Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Polecam ta ksiazke, jak nie chcesz kupic to moze wypozycz, wedlug mnie warto oddac sie tej lekturze. Ja ze swoja ksiazka sie ostatnio nie rozstaje, nosze ja do pracy a i w domu gotujemy razem :-D Xenia32, dziekuje za komplement. Ja sama widze roznice:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można jeść kurczaków....!!!!!!!!!!!!???????????????? O matko, a ja na tym opierałam moją dietkę!! brrrr Narazie jestem po szklanecce wody z cytryną i tabletce chromu organicznego ;-) Za pół godzinki kawa, a po kawie serek light pełnoziarnisty z pomidorkiem ( bez pyrzypraw...) Miłego dnia! p.s. wiecie co przypmnę Wam fajne ćwiczenie na mięśnie nóg, pośladków i brzucha leżymy na podłodze z głową opartą na niej. Nogi w lekkim rozkroku, ręceułożone w literkę V i jednocześnie podnosimy do góry, ale nie wysoko- 20- 30 cm. nad ziemię. ja wytrzymuję 1,5 minuty, ale kumpela ... 10 minut. Też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie proszę czy kawę powinno się pić z mlekiem czy bez, bo słyszałam rózne opinie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak ja też słyszalam rózne.....wieć wybierz co dla Ciebei najlepsze....tak poprostu..... 🌼 ja już w innym pokoju całkiem mam przechlapane z pisaniem...... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dalej dietuje:) jezdze na rowerku:) narazie waga powoli w dol idzie:) znalazlam takie cos w necie skopiuje wam ciekawe co o tym sadzicie Przykladowy tygodniowy program diety oczyszczajacej Dzien pierwszy - spozywamy tylko napoje. Pijemy bardzo duze ilosci wody z cytryna, swiezo wyciskane soki z jablek, marchwi, malin i brzoskwin, ziolowe, nieslodzone herbatki. Dzien drugi - woda, herbatki i owoce.Ponad dwa litry wody i owoce, np. jablka, ananasy, mango, winogrona, arbuzy. Dzien trzeci - woda, owoce (jak wyzej) i surowe warzywa: pietruszka, koper wloski, rzezucha. Dzien czwarty - woda, surowe owoce i warzywa oraz gotowane warzywa (pory, topinambur, karczochy, buraki), czarny ryz. Dzien piaty - do jadlospisu dodajemy fasole, soczewice, niesolone orzechy, nasiona (sezam, slonecznik). Dzien szósty - jak wyzej plus kozi lub owczy jogurt i ziarna - zyto, jeczmien, owies. Dzien siódmy - dodajemy ryby. Dla wytrwalych polecamy przedluzenie diety o kolejne 4 dni. Sciskam was mocno:)❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka
witam wszystkie miłe panie.jestem nowa a temat o odchudzaniu to potęga.moze sie przerazicie na poczatku ale wazyłam 115 kilo.!!!!!!!!!!!!wow!!!! od 1,5 roku odchudzam się.wiecie ile teraz mam? waze 91 kilo przy wzroscie 168.jeszcze troche zostało. trochę!!hahaha...powolutki chudnę i chciałam wam sie tylko pochwalić.moze tak duzy spadek wagi inne forumowiczki zacheci do dalszej walki . dziewczyny byle tak dalej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona nim
ja schudl;am-czuje to po sobie...a wystarczyly tylko 2 tygodnie jedzenia zupy spal;ajacej tluszcz-przepis tutaj podalam:)teraz nie mam zadnych klopotow z oprzemiana materii,czuje sie lepuiej,pije duzo wody mineralnej-oczyszczam organizm...slodycze wcinam dalej i jestem szczuplejsza:P...acha--bylo jeszcze troszke biegania i minuimalnie cwiczeni,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
nie ma to tamto....najlepszą dietą odchudzającą jest stres....moze to nie jest najlepsza droga ale fakt ze się chudnie w zaskakująco szybkim tempie....ja ostatnio ciągle jestem zaganiana i mam doła nic mi sie nie chce poprost a wskazówka spadła poniżej 50 kg kto by pomyslal.......ciakwe co bedzie jak mi minie i zaczne jesc ile przytyje ehh nie wiem ale na razie w ogole nie mysle o jedzeniu a nawet jak cos zjem to przez te nerwy wszystko az przeze mnie przelatuje...spodnie zapiete juz na ostantni guzik...ostatnio jak przy chłopaku zdjełam bluzke to mi powiedział ze jestem za chuda...i wygladam jak szkieletor.....no ale nadrobie sobie spokojnie niech sie już tylko