Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

1. Trzypiętrowe serduszko srebrne \"Ruby Rose\" z lusterkiem, pierwszy poziom to 9 cieni, 2 poziom puder, 3 poziom 2 dodzaje różów z pędzelkiem. 2. Woda \"Avonu\" - kwiat pomarańczy 3. Poczwórne fioletowe cienie \"Roberto Boro\" 4. Tusz czarny \"Joko Waterproof\" 5. Krem brązujący \"Sopot\" gg: 1408921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewweeelllkkkaa
hej Kasienka napisz cos wiecej o ruby rose aha i co by Cię interesowało wzamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwweeellinnnkaa
Mam na wymianę: 1. little black dress - kulka ( raz uzyta dla sprawdzenia zapachu, dla mnie zbyt "mokra") 2. pomadka nivea "tropical juice" - połowa (znudziła mi się) 3. lakier do paznokci miss sporty bordowy - 3/4 albo więcej ... 4. podkład miss sporty so soft medium 2 - raz uzyty pomyliłam się i kupiłam go zamiast so matt! może ktoś coś chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewweelinkaaa --> podaj maila to ci wyśle dokladne fotki, a na wymiankę masz tylko to co napisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwweeellliiinnnkkkaaa
ewelink@poczta.onet.pl na wyminę mam pewnie jeszcze inne rzeczy ale nie jestem w domu i jak wróce z pracy to poszperam i napisze... A co by Cię interesowało? To będzie mi łatwiej, bo ja jestem chomikara i nie wpadłabym na to aby sie pozbywac roznych rzeczy - ale pomysł swietny! Tak mysle ... 1) mam podkład air wear loreal ale juz niedużo... jest bardzo wydajny bardzo bardzo i starczy na jeszcze kilkanascie razy bo sie swietnie rozprowadza... acha jest jasny ... nie pamietam numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
hejo mam do wymiany krem soraya *nawilża *uelastycznia*wygładza 50ml uzyłam go z 7 razy jest go duzo a data wazności to 06.2006 mam równiez puder w kamieniu jasny Carrol zel pod pachy fitti 50ml 3 razy uzyty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
aloes jak masz jakies fajne perfumy to ja normalnie sie wymienie !!! lub kupie podaj mi nazwy takich jakie masz i te wsystkie dla mnie zarezerwuj oki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
aloes jak masz jakies fajne perfumy to ja normalnie sie wymienie !!! lub kupie podaj mi nazwy takich jakie masz i te wsystkie dla mnie zarezerwuj oki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
co chcesz za ta mgiełke??? ODPISZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
ile ta mgiełka ma ml ?? i co chcesz za nia oprócz kasy mam tesz fajne zeczy nawymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam
+perfumy z avonu pur blanca w serduszkowej buteleczce (ponad polowa jest) ktos tu chcial wiec pisze +lakiery do paznokci-rozne prawie cale kilka kilka razy uzyte (rozne kolorki i firmy, pytajcie jakie was interesuja mam prawie wszystkie kolory) +perfumy slodkie jak ktos lubi, mocny zapach dlugo sie trzyma nawet po umyciu wlosow czuc go na nich +perfumy z FM typ: gucci nie pamietam jaki rodzaj ale mocny dlugo trzymajacy sie slodki zapach- nie dla mnie-nietrafiony prezent, cala buteleczka bo 2-3 razy psikniety +mam full kolczykow srebrnych na taka zatyczke z tylu moge opisac bo nie mam cyfowki +spodnie dzinsy rozmiar 36/38 nogawka 7/8 na dole i na miejscu paska motyw orientalny bardzo modny w tym sezonie, z metka jeszcze,ani razu nie noszone tylko przymierzane, prezent ale za duze na mnie +bluzek mam wypas rozne musze isc posprawdzac jak wygladaja i jak byscie chcialy to opisze +maseczka ziaja Tin Tin antybakteryjna zwezajaca pory(okolo polowa jest) +zel rozswietlajacy do ciala z mona liza prezent z gazety dodam gratisowo +zmywacz do paznokci z rossmana z 500ml zostala ponad polowa bez acetonu, najlepszy do tipsow, zapach cytrynki (przestalam malowac panokcie bo mi sie zaczely rozdwajac) +tonik z eveline na pryszcze i wagry prawie caly +spodniczek mam sporo, rozne fasony kolory i dlugosci, pytajcie, musze isc aby je zobaczyc wszystkie. +golf czarny z sweter z bordo obszyciami +mascara z moody rozowa raz uzyta na impreze +torebka czerwona jamniczek na podwojnych paskach, ladny damski ksztalt +komplet do robienia makijazu, nowy a poza tym mam jeszcze full rzeczy wiec pytajcie czego potzrebujecie, sprawdze i wam opisze. to na razie tyle. piszcie co was interesuje. ja jeszcze ide poszpeerac. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam
