Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość czy tu
ktoś jeszcze się wymienia?? czy ten topik jeszcze żyje?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tu
ktoś jeszcze się wymienia?? czy ten topik jeszcze żyje?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejsia poprosze o foteczki na maila : missy7@poczta.onet.pl -------------------- --------------------- -------------------------- Posiadam sliczne nowe i używane ( ale w bardzo dobrym stanie ) ciuszki..: - bluzeczki - spódniczki - swetry - spodnie - płaszczyk jeansowy - nowe adidaski -... i wiele innych i troszke kosmetyków. Zainteresowanym wyśle fotki na maila. Piszcie do mnie bezpośrednio, na maila: missy7@poczta.onet.pl :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 kredki do oczu Oriflame Visions- złotą i srebrną, tylko kilka razy użyłam. Chętnie na coś je wymienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie
kredka do oczu zlota, co bys za nia chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moja lista: 1. bluzeczka biała z czarnymi obszyciami na rękawkach i koło szyji-4zł 2. bluzeczka szara bezrękawnik-4zł 3. bluzeczka bordowa z krótkim rękawem-8zł 4. bluzeczka w kwadraty-8zł 5. buty beżowe z podeszwa traperową(rozm.37) -10zł 6. czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie-10zł 7. czarne sandałki wsuwane na koturnie- 10zł 8. czarne skórzane buciki na obcasie,szpic kwadratowy-40zł 9. golf niebieski taki polarowy-6zł 10.kamizelka biała krótka na zamek-6zł 11.kangur szary na zameczek bez rękawnik-7zł 12.spódniczka w kolorowe prązki na zamek-5zł 13.sukienka beżowa z krótkim rękawem-7zł 14.granatowy sweterek na 3 guziki pod szyjką-8zł 15.bluzeczka niebieska zapinana na 2 guziki-8zł 16.spodnie postrzepione-10zł 17.pasek wiązany-10zł 18.naszyjnik- koraliki-6zł 19.niebieskie okulary-6zł 20.walkmen firmy Tompsonic baz słuchawek-10zł 21.rączka z maszynki do golenia gillette-5zł 22.płyta dvd z gazety: Co ludzie powiedzą? seria3-5zł 23.zużyte karty telrfoniczne(dla kolekcjonerów) 24.męska golerka do usuwania włosów w nosie firmy Clatronic 25.szminki- 12 próbek-rożne kolory-używane 26.dezodorant-DE\'JAVU-dwa razy użyty 27.cien do powiek podwójny bialo-brązowy perłowy-nowy 28.granatowa konturówka MISS SPORTY-nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgrzewi
mam pol mleczka+tonik yves rocher albo zel gleboko oczyszczajacy garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon- niebieski tusz do rzęs (2 razy użyty) Constane Caroll – bordowa szminka (raz użyta) Pierre Rene – szminka, kolor różowo-brzoskwiniowy (niewiele używana) Bourjois Volume Glamour – czarny tusz do rzęs, zostało ok. 20 % Manhattan – antybakteryjny puder w kremie, kolor teint natural, nr 1 (2 razy użyty), cena 25 zł z przesyłką Piszcie na @ lub na gg 5315805.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
wybaczcie, nie chce Was urazić, ale jesteście conajmniej niehigieniczne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym sie skusila na to mleczko i tonik Yves Rocher :) moj mail- koc83@o2.pl - w ten sposob sie skontaktuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe kosmetyki
