? Same zagadki piszesz dietka jest tak jak obiecalam:) leelou mialam zaraz natychmiast odpisac na twoj wpis strasznie mnie zmartwilas tym jak sie tobie ukladalo kiedy tak duzo schudlas Mam nadzieje ze teraz jest juz dobrze:) Pewnie ze mozesz sie z nami odchudzac:) Pamietaj tylko zeby nie przesadzac badz co badz juz laseczka jestes:):) Sigma ogladalas linki z cwiczeniami??? Alicjo szalejesz z odchudzaniem:):) Pozdrawiam wszystkich:) Xeniu czekamy tu na Ciebie:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dotta jesienna depresja? Co sie dzieje? Same zagadki piszesz dietka jest tak jak obiecalam:) leelou mialam zaraz natychmiast odpisac na twoj wpis strasznie mnie zmartwilas tym jak sie tobie ukladalo kiedy tak duzo schudlas Mam nadzieje ze teraz jest juz dobrze:) Pewnie ze mozesz sie z nami odchudzac:) Pamietaj tylko zeby nie przesadzac badz co badz juz laseczka jestes:):) Sigma ogladalas linki z cwiczeniami??? Alicjo szalejesz z odchudzaniem:):) Pozdrawiam wszystkich:) Xeniu czekamy tu na Ciebie:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 selena22
czesc dziewczyny!! Dotta ja jestem, zagladam ale jakos tak ucich艂am, jestem tez na innym forum, ostatnio niewiele mam czasu:( co u ciebie? jak sie mniewasz?pozdrawiaam cie bardzo serdecznie!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wrotka
Ja tez bym bardzo chcia艂abym schudnac przy wzropsscie 160 waze 65 kilo a chcia艂abym 55 mam nadziejnze mi sie uda i jakies wparcie dotane Nie chce prowdzic jakiejs konkretnej diety poprostu odrzuce s艂odycze zaczne cwiczyc w czwartki mam basen i areobik moze jakos to bedzie przynajmniej chce zeby by艂o :) Ano i ostani oposi艂ek o 18 tak zrobie mam nadziej ze wytrwam :)Licze na was :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dotta, problemy w pracy potrafia niezle dokopac. Ja tez mam problem, dziewucha, ktorej niejednokrotnie pomagalam, znosilam jej humory, robilam robote - zagarnela cos co mialo byc dla nas obie: mozliwosc pracy na zmiany, jak tylko wywalczylam to okazalo sie ze wmowila szefom ze bardziej potrzebuje i na rano jest tylko ona, od dobrych kilku miesiecy, nie odzywamy sie, nawet nie moge w jej strone patrzec... Ech, nie bede o tym pisac bo zanudze. Selena, na calkiem innym forum czy na tym tylko na innym dziale? Wrotka powodzenia!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) amberangelic馃尲 selena22馃尲 sigma馃尲 leolu馃尲 Eweline馃尲 Maja馃尲 Dotta馃尲 Alicjo馃尲 Wrotka馃尲 Przyszlam sie tylko przywitac:) Brzydka pogoda bedzie padac ciemno sie zrobilo i ponuro:( Lubie rano wstac i zobaczyc slonko Zaraz ide cwiczyc Pozdrawiam wszystkich:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry 馃尲 Jeste艣cie kochane.naprawde.....dziekuje wybaczcie jesli czasem pomijam nowe dziewczyny.....poprostu zapominam nickow... .Leee......z zainteresowaniem przeczytalam Twoja opowie艣c.... .wrotka....popieram Twoje podejscie do zdrowej diety...tak trzymac. Uwa偶am ,ze dieta 1000 kcal tez jest b. dobra. Krupciu zimno Ci przez odchudzanie..moja bratowa tak teraz marznie a wczesniej wrzatek.hihi A ja......trudny przypadek zacinam sie w sobie..a potem dopuszczam do swojego wn臋trza tylko wyjatkopwych ludzi.....a wiec teraz WAs.... Amber dziekuje......wlasnie u mnie co艣 podobnego sie przytrafilo w pracy....hm nie umiem nawet tego opisac..... mam 偶al do szef贸w......i powiedzialm im to po 10 latach pracy. Doceniono w sposob wyjatkowy kole偶anke a mnie jak zwykle pominieto....po mnie naprawde mozna je偶dzi膰..ale ja nienalepiej czuje si臋 psych. po tym koszmarze z ojcem..a