Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Koszalinka karuzela a capella Wczoraj dostałam paczuszki - bardzo dziękuję. Dominika - od ciebie jeszcze nie dostałam ale jak wysłałaś przedwczoraj po południu - to dzisiaj powinna być. Cieszę się że wy dostałyście i się wam podobają-:) moja malutka lista: 1........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 2......bransoletka Avonu - składa się z kilku cienkich bransoletek a na każdej z nich jest jakaś zawieszka, np. kwiatek, oczka,....( w kolorze srebrnym a zawieszki w różu i fiołku) 3.....puder w kremie MaxFactor - kolor średni - \"Tru Ilusion\" - ponad połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail: nika1232@wp.pl, GG: 4288176 🌼 ❤️ przyrząd do masażu antycellulitowego z VITY, kupilam kiedys 2 numery I mam takie 2, jeden nieużywany, mogę odstąpić :P 🌼 ❤️ nawilżający podkład wygładzający cerę Avon, kolor Warm Beige, została 1/3 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Glazewear, kolor Rosebud, mało używany 🌼 ❤️ pomadka nabłyszczająca Bell, kolor nr 6, taki różowo-łososiowy, hmmm właściwie to nie potrafię trafnie opisać :P 🌼 ❤️ poduszeczka do nakładania pudru, trójkątna, gruba 🌼 ❤️ masażer do ciała avon, taki różowy, kupiłam bo był w promocji, ale nie użyłam ani razu;) 🌼 ❤️ kosmetyczka fioletowa Cilest, niezbyt duża, ale bardzo ładna, z takim sznureczkiem do powieszenia:) 🌼 ❤️ nawilżające mleczko po opalaniu Avon, ok. 1/3 🌼 ❤️ balsam do opalania, faktor 40,Dax Cosmetics ok. 1/3 🌼 ❤️ modelująca pasta do włosów Avon, nie duzo zostało, ze 150 ml, może z 20-30ml, ale może ktoś będzie chciał sobie wyprobowac;) 🌼 ❤️ błyszczyk do ust nadający lekko różowy połysk, nie wiem jaka firma, bo opakowanie jest bez napisów;) 🌼 ❤️ krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty 🌼 ❤️ cień RIMMEL Duo, biały i błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... 🌼 ❤️ 1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON Bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: ❤️ pudełko na anty- żółte microgynon ❤️ kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża ❤️ kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) ❤️ kasety: 🌼 MELLOW TRAX techno vibes 🌼 THE OFFSPRING americana 🌼 AQUA aquarius 🌼 AQUA aquarium 🌼 AC/Dc the razors edge 🌼 ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? 🌼 EMINEM the marshal mathers 🌼 CLUB ROTATION vol.2 ❤️ płyty(mogę oddać oryginał): 🌼 ROBERT CHOJNACKI big beat ❤️ Książki: 🌼 Turystyczne rozmowki angielskie 🌼 „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes 🌼 „Biały Jaguar” Arkady Fiedler 🌼 „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz 🌼 „Jozef Pilsudski i jego legenda” 🌼 „Dzieje sprawy Katynia” 🌼 „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano 🌼 podręczniki do podstawówki i średniej, książki do matury, w większości mało używane ❤️ 2 ramki( takie kolorowe z babcią i dziadkiem, pewnie w sklepach widziałyście), ❤️ pokrowiec skórzany na Siemensa C 35 i i ładowarka do Siemensa C 35 i , bo mi telefon ukradli i mi zostało, ❤️ puzzle(różne wielkości, obrazki z Disney’a) ❤️ porcelanowe figurki ❤️ pajacyki z porcelanowymi główkami 🌼 może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria--------------moze znajdziesz cos sobie z mojej listy za blekitna kredke i podklad max factora??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
solar za okularki-moze byc talk do stop kamaO za maseczke kosmetyczka odezwijcie sie do mnie kasiek91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Gizbern--------:)pamietam,musze tylko poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail: nika1232@wp.pl, GG: 4288176 🌼 ❤️ przyrząd do masażu antycellulitowego z VITY, kupilam kiedys 2 numery I mam takie 2, jeden nieużywany, mogę odstąpić :P 🌼 ❤️ nawilżający podkład wygładzający cerę Avon, kolor Warm Beige, została 1/3 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Glazewear, kolor Rosebud, mało używany 🌼 ❤️ pomadka nabłyszczająca Bell, kolor nr 6, taki różowo-łososiowy, hmmm właściwie to nie potrafię trafnie opisać :P 🌼 ❤️ poduszeczka do nakładania pudru, trójkątna, gruba 🌼 ❤️ masażer do ciała avon, taki różowy, kupiłam bo był w promocji, ale nie użyłam ani razu;) 🌼 ❤️ kosmetyczka fioletowa Cilest, niezbyt duża, ale bardzo ładna, z takim sznureczkiem do powieszenia:) 🌼 ❤️ nawilżające mleczko po opalaniu Avon, ok. 1/3 🌼 ❤️ balsam do opalania, faktor 40,Dax Cosmetics ok. 1/3 🌼 ❤️ modelująca pasta do włosów Avon, nie duzo zostało, ze 150 ml, może z 20-30ml, ale może ktoś będzie chciał sobie wyprobowac;) 🌼 ❤️ błyszczyk do ust nadający lekko różowy połysk, nie wiem jaka firma, bo opakowanie jest bez napisów;) 🌼 ❤️ krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty 🌼 ❤️ cień RIMMEL Duo, biały i błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... 