Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Frotko to ja rezygnuje, nowa ksiazka kosztuje 27 zl , uzywane sa po 15 u mnie w antykwariacie, tylko juz je wykupili :) eech, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pomaranczowa
niestety nie mam juz tego tuszu :( ale jest jeszce troche ciekawych rzeczy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee...
frotka widze zajebista naciągaczka, nowa ksiązka kosztuje 27 zł, ta sie poświęci i aż 7 zejdzie z ceny, tylko, że przesyłka pewnie z 9 zł kosztuje...:) nieźle.. dziewczyna potrzebuje, to co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pomarańczowa
mam jeszcze duzo ciekawych ksiazek do szkoł i nie tylko filmow tez teoszke mam na kompie muzy duzo ciekawej i uwaga przepyszny kremik z avony 2/3 zostało o zapach tada...Brzoskwini mniam pyszka jak dlam nie cudowny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorko super :D chetnie wezme zbior zadan z chemii z olimpiad, tablice biologiczne i te ksiazki z chemii, ktore tak zachwalsz :D czy odpowiada Ci za te ksiazekczyi cos z mojej listy czy mam jeszcze poszperac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusinko tak czytam ze interesuje cie Biologia...fizyka wogole ktos tu pisal ze zdaje biologie nie wiem czy bylas to ty..ale znalazlam nastepujace ksiazki : *Nauka o czlowieku Wanda Stęślicka niby dla kl. 8 ale tu jest to jakims powaznym jezykiem pisane *Karty pracy dla uczniow gimnazjum Grazyna Skirmuntt troszke uzupelnione ale pytania sa..cala ksiazka sklada sie zpytacn..fajne...w wiekszosci budowa czlowieka... i z fizyki: * Fizyka dla kl 1 i 2 Jerzy Mirecki *Fizyka 8 Maksymiliana Piłata :D:D:D reflektuje ktos :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusinko tak czytam ze interesuje cie Biologia...fizyka wogole ktos tu pisal ze zdaje biologie nie wiem czy bylas to ty..ale znalazlam nastepujace ksiazki : *Nauka o czlowieku Wanda Stęślicka niby dla kl. 8 ale tu jest to jakims powaznym jezykiem pisane *Karty pracy dla uczniow gimnazjum Grazyna Skirmuntt troszke uzupelnione ale pytania sa..cala ksiazka sklada sie zpytacn..fajne...w wiekszosci budowa czlowieka... i z fizyki: * Fizyka dla kl 1 i 2 Jerzy Mirecki *Fizyka 8 Maksymiliana Piłata :D:D:D reflektuje ktos :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee...
skorka widze idealnie sie nadaje do jakiegoś telemarketu...:) wszystko jest cudowne i wspaniałe... ale dlaczego w takim razie chcesz się tego pozbyć...? nie przesadzajmy z tą wspaniałością wszystkiego, bo aż mgli jak się czyta...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusinka,chcialam zaproponowac lacznie z przesylka,a ile kosztuje w antykwariacie to nie wiem,zagladalam do ksiegarni i kosztowala najtaniej 28,nie ma sprawy moge sprzedac taniej,nie jestem naciagaczka jak ktos \"sympatyczny tu napisal\"(ale bal sie podpisac czarnym nikiem),tylko nie orientuje sie w cenach ksiazek uzywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko dziekuej bardzo za odzew :D nie wiem czy przedadza mi sie Twoje ksiazki, bo wlasciwie musze uczyc sie tylo z takich strasznie napakowanych informacjami, bo zdaje wsyztko rozszerzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa skorka
do niejakiej hehe jak nie masz nic smiesznego do pwieedzenia to nie mów złotko ;) nie mowie po to zeby upchac komus jakis bubel :=-/ po prsotu mam krem nie uzywam go bo kupilam nastepny a ten darz sentymentem bo mi sie słodko kojarzy i jest dobry i łądnie pachnie wiecnie wiem o co ci chodzi od teraz bede mowic ej kupujcie to mowie wam swienty szmelc :-./ Do karusinki podoba mi sie ten bezowy cien ale kurczeto za mało teoszke jak za ksiazki nie sadzisz sprubuj jeszce cos wygrzebac fajnego a jak nie moze byc kaska ja sie nie braze hehe :P moze jakies ciuszki czy coś ? :) jak c to pisz na 2631111 Pozdrawiam napewno sie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusinko nie ma sprawy :) Tylko ta Nauka o czlowieku jest cakiem calkiem ale nic na sile :* buzka ciau:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee...
