Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanka

Co kupic na pierwsza wizyte u mlodej mamy i dziecka?

Polecane posty

Gość ola

Ja nie mogłam patrzeć jak mój szkrab się męczył z tym katarkiem, miałam taką tradycyjną gruszkę ale średnio się sprawdzała i dopiero koleżanka mi podsunęła pomysł, że są takie elektryczne aspiratory, poczperałam w sieci i trafiłam na haxe- teraz walka z katarkiem jest o wiele łatwiejsza, a wiem, że sama chętnie bym taki prezent jakiejś przyjaciółce kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

ja na pierwszą wizytę po porodzie kupiłam lierki materiałowe na łóżeczko z imieniem bratanka - to raczej dla bratowej, bo maluch raczej nie jest zainteresowany napisem i grzechotkę 0+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Klung

Na rynku jest teraz mnóstwo pięknych rzeczy dla dzieci. Modne są produkty bambusowe. Kocyk to jest coś co przyda się na długie lata. 

Byłam na jednych z warsztatów dla kobiet w ciąży i trafiłam na sklep internetowy www.babyandmam.pl Zamówiłam kocyk i jest przecudny.

Jeśli chodzi o prezent dla mamy to ja dostałam biżuterię, czekoladki ładnie zapakowane i ramkę ręcznie robioną na zdjęcie.

Tak naprawdę liczy się gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najczęściej to chyba kupuje się pieluchy czy pakę chusteczek nawilżanych ;) U nas takie "prezenty" były mile widziane. A jak nie chcesz tak, to może być jakaś zabawka i ubranko dla malucha, a dla mamy zestaw kosmetyków ujędrniających - po ciąży na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co k

Siostrze kupiliśmy koralik z Pandory małemu pierwszego misa przytulanke a szwagier dostał dobre whisky 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×