Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Amberangelic:) Xeniu:) Dziewczyny waga mi stanela na 81.500-82,700 Dzis sobie postanowilam ze nie bede marnowac czasu. Mam plan do sylwestra schudnac 15 kg. Od jutra bede wpisywac jak mi idzie i co jem:) Nie zostawiajcie mnie tu samej:) Prosze o wsparcie :) Zapraszam rowniez innych. Dolaczcie do mnie:) Pozdrawiam🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jejku jak miło coś do Was Drogie Panie \"Napisać\" :) Przepraszam ,ze tak długą przezwe,ale miałam sporo zawirowań życiowych ostatnio. Powolutku zaczyna sie układać, Juz ponad 2 miesiące wojska mój mężczyzna ma za sobą:) Cieżko mi bardzo ,ale zauważyłam ,że obecnie nasz związek przechodzi jak by \"renesans\" albo nawet \"odrodzenie\" :) Czego najlepszym dowodem jest fakt iż Planujemy Ślub:) Z czego ciesze sie niezmiernie. Pozatym mam nową prace...ale co doniej to rozglądam sie za czymś innym:P Natomiast co tyczy sie diety... hmmm to prawde pisząc od mojego ostatniego wpisu to.... wogóle o niej niemyślałam...w waga wacha sie pomiedzy 64-66kg:) To znak ,że niejest źle i mimo wszystko nieźle sie utrzymuje ta moja waga. Ale trzeba sie troszke wziac za siebie bo chce wygladac Bajecznie w sukni ślubnej:) Cel 6-8 kg mniej do ślubu i bedzie pięknie:) Pozdrawiam Cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zargana Wita! Ciesze sie ze zagladasz na topik:) :):):):):) Kiedy masz slub? Zaraz ide stanac na wage:) Waga stanela 82,600 Wczoraj sie nie wpisalam mam troche biegania po sklepah,robie rmoncik,na pczatek zabudowe wneki,z drzwiami przesuwanymi,potem kuchnia. Zargana moze razem beziemy wpisywac co jemy? Pozdrawiam Wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a gdzie Amberangelic i Xenia? Krupcia Słonko ja az, sie wstydze napisac co jem...gdyż sa to posiłki nieregularne i okropnie kaloryczne... fakt ,że wyjątkowo małe ale niechce sie usprawiedliwiać. Obiecuje od jutra, bede liczyła sie z tym co jem, czyli powrót do dietki, hmmmm tylko tak sobie myśle jaką diete stosować... Może ma ktoś jakąś propozycje?? Zmieniając temat , to niedawno zrobiłam sobie kolczyk w języku...hihi I jestem bardzo zadowolona, mój partner jeszcze bardziej:) Co do daty śluby to bede wiedziała dopiero za tydzień,ale bardzo chcialabym pod koniec LISTOPADA:))) Jak bede wiedziała coś wiecej to napewno napisze. Krupcia pisz prosze jak postępy w remoncie:) Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Zargana:) Wow kolczyk w jezyku:) Od jutra dietka:) Wlasnie sie zastanawiam nad powrotem do liczenia kcal:) To zaczynamy swoja spowiedz:) Jestem przeziebiona i lecze się domowymi sposobami:) Dlatego coś mnie naszlo na zjedzenie: 2 kromek chlebka z cebula:) Potem jogurt \"Pierot\" jgurt \"Jogobella\" 1 jablko 2 kromki z pledwica Narazie tyle:) Oczywiscie ze bede pisala co z remontem:) Pozdrawim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Oczywiście czytałam już wczoraj, ale nie miałam czasu na pisanie. Cieszę się, ze mamy powrot!!! U mnie waga +/- 2 kg. ok 67 kg. Odchudzać się będe po zimie. :D Narazie mi nie przeszkadza. Uczę się pilnie angielskiego, w bardzo żółwim tempie :P Minął miesiąc od rozpoczęcia nauki, moja wiedza się pogłębia. :P Zargana - ale jesteś extremalna..... kolczyk...??? SZOK!!!! I co nie boli? brrrrrrr No i kiedy ten ślub? Bo my z Krupcią przyjedziemy.... - żartuję!!! I co z tym Thermalem? Brałaś czy nie? Krupciu - waga wyraźnie u ciebie mniejsza! To już fajnie. Teraz trzeba kontynuować, a na pewno będą większe efekty. Tak trzymaj! Wysłałam Ci na GG wiadomość, odpisz coś. Pa! Napiszę jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) Więc co sie tyczy THERMALA to mimo wszystko polecam, ale nie każdemu. Bo jest skuteczny, ale trzeba