...aha i jeszcze krem do twarzy ziaja maslo kakaowe prawie caly nie nadaje mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 podkład : L\'oreal Ideal Balance 30ml : odcień Rose Ivory (dwa razy używany) 2 lakier do paznokci : Joko Virtual Color 10ml : nr.2 (raz pomalowałam paznokcie) 3 balsam do ciała : Avon Skin-So-Soft150ml (zostało 140ml) 4 lakier do paznokci :Yves Rocher Luminelle 3ml : matowy beż : (nieużywany) 5 rozświetlająca baza pod podkład : Avon Inisible light 30ml: (nieuzywana) wissenna@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
hej hej to znowu ja mam nowe super produkty!! błyszczyk mietowy 6ml puder w kamieniu mydło w kostce palmolive naturals milk and honey(mleko i miód) krem do rak glicea -aloesowy długotrwale chroni sucha skore wogole nie uzywany krem soraya nawilża uelastycznia wygładza więcej jak pół uzyłam go kilka razy puder w kremie anty bakteryjny kolor naturalny 2 razy użyłam ale jest dla mnie za ciemny lakier do paznokci eveline bezbarwny z brokatem więcej jak pół chetnych prosze o kontak e mail moge przesłac zdjęcia produktów kisunia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSNA22
A ja mam dezodorant z atomizerem ADIDAS MOVES for her (taki niebieski), stumililitrowy, z czego zostało ok.90-psiknięty kilka razy, ale zapach przywołuje mi niepotrzebne wspomnienia :( Oprócz tego mam KREM NA ZIMĘ- nawilżający, do niskich temperatur firmy DAX COSMETICS (niestety na wszystkie kosmetyki tej firmy jestem uczulona!) Jeśli ktoś byłby zainteresowany- piszcie! Poszukam jeszcze czegoś i ewentualnie dodam. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
hejo ma do sprzedania fajne ciuchy jak ktos jest zainteresowany to niech pisze na maila do mnie przesl fotki ubran mówie wam modne ciuszki ale na mnie juz za małae :p moj adres e mail kisunia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
a i co wane niskie ceny!!!!!!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
ubrania sa czyste i pachnące nie sa uszkodzone ani poplamione mam tez do sprzedania ubranka dla dzieci UBRANIA SĄ CZYSTE I NIE CEROWANE mogę przesłac zdjecia ceny niskie mam tez do sprzedania korzuch młodiezowy krótki ciepły moj e mail kisunia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
mam tez ubrania firmowe orginalne zachecam sukienki spodnie bluzki kurtka kozuszek i kosmetyki i bluzka np na rozpoczecie roku dla dziecka gorąco polecam i zachecam niziutkie ceny za kozuszek chce tylko 30 zł lub mniej i do nawet duzo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatazet
Mam do pozbycia się tester Laguny Salvadora Dali 100 ml, użyty tylko kilka razy.Oryginalny, kupiłam w USA.Pozbywam się, bo zbieram pieniądze na coś innego :) agatazet@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: Chętnie sie wymienie lub sprzedam taniutko - bluzeczka biała z czarnymi lamówkami-4zł - bluzeczka szara bezrękawnik-4zł - buty beżowe z podeszwa traperową -10zł - czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie-10zł - czarne sandałki wsuwane na koturnie- 10zł - czarne skórzane buciki na obcasie,szpic kwadratowy-40zł - golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach-8zł - golf niebieski taki polarowy-6zł - kamizelka biała-6zł - bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym-9zł - kangur szary na zameczek bez rękawnik-7zł - spódniczka w kolorowe prązki na zamek-5zł - spódniczka beżowa-5zł - sukienka beżowa z krótkim rękawem-7zł - granatowy sweterek na 3 