Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Witam:) Norka na wlosy polecam kupic sobie w aptece tabl skrzyp,albo inne sa babeczka ci poradzi,napewno brakuje ci witamin wiec zafunduj sobie jakis zestaw,jezeli chodzi na zew to polecam wzmacnajaco maseczke:zoltko 2 lyzeczki olejku rycynowego i troche wycisnietej cytryny po umyciu wlosow wetrzyj i tak trzymaj 30 min nalepiej zaloz czepek i recznik,mozesz tak robic raz w tygodniu:) Gratulacje za rzucenie papieroskow wielkie brawa:) andzik:) nie podoba mi sie to co piszesz ze nie radzisz sobie sory ale to juz powoli zakrawa na anoreksje ...mam nadzieje ze nie wymiotujesz i ze sie nie zaczelas glodzic... Jamka na mnie dobrze dziala rano na czczo wypic ciepla przegotowana wode z sokiem z cytryny:) Dobrze jest tez jesc rano chocby 1 kromke pelnoziarnistego czarnego chlebusia:)teraz mi tego brakuje. Norka mozesz napisac cos wiecej o tej salacie ? Czy lek komentowal dlaczego Ci ja zaleca? amberangelic❤️ nastepny dzien diety:) zaraz wsiadam na rowerek:) Xeniu trzymaj sie na diecie razem ja zaczelysmy za 6 dni sie waze:) Pozdrawiam wszystkich goraco❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka :) ja tez codziennie pije wode z sokiem z cytryny ale nie ciepla...tylko prosto z dystrybutora bo mam taki 20 litrowy z woda niegazowana bo duzo pije...i do tej pory pomagalo..sliwki namoczone na noc nic nie daja...sproboje te otreby ale na ktoryms z topikow napisali ze zbyt duze ilosci moge spowodowac wlasnie takie zatwardzeniowe problemy...dzis juz na snaidanko wypilam maslanke zmiksowana z bananem , pomaranczka i kiwi...moze to cos pomoze...na mnie nawet nie dziala podwojna porcja zapazonej figury...zreszta ja i tak na wszystkie cudy medycyny w kwesti odchudzania reaguje odwrotnie...np. na chrom reaguje zwiekszona ochota na slodycze i inne pokarmy...na figure nie reaguje niczym...a powinnam...zreszta szk0oda gadac..wyniki badan mam dobre...wiec musze jesc chyba wiecej blonnika to wykorzystam ta salate...dzieki za propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krupcia dzięki za radę skorzystam z niej-chociaż robiłam sobie taką maskę z oliwy z oliwek :) i jak tylko położyłam sobie ja na głowę wyłączyli mi wodę w kranie a chcąc niechcący do pracy musiałam iść , po tym incydencje już tego nie praktykowałam ale może czas zacząć . Z tego co pamiętam to sałata ma dużą ilość błonniku, rzuć okiem na diete 13 dniową – mówi się że jest to dieta na przemianę materii, bardzo często je się tam właśnie sałatę. Możecie też dobrać sobie jakieś zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno zioła należy dobierać nieparzyście podam wam przykładową mieszankę, którą ja piłam korzeń mniszka, liść borówki czarnej, liść pokrzywy, liść brzozy, kwiat bzu czarnego, liść szałwi, bratek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, jakos nei mam natchnienia do dluzszego pisania ;-) Krupcia, trzymam kciuki z calej sily bys tym razem sie tak szybko nie poddala, niedlugo bedzie z gorki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo przylaczam sie do Was :) jestem na atkinsie :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jamka:) jamka bralas chrom? jak dlugo? Norka:) pisz czy robilas ta maseczke... a jezeli chodzi o maseczke z oliwy z oliwek to pewnie mialas tluste wlosy po niej? polaczeniue tych skladnikow o ktorych pisalam wyzejpowoduje to ze nie masz klopotow w zmyciu tej maseczki,jak ja robisz to dodawaj po troszku