Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

No i stało się - przyszli znajomi, wystawiłam krakersy, paluszki ciasteczka, winogrona i orzeszki i.... zjadłam wszystkiego po trochu (bez ciastek) :(( i mam wyrzuty sumienia niestety. A tak dobrze mi szło. Tak w ogóle to dostałam dzisiaj okres i najchętniej zrobiłabym sobie jakąś dobrą kolacyjkę, a przeciez nie mogę. I dzisiaj mam wrażenie, że jestem GRUBA a jeszcze wczoraj myślałam, że jest odwrotnie. I mąż mnie denerwował w sklepie - czemu On nie chce kupić butów które mi się podobają??????? tylko jakieś ochydztwa wybiera. Czy wiecie może czy podczas okresu może być zrobiona narkoza?? no to Was namęczyłam, ech. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się - przyszli znajomi, wystawiłam krakersy, paluszki ciasteczka, winogrona i orzeszki i.... zjadłam wszystkiego po trochu (bez ciastek) :(( i mam wyrzuty sumienia niestety. A tak dobrze mi szło. Tak w ogóle to dostałam dzisiaj okres i najchętniej zrobiłabym sobie jakąś dobrą kolacyjkę, a przeciez nie mogę. I dzisiaj mam wrażenie, że jestem GRUBA a jeszcze wczoraj myślałam, że jest odwrotnie. I mąż mnie denerwował w sklepie - czemu On nie chce kupić butów które mi się podobają??????? tylko jakieś ochydztwa wybiera. Czy wiecie może czy podczas okresu może być zrobiona narkoza?? no to Was namęczyłam, ech. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCHUDLAM W 4 m-ce 17 KG. BEZ EFEKTU JOJO. POMOGE!!! Odpisze lub odzwonie. Czekam tylko na powazne listy. ch-anula@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCHUDLAM W 4 m-ce 17 KG. BEZ EFEKTU JOJO. POMOGE!!! Odpisze lub odzwonie. Czekam tylko na powazne listy. ch-anula@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
lulu nie przejmuj sie zdaza sie jeden dzien to nic strasznego ja też wielokrotnie miałam takie pojedyncze dni i wyrzuty sumienia ale od jednego dnia nic sie nie stanie.......nie raz zdazyło mi sie zjeść tone ciastek czekolade batoniki chipsy jednego dnia .......... no ale nic sie nie stało najważniejsze żeby to się zdażało sporadycznie.....pozdrowionka buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - dziękuję bardzo, powiem, że chumorek poprawiłaś :) Napisz jak to z Twoim imieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
lulu mam na imie marzena ale wołają na mnie Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich ❤️ Krupcia- zdjęcia już masz. Dziewczyny jak wy szybko chudniecie! Aż miło popatrzeć. Lulu - zdjęcia wysyłamy sobie, aby się poznać. Fajnie jest zobaczyć z kim się pisze o tych wszystkich najważniejszych sprawach. A co do zakupów facetów, kto przeniknie ich \"Ja\"??? Po co chcesz robić sobie narkozę? Co do pytania czy można - to nie wiem. W sumie to jesteśmy wirtualne przyjaciółki, co nie? Tyle sobie piszemy ciekawych rzeczy. Chciałbym zobaczyć wszystkie dziewczyny. :) Finezja - jedz witaminy. Jesteś b. chudzieńka i tak szybko schudłaś. ch-anula - pisz! Co tam za metodę miałaś. Chętnie poczytamy! Miłego wieczoru i jutrzejszego dnia, bo ja zawsze zaglądam wieczorem. Amberek chyba do pracy leciał, co? Amber napisz jak u was z pogodą. U nas jesień. Jutro we Wrocławiu ma być 20 stopni. Dotta - fajnie masz! ❤️ My tu raczej preferujemy zdrowe schudnięcie, bez narażania życia i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) amberangelic mam twoje zdjecie dziekuje :):):) Teraz masz dlugie wlosy ? Tak wygladalas w lutym? Ladnie wygladasz :) Okularki troszke zaslonily Ci oczka,nie moge sie blizej przygladnac Xeniu dziekuje za wyslanie listu ale nie ma zalacznikow:( mam tylko opis :( Alicjo czekam na zdjecie:) Pozdrawiam wszystkich goraco❤️ Pozniej wiecej wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehe bla bla