liczyć sie z kilkoma rzeczami biorąc go> TZN. pocisz sie-bardzo, hmmm potrzebujesz bardzo duzo wody i przydało by sie brac jakies osłony na wątrobe bo jet on bardzo mocny przy okazji powinno sie pic napoje z różnymi mikro elementami znanymi sportowcom... Ja niestety, uzywam go gdy np. musze sie uczyc lub gdy musze wstac rano, a bardzo mi sie niechce gdyz działa lepiej niż, mocna kawa. A najwiekszym powodem, dla którego niebiorą go na codzień jest fakt, że mam po nim jakby depresje... gdyby mój mężczyzna był przymnie lepiej bym to znosiła, ale naprawde on działa. Własnie wygrałam na allegro:P rowerek i stepper:) i obiecuje ,że kiedy otrzymam przesylke wszystko sie zmieni:))) bede sie starała! Przesyłke dostane jakoś w przyszłym tygodniu ,jak juz dostane to napisze czy było warto:) Pozdrawiam Was Gorąco Chudzinki moje ulubione:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wow! Xenia:):): Moj maz tez sie uczy angielskiego:) On juz w miare mowi i pisze,ale tego uczenia nigdy za wiele,prawdopodobnie niedlugo pojedzie na kurs j angielskiego do angli.Ja tylko obserwuje swoje dzieciaczki jak sie ucza i wsluchuje sie jak maz ich wypytuje. Zagladalam czesto na gg i nie bylo wiesci od Ciebie ,dzis sprawdze i sie odezwe:):) Jezeli chodzi o wage to wyraznie sie zatrzymała ,wcześniej leciała z dnia na dzień. Zargana:):) w jaki sposob wygralas? opowiedz cos wiecej:) Superek rowerek i stepperek:):) Obiecalam pisac co zjadlam wiec \" do wczorajszego menu dopisze jeszcze kotleta z poledwicy i 1 kromke chleba Dzis \": jogurt 1 kromka + 2 plastramy poledwicy z idyka rowerek 30min:) Jak narazie tyle :) 🌼kwiatek]🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam do was takie pytanko ostatnio słyszalam teorie, mi wydaje ise ona głupia ze od jabłek sie tyje, znajoma mówila ze kiedys prawie nic nie jadła tylko jabłka i o nich przytyła, jak myslicie czy top jest mozliwe? i jaka ilosc jest dopuszczalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) bzura:) Odpowiem Ci tak ,jedno średnie jabłko ma około 150g czyli 51 kcal kobieta ktora ma siedzacy tryb zycia potrzebuje okolo 2300kcal dziennie,odchudzajac sie mozemy ograniczac kalorycznosc posilkow do min 1000kcal na dzen jezeli spelniamy te warunki czyli (praca siedzaca),wiec zeby nie chudla musialaby zjesc okolo 40 jablek dziennie i wiecej,patrzac oczywisce tylko na kalarycznosc posilkow,nie wspamne ze to strasznie nie zdrowe gdyz organizm nie otrzymuje budulca (bialka) i innych cennych skladnikow pozywienia,ktore sa niezbedne do normalnego funkcjonowania organizmu. Xenia:) Zargana:) Amberangelic:) Pisze dalej moja spowiedz co zjadlam po sniadanku:) 2 ogorki konserwowe 2 skrzydelka z kurczaka 1 lyzka ziemniakow bez omasty 1 lyzka buraczkow jogurt 50g ryby wedzonej 1 kromka chleba jogobella To wszystko:) Xeniu jestem teraz na gg ,ale twojej wiadomosci nie dostalam;( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez jestem takiego zdania jak mozna przytyc po jabłkach no co innego po bananach :) wydaje mi sie ze nawet jedzac 3 jabłka dziennie nie powinno to zaszkodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Zargana- ja właśnie miałam to samo przy thermalu. Depresja.... Robiłam 3 podchody i się nie udalo. A szkoda. Czy ty masz grupę krwi 0??? Podejrzewam, że tak. Ja właśnie wyczytalam, że Ma huang zmniejsza jeszcze bardziej poziom MAO w organizmie u grupy 0. Z reguły jest on dość niski u 0 więc, dlatego zaczynają się problemy. Zbyt niski poziom MAO może spowodowac u 0 nawet schizofremię! Pomijam depresje i inne poprzedzające choroby. I ja nie mogłam stosowac, dostawałam takiego doła, że szok! Dlatego szukałam powodu. Krupciu - ta waga wreszcie ruszy, na pewno. Tylko się nie poddawaj. Pisałam już 2 razy na