Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

witam ❤️ Wiem Amberku, że jest ta strona o DSB. Nawet sama sie tam już zalogowałam. :) Widziałam Twoje zdjęcie, ale marnej jakości. Jak masz lepsze to mi coś przyślij. Mam już naprawiony komputerek :):):) Krupciu ❤️ A u mnie nadal OK dziś jadłam serek biały ze szczypiorkiem i rzodkiewkami kawa orzechy laskowe 20 szt kawałek pasztetu domowego brokuły i pieczeń wołowa dalej nie wiem co będzie... waga minimalnie drgnęła :) Piszcie co u Was pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jadłam galaretka bez cukru znowu pasztet i kawalek żółtego sera ogórek małosolny wystarczy na dziś, choć cały czas jestem głodna dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) amberangelic:) Jutro rano postaram sie wpisac,dzis juz padam Pozdrowienia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 dziś byłam na zakupach troszkę nowych rzeczy kupiłam do diety. Teraz będzie mi łatwiej bo już momentami nie wiedziałam co jeść... Kupiłam cukierki bez cukru karmelowe Alpen libe - mam nadzieję, że można czasem jakiegoś cukierka? Dziś nadal się trzymam diety to już 11 dzień :) jadłam wołowina z cebulką duszona na oliwie + 3 ogórki małosolne kawa 20 orzechów laskowych 4 karmelki - troszkę za dużo wiem :P serek wiejski - light 3% 150 g kawałek pasztetu domowego wczorajsza resztka - mało- serka ze szczypiorkiem i rzodkiewkami nie wiem co dalej, przydałoby sie coś sensownego :O dzis w pracy miałam pokusę - klienci jak odbierali towar, przywieźli swoje wyroby: sernik, babkę i różne chlebki. Nawet dałam radę wytrzymać i nie zjeść :) i nawet nie było to aż takie trudne... ale za to od wczoraj coś mnie nosi na coś słodkiego i stąd te karmelki piszcie co u Was pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu❤️ Jak to zlecialo juz tyle dni na diecie jestes:)))] Ja dalej nie stosuje diety Spodnie sie robia ciasne:( Maz dalej w szpitalu,teraz nerka go boli,mial zle wyniki moczu:( Ciagle mysle, by odnowa sie wziasc za siebie. Smutno mi dzis amberangelic❤️ Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 No właśnie tyle dni diety i od wczoraj nawalam na całej linii. Zjadłam wszystko co nie wolno, i dziś też nie jest dobrze :P Od razu waga wskoczyła +0,8 kg :( no ale jak sie tyle je to nie ma cudów... Tak sie pocieszam, że to moze dlatego, że przed okr..?? Mam nadzieję, że tym wyskokiem nie zniszczę całego mojego trudu. Krupciu - pozdrów męża, mam nadzieję, że wyzdrowieje jak najszybciej. ❤️ ach nie wim co pisać, bo mam stres przez to jedzenie...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za 1 dzien ROCZNICA kiedy rozpoczelam swoja WALKE ;-) Powspominajmy ;-) Podsumowanie roku 2004 06.01.2004 - 80.90 kg / 179 funty Start 06.13.2004 06.18.2004 - 79.77 kg / 176.5 07.13.2004 - 79.19 kg / 173 07.30.2004 - 77.06 kg / 170.5 08.13.2004 - 75.93 kg / 168 09.11.2004 - 73.90 kg / 163.5 10.12.2004 - 73.45 kg / 162.50 South Beach Diet, start 10.26.2004 10.29.2004 - 72.32 kg / 160 11.04.2004 - 71.19 kg / 157.50 11.10.2004 - 69.38 kg / 153.50 11.26.2004 - 69.15 kg / 153 12.10.2004 - 67.34 kg / 149 wakacje, urodziny, swieta, sylwester 12.20.2004 - 69.60 kg / 154 01.04.2005 - 68.93 kg / 152.5 Aktualna waga: 64.63 / 143 :-D :-D :-D A zaczelo sie od tego,z e postanowilam zrzucic okolo 5kg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu dziekuje za pozdrowienia:)🌼 amberangelic zupelnie podobnie moja waga sie zmieniala ,ale do gory tylam zamiast