Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość avena
Xenia nie smuc sie Co do mojej grupy krwi pewnie wyda sie to smieszne ale nie wiem :D Nigdy nie bylo mi to do niczego potrzebne, a w ksiazeczce mi nie wpisali :) Wydaje mi sie ze 0 wybiore sie na badania to bede wiedziec :) A co do diety to nie zjadlam kolacji bo za pozno wrocilam do domu a postanowilam ze bede jesc najwyzej do 18 :) Co prawda teraz meczy mnie maly glod :) ale bede twarda hehe A no i zaczynam cwiczyc, przed poludniem i teraz bedzie powtorka tylko tez mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Nareszcie jestem. Byłam w Poznaniu - cudnie. I małam też ciężkie przeżycia dlatego się nie pokazywałam. Dziś też tylko na chwilkę, ale obiecuję, że wszystko opiszę. Dostałam też zdjęcia - jesteście CUDNE dziewczyny. Wyślę swoję jak tylko troszkę dojdę do siebie.] WPoznaniu obrzerałam się strasznie ale waga... pozostała niezmieniona. Teraz oczywiście jest STOP na obrzarstwo. kochane, muszę Was przeprosić za wszystkie błędy ale niestety muszę się przyznać do tego, że mam na to papier i nic nie poradzę, choć się staram. Całuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Nareszcie jestem. Byłam w Poznaniu - cudnie. I małam też ciężkie przeżycia dlatego się nie pokazywałam. Dziś też tylko na chwilkę, ale obiecuję, że wszystko opiszę. Dostałam też zdjęcia - jesteście CUDNE dziewczyny. Wyślę swoję jak tylko troszkę dojdę do siebie.] WPoznaniu obrzerałam się strasznie ale waga... pozostała niezmieniona. Teraz oczywiście jest STOP na obrzarstwo. kochane, muszę Was przeprosić za wszystkie błędy ale niestety muszę się przyznać do tego, że mam na to papier i nic nie poradzę, choć się staram. Całuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dzieczyny.....cos tu ostatnio strasznie cicho jest.......hmmm........no nic ja musze uciekac.......u mnie ok z odchudzaniem.........pozdrawiam i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja przelotem życze wam milego weekendu choc smutnego.......ja bede dopiero we wtorek. U mnei same nerwy wczoraj ale takie osobiste.Krupciu Zdjęcie wrócilo nie wiem czemu! Xeniu masz wiadomość.... ściskam was......moje kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu81, a kto nie robi bledow? Szczegolnie jak sie pisze szybko i chce sie napisac wiecej. A to nie ma zadnego znaczenia!!! Lul81, widze cie na CO DZISIAJ ZJADLAS? - mi to jakos pomaga, moge rzucic surowym okiem na moje menu, a czarno na bialym - nic nie da sie ukryc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic - u mnie do tabelki 1 kg mniej, tak bym chciała zobaczyć 6 z przodu, ale na to jeszcze troszkę muszę poczekać. dziękuję za zdjęcie, jesteś naprawdę suuper. obiecuję wysłać swoje jak się troszkę pozbieram. Jak Ci idzie South Beach Diet?? da się wytzrymać? Maja - na pocieszenie powiem Ci, że ja też wstaje bardzo wcześnie rano, czasem tylko ma na popołudnie Xeniu32 - narkozę chciałam sobie zrobić, żeby wyrwać zęba - ósemkę, ale ostatecznie zrobiłam to przy znieczuleniu miejscowym. samo wyrwanie nic nie bolało, ale teraz - jestem na antybiotykach i środkach przeciw bólowych, cierpaiałam strasznie kiedy odeszło znieczulenie. teraz niezbyt dobrze mi się goi i na dodatek boli mnie strasznier gardło. jestem wykończona. za to Poznań - świetny, jak zwykle super się wybawiłam, ech. dziękuję za zdjęcia, jesteś śliczna i zastanawiam się po co Ci odchudzanie. wyślę swoje, wyślę, obiecuję. Alicja z krainy... - podaję maila: maja-licznerska@wp.pl (i dla wszystkich chętnych, które chcą wysłać zdjęcia. ja swoje wyślę albo jutro, albo w niedzielę jak sobie wszystko poukładam). CO DZISIAJ ZJADŁAŚ jest super jak już kiedyś pisałam, widać wszystko, ale o to wtym chodzi. witam też wszystkie dziewczyny których nie znam jeszcze i całą resztę, buziaki. muszę powiedzieć, że w Poznaniu jadłam na potęgę ale dużo się też ruszałam, także waga pozostała niezmieniona a teraz nawet jeszcze trochę spadła. nie wiem czy jeszcze się zdecyduję na wyrywanie zębów, a co najgorsze czuję, że rośnie mi kolejna ósemka. i jestem też przeziębina cholerka, a miało być tak pięknie tak sobie tu trochę Wam marudzę, bo miałam tyle planów a przez to wszystko tylko leżę i nic mi się nie chce. czuje jak mi życie ucieka. ale przynajmniej staram się nieobrzerać. pozdrawiam mocno i gorąco ps. gdzie znajdę te wszystkie emotikony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dziś odrobinkę lepiej, a poza tym postanowilam sie nie przejmować bzdurami. poczekam sobie , mam czas... Dzis wypłata, najfajniejszy dziń w miesiącu. Szkoda, że tylko raz.. :) Waga troszkę się zwiększyła. Ważę 66.6. Szkoda, ale nad tym zawsze można popracować. Przynajmniej ostatnio nie żałowalam sobie owoców. Innych rzeczy zresztą też. Przed nami trzy dni wolnego. Odpocznę sobie, a jutro chyba pójdę z Domisiem do kina. Trzymajcie się cieplo. