Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość SoOolar
Aha i jeszcze.. 8. Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana
KYO18 a co mas zdo zaoferowania????????jak mas zmoze jkis avon to przyjme ...inne tez moga byc..powiedz co chcesz w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoOolar : A co bys chciala za ten cien w kolorze brązowym? Napisz co ewentualnie by cie interesowalo a popatrze moze akurat bede miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
kamao jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko, nie przejmuj sie, daj sobie spokój, przecież wymieniasz sie tymi kosmetykami, wszystko będzie ok, jeśli nikogo maile nie będą wisieć na słupach i nie będą na nie przesyłane wirusy, to forumowiczki same potwierdzą, że nie jesteś jakąś oszustką (oszustem ;)). ALe mam prośbe, nie zostawiajcie na forum swoich maili, bo ci żartownisie (tak sądze) będą wtedy mogli je dopiero wykorzystać i pójdzie na Agnieszke. Podawajcie gadu, przez nie dużo trudniej coś nabroić, a dopiero na gadu maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Shelly.. ciężko mi powiedzieć.. interesowałyby mnie może jakieś błyszczyki, najlepiej smakowe..:) tzn.. o zapaszku owoców np.. jakieś perfumki.. może tusze.. zalezy jakie.. i nie wiem.. może jakieś misie, bardzo mi sie podoba kolekcja NICI (nie tylko misie), albo coś Diddelkowego.. Napisz mi może co masz do zaoferowania.. A jakby ktogoś interesowało, to mam jeszcze dużo podręczników.. różnych ekonomicznych.. języków.. i innych.. ze szkoły średniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zaproponuje kosmetyki do wymiany lakier do paznokci: Oriflame w kolorze Cherry ( taka ciemna wisienka) dostalam ale kolor dla mnie za ciemny, raz uzywany i perełki do kąpieli o zapachu zielonej herbatki w opakowaniu 200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Shelly.. ciężko mi powiedzieć.. interesowałyby mnie może jakieś błyszczyki, najlepiej smakowe..:) tzn.. o zapaszku owoców np.. jakieś perfumki.. może tusze.. zalezy jakie.. i nie wiem.. może jakieś misie, bardzo mi sie podoba kolekcja NICI (nie tylko misie), albo coś Diddelkowego.. Napisz mi może co masz do zaoferowania.. A jakby ktogoś interesowało, to mam jeszcze dużo podręczników.. różnych ekonomicznych.. języków.. i innych.. ze szkoły średniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zaproponuje kosmetyki do wymiany lakier do paznokci: Oriflame w kolorze Cherry ( taka ciemna wisienka) dostalam ale kolor dla mnie za ciemny, raz uzywany i perełki do kąpieli o zapachu zielonej herbatki w opakowaniu 200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko, nie przejmuj sie, daj sobie spokój, przecież wymieniasz sie tymi kosmetykami, wszystko będzie ok, jeśli nikogo maile nie będą wisieć na słupach i nie będą na nie przesyłane wirusy, to forumowiczki same potwierdzą, że nie jesteś jakąś oszustką (oszustem ;)). Ale mam prośbe, nie zostawiajcie na forum swoich maili, bo ci żartownisie (tak sądze) będą wtedy mogli je dopiero wykorzystać i pójdzie na Agnieszke. Podawajcie gadu, przez nie dużo trudniej coś nabroić, a dopiero na gadu maile, tak jest bezpieczniej :). Acha, słyszeliście kiedyś, żeby 'Wojtek 12' zapomniał sie i napisał powiedzmy BYŁEM zamiast BYŁAM...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon
moze ktoras z was potrzebuje balsam ujedrniajacy do piersi firmy avon?mam prawie pelen bo nie mam czasu uzywac, chetnie sie wymienie ale na co? jesli ktoras z was potrzebuje niech zaproponuje na co moze sie wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agadka ---> przeczytałaś moją wiadomość? na dziś kończę, bo rano znów trzeba zwlec się z łóżka :-( Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
kamao -----> jesli chodzi o te plyty to mam dwie..to znaczy moja tesciowa ma:d..ale mysle ze jakby co to dalo by sie przegrac..posle ci na maila co mam jescze z plyt z gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa ma rację....maila na gg..nie chcę by jakiś badziewia szły na mnie :(((( mam nadzieje ze nie bedzie przykrych sytuacji:))) SoOolar --> potrzebuje podrecznik do fizyki Fizyka z astronomią Sang D. i in. (w adaptacji Nowickiego L.), Nowakowski M. i in. (współaut.). - Fizyka i astronomia 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego liceum profilowanego i technikum. Kształcenie ogólne w zakresie podstawowym. NOWA ERA. (402/03?? hmm..duze wymagania :) ale moze jednak ktos to ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa ma rację....maila na gg..nie chcę by jakiś badziewia szły na mnie :(((( mam nadzieje ze nie bedzie przykrych sytuacji:))) SoOolar --> potrzebuje podrecznik do fizyki Fizyka z astronomią Sang D. i in. (w adaptacji Nowickiego L.), Nowakowski M. i in. (współaut.). - Fizyka i astronomia 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego liceum profilowanego i technikum. Kształcenie ogólne w zakresie podstawowym. NOWA ERA. (402/03?? hmm..duze wymagania :) ale moze jednak ktos to ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