chudnac:( Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Amber - naprawde masz się czym pochwalić!!!!! brawo!!! :D:D:D Krupciu - z moją wagą różnie bywa, troszke w górę troszke w dół :O Dziś rozpocznę II fazę SBD. Powinnam jutro, ale nie oszukujmy się nawaliłam przez dwa dni. Przytyłam 1,2 kg. :O Jutro nie będę mogła sie pochwalić, bo nie mam czym... Może juz teraz bedzie mi łatwiej, ale jak tu się nie rzucić na te wszystkie rzeczy??? Dziś zjem po prostu jakiś owoc, a jutro do pracy, to wtedy moze nie będzie tylu pokus. Mam nadzieję... Wczoraj cały dzień spędzilismy w domu i przez to chyba ten apetyt. Pozdrawiam , trzymajcie za mnie kciuki pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Nie objadam sie ale nie stosuje diety Jade jutro porozmawiac z lekarzem,moze juz niedlugo maz bedzie w domu. Xeniu jak dietka w pracy? amberangelic:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zargana
Witam was drogie Panie. Długo musiałabym pisać, by opowiedzieć o całej mojej drodze pełnej niesamowicie różnych diet , ale może kiedyś ktoś będzie chciał o tym posłuchać:). Narazie napisze tylko tyle że od 27 maja jestem na diecie i narazie schudłam 5 kg :) ( 22kg mniej od początku odchudzania) Pozostało mi 12kg. Mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wsparcie. Pozdrawiam Gorąco Zargana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zargana:) Napisz prosze z checia poczytam jaka droge przeszlas w odchudzaniu. Mozesz na nas liczyc :) Fajnie ze sie przylaczylas Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zargana
Krupcia wielki buziak dla Ciebie za zauwazenie mojej skromnej osoby:) W zasadzie to niewiem od czego zacząć, odchudzanie rozpoczełam ponad 3 lata temu waga startowa (aż mi wstyd:/ ) 92kg ehhh... Poszłam do dietetyka od którego dostałam dietę 1500kl. W pierwszy miesiąc schudłam9kg w drugi 8 kg i w zasadzie bez jakiś wielkich wyzeczeń ograniczyłam tłuszcze i jadłam 5 posiłków o stałych godzinach, ostatni posiłek o 21 :) wciąż chudłam ale już nie tak dużo. Poźniej 2 razy kopenhaska (masakra) Udało mi sie dotrzeć do wagi 64kg. :P Póżniej od tak przytyłam 3 kg i tak sie zatrzymało . Do listopada ubiegłego roku... Zima mało ruchu i kiepskie przestrzeganie jakich kolwiek zasad zdrowego odrzywiania dały smutny efekt tzn. 8kg :( ( 75kg) Ale kiedy to zobaczyłam wziełam sie za siebie od 27 maja jestem na diecie i czuje sie naprawde dobrze ćwicze i jem L-carnityne. Narazie 5 kg mniej (70kg) jeszcze 12 kg i bede spokojna:) Dziękuje wszystkim którzy poświęcili swój czas na przeczytanie mojej historii :) Licze na wasze wsparcie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Krupciu - ❤️ Zargana - :D Jak to miło poczytać, że ktoś ma sukcesy! Ja to w kółko w górę i w dół....... Teraz znowu mam trzeci dzień jakiegoś nieumiarkowania. W czasie gdy jestem w pracy jest OK bo nie mam co zajadać. Ale później....brak słów. :O narazie waga sie od tych 3 dni nie zmieniła na szczęście, ale tak dalej być nie moźe. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, że nie wolno tyle jeść??? Piszcie co u Was.