Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Witajcie, wiec na początek grupa krwi - B Rh+, w tej chwili mieszkam w Ostródzie k. Olsztyna, lecz większość życia spędziłam właśnie w Olsztynie. Uważam, ze warto by wykombinować jakieś spotkanie, mże być fajnie :)) Muszę się pochwalić, że mam naprawdę dobry chumor, moja waga to 70, więc już niedługo będzie z przodu 6 i to napawa mnie optymizmem. nie jest to jeszcze moja wymażona waga ale patrząc w lustro cieszę sie z mojego wyglądu. Wam życzę tego samego, to cudowne, pozdrawiam. smutne jest tylko to, że jestem trochę chora i przytłumiona, ale choroba minie a waga będzie nadal spadać :D CMOk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wiec na początek grupa krwi - B Rh+, w tej chwili mieszkam w Ostródzie k. Olsztyna, lecz większość życia spędziłam właśnie w Olsztynie. Uważam, ze warto by wykombinować jakieś spotkanie, mże być fajnie :)) Muszę się pochwalić, że mam naprawdę dobry chumor, moja waga to 70, więc już niedługo będzie z przodu 6 i to napawa mnie optymizmem. nie jest to jeszcze moja wymażona waga ale patrząc w lustro cieszę sie z mojego wyglądu. Wam życzę tego samego, to cudowne, pozdrawiam. smutne jest tylko to, że jestem trochę chora i przytłumiona, ale choroba minie a waga będzie nadal spadać :D CMOk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Amber dzięki za uwzględnienie mojej prośby. Podaję swoje dane 0+ Szczecin. Proszę wszystkie koleżanki o uzupełnienie tabelki. Dzięki :) Witam nowe osoby :) ja potrzebuję jakiegoś kopa do tego odchudzania, bo ostatnio jem wszystko co nie powinnam :0 Ale już ustaliłam , że od wtorku biorę się w garść. W sumie to nawet źle się czuję od tego jedzenia. Teraz po kawie mnie mdli :0 Jadę kupiś dziś farbę do włosów bo kolor mi sie sprał. Widziałam w sklepie tą nową co reklamują, można zrobić jakieś rozświetlone pasemka. Ale kosztuje 37 zł i nie wiem czy bym sobie poradziła sama... Pozdrawam wszystkich serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data....Wzrost....Przed Waga ...Waga Teraz...Krew...Skad rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176........80.90..............72.35...B Rh+....USA 13.06.2004 Lulu81................174.......86....................70........B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Pseudonim.........172..............................58.........0+.......Szczecin ? Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............66.6 styczen 2003 Navijka................167........70.................54 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Pazdziernik 2004 Maja...................164.........62...................53 sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Lulu, dziekuje na poparcie mnie na podanym linku :-D Alicji juz dziekowalam? Acha - pusze sie jak paw dzisiaj! Moj temat o 30 jest w PO-LE-CA-NYCH! :-D Wieczorem napisze wiecej, rano tu za bardzo tloczno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data....Wzrost....Przed Waga ...Waga Teraz...Krew...Skad rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176........80.90..............72.35...B Rh+....USA 13.06.2004 Lulu81................174.......86....................70........B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Pseudonim.........172..............................58.........0+.......Szczecin ? Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............66.6 styczen 2003 Navijka................167........70.................54 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Pazdziernik 2004 Maja...................164.........62...................53 sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Lulu, dziekuje na poparcie mnie na podanym linku :-D Alicji juz dziekowalam? Acha - pusze sie jak paw dzisiaj! Moj temat o 30 jest w PO-LE-CA-NYCH! :-D Wieczorem napisze wiecej, rano tu za bardzo tloczno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic tak to ja zaczelam ten watek jako \"chce schudnac\" ale na twoim topiku sie nie wpisywalam :( zauwazylam ze ktos zalozyl watek na dietach i podpisuje sie \"chce schudnac\"ja tego niku nie zarezerwowalam wiec kazdy moze wpisac Teraz lece czytac dalsze wpisy :) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic tak to ja zaczelam ten watek jako \"chce schudnac\" ale na twoim topiku sie nie wpisywalam :( zauwazylam ze ktos zalozyl watek na dietach i podpisuje sie \"chce schudnac\"ja tego niku nie zarezerwowalam wiec kazdy moze wpisac Teraz lece czytac dalsze wpisy :) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie co mnie spotkalo: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1232650 :-( Krupcia, ale sie nie mozemy dogadac, ha ha ha. To przeciez ciebie skierowalam do mego tematu po link do South Beach Diet, a potem spytalam czemus mnie ta nawet nie pozdrowila skoro sie tam znalazlas. ha ha ha Zadnej innej Chce schudnac nie znam. Gdzie lecisz, Krupcia? jakie dalsze wpisy? Acha, czytasz i od razu odpowiadasz aby nie zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
amberangelic ! i ponoc 8 wlasnych topikow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Amber - jesteś gwiazdą zaraz po mnie :P Ach ta sława..... :) Jest mały błąd w tabelce, zamiast mi wpisałaś dane dla Pseudonim. Proszę poprawić! Ja sobie teraz zafarbowałam włoski znowu na kasztan. Bardzo dobrze się czuję w tym kolorku. Jednak postanowiłam od dziś wziąć się w garść. Zjadłam odpowiednie śniadanko. Mam nadzieję, że dalej pójdzie dobrze. Dziś smutne święto. Idziemy na cmentarz zapalić znicze... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się dzisiaj najem. zawsze po odwiedzeniu grobów idziemy na rodzinny obiad mniam, ale od jutra mam nadzieję - STOP. zobaczymy jak mi to wyjdzie, bardzo bym chciała, ale nie wiem, czy mi katarek przejdzie a jak mam katar to jestem troszkę skołowana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia32 ciekawa jestem jak Ci w tym kasztanie? ja próbuję sobie zrobić czekoladowy brąz (brązy teraz modne) i powoli mi wychodzi choć ciężko, bo chyba moje włosy są troszkę przyciemne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, nie martw sie....powinni ludzie byc wdzieczni, ze jest jeszcze ktos kto zaklada sensowne topiki...nie znam drugiej osoby, ktorej by sie chcialo robic taka tabelke z odchudzaniem ...dziekujemy ci za wszystko... Xenia i widzisz, szkoda ze sie nie znamy, bo ja umiem robic pasemka i rozjasniac.A moje wlosy sa ciemnego brazu, cfhcialabym zejsc do czekolady ale same nie wiem jak... Krupciu buziaczki dla ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, nie martw sie....powinni ludzie byc wdzieczni, ze jest jeszcze ktos kto zaklada sensowne topiki...nie znam drugiej osoby, ktorej by sie chcialo robic taka tabelke z odchudzaniem ...dziekujemy ci za wszystko... Xenia i widzisz, szkoda ze sie nie znamy, bo ja umiem robic pasemka i rozjasniac.A moje wlosy sa ciemnego brazu, cfhcialabym zejsc do czekolady ale same nie wiem jak... Krupciu buziaczki dla ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjde z siebie! Komu sie chce ganiac za mna po tematach i ooooo-wac, domyslam sie ze to ktos z zagranicy, niedobrze mi sie robi, ze jakas dziewczyna z ktora mile rozmawialam i opowiadalam o sobie zalozyla na moj temat topik i wpisuje sie wszedzie o! tu amberangelic i tu! Niesmaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjde z siebie! Komu sie chce ganiac za mna po tematach i ooooo-wac, domyslam sie ze to ktos z zagranicy, niedobrze mi sie robi, ze jakas dziewczyna z ktora mile rozmawialam i opowiadalam o sobie zalozyla na moj temat topik i wpisuje sie wszedzie o! tu amberangelic i tu! Niesmaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