blabklsb la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie z tymi zdjęciami, jeśli chcecie to am pare swoich zdjątek ze ślubu na kompie. i z chcęcią zobaczyla bym też Was. chumorek już lepszy po wczorajszym kryzysie. zoaczymy jak będzie dalej. jutro jadę na 5 dni do Poznania, więc pewnie się zabawię i podjem też, ale raz się żyje prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! u mnie dzisiaj ciezki dzionek, jakis taki meczacy. chyba dopada mnie jesienna chandra nie cierpie takiej pogody, pomimo ze za oknem dosyc ladnie to mnie przygnebia ta pora roku mam niesamowitego smaka na buleczke ale zwalczam w sobie tego diabla co mnie kusi bede silna, chyba zjem troche chemii - goracy kubek :) pozdrawiam wszystkie dziewczeta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu81 -----> pewnie ze raz sie zyje chyba nie myle sie sadzac ze kazda z nas w weekend cos przeskrobie (czytaj: przekasi smacznego) ja sie przyznaje bez bicia ze czesto ulegam drobnym malenkim pokusom w leniwe weekendy ale jestesmy tylko zwyklymi ludzmi ❤️ 🌼 :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzień dobry pamiętam o was......zaglądam.ale tak jak Ala malo mam czasu na pisanie......ja przed okresem jem na noc.....kanapeczki z sosem czosnkowym na bazie majonezu .....popłakuje.....a dzis boli mnie glowa STRASZNIE....normalka u mnie.Zepól napięcia przedmiesiączkowego...... pije czerwoną herbate......i jakoś ciągne to wszytsko.....fajna ta tabelka teraz wiem jak wygladacie choc z opisu. WAga trzyma sie nie dam rady nic już wymysleć.....ależ jestem rozbita..... jestem z wami.....i bede....choc moje ostatnie wypowiediz nie sa chyba najciekawsze. Pozdrawiam b. serdecznie ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzień dobry pamiętam o was......zaglądam.ale tak jak Ala malo mam czasu na pisanie......ja przed okresem jem na noc.....kanapeczki z sosem czosnkowym na bazie majonezu .....popłakuje.....a dzis boli mnie glowa STRASZNIE....normalka u mnie.Zepól napięcia przedmiesiączkowego...... pije czerwoną herbate......i jakoś ciągne to wszytsko.....fajna ta tabelka teraz wiem jak wygladacie choc z opisu. WAga trzyma sie nie dam rady nic już wymysleć.....ależ jestem rozbita..... jestem z wami.....i bede....choc moje ostatnie wypowiediz nie sa chyba najciekawsze. Pozdrawiam b. serdecznie ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Krupcia..............160.........................93...............................83. 2003 AlicjazKC............160........................60................................50........... lipiec 2004 Dotta..................165.........................61..................................57........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja...................164............................62... ..............................53........... sierpien 2004 Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............168..........................73.70.............................65.70........... styczen 2003 Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka................?............................?......................................?........... ? Lulu81................174.......................86......................................71......... styczen 2004 Dotta - moge ci podac reke z PMS. Ja przezywam wszystkie jego etapy :-( Lulu81, zgrzeszyc mozna, najwazniejsze by nie machnac reka i sobie popuscic. bo i tak mi sie wczesniej zdazalo. Trzeba brnac dalej mimo kilku grzeszkow a one jesli dieta i ruch beda kontynuowane stana sie nieszkodliwymi grzechami, ktore na nic nie mialy wplywu. U nas nie ma takiej \"porzadnej\" jesieni jest cieplo, a nagle trach i robi sie bardzo zimno. W niedziele bylo pieknie i slonecznie, Mozna bylo chodzic w samym swetrze. Dzis zaloze kurtke dzinsowa do tego swetra bo jest pochmurnie i chlodniej. Tak, tak preferujemy zdrowe schudnięcie, bez narażania życia i zdrowia. Kazy ma pewnie na sumieniu jakies \"magiczne\" sposoby i ma ich dosyc. Na dluzsza mete nie warto po nie siegac. Ja jakis czas bylam na tabletkach ponad dwa lata temu, owszem chuda ale co przestawalam brac to tylam. Krupcia, nadal mam dlugie wlosy. Wiekszosc zycia takie mam, a jak scinalam np do ramion to zalowalam. Owszem kusi mnie aby sciac na krotko ale wiem ze skonczylo by sie to tygodniowym rykiem wiec jak mysl sie pojawi to ja odganiam. Eksperymentuje za to z kolorem. W tym roku mam pasemka takie zloto rudawe, w poprzednim mialam czerwone a wczesniej bardziej blond. Jestem brunetka z natury. Navijka, jesienna nijakosc mnie tez dobija :-( Dotta, jutro bedzie lepiej :-D Nie wszystkie podaly adres wiec wyslalam zdjecia tylko tym, ktore to zrobuily. Dobrze zaleglosci w pisaniu odrobione - dzisiaj wstalam wczesniej wiec sniadanie z komputerem bylo w wolniejszym tempie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dzis wróciłam przed 18-tą. Już lepiej, choć i tak mam pracę w domu. I powinnam ugotować coś na jutro na obiadek. Ciężki dzień w pracy, mało czasy , dużo roboty. Krupciu - wysłałam jeszcze raz. Teraz już będzie. :) Lulu - wyślij zdjęcia, ja wieczorkiem Tobie też wyślę. Uwielbiam Poznań, byłam już parę razy. Znam go lepiej z książek M. Musierowicz. A wiecie, że na chandrę dobre jest solarium raz na tydzień. Od razu fajniej. Ja nie chodzę za często, tylko zimą, bo nie powinnam się opalać. Amber, Ala - mam wciąż takie miłe myśli jak sobie przypomnę wasze zdjęcia. Miło mi, że zobaczyłam jak wyglądacie. Obie jesteście zupełnie wyjątkowe! Amber - co do włosów, to mam ten sam problem . Po fryzjerze zbyt często rozpaczam. Nie lubię obcinać włosów. Choć czasem wyglądam jak kura. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Przepraszam- ja tylko na chwilę, zwariowany czas teraz u mnie. trudno. Postaram się w najbliższej przyszłości, jutr mam nadzieję. Może w końcu uda mi siękopenhaską? pisałam ostatnio i nigdy nie mogłam uwierzyć że może \"zniknąć\" post tak po prostu, przed wysłaniem. Stało się- napisałam całkiem ładny \"elaborat\", pisałam o tym, że zaczęłam pierwszy dzień kopenhaskiej, ale---- to był zarazem jej ostatni dzień ..... buuu ,,,,, Pozdrawiam i życzę najlepszości...................................... ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Przepraszam- ja tylko na chwilę, zwariowany czas teraz u mnie. trudno. Postaram się w najbliższej przyszłości, jutr mam nadzieję. Może w końcu uda mi siękopenhaską? pisałam ostatnio i nigdy nie mogłam uwierzyć że może \"zniknąć\" post tak po prostu, przed wysłaniem. Stało się- napisałam całkiem ładny \"elaborat\", pisałam o tym, że zaczęłam pierwszy dzień kopenhaskiej, ale---- to był zarazem jej ostatni dzień ..... buuu ,,,,, Pozdrawiam i życzę najlepszości...................................... ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym polega ta kopenhaska? Ze wszystkich diet o, ktorych czytalam ta Dieta plaz poludniowch (jestem na etapie czytania pierwszej ksiazki, w polowie) robi na mnie dobre wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale program dzisiaj ogladalam. Ja nie ogladam telewizji, nie lubie byc przykuta do monitora o konkretnej godzinie, wole filmy na dvd, nie trzeba ogladna od razu. Ale na silowni staram sie troche poskakac po kanalach i znalesc cos co mnie zainteresuje bo inaczej nie wytrzymam i zanudze sie przez te 20 minut na nartach :-( Dzisiaj znalazlam nowy show, pelno ich powstaje, ze nie mozna nadazyc - a ten akurat na czasie bo o ... odchudzaniu. Byly dwie grupy (trafilam akurat na prawie koniec), kazda po 6 osobnikow i maja za zadanie do zgubienia lacznie cos okolo 320 kg na grupe. Z tego co zrozumialam - nie ogladalam calego programu - przez caly tydzien bardzo duzo cwicza, jedza dietetyczne potrawy i sa kuszeni pysznosciami. Po uplynieciu tygodnia wszystkich waza i