gg. Będę wieczorem ok. 20 to się włącz, moze nawiążemy kontakt. haha Pa dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Krupciu - przepraszam nie byłam na gg. Wczoraj miałam ciężki dzień i stres mnie wykończył, poszłam spać. Przepraszam.......... Wyśle ci numer na maila! Ja mam zawsze kłopot z nawiązaniem kontaktu z nowymi osobami na gg. Pozdrawiam wszystkich pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu juz dodalam Cie w kontaktach na gg:) Napisalam dwa slowa ,mam nadzieje ze dojda:) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! Czekam na nastepne fotki od mamy - nadal na South Beach. A u mnie juz pod koniec pazdziernika bedzie ROK, kiedy zaczelam stosowac te diete ;-) Wpadlam pozdrowic i zyczyc powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Amberangelic:):):):) Pozdrawiam Cie rowniez❤️ Xeniu❤️ Dalej sie mecze z odchudzaniem,waga mi stanela Waze dzis 81,700 Mam klopoty ,jakies zatwardzenie mam od dluzszego czasu ,jedynie jak jadlam sliwki to troszke pomoglo ale to na jeden dzien,przeciez nie bede na sile ich codziennie jesc:( Mysle co tu zrobic... Zostalo mi meridi na 3 tyg ,potem juz nie bede brala. Jak sobie pomysle ile ja jeszcze powinnam schudnac to czarno to widze:( Dzis ide do entokrynologa boje sie tej wizyty:( moze okazac sie ze wysle mnie na operacje:( remont rozpoczety ,wczoraj zalozyli mi szafe na przedpokoj z przesuwnymi drzwiami,wewnatrz mam juz prawie skonczona,tylko zostalo zawiesic pantograf,podoba mi sie ,przedpokoj jakby sie powiekszyl,dzieki temu ze jedna plyta jest z lustra brazowego:) W sobote dalszy ciag remontu tzn zabudowa pawlaczy i mocowanie szafeczek:) potem musze cos wymyslec na sciany moze macie jakies fajne pomysly? Narazie mam resztki starej tapety.myslalam o malowaniu,ale te sciany sie nie nadaja ,bo od lat byly tylko tapety... Ogladam tez panele scienne,podrzuccie jakies linki ciekawe ,albo pomysly ze zdjeciami:) Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcjie :D przez jeden tylko zajęty wieczór w tygodniu (poniedziałek-nauka angielskiego) mam wieczny brak czasu :( Nie wiem jak to sie dzieje?! Od wczoraj robimy soczki z winogron. przywiozłam od kuzynki 2 kosze i jest robota. wczoraj skończylam o 1 w nocy... :) I dzis znowu zajęcie. Ciąg dalszy... Krupciu - jak były tapety to może po prostu połóżcie nowe? Są teraz takie cudne wzory... ja swoje pomalowałam i nakleiłam border. Wyślę ci zdjęcie. Mi się bardzo podoba! :) Amber - mało cię coś widać ostatnio. Maile do ciebie wysyłam ale wracają. :( 😘 Napiszę jescze ale teraz lecimy małego zawieźć na urodziny do Krainy Zabaw 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siała baba mak
mi udalo się zrzucic w wakacje 18kilo w ciągu 2 miesięcy - jadłam same owoce, piłam wodę + witaminy.zero pieczywa, zero słodyczy :) niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu dziekuje za zdjecia:) Wlasnie je ogladam:) Bardzo mi sie podoba przedpokoj:) Maz jednak wymyslil panele,chce tez dac na suficie ,a pod nimi maja byc wszystkie kable,a mamy ich cala mase ,antenowy do 3 pokoi ,internetowy,do domofonu,wszystko na wierzchu. Jak zrobimy przedpokoj to wysle Ci zdjecia:) Narazie dalej zabudowujemy w szafki w pawlacze,troche jeszcze zejdzie zanim skonczymy. Waga stoi tzn raz na + raz na- Srednia waga juz utrzymuje sie jakis czas. Dzis jechalam na rowerku,dalam czadu jestem mokrusienka:) Ciagle cos wyrzycam z domu ,jakies nie uzywane sprzety i ciuszki,a dalej nie widac zeby bylo wiecej miejsca. Pozdrawiam was Goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu slyszalas o TrimexWMS? Zaczelam czytac o nietolerancji cukru i natknelam sie na diete zgodna z grupa krwi i preparacie wspomagajacym o nazwie jw. dodatkowo zalecaja branie preparatu