dawno nie pisałam ale na prawde nie było kiedy ja ciagle zabiegana....od tego wiecznego latania na liczniku u mnie już nie całe 51 kg ho ho az sama sie zaskoczyłam spodenki mi zaczeły spadać z tyłka nawet pasek nie pomaga...ale co tam kupi sie drugie :) no nic pozdrawiam buzka papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dlugo mnie nie bylo ale wrocilam, poczytalam co napisalyscie witam najnowsze kolezanki 🌻 musze sie pochwalic ze waga spadla licznik pokazuje mi teraz 52,5 kg i mam nadzieje to utrzymac badz nawet jeszcze tyci tyci zrzucic ja wlosy rowniez mam brazowe i zastanawiam sie co z nimi zrobic kiedys farbowalam na ciemna czekolade ale zawsze wychodzily mi czarne teraz mam naturalne brazowe ale moze sobie przyciemnie :) poozdrawiam i buziaczki dla wszystkich ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 amber! prosze o zmiane w tabelce a grupa krwi to a rh (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłączyć! Do tej pory nie mogłam nawet zmusić się do zajżenia na topik dla grubasów. Przerażała mnie myśl, że inni mają więcej sił i robią z sobą coś, a ja tylko narzekam i pogrążąm się ! Chciałam przeczytać wszystkie Wasze wypowiedzi, ale zatrzymałam się na 4.09. i już oczy mnie bolą... Przedstawię się: waga: nie wiem dokładnie, bo strach mnie ogarnia przed wejściem na wagę, ale około 85 kg. wzrost 167 cm ale co najważniejsze: czas!!! mam 11 miesięcy do wymażonej wagi 63 kg Wiem, że jest to możliwe, bo kiedyś udało mi się osiągnąć taki efekt, ale co tu dużo mówić miłość mnie przytłoczyła. Mój luby kupował ciasteczka, pizze i inne takie, potem hormony, no i tak się zaczęło. W przyszłym roku ślub i chcę być przynajmniej ładną panną młodą! Od 2 tygodni staram się jeść z rozsądkiem, tz, mięso i ryby duszone w folii + surówki, staram się nie łączyć produktów, nie jeść kochanego chlebka itd. biegam 3 x w tygodniu i ćwiczę. Ostatnio zapisałam się na basen, a przy ładnej pogodzie rower. kolacja najpóźniej o 17,30 narazie tyle mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłączyć! Do tej pory nie mogłam nawet zmusić się do zajżenia na topik dla grubasów. Przerażała mnie myśl, że inni mają więcej sił i robią z sobą coś, a ja tylko narzekam i pogrążąm się ! Chciałam przeczytać wszystkie Wasze wypowiedzi, ale zatrzymałam się na 4.09. i już oczy mnie bolą... Przedstawię się: waga: nie wiem dokładnie, bo strach mnie ogarnia przed wejściem na wagę, ale około 85 kg. wzrost 167 cm ale co najważniejsze: czas!!! mam 11 miesięcy do wymażonej wagi 63 kg Wiem, że jest to możliwe, bo kiedyś udało mi się osiągnąć taki efekt, ale co tu dużo mówić miłość mnie przytłoczyła. Mój luby kupował ciasteczka, pizze i inne takie, potem hormony, no i tak się zaczęło. W przyszłym roku ślub i chcę być przynajmniej ładną panną młodą! Od 2 tygodni staram się jeść z rozsądkiem, tz, mięso i ryby duszone w folii + surówki, staram się nie łączyć produktów, nie jeść kochanego chlebka itd. biegam 3 x w tygodniu i ćwiczę. Ostatnio zapisałam się na basen, a przy ładnej pogodzie rower. kolacja najpóźniej o 17,30 narazie tyle mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauuu witaj u nas. widzę, że