tutaj dowalili mi tym...wie膰 ju偶 po mnie na jakis czas Do kole偶anki nie powinnam mie膰 niby zalu takie jest zycie .potrafi dbac o siebie.....za艂atwi膰 sobie co艣 za moimi plecami......i to najbardziej boli......dowiedzialam sie przypadkiem i nie raz tak bylo ale poprostu teraz przelala sie kropla mojej cierpliwo艣ci . Atmosfera jest spiepszona (sorry) i ja j膮 psuje...poprostu niedobrze mi si臋 robi jak mysle o takich ukladachi przychodzeniu tutaj.Co te pieni膮dze robia z ludzi......dla mnie nie sa i nie bylu one najwazniejsze..... Ale widac moje idealistyczne idealy mo偶na sobie wsadzic.....Boze jaka ja jestem chamska Teraz nie potrafi臋 tak za艂ozyc maske na twarz i usmiechac si臋 i udawa膰 偶e jest ok. Trzeba to zrobic ,a le potrwa to troche...... Wiec zajmuje si臋 dodatkow膮 praca ktora mi dowalono ....Kolezanka miala pomagac .ale ju偶 po kasie olala temat ......ja wstrzymuje si臋 by nie zrobi膰 totalnej draki.... sycze jak osa.....poprostu jad sie ze mnie wylewa.....ale nie omieszkam tego glo艣no powiedzie膰 jeszcze raz.....na forum i koniec nie mam zamiaru by膰 cicha .spokojna jak do tej pory. Widac trzeba glosno krzyczec i miec gdzies zasady..swoje warto艣ci. Robie swoje i marze o p贸jsciu do domu. A praca kiedy艣 byla moim ukojeniem.zrodlem rado艣ci.... JAk dobrze,ze was mam.....juz mi lepiej....... zajrze potem teraz nie mog臋 pokazywac ,ze zajmuje si臋 czyms innym ni偶 praca papa 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 obwiniam oczywi艣cie szczegolnie szef贸w,o to ,偶e ida na takie rzeczy......to swiadczy o nich, o ich s艂abo艣ciach lub jeszcze innych gorszych cechach.. Oczywoi艣cie to pryszcz to co opowiadam, ale na nasze istnienie i dobre funkcjonowanie sk艂ada sie tyle drobiazg贸w.an moje na pewno. BO niestety nale偶e do ludiz chorobliwie wrazliwych (okreslenie faceta). Wszytsko analizuje......uwielbiam rozmylania zglebianie psychik ludzkich...dociekanie uk艂adow ....zwi膮zkow... Jestem poprostu zniesmaczona do 偶ywego......teraz. Ideliastka cholerna we wszystkim.....niepoprawna idealistka chc膮ca zmieni膰 艣wiat i ludzi......... Ja nie jestem z tego swiata niestety....... dobrze,ze przyjaci贸lka podobna......ale od niej te偶 teraz uciekam...... niestety..... ,musz eprzetrawi膰 temat....uchwycic ten wiatr , ktory nadaje p臋d naszemu zyciu.....ale czuje,ze to troch e potrwa :o papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez w sumie bardziej do szefow powinnam miec pretensje, ze pozwolili na takie zachowanie. Pociesza mnie jedno ze pomomo ze krocej pracuje to mialam kilka podwyzek a ona wcale, ale jak mozna miec podwyzki gdy wiecznie sie tylko patrzy by nic nie robic, spoznia codziennie i raz w tygodniu dzwoni, ze nie moze przyjsc. Dotta, trzymajmy sie! Znasz to przyslowie: Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy? Nie jestem przesadnie religijna czy chodzaca do kosciola ale powiedzenie mi sie podoba i juz. I wierze, ze sie sprawdzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez w sumie bardziej do szefow powinnam miec pretensje, ze pozwolili na takie zachowanie. Pociesza mnie jedno ze pomomo ze krocej pracuje to mialam kilka podwyzek a ona wcale, ale jak mozna miec podwyzki gdy wiecznie sie tylko patrzy by nic nie robic, spoznia codziennie i raz w tygodniu dzwoni, ze nie moze przyjsc. Dotta, trzymajmy sie! Znasz to przyslowie: Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy? Nie jestem przesadnie religijna czy chodzaca do kosciola ale powiedzenie mi sie podoba i juz. I wierze, ze sie sprawdzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×