ten koszmar skonczy....no nic pozdrawiam troche smutna :( buzka dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja spokojnie, spokojnie, ale jesteś chuda. Te doły to pewnie przez tą jesień. Wybierz się do solarium i od razu chumorek się poprawi. Mam nadzieję, że wszystko się poukłada. Krupcia gratuluję spadku wagi i wytrwałości w ćwiczonkach!!! Ja kupiłam dzisiaj twister a od poniedziałku wracam na aerobic. Xenia jak tam?? Amber kupiłam książkę, już jestem na stronie 74, chyba się skuszę. Czy będę mogła zwracaś się do Ciebie z radami?? Napisz proszę czy już schudłaś?? Witam wszystkie nowe \"twarze\". Sąsiadka gratulacje, oby tak dalej. I jak? wiecie może jak namówić mężulka na odchudzanie?? Oglądałam wczoraj weselę znajomych, to było w śierpniu tamtego roku - załamka, naprawdę nie byłam świadoma, że tak wyglądam, nigdy więcej, nigdy, coś potwornego, a ja ciągle myślałam, że taka piękna. może i piękan ale powiedzmy szczerze - GRUBA. teraz muszę się pochwalić - od ostatniego piątku jeśli dobrze liczę, 7 osób powiedziało mi, że schudłam. komplementy, były różne, nę będę wymieniać ale to motywujące. Ale bardziej motywująca była ta kaseta. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie bylo mnie bo mi strasznie wstyd, od kilku dni dieta poszla w zapomnienie i jem jak smok... Odchudzam sie odkad pamietam i juz nie wierze ze schudne kiedykolwiek buuuuuu............ :( Nie mam silnej woli, ale zlapalam dola.... Myslalam juz naprawde o wszystkim nawet bardzo radykalnych, co tam zdrowie ja chce byc chudaaaaaa ;( Nawet o sposobie bulimiczek... wiem wiem powiecie ze jestem glupia... Bardzo Wam zazdroszcze efektow i bardzo bardzo trzymam za Was kciuki! Witam nowe laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ale sie przerazilam! Chciałam wejść na dietę.pl a tam wyszukało mi kilkadiesiąt tytułów, a pomiędzy mój wpis z 28.08 na naszym topiku. O matko! Czuję się jakby mnie ktoś śledził.... brrrrrrr A teraz witajcie. Dziś waga 66.3 - dieta działa! Samopoczucie w normie. Nawet nie dałam się dziś w pracy wnerwić. Zlewam to. Ja tam chodzę tylko pracować, a że pracuje się ze snobami to cóż można zrobić? Przecież ich nie zwolnię :) W domu też troszkę lepiej, chociaż \"przepraszam\" nie usłyszałam. :( Miau - kawę pij jaką lubisz. Dotta ma rację. Jakbyś nie wybrała to i tak zawsze może się okazać, że to było źle. Ja pijam nie za często, ale ze śmietanką. :) Ach na tym Atkinsie mogę nawet 30% śmietanę. Nieźle co? Dotta - rzuca się w oczy, że nie możesz pisać. :( Krupcia - jesteś i działasz. Super 🌻 Co to ten tapinambur?????? Sąsaidka - witaj. Tak trzymaj! :) Zauroczona- gdzie ten przepis? Maja - dbaj o siebie. Bierz jakieś suplementy, ba jak nic zaraz będziesz chora. ❤️ Uśmiechnij się! :) Lulu - ja też zauważyłam, że jakoś nie widać jak się tak po troszku tyje. Wydaje się, że wszystko wporzo, dopóki nie ma jakiegoś zdjęcia albo nagrania. Ale lepiej późno zacząć się odchudzać niż wcale. A co do odchudzania męża to można powoli zacząć coraz mniej kupować niezdrowych i tuczących produktów. W zamian więcej owoców, orzechów i coś w tym stylu. Można gotować nietuczące jedzenie. Jak sprytnie podziałasz to nawet się nie zorientuje, że go odchudzasz. Możesz szykować kolację o wcześniejszej porze, wieczorem zaproponować herbatę, coby nie musiał iść do kuchni i szukać czegoś w lodówce itd, itp..... Ach przepraszam znowu za ten esej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu81, jak juz pisalam do kairy moja wiedza opiera sie na tej samej ksiazce :-D Roznica ze ja jutro zaczynam swoj Dzien 12 w Fazie I. Ale oczywiscie jesli bedzie to w mojej mocy to na pytania odpowiem. Rozwiazemy problem razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data....Wzrost....Przed Waga ...Waga Teraz...Krew...Skad rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176........80.90..............70.90...B Rh+....USA 13.06.2004 Lulu81................174.......86....................70........B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Pseudonim.........172..........58...................?........0+.....Szczecin ? Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............66.6 styczen 2003 Navijka................167........70.................54 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Pazdziernik 2004 Maja...................164.........62...................53 sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Nie mialam kiedy naniesc poprawek a teraz tyle wpisow zebym sie pogubila, jak cos to KRZYCZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
moje dodatki i poprawki to waga 50 miasto ŁÓDŹ i krew 0 Rh + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic :) podalam moja gr krwi:) A1 RH- Lece na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tej liście nie chcę być, bo boję się wagi jak ognia... ufff Mam słabe nerwy i wolę widzieć upragnione efekty diety niż patrzeć na te kilosy. Zatem nie przyłączę się. No a poza tym ciągle nie znam swej grupy krwi. Zdradzę tylko, że jestem z opola. ;-) Ale to już chyba wiecie... 🌻 Oj ja też kiedyś pamiętam jak przeraziłam się siebie samej na kasecie ze ślubu kumpeli. Tylko że na przerażeniu się skończyło. Prawdziwą dla mnie motywacją jest mój własny ślub! Oj jak bardzo chcę aby ludzie szczeże mówili z zachwytem o mnie w tej białej lub kremowej lub też perłowej albo nawet brązow- pomarańczowej sukni... nie mam koncepcji tak na 100% Zbyt duży wybór. Wczoraj popełniłam kilka wykroczeń... - zjadłam loda waniliowego mniami mniami ( ale tak na którejś diecie pisali, że mozna sobie czasem pozwolić ! ) - zjadłam dwie porcje niedobrego obiadu ( kalafior z jakąś dietetyczną sałatką- która była okropna blleeeee ) - o godz. 20,00 nie odmówiłam sobie połówki grejfruta- Chryste nie wiem jak się to pisze.... wstyd mi) Dziś zaś zaczęłam zupełnie ok. szklanka wody ciepłej kubek czarnej rozpuszalnej kawy i czeka na mnie ogóreczek z jogurtem naturalnym Dziewczyny czy pozwalacie sobie na tak zwane kuksu? zupki błyskawiczne z makaronem... ja mam do nich słabość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadka
witam ponownie .widzę ze podajecie miasto w którym mieszkacie.jestem poznanianką!!! a moja grupa krwi to 0 rh+.będę was na bierząco informować jak mi leci odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam amber --> zmiana wagi: teraz to 52,5 grupa krwi A Rh (-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję aktualne. Zamiast dla Pseudonima - dla mnie - Amber popraw!!! 0+ Szczecin 65.9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data....Wzrost....Przed Waga ...Waga Teraz...Krew...Skad rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176........80.90..............70.90...B Rh+....USA 13.06.2004 Lulu81................174.......86....................70........B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Pazdziernik 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............?..............?....................?.......0Rh+...Poznan ? ZEBY ZAISTNIEC W TABELI WYSTARCZY NA POCZATEK PODAC JEDNA RZECZ, MOZE BYC WZROST :-D Optymistyczny akcent: jedna z dziewczynka z, ktora pracuje przychodzi tylko trzy razy w tygodniu bo sie uczy. Ostatnio robila w innym punkcie wiec nie widziala mnie tydzien. Weszla do pracy, oczy jak spodki i ryknela: DZIEWCZYNO, CZY TY W OGOLE COS JESZ??? Niech zyje SOUTH BEACH DIET!!! Oczywiscie wytlumaczylam jej, ze jem owszem i pelno fajnych rzeczy. Jak juz pisalam na swoim temacie o brzuchu super, ze istnieje to forum bo bym zanudzila otoczenie dyskusjami na temat odchudzania a tak slysza tylko 25% a reszte \"wylewam tutaj\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Ja już po śniadanku i po kawce. Dziś waga znowu mniejsz 65.4 kg. Chociaż wczoraj miałam taką chęć na czekoladę, że sie skusiłam na orzechy laskowe w gorzkiej czekoladzie. :( Nie powinnam , ale nie dało rady. Na szczęście nie zjadłam