Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20

czy POSTINOR kiedys zawiodl ?

Polecane posty

Gość nienormalne
teraz kiedy czytam wasze posty zaczynam sie dosc bardzo martwic.. byla wpadka.. rowniez durex zawiodl.. dziewczynie w poniedzialek zaczela sie miesiaczka w piatek skonczyla a w niedziele okolo 22 pekla gumka ;/ przy 28 dniowym regularnym cyklu byla wogole mozliwosc zaplodnienia? wkoncu to byl dopiero 7 dzien cyklu a 14 dopiero jest plodny czy tak? na postinor zdecydowalismy sie dopiero dopiero pozniej.. przez co wziela pierwsza tabletke po 36 godzinach.. odpiszcie bez moralizowania.. studiuje i przyjme konsekwencje.. ale nie powiem ze znacznie lepsza sytuacja bylaby narazie bez dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata110287
do nienormalne !hej skoro miała dni nie płodne to raczej nie masz sie czym martwić,ale wiesz różnie to bywa nic nie daje 100% pewnośći ,skoro postinor został zażyty po 36 go dzinach to jego skuteczność zmala najwieksza jest do 24 godzin po 24 maleje do chyba 85 % ale powinno być dobrze pozdrawiam znam wielu znajomych ktorzy brali postinor i zawsze bylo dobrze u mnie tez .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata110287
dodam jescze ze ja miałm dni płodne jak przytrafiła mi sie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
To rzeczywiscie bylo nieciekawie u ciebie.. w dni plodne jest przerabane :P ale dziekuje za wypowiedz uspokoilas mnie.. wkoncu z tego co wiem tylko plemniki supermena potrafia przetrwac 7 dni.. ale zawsze jest jakies minimalne ryzyko.. moja dziewczyna wlasciwie powinna byla miec okres w poniedzialek.. stad to zaniepokojenie ale z tego co wiem do tygodnia po moze spowodowac opoznienie postinor wlasnie prawda? dzieki z gory za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata110287
do nienormalnie ! może spoodowac opóżnienie i to dłuższe nawet niż tydzień albo przyspieszenie ja dostałam okresu cztery czy pięć dni wcześniej ,zależy jak organizm zareaguje możliwe też są plamienia to strasznie duża dawka hormonów i każdy organizm reaguje inaczej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didini
nie, nie słyszałam sama raz brałam i mnie nie zawidół choć z perspektywy czasu i nabranych 'doświadczeń' wiem, że wzięłam go niepotrzebnie i tylko i wyłącznie na tzw wszelki wypadek ale jest bezpieczny, bo nie mialam po nim zadnych sutkow ubocznych, jego jedyna wada jak dla mnie jest cena i problem ze zdobyciem (bo jest mało czasu a wiadomo jaka u nas jest służba zdrowia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
nie mam regularnych cyklów. stosunek odbyliśmy z chłopakiem 3 dni po teoretycznej owulacji. po 20 h wzięłam pierwsza tabletkę postinoru. okresu nie dostałam. i nie mam nadal.. ile moze opóźnić miesiączke postinor. bo juz minął miesiac od terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
zapomniałam dodać że ciągle boli mnie głowa i brzuch, ogolnie czuję się strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata110287
do ssssssssss mojej koleżance spoznił sie okres 3 tyg.po postinorze,ja z koleji dostałam za wcześnie kazdy inaczej reaguje bo to bomba hormonalana ale z skoro nie masz miesiączki juz miesiąc powinnaś jak najszybciej zrobić test ciążowy bo byc moze jestes w ciąży .z nieregularnym okresem jest najłatwiej zajaść w ciąże pozdrawim mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaznim
witam :)) , za 4 dni mialam dostać mieściączki no i w ten zien 4 dni przed planowana \"miesączka\" pękła guma :/ uda;lam sie do lekarza i zażyłam tabletki po 6 godzinach od razu 2 . było wszytsko okey . strasznie bolały mnie piersi , normalnia tak jak na miesiączke. NO i dostałam miesiączke i napewno to była miesiączka bo trwało to z 6 dni i było obwite krwawienie. I TERAZ TO CO MNEI NIEPOKOJI , SKONCZYŁA SIE MIESIĄCZKA I DALEJ MNEI BOLĄ PIERSI I JAJNIKI CHYBA :/ co to moze byc pomóżcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arhhrotec
Sprzedam tabletki arthrotec forte tanio za 10sztuk 50zl GG:3845126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie iddźcie tą drogą!!!!
Antykoncepcja jest ohydna, uważam, że to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expertos
Lek, ktory obecnie jest dostepny to Escapelle, ta tabletka zastapila posinor. Jest skuteczna i bezpieczna. Wiecej informacji na www.wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
jestem 2 dzień po okresie wczoraj na dzień po zaliczyliśmy z partnerem strzał nie chcemy dziecka i zastanawiam się czy te tabletki są w stanie mi to umożliwić by go nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
czy tego typu tabletki zadziałają po 72 godzinach po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postinoru nie sprzedaj sie juz w Polsce, obecnie można kupić tego typu specyfik o nazwie ESCAPELLE, należy go zażyć przed upłynięciem 72h od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Nie nigdy nie zawiódł moja używała nawet kilka razy w miesiącu. Byl ogólno dostępny i nie tak drogi jak teraz mówię o roku 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×