Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Co tu taki mały ruch??? Wszyscy wyjechali, czy co........ Ja dziś nie mogę spać. :( Napracowałam się jak nie wiem co, prałam wypoczynek i dwa dywany. A teraz zamiast spać to ziewam. :O Coś mi ten urlop nie służy. haha Napisz nam Krupciu konieczne, co na tych badanich wyszło. Jestem ciekawa. Ciekawe też o której zasnę??? Pa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) OO widze ze nie spalo sie w nocy... Jutro ide do lekarki i dowiem sie co i jak z badaniami. Dzis wieczorem okolo 20 wchodze na stepper:) Planuje jutro rano rower a wieczorem stepper:) Malo tu nas ostatnio to fakt. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D No fajnie Krupciu czyli obie bierzemy się do roboty. To fajnie, tak trzymać!!! :D:D:D Ja dziś byłam na siłowni, ha! Ale mi się nie podobało, kiedyś jak była to damska to było fajnie, ale teraz te mieszane układy nie podobają mi się! :O Nie wiem czy jeszcze pójdę. Naprawdę muszę kupić ten rower i bedzie z głowy. Chciałabym chodzić na basen, ale ode mnie z domu to cała wyprawa, autobusem i to za bardzo mi zapał gasi :O Poza tym muszę kupić strój bo ten co mam się nie nadaje. Spłaszcza mi biust i wyglądam jakoś nieciekawie :( Zasnęłam chyba o 2.40 strasznie się męczyłam. Nie wiem czy ja jestem już zbytnio wypoczęta na tym urlopie? Wczoraj prałam dywany i wypoczynek, narobiłam się bardzo, a spać nie mogłam. To narazie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiecie, że dziś rocznica powstania topiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ale czas sobie leci. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu super ze zauwazylas ta rocznice:) Podsumuje w takim razie ten rok:) Dokladnie rok temu wazylam 81.800...dzis rano 88.100 hihi troche sie cyferki poprzestawialy. Alicjo co tam u Ciebie slychac? Mam nadzieje ze czasem czytasz nasz topik:) karola32 Lulu81:) Dotta:) Eveline:) selena22:) Wrotka:) Leelolu:) navijka:) Maja:) avena:) sasiadka:) n_:) Norka:) Xeniu hihi fajnie to ujelas \"czy ja jestem juz zbytnio wypoczeta na tym urlopie?\" pozdrawiam amberangelic zargana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D no faktycznie sporo osób się tu już przewinęło. Mogłyby czasem się pokazać i napisać co słychać. Było by fajnie. Ja wczoraj byłam z rodzinką w kinie na Madagaskarze. Bardzo fajny film. Polecam!!! Dziś może umyję okna, mam jakiś nadmiar energii i nie potrafię go opanować. Wczoraj byłam na tej siłowni, a wieczorem jeszcze ćwiczyłam brzuszki. hihi Bałam sie, że znowu nie zasnę, ale udalo się. Kupiłam sobie taką herbatkę na lepsze spanie i wczoraj wieczorem wypiłam na wszelki wypadek. :D Krupciu - napisz jak te wyniki. A co do podsumowań - też niestety waże wiecej niż rok temu. Co prawda pierwszy raz napisałam w połowie sierpnia ile waże ale było to mniej o 0,5 kg. :O Narazie się trzymam z dietą, nie mam żadnych kłopotów. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu mam juz wyniki badan. TSH mam w normie FT4 norma Morfologia tez w normie. Glukoza norma do 5.6 ja mam 5.63 AIAT mam 31 norma od 10-31 Cholesterol 5,67 norma 3.9-5.2 Potas 4.39 norma 3.5- 5.0 o potasie powiedziala ze mam go za malo hmm a nie wiem czemu i przepisala mi cos ,pozniej sie zrientowalam ze niby jest w normie nic nie rozumiem Mocz mam oki Po RTG kregoslupa szyjnego sdtwierdzila ze mam 2 kregi blisko osadzone mam zestaw cwiczen na wzmocnienie kregoslupa szyjnego Lekarka dala mi dalsze skierowania na USG brzucha i badanie krwi jezeli chodzi o przyswajalnosc glukozy mam rano na czczo byc pobiora mi krew potem cos pije (glukoze) i po 2 h robie znow badanie Przy pierwszej wizycie mialam wysokie cisnienie 160/100 Teraz jak bylam mialam 130/100 powiedziala ze