🌼 ❤️ 1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON Bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: ❤️ pudełko na anty- żółte microgynon ❤️ kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża ❤️ kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) ❤️ kasety: 🌼 MELLOW TRAX techno vibes 🌼 THE OFFSPRING americana 🌼 AQUA aquarius 🌼 AQUA aquarium 🌼 AC/Dc the razors edge 🌼 ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? 🌼 EMINEM the marshal mathers 🌼 CLUB ROTATION vol.2 ❤️ płyty(mogę oddać oryginał): 🌼 ROBERT CHOJNACKI big beat ❤️ Książki: 🌼 Turystyczne rozmowki angielskie 🌼 „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes 🌼 „Biały Jaguar” Arkady Fiedler 🌼 „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz 🌼 „Jozef Pilsudski i jego legenda” 🌼 „Dzieje sprawy Katynia” 🌼 „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano 🌼 podręczniki do podstawówki i średniej, książki do matury, w większości mało używane ❤️ 2 ramki( takie kolorowe z babcią i dziadkiem, pewnie w sklepach widziałyście), ❤️ pokrowiec skórzany na Siemensa C 35 i i ładowarka do Siemensa C 35 i , bo mi telefon ukradli i mi zostało, ❤️ puzzle(różne wielkości, obrazki z Disney’a) ❤️ porcelanowe figurki ❤️ pajacyki z porcelanowymi główkami 🌼 może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Moja lista raz jeszcze: - pomadka Color Trend Avonu kolor Sequin, uzyta ze 3 razy - klamra do włosów jasnobrazowa z siedmioma zębami nachodzacymi na siebie , nowa - błyszczyk do ust Glazewear Avonu, kolor Sunkissed ( rudawy), zużyty w 1/3 - błyszczyk Fruity Lip Juice Avonu, kolor Fresh Grape, fioletowy, z 15ml zostało 3/4, sliczny zapach, bezsmakowy - punktowy zel antybakteryjny Kolastyny z serii Nastolatki, zostało nie mniej niz połowa ( wazny do września tego roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela----------------ja mam;) jedna ksiazeczke granatowa cala o pozytywizmie, gruga grubsza granatowa ze wszystkimi epokami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSZUKUJE KONKRETNIE CZESC 2- BAROK OSWIECENIE CZESC 7A- POLSKA LITERARURA WSPOLCZESNA DP 1956 R NOKA A MOZESZ COS WIECEJ NAPISAC O TRJ JSIAZECZCE ZE WSZYSKIMI EPOKAMI>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ze wszystkimi epokami, ma po kolei epoki, na poczatku kazdej jest charakterystyka, nurty itd, potem sa streszczenia lektur, wierszy itd.;)wydawnictwo GREG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z historii mam vademecum od starozytnosci do wspolczesnosci janusza micunia, grube dosyc, nawet bardzo;) i jeszcze mam tez granatowe, z grega historie wiek XVI i XVII.do wosu niestety nic nie mam .........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO INTERESUJA MNIE OBIE KSIAZKI Z HISTORII I TO VADEMECUM I GREGA.. MOJA LISTA NA POPRZEDNIEJ STRONIE ALE TYLKO Z KOSMETYKAMI NAPISZ CZY CHCESZ COS NIE Z KOSMETYKOW TO POSTARAM SIE Z NALESC TEZ MAM DOSC ROZNYCH KSIAZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za durny pusty topik
ja mam: ❤️ zużytą szczoteczkę do zębów z 3 zaplątanymi plemnikami ❤️ prawie nie używane 3 tampony (włożyłam tylko na 10 minut pod koniec okresu, zaróżowione są tylko czubki) ❤️ 2 wykałaczki, jeszcze całkiem ostre, ale z brązowymi końcami ❤️ przeterminowany krem do depilacji do miejsc intymnych ze skrobaczką ❤️ białe (no, białawe) stringi, trochę przebarwione w kroku (nie chciało się sprać vanishem) ❤️ stanik push-up fioletowy, z prawej miseczki wyciekł silikon, idealny dla kobiety z dużą niesymetrią piersi ❤️ 6 wacików do uszu, wypłukane i wysuszone durny bezużyteczny topik dla bezmózgich pustułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ZA DURNY PUSTY TOPIK INTERESUJA MNIE WACIKI DO USZU WYPLUKANE I WYSUSZONE I ZUZYTA SZCZOTECZKA DO ZEBOW MOJA LISTA NA POPRZEDNIEJ STRONIE CHCESZ SIE WYMIENIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam jakies vademecum z historii - takie niebieskie część druga jakbyś była zainteresowana to chętnie się go pozbędę bo mi juz dawno nie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htytt
Nie używam podpasek które otworzyłam, ale okazały się niewymiarowe, która chce odkupić??? mam jeszcz krem, trochę grzebałam nim paluchem ale nie jest zanieczyszczony i jest 3/4 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
hey wszystkim!!!to moja lista moze ktos bedzie czyms zainteroseowacy !!chetnie sie wymienie!! .lakier do paznokci LEMAX jest przezroczysty z brokatem!ok polowy niebieska koszmetyczka tez taka mala-nowiutka czerwona konturowka to ust!marie clare...cala!! przezroczysty lakier do paznokci!caly!! czarny i rozowy lakier do paznokci!!nowy!! mam jeszcze kilka nowiusienkich lakierow do pazorkow rozne kolory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DURNY TOPIK A ROZWIJA SIĘ
jeszcze niedawno był topik, który wyśmiewał uzywane kosmetyki sptrzedawane przez jakąś dziewczynę na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×