ostro zaczynasz, tak trzymać. mi jak pewnie zauważyłaś udąlo się spaść z 86 kg. a było tak jak u Ciebie. z mężulkiem wspólnie gotowaliśmy, wieczorami piwko i chipsy, paluszki, czekolady, było tak przyjemnie a później trzeba było coś z tym zrobić. jeszcze walczę ale waga pokazuje już 70 kg. więc jak widzisz - można i tobie też tego życzę, na pewno Ci się uda. ja dziś mam doła potwora, zupełnie nie wiem dlaczego. tęsknię za męzem, który jest w domu a ja w pracy. a moglibyśmy tyle rzeczy zrobić. i chyba dobja mnie ta pogoda, tak szybko robi się ciemno, wszystko prze zmianę czasu, jeszcze odczówam poprzedni. tęsknię za latem :(( chciałabym już ważyć 65 ale na to jeszcze muszę poczekać, ale do sylwestra dopnę swego, mam nadzieję wiecie, byłam wczoraj w nocy o 00:00 na grobach, pięknie, tyle zniczy, niesamowite uczucie. pozdrawiam Was serdecznie, jak widzicie z mojego dobrego chumoru nie wiele zostało. mam nadzieję, że Wy jesteście w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauuu witaj u nas. widzę, że ostro zaczynasz, tak trzymać. mi jak pewnie zauważyłaś udąlo się spaść z 86 kg. a było tak jak u Ciebie. z mężulkiem wspólnie gotowaliśmy, wieczorami piwko i chipsy, paluszki, czekolady, było tak przyjemnie a później trzeba było coś z tym zrobić. jeszcze walczę ale waga pokazuje już 70 kg. więc jak widzisz - można i tobie też tego życzę, na pewno Ci się uda. ja dziś mam doła potwora, zupełnie nie wiem dlaczego. tęsknię za męzem, który jest w domu a ja w pracy. a moglibyśmy tyle rzeczy zrobić. i chyba dobja mnie ta pogoda, tak szybko robi się ciemno, wszystko prze zmianę czasu, jeszcze odczówam poprzedni. tęsknię za latem :(( chciałabym już ważyć 65 ale na to jeszcze muszę poczekać, ale do sylwestra dopnę swego, mam nadzieję wiecie, byłam wczoraj w nocy o 00:00 na grobach, pięknie, tyle zniczy, niesamowite uczucie. pozdrawiam Was serdecznie, jak widzicie z mojego dobrego chumoru nie wiele zostało. mam nadzieję, że Wy jesteście w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ja dziś mocno się trzymam postanowienia. Dieta ścisła.:) Ale wczoraj się nie udało, ciasto było u teściowej... orkiszowe. Nierstety skonsumowałam nie jeden kawałek...ech. :0 Witam Miauuu - napewno się uda!!! Napisz jeszcze jaką masz grupę krwi, to może będę mieć dla Ciebie jakieś wskazówki. Czasem lepiej jest połączyć różne metody, bo w konsekwencji są większe rezultaty. (63 kg to tez moja ulubiona waga). Alu - faktycznie szkoda, że się nie znamy. Co prawda też umiem robić pasemka, kilka razy robiłam sobie nawet sama, ale to mordęga i nie zawsze jest tak jak się chce. Lulu - uszy do góry. Jutro znowu jest dzień. A wagę zobaczysz wymarzoną na pewno. Przecież tak wiele już osiągnęłaś. 🌻 Krupcia - ?????? ❤️ Dotta - ❤️ Navijka - ty chudzielcu!!! :):):) Maja - to samo!!! :):):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu czy możesz mi poradzić coś - jeśli chodzi o dietę - w związku z moją grupą krwi. to jest bardzo interesujące. i mówisz, że działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem a dwa dni zneismaczona nie wchodzilam na interent przez to ooo i jej ooowe wpisy na wszystkich mych tematach i jej ooowyantyamberangelicowy temat specjalnie stworzony dla mnie :-( Przy okazji dziekuje wszystkim ktore sie na temat antyamberangelicowy wpisaly i napisaly mnostwo przyjemnych rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Nie znam swojej grupy krwi, wiem że to głupie ale tak wyszło. Muszę podczas urlopu- w połowie miesiąca pójć na badania i to ustalić. Ostro zaczęłam... niby tak ale miewam chwile słabości, wczoraj cały dzień leżały 2 