soku z cytryny ,ma byc gesta papka,spoko ja zmyjesz zareczam:) Amberangelic:) 3mam sie dzielnie ,az sama sie dziwie:) dietki ciag dalszy:) Vicki:) witaj :) Zaraz wskakuje na rower:) pozdrawiam was serdecznie🌼 Xeniu ❤️ niedlugo sie wazymy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Pozdrawiam wszystkich :D Krupciu - ważę się codziennie. Narazie nie jest ciekawie. :( Ale od poniedziałku bardzo pilnuję diety z grupą krwi. Jedynie to pije malutką kawę w południe ze śmietanką. To moje jedyne wykroczenie. Już nie mogę być na Atkinsie, bo mnie odrzuca od tej diety, zresztą mam katar po tych serach i śmietankach. Już dziś czuję się bardzo dobrze, coraz mniej kataru . :) Muszę tylko się trzymać, bo przecież warto. Ciekawi mnie, że od czasu zaczęcia tej diety złamałam się tylko raz na święta Bożego Narodzenia 2 lata temu, a później we wrześniu w tej Grecji porzuciłam dietę, bo zupełnie nie było co jeść. I od tamtej pory tak mi pasuje pojadanie zwłaszcza tych pszenicznych rzeczy..... są po prostu dobre :P I ciągle mam kłopoty ze zmobilizowaniem się do pilnowanie. To takie fajne, jak można zjeść wszystko..... Gorzej, że ogólnie to przytyłam 4,6 kg I dlatego czas coś z tym zrobić. A już w niedzielę mam urodzinki. :) jamka 🌻 Norka 🌻 andziak 🌻 krupcia ❤️ amber :D Vicki - witaj 🌻 Trzymajcie się cieplutko, ale napadało..... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pozdrawiam was serdecznie ❤️ Pamietam o was jutro sie wpisze teraz musze uciekac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-DPrzyjechal tesc w odwiedziny - zajmuje pokoj z komputerem, zrozumiela, czemu mnie tu nie ma ;-) Krupcia jestem pelna podziwu! Prawda, ze proste? __________________________________________________________ 😘PYTANIA JEDZENIOWE: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1293352&id_f=12 _________________________________________________________ :classic_cool:CHCESZ SIE POSMIAC WSPOMINAJAC? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=0 _________________________________________________________ 😘CO DZISIAJ ZJADLAS: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&start=150 *od razu widac, ktorzy to nasi __________________________________________________________ 😠😡KTOS CIE ZDENERWOWAL UWAGA NA TEMAT TWEJ FIGORY? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=938513&start=0 __________________________________________________________ 🌻TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE: SOUTH BEACH DIET INFO - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 *krotkie artykuly, linki do ciekawych stron, motywujace fotki(wpis z 8 stycznia), jadlospis, przepisy, index gliekemiczny (str.2),restauracje - co jesc, yo-yo *Dopisujcie, co uznacie za wazne aby potem tego nie szukac !🌻 __________________________________________________________ ❤️Milej lektury o zdrowiu i diecie i urodzie❤️: http://www.twojadieta.pl/strona.php?grupa=1 http://www.twojadieta.pl/strona.php?grupa=2 http://www.twojadieta.pl/strona.php?grupa=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! własniew rocilam z feri :-) Norka ja mam inna rade mnie krzyp pomaga tylko na paznokcie, sprubuj lotionu Seboradin. Ja farbowałam niedawno włosy farba palette i wlosy zaczely mi splywać razem z woda gdy ja spłukiwałam! popryskałam włosy lotionem, i na grzebieniu nic nie zostało :-) wogóle jestem bardzo zadowolona z tego specyfiku i serdecznie go polecam. Dziewczyny pomozcie mi powstac ponieważ upadłam :-) zrezygnowałam z diety i schudłam dwa kilo :-) nie wiem od czego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Oj, jakoś nikt tu nie zagląda. :( Ale mnie rozbawiłaś n_ :D Amber :D jak tam gość??? Czy przyjechał z Polski? U mnie wszystko fajnie. Z wyjątkiem wagi oczywiście...... Dziś przywieźli mi meble do kuchni i od soboty bierzemy się za remont. Troszkę się boję tej roboty i tego bałaganu..... Ale mam nadzieję, że chociaż będzie ślicznie :) Wpisujcie się dziewczyny, co porabiacie. A ja w niedzielę się już postarzałam, teraz mam 3 z przodu i 3 z tyłu..... :) Pozdro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) sama nie wiem jak to wyszło...ale to mnie raczej przeraża im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi...:-P Humor mi sie spaprał bo zwaliłam sprawdzian z ukochanej histori...:-/ bleh to był gigant z całego oświecenia ;-( a co tam u was dziewczyny? tak żeście zamilkły ostatnimi czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie!!!! Gdzie koleżanki, czy już nikt się nie odchudza :) Proszę wpisujcie się co słychać bo tęsknię za Wami ❤️ Waga raz lepiej raz gorzej :O Czekam na sobotę bo zabieram się do dzeła w kuchni. Od dłuższego czasu stosuję z coraz większym powodzeniem dietę z grupą krwi i coraz mniej przestępstw popełniam. Kawy nie piję od 2 dni :) Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ,az mi glupio ze nie pisze.. Przypomne wam czesc swojego wpisu ze str 49 \"\"\"Jak zakladalam topik wazylam 81kg potem 83kg po skakaniu z diety na diete dzis waze ...--88.300---- Zamiast pokazac jak sie odchudzac ...pokazalam jak przytyc\"\" Jak wiecie zaczelam diete SB:):) Za co dziekuje wam bardzo amberangelic ❤️ i wszystkim ktore mnie wspieracie:):) Dzis z 88,300 waze 84kg :) Jeszcze nie waze tyle co na poczatku jak zakladalam topik,ale przerwalam to bledne kolo tycia:):) Tak tak moje mile zaczelam chudnac i czuje ze dalej tak bedzie:) Kupilam sobie stepper,wiecej sie ruszam i staram sie zaznaczam staram sie jesc wg zasad diety SB:) Xenia ❤️ n🌼 Postaram sie od dyis codyiennie wpiszwac.. Poydrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze koniec mojego wpisu wyszedl jak jakis szyfr hihi ale klawiaturka mi zastrajkowala:) Pozdrawiam🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Krupciu taka jestem szczęśliwa, że waga wreszcie w dół u Ciebie. 😘 S U P E R ! ! ! Też muszę o tej diecie poczytać, koniecznie..... mi się dzis nie chce pisać, także do zobaczenia jutro 😘 Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu slonko:) Jestem strasznie szczesliwa :) Widze jak chudne :) Spodnie robia sie luzne:) Warto dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) czesc dziewczyny! Dieta SB? juz miałam zrezygnować z odchudzania, ale brzmi interesująco :-) wiecie moze dokładnie na czym ona polega i jakie sa po niej efekty? u mnie w porzadku. Od rana siedze na kompie i pisze opowiadanko fantastyczne słuchającfińskiego punka na przemian z folkiem :-) domowników zalewa krew :-) pozdrawiam was wszystkie serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się!!! U mnie bez zmian. Krupciu tak się cieszę, naprawdę ❤️!!! hip, hip, hura Cieszę się, że zdecydowałaś się właśnie na tą ekstra dietkę Super xenia - hej 🖐️ pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wyjezdza za tydzien tak wiec dostep do komputerowych uciech nadal mocno ograniczony. Pozdrawiam! Krupcia, jestem z Ciebie taka dumnaaa!!! Xenia, ze tez ty