mam w domku cos czym chetnie sie wymienie na inne kosmetyki. Sa to probeczki kosmetykow w dosc duzych ilosciach Nivea mleczko 30ml szt. Nivea lotion 30ml szt NiveaFor Man Fresh balsam po goleniu 2ml szt Sansilk Filoteowy Odzywaka wygladzajca do wlosow 10ml szt pisac na ilo-ona@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Cie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) chciałam bardzo podziękować VALIKIRII (Gosi :) ) za bardzo udaną i szybko zrealizowaną transakcję. pomadki w stanie dokładnie takim jak zostały opisane, dobre, porządnej firmy, świeże i za bardzo, ale to bardzo niską cenę. polecam innym forumowiczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 kredki do oczu Oriflame Visions- złotą i srebrną, tylko kilka razy użyłam. Chętnie na coś je wymienię :) Mam jeszcze coś takiego - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48435529 Mam 2 więc jedno sobie zostawiam a drugie jest mi niepotrzebne- jest bardzo wydajne, mało używałam. Można stosować jako róż do policzków lub cień do powiek. Tylko, że moje ma 2,5 grama a nie 1,5 jak na zdjeciu z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zgrzewi - jestem chetna na ten cień Bourjois. Oto co mam na wymianę jakby co pisz na @ bo rzadko tu zaglądam. 1. Cień Margaret Astor, kolor 04 Silver Grey, szaro-srebrny perłowy, użyty kilka razy 2. cień Inglot, kolr Neon, perłowy zielono- złoty, mieniący się, uzyty kilka razy 3. cien ze Stanów firmy tova, jest to szaro-brazowy cien kilka razy uzywany 4. Eyeliner Elegance, kolor Golden Cooper (złoto-cynamonowy), uzyty 2 razy 5. Kredka od oczu Rimmel, kolor 01 Olive Grove, zielona, temperowana 1 raz 6. cień do powiek w sztyfcie Avonu Perfect Wear, kolor Grapevine,w starym opakowaniu, zuzyte 1/4 7. Podkład Sensique, kolor 2, uzyty kilka razy 8. Cień Margaret Astor, szaro-brązowy, uzyty kilka razy 9. Błyszczyk w pędzelku Fancy, delikatny brudny róz opalizujący 10. Uniwersalna kredka do makijażu Avon Arabian Glow, kolor Sunny Bronze, uzyta kilka razy 11. miniaturke perfum Burberry Weekend z 5 ml zuzyłam około 1 ml 12. nowy tonik Avonu solutions do kazdej cery 13. cień Rimmla jasniutki bezo-róz delikatnie opalizujacy, ładnie rozswietla, uzywany 14. rozjasniacz-rozswietlacz w sprayu So Blonde do włosów rozjaśnianych, zostało około pół butelki 15. pLukanka niebieska Celii, nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam do oddania: 1 woda toaletowa Avon Pur Blanca (opakowanie świateczne - niebieska gwiazdka, sprzed roku) 50 ml prawie pełne opakowanie 2 środek opóźniający odrost włosów Avon - prawie pełne opakowanie 3 puder brązujący Avon w kulkach - też prawie nie używany Oddam za koszty przesyłki, ew. możemy się umówić na odbiór - jestem z Warszawy. Pozdrawiam iwonka1976@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chętna
Napisalam do Ciebie na maila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Przykro mi, ale już dostałam zgłoszenie na te kosmetyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRULA
jeśli ktos bedzie miał do oddania jakieś fajne perfumki lub cosik fajnego z kosmetyków, i jest z warszawy to niech pisze na maila s_andrul_a@o2.pl ja chetnie umówie sie w warszawie po odbiór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia
chętnie odkupię od kogoś podkład maybelline muss o odcieniu nude albo o tym samym odcieniu wonder finish. pisze na gg 4895340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni
Witam! Jestem zainteresowana kupnem kosmetyków (głównie cienie, ale nie tylko..). Ze względu na koszty przesyłki -interesują mnie oferty z Krakowa, które ewentualnie po zakupie bede mogła odebrać osobiście :) Mój e-mail: biedronka215@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria
ILONKO!!! Serdecznie dziękuję za miłą transakcję i ciepłe słowo;)) pozdrawiam i polecam kontakty z Ilonka, która bardzo dbała o to, by przekazik doszedł ;)) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że nie do tematu, ale.. Poszukuje czasopism o URZĄDZANIU WNĘTRZ.. Jeśli ktoś by miał, to prosze napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×