narazie mnie nie bedzie leczyc na nadcisnienie bo to dopiero drugi pomiar . Stosuje diete narazie nie zapeszam i nie podam wynikow ale sie 3mam Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! :D:D Witaj Krupciu - Może ten potas ma wpływ na inne rzeczy jeszcze. Sama nie wiem. Ciekawe, że nic nie mówiła o twoim cholesterolu? W Twoim młodym wieku, jest zdecydowanie za duży. Myślę sobie, że jak będziesz stosowała DSB to masz szanse go zmniejszyć. Nie wiem co to jest AIAT - nie pamiętam teraz. :O Ja też mam sobie zrobić badanie cukru z glukozą tzw. krzywa cukrowa. Ale nie lubię tego badania. Co pójdę do ginekologa to się mnie zaraz pyta, bo w ciąży miałam z cukrem problemy. I to podobno jest ryzyko, że mogę zachorować i dlatego trzeba sprawdzać. :O Ale myślę, że przy moim odżywianiu cukrzyca mi nie grozi :) Idę znowu do niej w piątek to pewnie znowu się nasłucham. No to narazie tyle. Wziełam sie za naukę angielskiego. :) Po wakacjach się zapiszę na jakiś kurs. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu mowila o cholesterolu ,zapomnialam napisac:( Cholesterol+cisnienie+cukier wg niej przyczyna jest nadwaga. Jezeli chodzi o moje odchudzanie narazie mi dobrze idzie:) Waga powoli spada:) Dlaczego nie lubisz tego badania?(krzywea cukrowa)? OO jez angielski:) ja tez o nim mysle i mam ochote sie uczyc:) Mam kasetki w domu,moze za twoim przykladem wezme sie za nauke:) Pozdrawiam❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja nie mam kasetek :( Narazie uczę się ze starej książki i czytam po angielsku na forum o diecie z gr. krwi. Oj, długa droga przede mną.... Zamówiłam sobie specjalny test na określenie statusu wydzielania. Wszystko się odbyło po angielsku i sama do końca nie wiem czy się udało. Płaciłam pierwszy raz kartą przez interek. Bałam sie jak nie wiem co!!! :) Zobaczymy czy mi przyślą i co pokaże. To może mieć duży wpływ na moja dietę. Różni się w wielu ważnych dla mnie punktach i aż się boję.... A i tak za 3-4 tygodnie bedę dopiero znała wynik. Szkoda, że to tak długo trzeba czekać. I spotkałam tam w Stanach na forum dziewczynę, która też mieszka w Krakowie. :) Pisz co u Ciebie. pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu:) Drugi dzien przesypiam popoludnie nie wiem co sie dzieje przedwczoraj dlugo spalam i dzis to samo... Pisz czy doszlo zamowienie:) Zaraz sie wybieram na spacer :) Juz wiem o co chodzilo z tym potasem i dlaczego mnie pytala czy czesto sikam,wkleje link i poczytaj:) http://www.starocie.pl/nadcisnienie/index12.php3?s=3&d=3&t=12 Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! No faktycznie co z tym spaniem Krupciu? Albo jesteś przemęczona, albo jakaś inna przyczyna. Nie przeżyłaś ostatnio jakiegoś silnego stresu? Bo to czasami organizm tak odreagowuje po stresie. Zamówienie jeszcze nie doszło. To na pewno potrwa jakiś czas. Jeszcze mi nie ściągnęli z konta forsy :O Dziś czas podawania wagi. Poniedziałek..... Waga: 66,7 kg. Po miesiącu ścisłego stosowania diety w sumie -2,4 kg. Chyba nie jest to jakiś oszałamiający sukces. Ale samopoczucie ektra!!!! Dane wymiarowe .........Było....................Obecne...................... Oczekiwane ---------------------------------------------------------------------------------------- ........30.06...................25.07...............................??? ---------------------------------------------------------------------------------------- łydka - 37,5 cm.................36.............................. 