za dużo, mam nadziję, że na jakiś czas wystarczy. Wczoraj też miałam pobieraną krew do badań okresowych i myślę, że to był powód. Napiszę jakie wyszły. Pamiętacie moją aferę z TP. No więc, uznali mi reklamację!!! :) Normalnie szok, chociaż myślę, że to tylko dlatego, że to było tylko 10 zł. Ale jednak! Amber - cieszę się , że znalazłaś dobrą dietę, czujesz się świetnie i chudniesz. Napsz minimalnie na czym polega. Zdaje mi się, że na ograniczaniu węglowodanów, czy tak? Miau - lodów nie wolno! Nu,nu - niedobry obiad - szkoda się męczyć z jedzeniem - grejfruta - trzeba jeść - bo zdrowy :) - zupki w torebkach to nie jest dobre jedzenia. Poczytaj skład to ci przejdzie chęć. Z reguły to sama chemia i konserwanty. Osobiście nie polecam, zwłaszcza przy odchudzaniu. Pozdrawiam wszystkie nasze odchudzaczki, czekamy na wpisy wiecznie zalatanych. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie cos o tej ksiazce z dieta south beach autor tytul? plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem wiem poszukalam na necie, strasznie mnie to zainteresowalo i zamowilam ksiazke, ma byc na poniedzialek :) Poczytam kupie co trzeba i bede walczyc , wtedy trzeba bedzie zmienic date poczatkowa mojego odchudzania ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wszystkie panie.jestem chora .mam zapalenie oskrzeli.dziewczyny żałujcie mnie!!!!!hahahah dodam że mam 168 wzrostu.zaczełam sie odchudzać od wagi 115(nie spadać z krzeseł) a teraz mam juz 90. śniadanko jak zawsze warzywka,obiad syty i kolacyjki nic.brzuszki ćwiczę i rowerek.nóżki chudną.cieszę sie nadal mniejszym obwodem tali ale wiecie co jest załamujące? we wszystkich ciuszkach wyglądam jak w workach!!!!!!wszystko nadaje sie na smieci albo dla wieloryba.hahahah.... rzeczywiście macie racje co do zdjęc i kaset.na slubie mojej koleżanki ktoś jej sie spytał czy to jakaś ciocia jestem.wstyd mi sie zrobiło.jestem w tym samym wieku co ona!!!!!!!!!!!!!dobrze ze nie babcia!!!! dzieki za miłe przywitanie dla xeni 32 i dla lulu81 i oczywiscie dla reszty.jeszcze troche posledzę te forum a będe znała was wszystkie. buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Ech to odchudzanie! dziś menu było bardzo racjonalne... gotowane jaja , sałatki chrom i zupka warzywna. Ale wczoraj pozwoliłam sobie na chyba ponad pół litra wina słodkiego i prażynki... impra była :classic_cool: i mały batonik i wszystko po 18 tej co do wesel, to wczoraj dowiedziałam się o kolejnym, na które zostanę zaproszona. Będzie w czerwcu... musę muszę schudnąć do tego czasu!!!!!!!!! idę biegać pa pa a wieczorem i tak wypiję litr... piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam avena!!!!!juz trzecia osóbką którą zapamiętam. do miauu!!!! na imprezkę daje ci dyspensę chociaż nie jestem księdzem......czasami nam wszystkim należy sie odrobina szalenstwa.własnie zrobiłam sledzie pod pierzynką i wiecie co... nie mogłam sie opanować zeby nie sprubować. zrobię 30 brzuszków więcej......haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona20
wszystkie dziewczyny ktore schudly oki :) mam 172 cm wzrostu i tej chwili waze 59 kg dotej pory schudlam 17 kg zajelo mi to okolo 10 miesiecy :) czyli srednio 2 kilo na miesiac czasami mniej czasami wiecej :) calkiem niezle w ten sposob uniknelam efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka, ambee, xenia, miauu,avena,dotta,krupcia witajcie dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) :)))) :D od jutra lub od poniedziałku DSB - już nie mogę się doczekać. Wy widzę, że całkiem ładnie sobie radzicie i trochę zazdroszczę, ale ja też będę sobie ładnie radzić, obiecuję i słowa dotrzymam. wczoraj się objadłam u teścia na imieninkach, dziś przychodza znajomi i też sobie pofolguję ale to już moje ostatnie podrygi. wracając do wesel, to w sierpniu będę świadkową przyjaciułki - muszę być piękna. pozdrawiam Was gorąco pełna zapału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×