frotka... no tak... bo tylko Ty z książek korzystasz i tylko Ty się w ich cenach orjentujesz...:) dziewczyna zrezygnowała to co masz teraz pisać.. pewnie, że zejdziesz z ceny żeby sie tej ksiązki pozbyć, bo po co ma leżeć jak na niej "zarobisz" (oczywiście nie w sensie dosłownym, bo przecież koszt Ci się nigdy nie zwróci a już napewno nie będzie wyższy... no chyba, że to jakiś antyk... wyjątkowe wydanie...)... sory... studiuje finanse... więc nie mamy o czym gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka pomaranczowa
froteczko a co z tym moim balsamen liliowym do ciałą chetna bys była ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktos chciał ja mam na zbyciu-absolutnie nie na sprzedaż-ksiąki vademecum przygotowawcze do matury i nie tylko bo są tam opracowania lektur np z całego LO z jezyka polskiego i historii-tak sie składa,że ja maturke mam za sobą-bez problemu zdaną a i mam też jakies książeczki przygotowawcze z historii/dużooooooo tego jest/-niestety nie wiem czy książeczki są dobrze opracowane,ponieważ nie miałam sklai porównawczej-ale ja osobiście nie narzekałam-prócz tego,że historia to multum nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dam Ci znac Skorko co jeszcze znalazlam :) tymczasem waracm do moich ksiazek, bo jutro bedzie pogrom ;) Frotko chyba jednak wolalabym wymiane...czy moze interesuja Ci jakies ciuszki? moge popstrykac fotki, bo jesli chodzi o kupno to mimo wszytko kupilabym u siebie w antykwariacie, wyjdzie mnie taniej i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa skórka
Dobrze :-) Pozdrawiam o i znalazlam zbior zadan do Lo z chemi podstawowy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
Jagabrz i Ilona dziekuje za super kosmetki, polecam wszystkim te dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARUSINKA ---> Wysłałam Ci wczoraj maila:) MIRABELLA ---> Odezwij sie co z kurteczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa skórka
dobrze jan a dzis juz mykam bede jutro :) Pozdrawiam serdecznie Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórko pomaranczowa>>> pytalam o siemensa,czy moglabys napisac cos wiecej,chcesz go sprzedac czy wymienic,jaki model,itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - krem do stóp, zwłaszcza suchych i pękających, seria Len, 100 ml, pare razy uzyty, - tusz YSL, niebieski, parę razy użyty, - tusz XXL Pierre Arthes, około połowy, - pomadka Dior, Diorific, blackberry flash, zostało ok. 2/3, - balsam ultranawilżający Soraya, - dezodorant Koszyk Borówek, zostało ok. 3/4, - dezodorant Pro Sport, męski, nowy - i pewnie jakieś inne rzeczy. Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulbo a na jakiego maila? karusinka@poczta.onet.pl czy dominika1186@poczta.onet.pl? no bo ani widu ani slychu maila :( Frotko zaraz wysle Ci fotki, moze cso przyadnie Ci do gustu :) Skorko podaj porsze swojego amial to Tobie rowniez wysle zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Dziewczyny??? któraś mnie oświeci co to znaczy ...... "MGLI"? hmmmmmm........HEHEHE - po pierwsze masz koński śmiech, a po drugie DO KSIĄŻEK !!!! I NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU!!!!! mgli......wymyśliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta123aaaaa
Moze jest ktoś zainteresowany ksiązkami do liceum. Mam po kilka z 1, 2 i 3 kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×