rozkoszne kawałki ciasta na moim biurku w pracy. A ja jadłam serek, kefir i jakoś 8 godzin minęło. No ale ciasto wzięłam do domu... nie dla siebie oczywiście. Nawet nie wiem kiedy zjadłam je....!!!!!!!!!!!! ychhmmmm ale podzieliłam się z psem ( to chyba się liczy)? Za to po 16 tej niczego nie tknęłam. Wieczorem na rowerek i trochę kalorii myślę straciłam. :classic_cool: Odchudzam się krótko, ale są pewne efekty. Mój brzuch nieco się spłaszczył!!! fajnie Bo wyglądałam jak w 5 miesiącu ciąży ( teraz 3 miesiąc...) ;-) pozdrawiam🌻 acha pytanko... czy można jeść zupki z torebki z makaronem?? :-D uwielbiam gulaszową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miauuu :) lulu 81:) Maja:) amberangelic:)polecialam czytac i do teraz sie nie wpisalam Nie myslcie jednak ze was zostawilam:) Pochwale sie jezdze na rowerku:):):) nawet zaczelam cwiczyc :):):):):):):):):):):) Mam nadzieje ze wy tez cwiczycie:p grupa krwi A1 RH- Ostatnio czuje sie zmeczona nie dospana ,choc np wczoraj poszlam spac o 22 a wstalam o 7 rano wiec powinnam sie czuc wypoczeta Pije teraz kawusie jak siedzicie przy komputerkach to zapraszam:) Alicjo tobie tez przesylam buziaczki:):):):)❤️ Dotta co u Ciebie? Xeniu ❤️co slychac ?jak maz?wszystko oki?dziekuje za rade odnosnie skanera:) avena:) ja mieszkam w krakowie wiec nie tak daleko:) pinokio:) Sciskam was mocno ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Amber dziuęki za zdjęcia. Wyglądasz naprawdę fantastycznie. Laska, że nie wiem co!!! :) Lulu - to nie jest dieta cud. To raczej sposób na życie i zapobieganie chorobom. Jest bardzo wiele różnych dolegliwości bardzo związanych z grupą krwi. Wyeliminowanie toksycznego pożywienia sprawia, że znikaja dolegliwości (drobne czasem ale b. uciążliwe). Nadwaga też może zniknąć jeśli jest spowodowana zatruciem organizmu. zupełnie zabronione dla B Kurczaki, gryka, orzechy ziemne, sezam, kukurydza, soczewica - te zakłócają metabolizm, spowalniają go i podnoszą cukier we krwi, co może być przyczyną napadów głodu i chęci na słodycze. Kurczaki powoduja zlepianie komórek krwi i przyklejanie sie wtedy do różnych narządów z czasem powodując ich uszkodzenia, a w konsekwencji choroby. W sumie jest dużo innych niewskazanych, ale to długa lista. Natomiast należy jeść sporo mięsa, wołowina ,cielęcina, indyk ok 5x na tydzień 60-150g, Zielone warzywa, jaja 3-4 szt tygodniowo, niskotłuszczowy nabiał (ser 60g 3-5 x w tygodniu), jogurt 120-180 g 2-4x na tydzień, mleko 120-180g 4-5 x na tydzień, wątróbkę i pij herbatkę z lukrecji. To powinno przyśpieszyć metabolizm. Z olejów tylko oliwa, Chociaż to oczywiście nie jest wszystko, ale wszystkie produkty wskazane i zabronione znajdziesz w archiwum kaffeterii pt Dieta zgodna z gr. krwi. Tam naprawdę ktoś nieźle się napisał :) To wszystko skopiowałam oczywiście z moich wcześniejszych wypowiedzi :P Krupciu - no właśnie myślałam , że już nas opuściłaś. Dobrze że już jesteś. ❤️ Dotta - co słychać??? ❤️ Ala - za bardzo schudła i już nas nie odwiedza :( Wszystkie dziewczyny 😘 Ja dziś znowu się trzymam diety. Nadal. :) Właśnie zjadłam sobie leczo i troszkę za dużo. Po co aż tyle? :O ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu dziękuję bardzo!! Dziewczyny pozdrawiam wszystkie. Chodzi o to, że ja już teraz szukam właśnie sposobu na życie i jedzenie, już nie chodzi o szybkie chudnięcie ale zdrowe odżywianie się. Amber czy koniecznie muszę kupić książkę o diecie plaż południa czy można sobie bez niej poradzić?? może znacie sposób jak namówić męża na odchudzanie lub chociażby zdrowsze odżywianie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×