pokazuja ktora druzyna prowadzi. Potem kazda ma wybrac jedna osobe do odpadniecia, taka ktora wedlug innych nie przyczyni sie do wygrania. Stawka jest jakas kwota pieniezna - nie uslyszalam jaka. Osoby maja rozna nadwage, jedni wiecej drudzy mniej (jak moga wygladac dane osobniki to mozna zobaczyc w reklamowanym juz przeze mnie SUPER SIZE ME). I sprawdza sie, ze im wieksza ma ktos nadwage tym szybciej gubi. Facet, ktory mial ponad 150kg zgubil w ciagu tygodnia, a szczuplejsze babki, jedna 3 a druga 4 kg. I to wlasnie je podali do odejscia. Jeju, ale ci to naprawde maja przed soba droge do szczuplej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc amber!! krzycze ze w poniedzialek 18.10 podalam moje dane: wzrost i wage prosze o dorzucenie mnie do tabeli dziekuje z gory dzis baaaardzo zimno i nie potrafie sie ogrzac, kawka na chwile poprawila mi krazenie ale stopy to sople lodu. zycze milego dnia wszystkim, wpadne pozniej sprawdzic co u was slychac ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 wczoraj mialam okropny dzien 🌼 🌼 wieczorem mnie cos napadlo 🌼 🌼 dostalam jakiegos szalu 🌼 🌼 i zaczelam palaszowac co popadlo 🌼 🌼 a potem dopadly mnie wyrzuty sumienia 🌼 🌼 i dzisiaj obiecalam sobie to odpokutowac 🌼 🌼 dzis tylko owoce za kare i nic wiecej 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale slicznie na stronce :) kolorowo:) ide na poczte ogladac zdjecia:) zaraz wracam sie wpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) Szczuplutka jestes :):) Jak sie ciesze ze Cie zobaczylam:) Na zdjeciu z synem masz wprost wymarzana figure Xeniu pytalas czym sie zajmuje zawodowo ....nio moge smialo powiedziec ze domem hihi kiedys pracowalam w sekretariacie w osrodku sportowym potem troszke w handlu (wojskowa centrala handlowa) pracowalam w magazynie czesci zamiennych nawet bylam kelnerka :) pracowalam tez na produkcji jako maszynistka:) Jak widac wszystkim po troszku sie zajmowalam a dorywczo to praca np we francji na plantacji zbiory owocow tak 1miesiac do 2 Przypomnialo mi sie wlasnie jak przyjechalam raz z francji i stanelam na wage bylam tam miesiac nie bylo mowy o diecie jadlo sie bagietki konserwy i zupy w proszku a schudlam tak ladnie ze szok:) pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej wam wszystkim :) co to za afera z tymi zdjątkami ;) zresztą ja właściwie nie mam żadnego a przynajmniej takiego zeby było coś widać oprócz twarzy....a tak poza tym u mnie nic ciekawego......na liczniku nadal 53 chociaż już nie tak równo.....szkoda że nie mam takiej dokładnej wagi......mam jedno marzenie tylko żeby stracić pare centymetrów w udach ehhh:) te marzenia ok buźka pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry Krupciu dzwonilam do bratowej.trzyma sie twardo.ma napady żarcia 3 dniowe, ale ogólnie schudła w sumie chyba 10 kg. Same nie wiemy czemu nie tyjemy ta czerwona herbata czy kopenhaska? Amber dziś przynajmniej glowa mnie nie boli , ale te nastroje......szok.....O dziwo nie mam nawet tak ogromnego brzuchola...... Ale milo choć wiedzieć,ze nie jestem osamotniona w tym temacie. W pracy zasów na całego.....w domu zreszta też. Jesień w tym roku nie jest taka jak lubię.ale i tak kocham ja nabardziej ze wszystkich pór. CZytam pilnie wszytsko co piszecie.ale chyba nie za dokładnie.....:o wieczny pospiech w pracy.Mam zamiar kupić komputer na wiosnę....to moze jakoś bedzie lepiej. Ja tez bylam u fryzjera obcielam troche włosy....wiec spinać sie juz nie da.Ogólnie powinnam mieć włosy krótkie....ale nie chce przynajmniej narazie. I kolor jak zwykle pasemka brąz + blond...a swoje naturalne to popielaty blond. Tym razem poprosilam o ciemniejsza barwe. A zdj ecie? hm.............hm............hmmmmm wolałabym was na żywo poznać...... zaraz wychodze mam pilną sprawe na mieście sciskam ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×