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) Wiem jak to jest chudniesz potem znow na plusie,przeszlam to setki razy:( Masz podobnie jak ja ,swego czasu nie lubilam przez to niedziel siedzi sie w domu apetyt rosnie i nadrabia sie to co w tygodniu poszlo na minus...a potem sie zniechecam,no i efekt jest taki ze zaczyna przybywac na wadze:( Zargana ja tez kiedys wazylam podobnie bo 93 Niestety teraz juz mi niewiele brakuje zeby znow tyle wazyc:( Pisz co jesz i kiedy cwiczysz ,moze mnie to zmobilizuje:) Ja ze swojej strony postaram sie Cie wspierac:) Napisz ile masz lat . Xeniu ja Ci wytlumacze hihi ze nie mozesz duzo jesc bo skonczysz tak jak ja:P amberangelic❤️ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 No dzieki za wytłumaczenie :D:D:D Dziś znowu nie udana dieta. Miałam dziś imieniny i w kółko coś jadłam, głównie słodycze, niestety :O Od jutra się pilnuję, nie ma co.Szkoda aby wróciło jeszcze wiecej. Narazie 67,3 kg. A było już 66!!! No i my tu musimy się jakoś wspierać i zachęcać bo po to są te topiki. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 No dzieki za wytłumaczenie :D:D:D Dziś znowu nie udana dieta. Miałam dziś imieniny i w kółko coś jadłam, głównie słodycze, niestety :O Od jutra się pilnuję, nie ma co.Szkoda aby wróciło jeszcze wiecej. Narazie 67,3 kg. A było już 66!!! No i my tu musimy się jakoś wspierać i zachęcać bo po to są te topiki. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zargana
witajcie Droga Krupciu, obecnie jem na przemian dzień owoce dzień warzywa :) Bardzo dużo wolnego czasu (ok 2 godzin dziennie) poświęcam na jazde na rowerze poza tym czasem rolki, teraz wybieram sie na basen ..:p Codziennie brzuszki ,pompeczki itd... Ale niestety są momenty załamania, dlatego postanowiłam sie jakoś mobilizować np. nagradzając swoją ciężką prace nad własną sylwetką :) Przykładowo w poniedziałek zrobiłam sobie śliczne tipsy:) Wczoraj nagrodził mnie mój facet :) Kupując mi śliczne klapeczki:) Polecam to naprawde pomaga Pozdrawiam wszystkie Panie i wierze ,że wszystkie sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Waga 87.800 jak widac to juz jakis czas sie tak utrzymuje,co prawda nie dietuje,a nawet ostatnio nie cwicze. Maz juz jest w domku,ale ma dalszy ciag leczenia jeszcze 10 dni,w tym czasie ma zalecenie wyleczyc sobie wszystkie zabki. Xeniu jak tam postanowienie od jutra? Zargana:) Nie jesz zadnego mieska? Nabialu tez nie jesz? Od jak dawna tak jesz same warzywka i owoce? Kiedys czytalam ze mozna stracic miesnie podczas odchudzania. Bialko jest budulcem miesni,poprawcie mnie jak zle cos napisalam. Mysle ze ja juz dojrzalam do odchudzania:) Dziewczyny postaram sie ,a nawet obiecuje ze dzis bede miala pierwszy dzien diety.Wage juz wyzej podalam:) Trzymam za was kciuki ,a wy za mnie trzymajcie❤️ amberangelic🌼 Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zargana
Krupcia :) owoce i warzywka jem od 27 maja, pozwoliłam sobie w zeszłym tygodniu na paróweczkę:P w dni gdy jem owoce pije maślanke, wogóle niejem bananów czasem w dzien warzywny jem 3 ziemniaczki:) Mam dziś bardzo zabiegamy dzionek jeszcze nic niejadłam... Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was Drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Mi się wczoraj nie udało odchudzać, bo było pożegnanie 6-latkow w przedszkolu. Większość mam upiekła ciasto na tę okazję :P W połowie imprezy naliczyłam 29 rodzajów ciasta. A części już nie było!!! :D Nieźle co nie?? Więc nikt by chyba ode mnie nie wymagał, abym stała i patrzyła .... Więc co nie co zjadłam. Za to później już nie bardzo mogłam jeść... Dziś trzymam dietę. TZN - MIX diet - SBD + Atkins + grupa krwi :P Jadłam roladki z parówkami, sałatą, papryką i pomidorem kawa ze śmietanką 2 nektarynki - małe i zupełnie niedojrzałe filet z kurczaka zawijany z serem mozarella, ziołami i papryką - duszony duszona na masełku i oliwie sałata rzymska, z cukinią i przyprawami 