a moze wyslac wam znow moja liste :D:D heheheh chyba juz ja pamietacie na pamiec:P:P:PP:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Hmm.. do Fizyki mam dwie książeczki.. ale chyba nie to akurat..:( chyba, że siostra coś by jeszcze miała u siebie.. ja mam.. Krzysztof Chyla Fizyka dla uczniów Liceów Ogólnokształcących i Karol Hercman Fizyka dla technikum na podbudowie ZSZ ale może jakieś inne bym miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych już nie potrzebuję :P heheh a może ty potrzebujesz albo ktoś :P coś by się znalazło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-foot works-talk d stóp AVON(1/2opakowania albo i więcej) AVON krem miód mleko do twarzy użyty ze 3 razy ELSEVE odżywka wygładzająca mniej niż połowa(mama mi kupiła zamiast tej żółtej i prostowała mi loczki/ INGLOT: puder sypki ciemny, cienie potrójne-biel, beż szary perłowe -złoty brokat do twarzy w opakowaniu jak cienie do powiek AVON korektor pod oczy w płynie-NÓWECZKA ZIAJA SOPOT SUN- mleczko utrwalające opaleniznę -puder rozświetlający HEAN nr prasowany(1/2 opakowania/ -żel do twarzy ciała i włosów z brokatem Kolastyny 1/2 opakowania-jest bardzo kolorowy oraz -żel do twarzy ciała i włosów z brokatem Kolastyny złoty 1/2 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllla
a ja wam moge zaproponowac tusz rimmel podkrexcajacy granatowy, krem vichy oligo 25,lakier cherry pupa-wszystko nowki aha i ktos tu pytal o flowers kenzo.Mam mniej niz polowe moge sie nimi wymienic za cos sensownego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gA
A co to za lakier-ten Pupa,cherry??Wpada w czerwien?Nie odpryskuje?Ja mam lakiery na wymiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
do mirabellllla.. napisz, co byś chciała za ten tusz rimmel podkrexcajacy granatowy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellla
a co macie do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wracam do mojego stałego nicka, juz nie jestem Ja11, lecz będę już nadal Mgielką:) Przypominam moją listę i.. dorzucam nowe kosmetyki i nie tylko kosmetyki: 1.Lekka pianka do włosów w sprayu TIMOTEI z ekstraktami z odżywczej figi zostało około 2/3 2. Woda toaletowa NINA Century (pachnie podobnie jak Cerutti 1999), 2 razy użyta 3. Zel chłodzący pod oczy z Avonu, raz uzyty 4. Czarna klamra do włosów (4cm x 5 cm), 2 pary potrójnych \"zębów\" wchodzącyc w siebie :) 5. Jasnoczerwona, zgaszona konturówka do ust MISS SPORTY nr5 congo, ok. 10 cm, używana 3 razy 6. Brązowa konturówka do ust MARIE CLAIRE (starte częsciowo napisy), zostało 7 cm 7.Nabłyszczająca pomadka w płynie BELL, uzyta 2 razy, nr 9 - kolor brzoskwiniowy, perłowy 8. Naszyjnik z koralików na żyłce, prezent od Yves Rocher- koraliki o wielkości groszku - liliowe i popielate, osadzone w odległosci 3 cm od siebie, każda kulka otoczona jest dwiema maleńkimi \"srebrnymi\" kuleczkami 9. Zawieszka do łacuszka - granatowe serduszko imitujące onyx, 2 cm x 3, 5 cm 10. Próbki kremów do twarzy firm Kolastyna, AA, Eris oraz podkładu MF colour adapt 11.Podkład MF Last Performance , odcień 105, soft beige, uzyty 4-5 razy - za ten podkład chciałabym inny matujacy, dla cery tłustej bądź mieszanej, moze być podkład w kompakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
koszalinka..nie robilam z toba adnych transakcji...ale o coo im chodzi?? juz nie pierwszy raz czytam o tobie nie fajne rzeczy..masz jakis wrogow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gA
mNOSTWO LAKIEROW DO PAZNOKCI.I duzo innych kosmetykow.Musialabym wymieniac ii wymieniac.Jaki jest kolor tego lakieru?Moge sie wymienic na lakiery Sally Hansen,Maybelinne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
aga....ja jestem zainteresowana blyszczykami jasno rozowymi lub przezroczystymi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
aga....ja jestem zainteresowana blyszczykami jasno rozowymi lub przezroczystymi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×