Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doran

sex oralny

Polecane posty

Gość doran

moze pod tym tematem odpiszecie....uprawiam z moim facetem sex oralny od 5 miesiecy..i on nie mial jeszcze orgazmu!!! nie skarze sie bo on jest niesamowicie wytrzymaly..i moze miec wzwod nawet pare godzin!ale o co chodzi?rozmawialam znim o tym i powiedzial,ze mam sie nie matwic bo jest mu zajebiscie dobrze tylko poprostu sie powstrzymuje..Trafilam na zajebista sex-maszyne czy mam sie martwic????dziekuje za kazda odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę...
że Twój facet nie bardzo wie, jak zareagujesz na wytrysk... może krępuje się z Tobą o tym pogadać? wiem, że większośc facetów marzy o tym, by kobieta połykła spermę, ale ja tego nigdy nie zrobiłam i raczej nie zrobię... kiedy czułam, że facet zbliza się do orgazmu- kończyłam ręka... sperma lądowała albo na łóżku, albo na podłodze.. radzę- porozmawiaj z nim o tym, bo raczej nie sądze, żeby powstrzymywanie od wytrysku było dla niego przyjemne, i chyba nie jest zdrowe... powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet też wytrzymuje
bardzooo długo, ale po pewnym czasie po prostu (że tak powiem) pozwala sobie skończyć...czyli przestaje się powstrzymywać :) W każdym razie się nie martw, tacy faceci to skarby ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doran
..dzieki wielkie..troszke podnioslas mnie na duchu ;) rozmawialam juz z nim o tym i uslyszalam ze nie wiem co on czuje-w sensie fizycznym..i ze sprawia mu to przyjemnasc i ze mam sie nie martwic.takze chyba bolu mu to nie sprawia..w kazdym badz razie dzieki za druga wypowiedz duuza buzka :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Twój facet chyba już nieco poznał arkana tajemnej sztuki miłosnej Tantry (seksualnej jogi) , więc polecam Tobie chociaż lekturę ksiązki :\"Tantra- sztuka świadomego kochania\" - Charles i Caroline Muir . Naprawdę warto się z nią zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiana
moj facet konczy po 5 minutach....:/ chcesz sie zamienic?;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj też
konczy po 5 minutach............ a ja na samym początku nie zglaszalam przeciwow, bo nie chciałam, żeby czuł się gorszy, żeby było mu przykro (na początku to jeszcze mnie za to przepraszal i obiecywal poprawę....), chyba się do tego przyzwyczail i teraz konczy po kilku pchnięciach, a ja nawet nie zdaze sie rozkręcić :(:(:( bylam glupia, że puszczałam mu to plazem, szczegolnie ze sam pytal, czy mi to nie przeszkadza..... teraz uznal chyba, że to jest ok, skoro nic nie mowie i jest jak jest............... nie mam ochoty na seks (tzn na seks mam,dobry i chociaz sredniodlugi seks), jak sobie pomysle, że po tych wszystkich pocalunkach, po rozgrzaniu on wejdzie i skonczy zanim zacznie to nie mam ochoty w ogole tego rozpoczynać...:(:(:( i co ja mam zrobic.....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×