guziki pod szyjką-8zł - bluzeczka niebieska zapinana na 2 guziki-8zł - szalik-prawie nowy-10zł - torebka -10zł - spodnie jeans-10zł - spodnie postrzepione-10zł - pasek wiązany-10zł - apaszka różowa-5zł - naszyjnik- koraliki-6zł - niebieskie okulary-6zł Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3-5zł -walkmen firmy Tompsonic bez słuchawek-10zł -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy(gilette)-5zł -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) Kosmetyki: -farba do włosów Pallet-średni brąz N3-nowa-całe opakowanie -Karbownica do włosów firmy Holden -4 rózne lakiery do paznokci -czarny tusz do rzęs firmy Lancone- dwa razy uzyty -szminki- 12 próbek-rożne kolory -dezodorant-DE\'JAVU-dwa razy użyty -cien do powiek różowy- kilka razy użyty -cien do powiek podwójny bialo-brązowy perłowy-nowy -biało-perłowy cień w sztyfcie -granatowa konturówka MISS SPORTY-nowa -dwie pianki do wlosów-mocne-nowe Posiadam fotki wszystkich rzeczy, wiec jesli jest ktos chetny piszcie na maila annachwi@wp.pl lub gg-7075552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"dziewczyny mam\" .. można prosić o twojego maila ? Bo jestem zainteresowana kilkoma rzeczami, odezwij sie do mnie jak możesz na maila: missy7@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODAJĘ NOWE RZECZY!!!Wymiena lub sprzedaż: *krem nawilżający Dax Cosmetics,do cery wymagającej i delikatnej,z ekstraktem z winogron i wyciągiem z lilii woden+wit.E,użyłam 2razy BODY Building Belt-masażer elektroniczny(30zł) *tusz do rzes \"faberlic\",uzyty kilka razy,swiezy(dostalam na gwiazdke inny)-20zł *perfumy AVONU pur blanca zuzycie 10%(17zł) *srebrna kredka do oczu,Oriflame: 11cm(8zł) *biala kredka do oczu Lovely,zastrugana raz(3zł) *żel pod oczy Ziaja ze świetlikiem,uzyty raz(4zł) *kredka do oczu\"wibo\",jasny fiolet,nowa(3zł) *pianka do wlosow\"Timotei\" z ekstraktem z odzywczej figi,zostalo2/3(7zł) *odzywka \"polysk jedwabiu\"Gliss Kur,uzyta raz(9zł) *lakier Inglot perłowy fiolet(7zł)-zyzucie 10% *maseczka Lirene intensywnie nawilżająca do twarzy zuzycie 40%(7zł) *czarny tusz do drukarki HP z dozownikiem(30zł) Filmiki: *Szkola uwodzenia 3 *Pogoda na jutro *SimOne(super filmik) *Oczy aniola z Jennifer Lopez(tez polecam) *Zly mikola *Amelia *Basen *Efekt motyla *Dirty dancing 2 *Evely *Lepiej pozno niz pozniej(kom.romantyczna) *Zgromadzenie *Nowozency(kom.romantyczna) *Shrek1 *Shrek2 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z....... o inne filmy pytajcie moge miec....... KILKA INNYCH RZECZY: &tusz z dozownikiem do drukarki HP czarny 20ml &Cosmopolitan Virual Makeover(program do fryzur) &czerwona ramka na zdjęcie &mini organizer czarny(trzeba dokupic wklad z kartek) &6malutkich czerwonych zapachowych swieczek(rossman) &kadzidelka o zapachu drzewa cedrowego(zostalo 6) &maly czarny segregator na kartki formatu A5 Kuchnia Polska 1423 potrawy na kazda okazje na CD Smaczny krążek 3000przepisow CD \"Wszytstko o sexie\"-encyklopedia multimedialna(durex) KSIĄŻKI: Opracowania:”Sluby panieńskie”Fredry;”Zemsta”Fredry,”Lord Jim”J.Conrad,”Makbet”Shakespeare’a; Repetytorium z j.angielskiego-gramatyki z cwiczeniami,Jasinska,Jaslan,Woytowicz-Neymann(mam dwa egzemplarze) Opracowanie z historii,dla szkol średnich,klasa 2 Zbior zadan z chemii K.Pazdro „Anatomia i fizjologia człowieka(z El.fizjologii zwierzat)” W.Lewinski…..ksiazka pomocnicza dla kandydatow na akademie medyczne i uniwersyteckie wydzialy biologii CIUCHY: 1.golf rozmiar M,ladny odcien granatu w grube pionowe prazki,z dwoma kieszonkami jedna wyzej druga nizej,po przeciwnych stronach,kieszonki maja guziczki z kołka;(30zł) 2.Spodnie AMERICANOSs,na 164cm wzrostu,jasne,bezowo-popielate.rozm.cos jak S,stan idealny!!!