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DZISIAJ ZJADŁAŚ to było do Amber oczywiście Xenia - też kiedyś czytałam dużó książek Musierowicz. a w Poznaniu mam rodzinkę więc jeżdzę tam średnio 2 razy w roku. To miasto jest wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
amber jak możesz podaj ten link do forum co dzis zjadłam wiem ze nie raz podawałac :) no ale jakos nie moge znaleźć ....pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta, wreszcie wysłałam Wam zdjęcia. udało się?? czy ktoś chce jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta, wreszcie wysłałam Wam zdjęcia. udało się?? czy ktoś chce jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta, wreszcie wysłałam Wam zdjęcia. udało się?? czy ktoś chce jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta, wreszcie wysłałam Wam zdjęcia. udało się?? czy ktoś chce jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Lulu dostałam zdjęcia. Dziękuję. Jesteś bardzo ładna, interesująca uroda i bardzo sexi figurka. Super!!! :) Bardzo mnie cieszy, że zobaczyłam jak wyglądacie. To bardzo miłe. Fajnie jest wiedzieć z kim sie rozmawia. Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu81, dzieki za zdjecia i za odwiedzenie mego tematu o brzuchu :-D Maja, temat jak na razie utrzymuje sie na pierwszej stronie, ten sam tytul, ale link podaje: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&id_f=12 Stworzylam osobny bo zauwazylam, ze duzo dziewczyn lubi wymieniac i mnie tez to wciagnelo. Moge sobie przeanalizowac co jem. Nowa szata graficzna? Ciekawie, tylko czemu u diabla moje polskie literki przestaly byc polskie a staly sie jakimis hieroglifami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos pominelam??? Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176............80.90..... ....................72.35 13.06.2004 Lulu81................174...........86................................70 styczen 2004 Pseudonim.........172................................................58 ? Karmelka............170...............?...............................65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168...........73.70...........................66.6 styczen 2003 Navijka................167...........70................................54 1999 Dotta..................165...........61................................57 sierpien 2004 Leelou................165............84.................................57 2000 Avena..................163............?.................................60 ? Maja...................164............62... ............................53 sierpien 2004 Krupcia...............160..............93................................83 2003 AlicjazKC............160...............60................................50 lipiec 2004 LINK DO EMOTIKONOW: http://forum.o2.pl/emotikony.php Maja, zauwazylam, ze znalazlas temat CO DZISIAJ ZJADLAS :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....ponoc w Swieto Zmarlych ma byc cieplutko.... lenie sie troszke, juz nie cwicze, podjadam slodycze....jesien to taka pora kiedy mam ochote podjadac, ciezko mi sie odchudzac... 🌼 dla wszytskich... krupcia--->nie wiem dlaczego, moje zdjecie do ciebie nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem wreszcie juz sie za wami stesknilam dalszy ciag klopotow z kompem a myslalam ze bedzie lepiej jakies trojany mialam w kompie:( amberangelic o ile dobrze zrozumialam to pytasz sie mnie jak moglam byc u Ciebie na temacie i nie pomachac? Odpowiedz jest prosta to nie ja ktos zalozyl nowy watek i podpisuje sie \"chce schudnac\" Wiec skarbie to nie ja Siedzialam cicho bo nie mialam dostepu do netu :( Na jakas chwile udalo mi sie wejsc i wpisac wam pare slow po tym jak skanowalam kompa antywirusem panda ,ale potem jak sie okazalo nie wylapal wszystkich wirusow i odlaczylo mnie znow:( Pozdrawiam wszystkich ❤️ Jak bede miala wiecej czasu to napisze wiecej :) Sciskam Mocno🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avena