Nopalin. Ja mam nietolerancje cukru i podwyzszony cholesterol,ponoc czesto razem to wystepuje. Chodze ospala ,musze ulozyc sobie nowa diete. Ostatnio mialam zle dni w domu syn mial lamana reke pod narkoza,zle wczesniej sie zrosla Maz jak zwykle na wyjazdach,remont narazie zawieszony,a waga jest wieksza o 2 kg. Odezwijcie sie nie zostawiajcie mnie tu samej:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Krupcie Xenie i Amberangelic:) Czytam wasze wpisy ale jak zwykle czasu brak,dziś wiec nadrabiam zaległości, za niecały miesiąc ślub...W poniedziałek jak weszłam na wage poprostu sie załamałam 2 kg wiecej:( Krupcia jak widać nie jesteś sama , postanowiłam naprawde wziac sie za siebie. Dziś 3 dzien Diety Cambridge, postanowiłam że bede 3 tygodnie na ścisłej i pozniej 2 tygodnie na mieszanej i pewnie powtorze 3 tygodniową ścisłą. Troszke sie zezlościłam bo okazało sie ,że kurier dobiero dziś zabiera sprzet do ćwiczeń ( wspomniany przezemnie rowerek i stepper) od Kobiety która mi go sprzedała. No nic najpozniej bede miala go w domku na początku przyszłego tygodnia. Zdejmowałam dziś miare na suknie ślubną... i w zasadzie to niewiem co zrobic bo do ślubu to ja chce schudnać z 7 kg ... Powiedziałam to mojej krawcowej ,a ona powiedziala,że coś wymyśli tak bym wyglądała olśniewająco:P Mam urwanie głowy niewiedziałam,że tak dużo jest do zalatwiania a najwiecej czasu i pieniędzy pochłaniaja drobiazgi... eh cieżko mi bo wszystko to spoczywa w zasadzie na mnie bo mój narzeczony w wojsku... pocieszający jest fakt ,że dostanie na ślub 5 dni urlopu okolicznościowego:) Pozdrawiam i piszcie jak wam idzie odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Fajnie, że coś piszecie... :) Moja waga niestety też raczej w górnych granicach. :( Ale sama znam tego powody i nie mam jakoś chęci z nimi walczyć... Jakoś to będzie. Też w końcu za tym rowerkiem muszę sie rozejrzec. Gorzej że zupełnie nie wiem gdzie go postawić. Zargana ale ten czas leci już tylko miesiąc...................... I będziesz mężatką.!!! Czy ty sie dobrze zastanowiłaś??? Żartuję! :D Krupciu - to synek pewnie cierpi. A która ręka? I pewnie ze szkołą problem... A remont zdążycie. Też się szykuję do remontu w kibelku. Mój mąż nie jest zachwycony. Mam nadzieję, że go wyciągnę jutro po kafelki do Castoramy. Mam już wybrane takie zielone wpadające w żółty. Piękne. Mają fakture materiału. Jakby płótno. I są piękne do nich ozdoby. ach.... Moze będzie pięknie... Ostatnio zaczynam gotować zupy. Raczej moi chłopcy nie przepadali więc sie nie wysilałam do tej pory. Ale ja bardzo lubię. Poprzednio była fasolówka a dziś mam z buraczkow. :) Jak mam zupe to problem ze śniadaniem odpadł, bo po prostu ją biorę do pracy i sobie jem. :) Pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie przelotem. Pozdrawiam! Stuknal mi rok na South Beach. Mama rowniez nadal na diecie i z miesiaca na miesiac wyglada piekniej i mlodziej (ona ma wiecej do zrzucenia niz ja). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Amberangelic wpadaj do nas częściej:) Xeniu dalej zagłębiasz sie w nowości kulinarne w postaci zup?? :) Krupcia jak sobie radzisz?? Jak ręka Syna ? Remont naprawde może poczekać. Piszcie co u Was. Ja jestem 6 dzień na DC i czuje sie świetnie,czuje ,że schudłam ,ale na wage wejde dopiero w środe:) I do tego w stolicy takie śliczne słonko:) Mnusto spraw musze jeszcze do ślubu ogarnąć:) Ale narazie jakoś sobie radze. Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zargana:) Xeniu:) amberangelic:) Syn po 2 dniach wyszedl ze szpitala w dniu wypisu mial robione zdjecie i wszystko ok:) Remont posuwa sie juz do przodu kupilismy panele z dekorami \"brzoza\"sa szersze, a dekory to takie paski wzdluz dzieki temu nie wyglada sciana jak zabita dechami tylko tworzy jedna plaszczyzne cos jak plyta:) Wymyslilam ze bedzie duzo szafek na przedpokoju ale takich plytkich wymyslnych ,brzegi scinane w trapezy lub romby zalezy jakie w ktorych miejscach sa wypustki,ale wszystko fajnie tworzy calosc i nie zagraca:) Jeden feler tych paneli jest taki ze widze jak palce sa na nich odbite ale tylko w dzien :( Tego w sklepie nie bylo widac,moze przez oswietlenie sama nie wiem,nie przyszlo mi do glowy ze na takich panelach moga byc widoczne palce. Narazie wpadlam na pomysl zeby je odtluscic jak juz sie skonczy sciany i powiesi szafki i popsykam takim spreyem ktory robi powloke , stosuje sie go na deski rozdzielcze w autach, mysle ze to pomoze i wystarczy taki zabieg powtarzac raz na 6 miesiecy,ale zobaczymy. Meridi dalej nie biore . Skonczyly sie moje problemy z wyproznianiem,nawet jest odwrotnie rano latam po kilka razy. Maz po przyjezdzie z Berlina jest nerwowy teraz to jego drazni remont,jak czesto go w domu nie bylo to mial to w nosie,zreszta sama nie wiem czy dlatego taki sie zrobil . Waga stoi ,ale specjalnie sie nie przykladalam do diety.Cieszy mnie tylko to ze nie nadrabiam jak to zwykle bywalo po odchudzaniu. Zargana zycze Ci zeby twoj slub byl nie zapomnianym dniem twojego zycia :) Oby zawsze w malzenstwie swiecilo Ci slonko:) Mam kolezanke ktora niedawno wyszla za maz i tez chciala sie odchudzac przed,potem odpuscila i stwierdzila ze i tak ma ladna figurke i bedzie ok:)wtedy przestala sie stresowac i nawet pare kg jej zeszlo:) Teraz jest w podrozy poslubnej :) Pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D Nadal faktycznie zachwycam sie zupkami. haha :D:D:D:D Teraz będę robić kapuśniak. My też powoli przymierzamy sie do remontu. Bylismy w Castoramie kupulismy kafelki, podwieszany kibelek itp. Ogolnie to bedzie u nas bardzo wesolo w kibelku :) Kafelki w dmuchawce z motylkami zupelnie inne niz mialam wybrane. Mezowi tamte nie bardzo sie podobaly :( Tyle fajnie ,ze mniej zaplacilam, bo tamte byly drogie. A deske fajną tez kupilsmy z muszelkami wtopionymi. Wiec bedzie bardzo smiesznie. :) Ale mysle ze fajnie. Mam nadzieje.................................................. Zargana ja tez życze ci wszystkiego naj, naj, naj....... Aby wszystko bylo tak jak sobie wymarzysz. 😘 Krupciu - moj tez jakies fochy stroi, nie wiem czy go namówie aby ten remont zaczał. Amber - :D odwiedzaj nas! Pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze orzywienie na naszym forum:) Z czego bardzo sie cieszę. Bardzo Wam dziękuje za wsparcie ,nawet niemacie pojęcia jak miło mi to przeczytać:))) Cieszcz sie Krupciu ,że układa Ci sie wszystko , życze Ci jak również Xeni szybkiego zakończenia remontu:) Jak sie was tak naczytam to sama nabrałam ochoty na zrobienie remontu, tylko ja musze jakiegoś pracownika wynająć:) Bo sama to niebardzo , narazie chce wyremontować naszą sypialnie ale ona jest spora 24m2 bedzie co robić:) Po ślubie planujemy zmienić meble i kupić wiekszy telewizor, ciekawe co z tego wyniknie. Jeśli chodzi o dietke to jak już wspomniałam w środe wchodze na wage:) Buziaki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Xeniu nie mialysmy jakos szczescia porozmawiac na gg tak mi przykro:( Jezeli chodzi o meza to juz go postawilam do pionu ,bo jak sie dasal to ja ustepowalam i siedzialam cicho tak jakbym byla temu winna,cos we mnie peklo,rozbeczalam sie w nerwach ... Poem juz nie marudzil efekt byl taki ze wziol sie za panele Jutro przychozi majster,co prawda swoja robote juz zrobil. Pomaga nam w wykonczeniach,skusila go moja kuchnia ,jest ogromnym lasuchem. Cos mi sie zacina jak pisze ,pozniej dokoncze wpis. Pozdrawiam wszystkich goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×