(50zł) Mam do sprzedania KOZUSZEK w bardzo dobrym stanie,używany,ale mało.Brazowy,naturalny zamsz,bardzo cieply z futrem w srodku,mieciutki w dotyku Na osobe niska i szczupla: Wymiary:szer.w pasie 80cm;dlugosc 80cm,dlugosc rekawa 60cm. Jak ktos bylby zainteresowany przesle fotki na maila(90zł) oraz Ciemno zielone GLANY,oryginalne jakby poprzecierane,rozm.39(jest jak 40) w idealnym stanie,zalozone zaledwie kilka razy(130zł),markowe Globbtrotter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie było mnie tutaj przez dłuższy czas, ale wracam i podrzucam kilka kosmetyków na wymiankę. Jakby co to piszcie na maila ( pod nikiem ). 1. Maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene Eris - 2/3 z 75 ml 2. Maseczka głęboko oczyszczająca, rozgrzewająca z Avonu, zostało 2/3 z 75 ml. 3. Maseczka przeciwtrądzikowa Salicam, Pharmaceris - 5 ml. 4. Puder prasowany Cover Girl,ubytek może z 10 %, raczej dla ciemnej karnacji, bardzo fajny nakładany na sucho i na mokro. 5. Błyszczyk JT Lancoma - miniaturka 6 ml, kolor delikatny róż, zostało więcej niż połowa. 6. Cienie inglot Matrix - kolor ciemny brąz - duże pudełeczko, zostało 3/4 7. Cień do powiek taki transparentny perłowy (została polowa) i perłowa biała kredka praiwe cała - Wibo 8. CIenie potrójne Pierre Rene ( ciemy brąz, beż i taki nieokreślony jakby szary odcień) - stopień zużycia można będzie zobaczyc na fotce. 9. Balsam liliowy z Avonu, prawie 2/3. Wiss, może coś by Cie interesowało za: podkład L\'oreal Ideal Balance 30ml : odcień Rose Ivory (dwa razy używany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie było mnie tutaj przez dłuższy czas, ale wracam i podrzucam kilka kosmetyków na wymiankę. Jakby co to piszcie na maila ( pod nikiem ). 1. Maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene Eris - 2/3 z 75 ml 2. Maseczka głęboko oczyszczająca, rozgrzewająca z Avonu, zostało 2/3 z 75 ml. 3. Maseczka przeciwtrądzikowa Salicam, Pharmaceris - 5 ml. 4. Puder prasowany Cover Girl,ubytek może z 10 %, raczej dla ciemnej karnacji, bardzo fajny nakładany na sucho i na mokro. 5. Błyszczyk JT Lancoma - miniaturka 6 ml, kolor delikatny róż, zostało więcej niż połowa. 6. Cienie inglot Matrix - kolor ciemny brąz - duże pudełeczko, zostało 3/4 7. Cień do powiek taki transparentny perłowy (została polowa) i perłowa biała kredka praiwe cała - Wibo 8. CIenie potrójne Pierre Rene ( ciemy brąz, beż i taki nieokreślony jakby szary odcień) - stopień zużycia można będzie zobaczyc na fotce. 9. Balsam liliowy z Avonu, prawie 2/3. Wiss, może coś by Cie interesowało za: podkład L\'oreal Ideal Balance 30ml : odcień Rose Ivory (dwa razy używany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było:) podaję swoją, cokolwiek skromną już, listę: Błyszczyk bezbarwny w tubce Ruby Rose truskawkowy, użyty kilka razy cień do powiek Avon Color Trend, kolor Angelfood - delikatna różowawa szarość, perłowy, użyty kilka razy Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta migdałowy krem do rąk Avon - nieużywany. EVELINE PURE CONTROL krem nawilżająco-matujący, do cery tłustej i trądzikowej. użyty dwa razy - dostałam krem Eris, który mi bardziej podszedł i ten chcę oddać. mam też na wymianę srebrny wisiorek - malutkie rybki (średnica ok.1cm) i klipsy - niebieskie kamyki z przyczepionym zapięciem i naszyjnik (IndiaShop ) - sześć połączonych łańcuszkami kwiatków (średnica każdego ok. 1.5cm) z niebieskimi szkiełkami i zwieszającymi się pęczkami łańcuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję do listy jeszcze błyszczyk Avon Glazewear kolor Brown Sugar kupiony miesiąc temu. użyłam do góra 7-8 razy, niestety nie mój kolor :( kontakt ze mną: catmeow@wp.pl raczej mail; gg 2264438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam lub wymienię :) Srebrne serduszko 3-piętrowe \"Ruby Rose\" z lusterkiem pierwszy poziom to 9 cieni (przeważnie brązy, jeden szary, i beże) drugi poziom to puder prsowany trzeci poziom to 2 odcienie różów + pędzelek do różu oraz mam jeszcze na zbyciu zalotkę Zainteresowanym wyślę fotki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×