Witajcie kochane! Wczoraj chcialam sie odstresowac po calym tygodniu, ale mi impreza nie wypalila...Wrocilam zla i od razu chcialam siegnac po cos slodkiego ale wytrzymalam :) Sobota leci mi dzis wyjatkowo leniwie, w sumie nie mam zadnych planow i sie nawet troche nudze.Sprzatac nie musze bo wszystko wczesniej zrobilam tak ze chyba jakis film obejrze. amberangelic--> waga poczatkowa chyba trzeba przyjac 60 bo sie dopiero odchudzac zaczynam, o ile dobrze zrozumialam. Dlugo sie juz znacie dziewczyny?Myslalyscie o jakims spotkaniu? Jak sie uda to sie zaraz zarejestruje zeby mi nikt sie pod nicka czasem nie podszywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Amber - faktycznie po tej zmianie fontów uciekają Ci literki. Czasami ciężko przeczytać co piszesz. :0 Avena - a w jakim mieście mieszkasz? Raczej ciężko się spotkać, bo mieszkamy w różnych miastach... :( Amber - może dopiszemy do naszaj tabelki kto skąd pochodzi i jaką ma grupę krwi? Co Ty na to? Krupciu - jest jeszcze skaner on line za darmo. Bardzo dobry, wyłapuje wirusy. http://skaner.mks.com.pl/skaner.html Polecam też Alarm Zone ja mam to i prawie niczego nie wpuszcza do mojego kompa bez mojej zgody. Alicjo- nie przesadzaj ze słodyczami. Nie wystarczy, ze ja jem za nas wszystkie? :) Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na kompie Amber bardzo ładnie się czyta,tylko literki wieksze i razi mnie trochę w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na kompie Amber bardzo ładnie się czyta,tylko literki wieksze i razi mnie trochę w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
ja schudłam 14 kg w dwa lata.Moja dieta jest bardzo prosta.Przestałam jeść chleb i ziemniaki oraz dośc mocno ograniczyłam słodycze. A poza tym to basen raz w tygodniu i gimnastyka na sali (aerobic) I to wszystko bez efektu jojo. Polecam wszystkim.Ach...zapomnialam dodac,żę nie boję sie tłuszczów,jem dużo jajek z majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo nikt z nad morza nie przyjedzie w gory na kawe (oczywiscie bez cukru :) ) ale byc moze ktos mieszka blisko...Ja niedaleko Katowic a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystkie literki takie same, tylko moich polskich znakow nie moge sie teraz rozczytac. Wiec przestaje zupelnie uzywac. Xenia, co do tabeli to jest ona otwarta na nowe propozycje, ile sie tylko zmiesci. Krupcia, to ja teraz jestem zupelnie skolowana! Caly czas myslalam ze ty bylas tutaj pod nikiem Chce schudnac, ale pod wplywem naciskow zmienilas na pseudo Krupcia. I ja cie kilkakrotnie wciaz nazywalam Chce schudnac bo jakos sie przyzwyczailam i podoba mi sie - chyba jako jedynej - bardziej. Czy to nie ty prosilas o link o diecie plaz poludnia? to nie tobie dalam link do mojego tematu gdzie on widnieje? Jeju, chyba za duzo tych wpisow i bywania na kilku tematach. Nie otworzylas zdjecia? Nick+data....Wzrost....Przed Waga ...Waga Teraz...Krew...Skad rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176........80.90..............72.35.....B+....USA 13.06.2004 Lulu81................174.......86..................70 styczen 2004 Pseudonim.........172..............................58 ? Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............66.6 styczen 2003 Navijka................167........70.................54 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Pazdziernik 2004 Maja...................164.........62...................53 sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Avena ja jestem w szoku, jesli czytalas moje wypowiedzi to wiesz, ze za slodkim nie przepadam i istniec nie musi ale przed miesiaczka to idzie cala czekolada z orzechami na raz i jeszcze mam kilka dni ochote by przekasic cos slodkiego. w tym miesiacu myslalam, z eodwrotnie do ostatniego okres mi sie spoznia bo zadnych oznakow nie bylo. Ani slodkie, ani wzmozony apetyt. Ja mam bardzo silne napiecie przed miesiaczkowe: zmiany nastrojow, bezsennosc, opuchlizna brzuszna juz kilka dni przed. Nie wiem czy przez ta zmiane diety (kiedys czytalam, ktorych rzeczy PMS-owcy nie powinni jesc aby zlagodzic ale na czytaniu sie konczylo) na South Beach Diet (w koncu to dopiero tydzien) czy tylko przypadek, ale jestem przyjemnie zaskoczona. Pewnie niech bedzie waga poczatkowa 60, a jak sie aktualna zmieni to poprawimy :-D Ja na spotkanie na pewno nie pojade, ale jakby co to bierzcie aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×