jeszcze tej Magicznej Ksiegi w reku nie mialas! N, linki podalam na tej stronie, sa powyzej w moim ostatnim wpisie, zerknij na South Beach info, a takze kliknij na ostatnie linki i znajdz artykuly o indexie glikemicznym, to ci da pojecie o co chodzi. Zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) lulu🌼 amberangelic🌼 n🌼 Kupilam w tabl blonnik:) masuje sie codziennie balsamami wyszczuplajacymi:) cwicze ciezarkami:) rower i steper a takze 2 razy w tyg zaczynam cwiczyc calanetix:) Mam zamiar ulozyc sobie krotki trening na kregoslup beda to moje codzienne cwiczenia poranne:) Pozdrwiam was goraco i sciskam:) Ciesze sie razem z wami moim sukcesem:) buziaczki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdv
Nigdy nie miałam nadwagi (obiektywnie), ale i tak uważałam że jestem gruba (przy wzroście 174 cm ważyłam 72-74 kg). Czego ja juz nie próbowałam. W końcu udało się. Wyrzekłam się chleba (jakiegokolwiek), słodyczy, kawy. Nie wiem jak mi się udało (bo uwielbiałam jeść te rzeczy i pić kawę) i zaczęłam pić baaardzo duzo mocnej herbaty pu-erh (4-5 kubków). Ponadto jeździłam na rowerze i ogólnie więcej się ruszałam. Schudłam 8 kg w ciągu 3 m-cy i nie było efektu jo-jo (choć chleba nie jem do dziś, czyli już rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) tez słyszałam że nie jedzenie chleba bardzo pomaga :-) ale czy ja bym potrafiła?? heh :-) ja schudłam 2 kg od udawania elfa :-) ściągnęłam fajną płytkę z fińskim folkiem i skacze sobie przy niej od tygodnia :-) mam zakwasy wszedzie :-) serdecznie polecam jesli ktos lubi takie klimaty :-) ps...pofarbowałam włosy na niebiesko :-) :-) :-) -ale nie ma to zwiazku z udawaniem elfa ;-P-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich. Mało mam czasu, bo u mnie remoncik kuchni w pełni. Wszystko rozgrzebane, nie ma jak szykować jedzenia. :O Straszny bałagan. Mam nadzieję, ze chociaż warto i efekt końcowy będzie zadowalający. Strasznie zmęczona jestem, odwaliliśmy kawał roboty, a jutro będzie jeszcze wiecej :) Pozdrawiam was gorąco Amber :D n_ :D krupcia ❤️ lulu[ kwiat] kdv - witaj 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic znalazlam twoj wpis na jednym forum Fbb o diecie SB Szukalam tam porad odnosnie treningu:) Xeniu ❤️ Pewnie ten remoncik daje ci wiecej w kosc niz cwiczonka:) Przeszlam to nie tak dawno jak remontowalam lazienke:) Przedemna tez remont kuchni,ale to odwlekam do wiosny:) kdv witaj:) n_🌼 Sciskam Was goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egreta
ja chudłam w 4 tyg 10kg i 7cm w pasie zgubiłam ( z 75kg na 65kg) aerobic+thermal pro za miesiąc zamierzam to powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) egreta:) amberangelic:) Xenia:) n:) kdv:) Dalej codziennie cwicze:) Jestem z siebie zadowolona:) Narazie sie nie waze,ale czuje ze chudna:) Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me_36
7 m-cy - 40 kg... 2 lata temu i się trzyma!! czyli z rozmiaru 46/48 zjazd na 34/36 - przy wzroście 170 cm... ostatni posiłek maksymalnie o 18:00 + codziennie co najmniej 20-30 minut gimnastyki (mięśnie brzucha itp) złoty środek(przynajmniej dla mnie) - zapomnieć o słodkościach... tydzień bez słodyczy = 2 kg mniej... aha i dodam, że bynajmniej nie jestem nastolatką - w tym roku skończę 36 lat pozdrawiam i tym, którzy naprawdę chcą schudnąć życzę silnej woli - trzeba uwierzyć w siebie... a nie w żadne cudowne diety (bo takich nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×