Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

kyo18, wklej prosze raz jeszcze... a jak nie tutaj, to moze na gg 3262877 chetnie sie wymienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i
zrobiło sie kafeteryjne allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uszczuplona oferta: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (zostało przeszło 1/2) * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) >>> zarezerwowany dla An2 * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern * Płyty - Dido \"White flag\" - Dirty Dancing I (muzyka do filmu) - Groove Coverage \"Covergirl\" - Łzy - składanka mp3 - Universe - \"Latawce\" - Universe - \"Mr. Lennon\" - Universe - \"Złote Ballady\" - Universe - \"Złote Przeboje\" - i nne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda...chodz na gg dogadulimy transakcje wymiany ;)))) biore Dido White flag w zamian za cienie, ale wybierz cos jeszcze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
edytka250... a interesowałoby Cie coś ode mnie..? strona 99 i na 100 płytki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolar chcialabym cosi faknego.,... co terz graja w radiu, ale nie mam pamieci do tytułow,m chodz na gg 3262877,. a Co Tobie się podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->>pppp oj..nie mam już tych cieni Inglota:( ani płytki Dido,ale wciąż zależy mi na tym tuszu... ---------->>Rosalinda nie mam płytki dido...może wybierzesz cośinnego?i gdzie jest twoja lista? moja lista: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% kwiat] 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA 🌻 14. Oriflame,visions,podwójny cień do powiek Twilight (jasno- ciemnoniebieski).....niemalże nowy,są na nim jeszcze wyraźne gwiazdki 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy setna strone :) gratulacje dla koszalinki :) rosalinda > nie znalazlam nic dla siebie, szkoda :( bo pozbylabym sie plytek ;) soOolar > ja bym chciala plytke z soundtrackiem z blokersow :) a masz mozliwosc przegrania nowej plyty d12 albo meza? ;) wklejam jeszcze raz moja liste: * pomadka ochronna z kolastyny seria nastolatki, kolor rozowy perlowy (prawie identyczny jak ta perlowa z nivei), nowa, raz uzyta dla sprawdzenia koloru, bo dostalam w prezencie, ale wole przezroczyste * antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie, wersja mini (podrozna) 10 g (opakowanie ma wys. 6 cm ) nowy, tez dostalam, raz uzyty na rece, chcialam sprawdzic czy bedzie przezroczysty czy bialy, bo od zawsze kupuje w kulce * bialy lakier pierre arthes, kupilam go w zestawie z mlecznym i paseczkami do robienia francuskiego. mleczny wykorzystalam, a bialy mi jeszcze zostal. sama nie wiem ile go tam jest, bo nie za bardzo widac. stawiam na to ze polowa, moze troche mniej. ale do malowania paseczkow starczy na dlugo konsystecje ma ladna, lejaca aha, opakowanie ma 6 ml wiec nie jest on taki duzy jak sa normalne lakiery * woda toaletowa pur blanca z avonu, buteleczka \"gwiazdeczka\" niebieska (mam nadzieje ze ktos wie o co chodzi ), zostalo troche ponad jeden czubek z tej gwiazdki, zapach juz mi sie znudzil * pudeleczko na tabletki anty, zolte z lusterkiem, z napisem microgynon * pudeleczko z avonu, otwierane, granatowe, 8x5 cm, w srodku z lusterkiem i takim jakby pojemniczkiem w ktorym znajduja sie 2 aplikatory do cieni do powiek z gabeczka, 1 pedzelek gruby i plaski (chyba do rozu) oraz 2 pedzelki do nie wiem czego jeden baardzo cieniutki, drugi troszke grubszy. uzywane! * kosmetyczka, przezroczysta z bialym napisem ziaja, kupilam kiedys komplet produktow i byly w niej zapakowane * male nozyczki do obcinania paznokci, koloru srebrnego, ostre i duzo roznych pierdol nie zwiazanych z kosmetykami, jakby ktos chcial cos konkretnego to pisac moze mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka250 ----> czemu nie odpowiadasz? Jakieś 2, 3 stronki temu gadałyśmy o wymianie. Odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, znalazlam jeszcze kasete (oryginalna) a*teens - the abba generation, kolejny nietrafiony prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dopiero zobaczylam ze paczka juz przyszla i lezy na stole Robaczynko,dziekuje bardzo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > zobaczylam wlasnie ze dorzucilas blyszczyk nivea do listy :) jestem chetna :D chcesz jeszcze ta pur blance? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama0 kochana ja nadal chcialabym ta odzywke do paznokci..... moje gg 3262877 a Ty cos bys chciala???? odezwioj sie tu albo na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle..poprawka do:10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moja lista : ::::::::::::::::: paloma odzywka wapniowa do paznokci 2 razy uzyte :::::::::::::::::::: podkład color tren jasny ( zostalo wiecej nic polowa) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; aloesowa kulka z avonu ( 3/4 zostalo) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kolektor oriflame vision jasny raz uzyty ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pudelka na tabletki anty ( 2kolory) ( zolte i niebieskie ) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk do ust color trend avon angel jasny róz ( raz uzyty) :::::::::::::::::::::::::;; lakier do paznokci vision kolor srebrny, metaliczny ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;krem do rak silk oriflame nowy ::::::::::::::::::::::::::: maseczka oczyszczajaca cytrynowa oriflame ( pol zostalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, 🌻 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA 🌻 14. Oriflame,visions,podwójny cień do powiek Twilight (jasno- ciemnoniebieski).....niemalże nowy,są na nim jeszcze wyraźne gwiazdki 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
megga.. ani D12 nowego nie mam.. ani Mezo.. ostatnio troche leniuchowałam.. a tamte wszystkie płytki to na kompie mam.. wiesz.. mogłabym Ci najwyżej to pościągać i nagrać.. może by mi sie udało.. ale nie wiem w jakim czasie.. a w następnym tygodniu mnie nie będzie..chyba, ze bys poczekała.. a z Twoich rzeczy.. byłabym chętna na.. woda toaletowa pur blanca z avonu, buteleczka "gwiazdeczka" niebieska (mam nadzieje ze ktos wie o co chodzi ), zostalo troche ponad jeden czubek z tej gwiazdki, zapach juz mi sie znudzil albo cos z pierdół.. nie wiem jakie mam do wyboru.. jakbyś chciała to zrób rezerwacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyo... wzielabym kremik do rak w zamian za ten błyszczyk , chyba ze chcesz cosik wiecej...daj nzac napisz na gg 3262877, bedzie nam szybciej i latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 4. Rexona ACTIVE w sztyfcie MINI - 10g - nowa 5. Płyn do higieny intymnej ZIAJA konwaliowy - 200ml - cały/nówka Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------->>Rosalinda,chętnie bym się z Tobą wymieniła na Twoją płytę Dirty Dancing (albo coś innego,tylko wklej proszę swoją listę),ale mi zostało,z tego,co pytałaś,tylko składanka przegrywana metallica,nirvana...Więc to trochę nie fair...:( bo Twoja jest pewnie oryginalna? a moja stworzona przeze mnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soOolar > ok, zrobie tylko czekam az frotka sie odezwie czy nadal ja chce, bo byla pierwsza ;) a masz jakies plytki eminema? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ CHOCO MAM WIELKA PROSBE MOGLABYS ZOSTAWIC DLA MNIE: 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA JESTEM NA WAKACJACH W TEJ CHWILI ALE W NIEDZIELE BEDE TO NAPISZE CI MOJA LISTE JEST ONA JESZCZE SPORO BO TYLKO 1 RAZ SIE WYMIENILAM JAKBYS MOGLA TO ZAREZERWUJ DLA MNIE TE DWIE POZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ CHOCO MAM WIELKA PROSBE MOGLABYS ZOSTAWIC DLA MNIE: 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA JESTEM NA WAKACJACH W TEJ CHWILI ALE W NIEDZIELE BEDE TO NAPISZE CI MOJA LISTE JEST ONA JESZCZE SPORO BO TYLKO 1 RAZ SIE WYMIENILAM JAKBYS MOGLA TO ZAREZERWUJ DLA MNIE TE DWIE POZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ CHOCO MAM WIELKA PROSBE MOGLABYS ZOSTAWIC DLA MNIE: 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA JESTEM NA WAKACJACH W TEJ CHWILI ALE W NIEDZIELE BEDE TO NAPISZE CI MOJA LISTE JEST ONA JESZCZE SPORO BO TYLKO 1 RAZ SIE WYMIENILAM JAKBYS MOGLA TO ZAREZERWUJ DLA MNIE TE DWIE POZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
megga .. Eminemka mam.. kiedys byłam wielką fanką..:) gdzieś coś powinno być.. naprawno mam na kompie, wiec z nagraniem nie byłoby problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo > nadal czekam na odp. czy cos cie interesuje w zamian za tusz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
---->Choco no szkoda, że nie masz, bo trudno mi się na cokolwiek zdecydować, ale ja pytałam Ciebie o płyte "polscy Dj'e" a nie Dido :P I o tą płytę składankę: Metalicca, Shade.....itd. (nie tą z Nirvaną, tylko tą drugą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soOlar > ooo bardzo sie ciesze :) teraz tylko czekam az sie frotka odezwie czy chce nadal pur blance. jak nie to leci do ciebie w zamian za plytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×