Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

małolata ? chyba sobie pomyliłaś kogoś,i nie watpie że z twoją uroda wszystko oki,napewno jesteś śliczna. i co ty masz ztymi małolatami i dziewczynkami masz jakiś kompleks?chyba tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
jesteś młodsza ode mnie a "dziewczynka" to bardzo miłe i ładne określenie :) kompleks? nie, spoko, wszystko jest Oki, ale miło, że sie martwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje paczki doszły??????? nika1232, rasiaa ----> odezwijcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszalinka odezwij sie na ten temat tego polara na moje gg 9475703 a i wogóle piszcie wszyscy do mnie lubie gadac a przy okazji mozemy sie powymieniac wszytskim cio mamy tylk nie chłopakamiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszalinka odezwij sie na ten temat tego polara na moje gg 9475703 a i wogóle piszcie wszyscy do mnie lubie gadac a przy okazji mozemy sie powymieniac wszytskim cio mamy tylk nie chłopakamiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
DOPIA MASZ NAPISANE W WSOIM OPISIE ZE JESTES STUDENTKA FILOLOGI NA UJ. CZEMU WIEC ZACHOWUJESZ SIE JAK SMARKATA DZIEWCZYNKA Z PODSTAWOWKI? COS NIE WIERZE W TO TWOJE UJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz to nie wierz, nie obchodzi mnie to. to ty się zachowujesz jak małolata bo ciągle piszesz jaka ty nie jesteś mądra bo starsza a w potyczki na forum wplatujesz się z taka jaka jakąś \"małolatą\".i co ty na to? i tak sobie napisałam że jestem studentka ,bo mi sie nudziło ,aha no i chciałam wydawać sie starszą a nie taka małolatą jaką jestem.odkryłaś mnie prosze pani!!!!!!! a pani to pewnie też cos skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
sory, wypraszam sobie, to nie ja pisałam, więc skończ łaskawie już wszyscy widzą, ze pyskować to Ty umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie otpieram ataki na moją osobe i wcale mi sie toi nie podoba.a to że dzis jestem wkurzona to jeszcze więccej mnie napędza! widze że tu jest cała rzesza upominaczy i dziewczynek nie z podsawówki oczyiwście. jestem naznaczona !!oh jak strasznie sie czuje. pozdrawiam upominaczy i dziewczynki nie z podstawówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
NO TAK SIE SKLADA ZE ZACZYNAM OSTATNI ROK PRAWA NA UJ I STRAZNIE MNIE ZDZIWILO ZE STUDENT UJ MA CZAS NA WYMIANE KOSMETYKAMI DLETEGO CI NIE UWIERZYLAM. A POWIEDZ DZIECKO JESZCZE ILE NAPRAWDE MASZ LAT BO JAK JUZ SIE WYDALAS TO MOZESZ TERAZ POWIEDZIEC PRAWDE. PS. DLA ZAINTERESOWANYCH : JA TEZ JESTEM STUDENTKA UJ I JESTEM TU BO RECENZUJE PORTALE WITRYNY I STRONY DO EGZAMINU LISTOPADOWEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ,mam 20 lat i jestem na 2 roku na filologii polskiej .a to że ty nie wierzysz to twoja sprawa.co niby mam ci wymienic przedmioty czy wykładowców?hm? chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO MOJA LISTA: 🌻 PODKLAD IDEALNIE DOBRANY FIRMY AVON KOLOR NATURAL FAWN TROCHE MNIE NIZ POLOWA 🌻 LAKIER DO PAZNOKCI FIRMY INGLOT KOLOR INTENSYWNIE NIEBIESKI NR 309 NOWY NIE UZYWANY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEM PALOMY KOLOR LAWENDOWY CALKIEM NOWY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEK PALOMY KOLOR NIEBIESKI CALKIEM NOWY 🌻 BROKAT DO WLOSOW I CIALA W KULCE GLITZ GROOWY 1/2 PRODUKTU 🌻 ROZ DO POLICZKIW W ZELU ORIFLAME Z SERII VISIONS KOLOR CZERWONY NOWY 🌻 3 NATURALNE PILNICZKI JEDNORAZOWEGO UZYTKU NOWE 🌻 BRANSOLETKA Z AVONU KILKA CIENKICH BRANSOLETEK NA KAZDEJ INNA ZAWIESZKA, NIE NOSZONE 🌻 POMADKA ORIFLAME SWEET LILAC NOWA NIUZYWANA DOSTALAM JAKO DODATEK DO PACZKI ALE TO CALKOWICIE NIE MOJ KOLOR NIE WIDAC ZADNYCH SLADOW UZYTKOWANIA 🌻 KREM ZMIEKCZAJACY DO PIET AVONU CALKIEM NOWY! 🌻 MAM TEZ GAZETY KTORE JUZ PRZECZYTALAM -ELLE KWIECIEN 2004 -TWOJ STYL MARZEC 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2003 -TWOJ STYL MAJ 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2002 -CLAUDIA KWIECIEN 2004 - SCHUDNIESZ JEDZAC ZDROWO -SHAPE MARZEC 2004 🌻 MAM 2 PARY OKULAROW JEDNE DIVERSA Z ROZOWYMI SZKLAMI A DRUGIE ZWYKLEJ FIRMY Z POMARANCZOWYMI OBYDWIE OKULARY NIE SA USZKODZONE 🌻 NASZYJNIK Z CZERWONYMI ROZYCZAMI ORAZ DWA NASZYJNKI DREWNIANE 🌻 FILMY NA PLYTKACH - SZKOLA UCZUC -FEMME FATALE -ALI.G 2 -BRUCE WSZECHMOGACY 🌻 KSIAZKI - \'MALOWANY PTAK\' JERZEGO KOSINSKIEGO -\' MOWIMY PO NIEMIECKU\' ROZMOWKI CWOCZENIA I SLOWNIK - \'DIETA I DETOKS\' DODATEK DO TWOJEGO STYLU JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PODAJE MAILA houseofcolours@wp.pl MAM MOZLIWOSC PRZESLANIA ZDIECIA DOWOLNEGO PRODUKTU NA MAILA interesuja mnie kosmetyki na tradzik, do zniszczonych i suchych wlosow, pilnie poszukuje ksiazek, sciag z wosu i sciag z historii do liceum!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że mnie nie rozumiesz!!! a teraz mam wakacje a kosmetykami wymieniam się jak mam czas !!a teraz akurat mam! takie to dziwne że ktoś studiujacy na uj ma czas między wykładami z niedzwiedzia a warchala czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że mnie nie rozumiesz!!! a teraz mam wakacje a kosmetykami wymieniam się jak mam czas !!a teraz akurat mam! takie to dziwne że ktoś studiujacy na uj ma czas między wykładami z niedzwiedzia a warchala czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopii
ty na filologii polskiej????? nie wierze! kto by cie tam przyjal jak ty takie bledy ortograficzne robisz?!?!? ty chyba nawet nie wiesz co to jest filologia!!! jestes chyba glupsza od mojego lewego buta!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dopiia Jeśli chcesz mój adres, to pisz na mój email: rosalindax@go2.pl ;) Z Twojej listy nic mnie nie interesuje, ale może masz jakieś płyty z myzyką lub z filmami? Napisz na e-mail, bo na gg mało kiedy jestem Co do pisania adresu na forum, to myślę, że od tego jest e-mail lub gg, a nie publiczne forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
ZARAZ ZARAZ ZARAZ.. PRZED CHWILA PRZECIEZ PRZYZNALAS SIE ZE NIE JESTES ZADNA STUDENTKA TYLKA MALOLATA KTORA CHCIALA SIE WYDAC STARSZA WIEC CO TERAZ ZNOW PROBUJESZ KLAMAC? A POZA TYM STUDENCI 1 ROKU I CI KONCZACY STUDIA NIE MAJA WAKACJI TYLKO PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINOW KONPETETYCZNYCH WIEC NIE SCIEMNIJ ZE JESTES STUDENTKA A TYM BARDZIEJ STUDENTA UJ GIMNAZJALISTKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! To jest topik na temat wymiany kosmetykami, a nie o tym gdzie i czy w ogóle studiuje Dopiia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wiem co to jest filologia,rzeczywiście !!!!!!!!!!! nie musze cię przekonywać.bo to i tak nic nie da jak jestem głupia. dziwne że jestem na 2 roku,ciekawe ?no nie? to ty jesteś widocznie ograniczona!! a ta filologia to pewnie nauka o roślinkach no nie?zgadłam?ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
SKORO TWIERDZIS ZE JESTES STUDENTKA UJ WYMIENIN MI 3 WYKLADOWCOW LUB PROFESOROW KTORZY WYKLADAJA FILOZOFIE STAROZYTNA SLUCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
SKORO TWIERDZISZ ZE FILOLOGIA TO NAUKA O ROSLINKACH TO RZECZYWISCIE NIE MAM O CZYM Z TOBA ROZMAWIAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pewnie
dopiia ogląda stronę Uj i szuka nazwisk profesorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś chyba głupsz niż myślałam ,ja wcześniej nie przyznałam się do niczego tylko to była ironnia jak byś nie zauważyła.ale widze że nie kumasz!!! a to czy jestem na 2 roku czy nie to chyba ja wiem lepiej od ciebie. i mam wakacje hodze do na fillie uj do bielska i mamy troche wakacji,ty debilko i nie nazywaj mnie ginmnazjalistka bo się wściekne i przyśle ci skserowany indeks i na tym się skończy bo nie lubie takiego czegoś!więc nie bądz taka pewna w tych sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dopiii
O NIE NO NIE MOGE... WIESZ DOPIA JA TYLKO STUDIUJE W KRAKOWIE ALE TAK NAPRAWDE MIESZKAM NIEDALEKO BIELSKA W SKOCZOWIE I DOBRZE WIEM ZE W BIELSKU NIE MA ZADNEJ FILII!! CO TY WOGOLE PROBUJESZ JESZCZE NAM WMOWIC? OJ SAMA SIE WKOPALAS... PATRZ A JA AKURAT MIESZKAM KOLO BIELSKA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mów że uwierzyłaś iż myślę że filologia to nauka o roślinkach ,ha ha ha to jest naprawde śmieszne, ty jesteś śmieszna!!!brak mi słów na to wszystko.albo jesteś tak drętwa albo taka głupia że nie zauwarzyłaś w tym ironni!!! teraz ja się zastanawiam czy ty jesteś studentka PRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mów że uwierzyłaś iż myślę że filologia to nauka o roślinkach ,ha ha ha to jest naprawde śmieszne, ty jesteś śmieszna!!!brak mi słów na to wszystko.albo jesteś tak drętwa albo taka głupia że nie zauwarzyłaś w tym ironni!!! teraz ja się zastanawiam czy ty jesteś studentka PRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dopi! ja tez mieszkam w skoczowie!! :-D ludzie wklejcie jakies woje l\\oferty bo ja bym sie chciala wymienic..a apropo studiow ja w tym roku zdaje mature ( dlatego za tyle ksiazek sie wymieniam :) ) i chcialabym wiedziec to zwlaszcza dopii sie dotyczy czy jest w bielku jakis kierunek swiazany z kosmetyka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcale nie ma filli UJ a kolegium nauczycielskie to co to jest twoim zdaniem?co przedszkole?naprawde jesteś ograniczona i durna!i chyba mało znasz swoje okolice!!!niestety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×