15 dag czereśni Zjem na pewno troszkę truskawek z 1/2 op. riccoty Chyba dość :P Krupciu - ja też miałam kiedyś takie wysokie OB. 80!! Ale reszta wyników też była tragiczna. Okazało sie, że to było powiązane ze stanem zapalnym w stawach. Nie miałam żadnej opuchlizny, ani mnie wtedy nie bolały kolana, a jednak wyniki reumatologiczne 2x przekraczały normę. Czy to sprawdzano też u Twojego męża? Ja miałam robiony Odczyn Waalera-Rossego (?) białko c-reaktywne i latex. Później jeszcze odczyn reumatoidalny. Teraz już mi poznikały te odczyny. Jaką grupę krwi ma Twój mąż? Ja mam 0. ❤️ - Zargana - czy mozesz napisać jaką masz grupę krwi? Bardzo mnie pasjonuje ten temat. :) No i do południa nic nie jeść?? To niedozwolone, proszę jadać śniadanka!! :D Amber - ja chcę jakieś Twoje nowe zdjecie na Maila. Sobie wczoraj robiłam sesję, jak będą w kompie to też powysyłam. pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zargana
Arh+ jak wam idzie?? Drogie panie?? Umnie na wadze... NIESPRAWDZAM Ale zato w centymetrach to super np. ok 12 cm w pasie:) Dziś widziałam sie z moimi rodzicami którzy właśnie wrocili z wczasów:p I mama powiedziała że schudłam: bardzo sie ciesze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu:)nie dziwie sie ze troszke skosztowalas ciast:) 29 rodzajow no no:) Szalejecie z tymi wypiekami :) Xeniu robili mu badania i byl u reumatologa a badan bylo wiecej niz tych ciast hihi.Wszystkie mial dobre wyniki poza CRP czyli stan zapalny OB wysokie bo doszlo do 111 leukocyty podwyzszone,badania moczu byly zle . Sprawdze nazwy badan i napisze Ci jakie mial robione. Ma grupe krwi A1 RH+ Xeniu jak wyslesz mi zdjecia to napisz tu:) Zargana:) Brawo 12 cm 🌼 Ciesze sie razem z toba:):) Moja waga dzis rano 87,400:) minus 400g 🌼 amberangelic:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Ale dziś piękna pogoda w Szczecinie, tylko ten wiatr.... Jutro zaprosiłam na poimieninowego grilla rodzinkę. Mam kupę roboty, muszę sprzatnąć w domu bo chciałam się przy okazji pochwalić kuchnią. Ciocia jeszcze nie widziała. :P Więc i sprzątanie i pitraszenie. Będzie sałatka grecka, szaszłyki i karkówka. Co prawda raczej nie jadam wieprzowiny, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi. No i ciasto orkiszowe z gruszkami. Chyba polecę po jakieś winko jeszcze... :) Krupciu - ale to jak w moczu tak złe wyniki to lekarze nie podejrzewają nerek? No ja sie za bardzo nie znam, ale poczytam o tym. Zargana = > a to jak masz grupę A to dobrze dobrałaś sobie dietę. Właśnie owoce i warzywa powinny być dla ciebie podstawą diety. A czy włączasz też węglowodany złożone? (ciemny ryż niełuskany, kasze, płatki owsiane niebłyskawiczne, chleb żytni razowy) To też bardzo wskazane dla grupy A. I oczywiscie orzechy i pestki. (ziemne, włoskie, dynia...) 12 cm to bardzo dużo, to i waga musiała bardzo polecieć. BRAWO!!!! pa lecę sprzątać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu :) Mial badania nerek i to dokladne,robili muurografie nerek,wyszlo ze prawidlowo funkcjonuja,jutro napisze wiecej na ten temat. Waga o tej godz wrecz masakryczna nawet juz nie napisze jaka:( Nie lubie niedzieli:(w moim odchudzaniu..... zargana:) amberangelic:) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zargana
Krupcia:) Ja niecierpie niedzieli, niemoge zasnąć jak momyśle ile dziś zjadłam...:( licze na to że novy tydzień przyniesie mi spadek wagi. Pozdrawiam i życze tego również wam drogie Panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×