35 cm udo 55,5 cm.....................55...............................53 cm talia- 76 cm .....................73...............................70 cm biodra- 98 cm...................97................................93 cm pod biustem - 79cm ...........78................................77 cm Waga dziś : 68,4 kg ..........66.7............................62 -64 kg ---------------------------------------------------------------------------------------- Wzrost 168,5 cm + 3 cm :D:D:D ....b.z. ---------------------------------------------------------------------------------------- Do stracenia ..............18 cm.............11 cm.................................0 --------------------------------------------------------------------------------------- Nie wiem czy dobrze to wykreśliłam :P Będę się odnotowywac. Już nie zamęczam sobą. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu mam podwyzszony cukier moze przez to taka spiaca bylam. Faktycznie ostatnio przezylam stres:( Waga troszke poszla w dol ,jeszcze nie ma sie czym chwalic. Dzis jestem na diecie ,jutro USG brzucha. Mam nie jesc owowcow warzyw i czarnego chleba do tego 3x2tabl espumisan ,na wzdecia jutro rano mam byc na czczo z pelnym pecherzem:) Xeniu wymiary masz super:) Pozdrawiam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Ale skąd ten cukier? Jeśli jesteś na DSB to nie powinien być podwyższony. ( ???) Ach, no i wspólczuję tego niejedzenia :O Ale to może być dobra podkładka na przeszłość. Troszkę żołądek się skurczy to może będziesz miała mniejszy apetyt na jedzenie ? Wtedy łatwiej się odchudzać. Za mój test już zablokowali pieniądze na koncie, tylko nie wiem na co czekają z przelaniem :O To i tak będzie długo trwało. Dziś ciężki dietowo dzień - bo mój mąż ma urodziny. Więc będzie tort, upiekłam mu właśnie keks i kupiłam ciastka, owoce i wino. Z tego wszystkiego mogę wino i owoce :D Może uda mi się dziś nie grzeszyć. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DroGiE PaNiE, dziś wyszłam ze szpitala po operacji usuniecia wyrostka. Wiem ,że to brzmi mało poważnie, ale... Czuje sie fatalnie. Jestem cała obolała. Do tego na początku potraktowali mnie jak symulantke, bo z badań nic złego niewynikało, dopiero na usg widać bylo poważnie pogrubiony wyrostek. Po operacji nikt mnie nieprzeprosił , a okazało sie że dookoła wyrostka wylał mi sie jakiś płyn, który spowodował rozległy stan zapalny:( Poprostu na nic niemam ochoty. Brzuszek mam opuchnięty, i nawet niechce mi sie stawać na wadze. Mam ścisłą diete przez 2 tyg. Pozdrawiam i mam nadzieje,że u was lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artycha
Schudlam 10 kilo w ciagu pól roku, wazylam 62, a teraz 52 kg.i tak mi sie utrzymuje od kilku lat. Co robiłam?: 1. ograniczylam ilośc pożywienia 2.przestalam jesc slodycze, chyba ze minimum, lub na imprezach 3.nie jem majonezu, przynajmniej rzadko, oleje roslinne bo NNKT 4. drob, ryby, wolowinarzadko wieprzowina... 5. duzo owoców, warzyw 6. na kolacje warzywne lub owocoqwe przekąski.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 😘 Zargana- a ja myślałam, że nas już porzuciłaś. A Ty się tak biedactwo męczyłać. Współczuję bardzo. Najważniejsze, że już po wszystkim. Krupciu - jak tam sprawy się mają? Artycha - witaj i gratuluję. U mnie fajnie, wczoraj tylko malutkie grzeszki :) Zjadłam kawałeczek torcika i trzy pierniki z zakazanych rzeczy. Reszta to normalnie. Jadłam owoce i piłam wino :):) Waga nie przybrała na dzisiejszy dzień. Dziś chyba sie wybiorę z moim synkiem do parku Kasprowicza na Mini-golfa. Już mi marudzi.... No i pieniążki za test, już wypłynęły z mojego konta. :D To może już nie długo... Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam, ze zyje! Nie mam czasu ani checi do internetowania. Jak ten okres przejdzie to z powrotem sie wlacze do dyskusji. Wpadlam by pozdrowic! Jesli w sobie macie to przeslijcie mi telepatycznie troche dobrej energii - bardzo tego potrzebuje. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic widze ze ciezkie dni Cie dopadly ,oczywiscie z mila checia wysle ci pozytywna energie❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zargana wspolczuje,ale tak jak Xenia napisala wazne ,ze juz po wszystkim🌼🌼🌼🌼🌼 Pocieszajace jest to ze teraz chcac nie chcac schudniesz:) Moja kolezanka swoje pierwsze schudniecie a bylo to 6 kg zawdziecza wyrostkowi:) Zargana dochodz szybciutko do siebie 🌼❤️ Artycha brawo:) Xeniu:) Xeniu ja nie stosuje SB ,lekarka mi ja polecala przy braniu meridi ,narazie robilam badania w piatek ide do lekarki . Stosowalam diete bez wazyw ciemnego chleba i bez owocow,diete lekkostrawna. Xeniu z USG brzucha wynika ze mam powiekszona watrobe i obtluszczona,ale reszta tzn nerki sa oki:) Krzywa cukrowa zrobilam fe fe fe wypic tyle slodkiego naraz myslalam ze zwymiotuje blee,dzis maja byc wyniki,ale jak jutro spotkam sie z lekarka to wszystkiego sie dowiem:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic Przesyłam mnustwo pozytywnej energii:) Krupcia i Xenia przesyłam Buziaki bo widze uwas wielkie postępy:) Jeśli chodzi omnie to jestem jeszcze opuchnięta na brzuszku przez to na wage niebardzo chce mi sie wchodzic... Wychodząc ze szpitala warzyłam niecałe 64kg... sama nie wiem czy to dobrze czy źle jestem teraz na diecie lekkostrawnej w/g zaleceń lekarza. Musze jeść by nabierac sił, ale niechce przesadzać. Jutro ide ustalić grafik w pracy na sierpień...o ile zdrówko mi pozwoli to w poniedziałek wracam do pracy. Bo w domku to ja dostaje Kota:) w środe zdejmują mi szwy wtedy to już z górki. Pozdrawiam Was Cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj!!!!! 🌻 Amberek - tęsknimy za Tobą!!!! Wysyłam Ci dobrą energię ->->->->->->->->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ Zargana -> ❤️❤️❤️ Tobie życze zdrówka. trzymaj się, wszystko bedzie dobrze. Chociaż pewnie boli..... Ja mam jeszcze swój wyrostek na miejscu :) Krupciu - 😘 dlatego właśnie mówiłam, że nie lubię badania glukozy. bleeeeeee Musisz ratować swoją wątrobę, zanim będzie za późno. Mnie odwiedziła właśnie koleżanka i już ma usunięty woreczek żółciowy. Może popróbuj z dietą grupy krwi? Przepraszam, że ja znowu o tym samym, ale to chyba dobry sposób na zdrowie. Sama się przekonałam. A u mnie dobrze. Odpoczywam sobie, dziś może umyje okna. Jutro idę do gina na cyto. Ale nie lubię. :O Trzymajcie sie pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem z wykształcenia mgr inż Technologii Żywności i dietetykiem. Na codzień pracuję w szpitalu oraz prowadze własna firmę udzielając porad dietetycznych w zakresie odchudzania, problemów z przemianą materii, alergiami pokarmowymi, oraz chorób uładu trawiennego Jeśli interesuje Cie kompleksowa \\\"usługa\\\" polegająca na ułozeniu diety, suplementacji i ćwiczeń oraz \\\"opieka\\\" dietetyczna możesz skontaktować się meilowo mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnie
Cześć dziewczyny:) ha... nie chcę was irytować, ale odkąd skończyłam 25 lat - stale, po maleńku tak bez powodu chudnę... tzn. jakieś 10 kg w ciągu 2 lat :) chyba o to chodzi, że jakoś jedzenie przestało mnie aż tak bawić - no nie powiem, jakaś drobna megapizza od czasu do czasu... szaleństwa grillowe itd - jak najbardziej... wiem tylko, że jakoś mi się odechciało słodyczy, kanapek - no i się przyzwyczaiłam do takiego niedojadania - tzn. niekoniecznie cały wielki obiad, itd Powodzenia wszystkim życzę! Mam 168, ważę jakieś 54 (nawet nie wiem dokładnie, bo mało mnie to interesuje jakoś;) ) - no i cudowne jest to, że idę do sklepu... i wszystkie ciuchy są na mnie dobre!! Trochę mi biustu szkoda... bo niewiele zostało, ale poza tym - super, szczególnie właśnie w tych sytuacjach sklepowo-zakupowych:) To banały chyba - ale coś w tym jednak jest - jak człowiek polubi samego siebie, uzna się za ładną babkę to i te kilogramy jakoś same znikają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Coś tu nikt nie zaglada.... To chociaż ja się wpiszę. Dostałam test w piątek, koleżanka pomogła mi i przetłumaczyła wszystko. Dziś rano wysłałam do badania. Teraz czekam na wynik, co najmniej 2 tygodnie. Mam nadzieję, że dojdzie na miejsce i wszystko się uda. Poza tym dziś dzień ważenia, waże tyle samo co w zeszłym tygodniu. :O Czuję się ok. Wczoraj piekłam babeczki dyniowe, pięknie pachniały i były bardzo smaczne. Niestety było ich tylko 7 :( Ale przepis wypróbowany i mogę znowu spróbować. Mam już wspaniałą dynię z mojej działki. Piszcie co u Was pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoBrY-WiEcZóR DroGie PaNiE! Właśnie popełniłam grzech główny zjadłam kawałek sękacza (podkreślam że jest po północy!!)... Musze sie połozyc bo zaraz znowu coś smacznego zjem... Wszystko to przez to ,że mój ukochany dziś pojechał do wojska!!! Jestem załamana niewiem co mam robic ... Jesteśmy ze sobą od 2 lat i niewiem czy powinnam mieszkac dalej z teściową czy wrócić do rodziców. Z tych nerwów rozbolał mnie brzuch, a to po operacji niewskazane. Pewnie sobie pomyślicie ,że narzekam , ale ostatnio mam wszędzie pod górkę. Odechciewa mi sie wszystkiego... Pozdrawiam i wybaczcie mi chwilową \"niedyspozycje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zargana - nie martw się. Szkoda troszkę chłopaka, cholera wie czego on tam sie nauczy............ Dasz radę i on pewnie też. Trzymaj się i nie martw. Jak z tym brzuchem? Wszystko OK??? A co do teściów to sama nie wiem, ja mieszkałam z teściową i mam najgorsze wspomnienia. Sama musisz wybrać to co dla ciebie najlepsze. Zastanów się, czy ci tam dobrze, czy nie ma problemów? Czy sie nie obrażą jak się wyprowadzisz? U mnie kłopot, nie mam internetu!!!!! Dopiero w czwartek przyjdą mi zakładać, a do tej pory muszę chodzić po prośbie. :) Mam nadzieje, że naprawdę założą w czwartek. Krupciu i Amberku - tęsknimy za wami!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam 2 pytanka do dziewczyn, ktore stosowaly diete 13-dniowa. Czy rzeczywiscie jest ona skuteczna? I czy nie koliduje ona z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych? Pozdrawiam wszystkie uczestniczki forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc👄 Dziewczyny codziennie czytam co piszecie,zaczynam odpisywac i zawsze mi cos przeszkodzi. Dzis specjalnie wczesniej weszlam na forum by spokojnie napisac co u mnie.Xeniu❤️ W piatek bylam u lekarki zdecydowalam sie na branie meridi. Dostalam broszurke z dieta redukujaca 1200kcal:) Powiedziala ze przy mojej nietolerancji cukru moglam miec napady na jedzenie,a potem ospalosc. Wyczytalam na ulotce z meridi ,ze sibutramina (skladnik leku) nasila poposilkowe uczucie sytosci oraz zwieksza wydatek energetyczny prawdopodobnie zwiekszajac termogeneze(wytwarzanie ciepla w procesach przemiany materii) Prearat tez stosuje sie,gdy istnieje ryzyko cukrzycy. Zaczelam brac meridie od soboty napisze wam jak waga mi spada,oczywiscie stosuje diete z broszurk dzien rano wieczor 1)sobota 88,300 88,100 2)niedziela 87,600 87,400 3)poniedzialek 87,100 87,600 4)wtorek 87,100 86,900 5)sroda 86,900 Najwazniejsze czego wam nie napisalam to to ze nie jem wiecej i wystarcza mi to co zjem. Przypuszczam ,ze to dzialanie meridi. Wczoraj jechalam na rowerku 1 h:) Zargana❤️ Pamietaj zawsze o tym ze po dniu smutku nadchodzi dzien radosci:) Andzia nigdy nie stosowalam tej diety,ale poczytaj sobie poczatek topiku Alicja na samym poczatku stosowala 13:) amberangelic❤️czekamy na Ciebie Pozdrawiam❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×