Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

burza Tak - wczoraj wysłałam listem poleconym ( tak jak się umawiałyśmy). Jak dostaniesz - daj znać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hachatte-interesuje mnie z Twojej listy nr.5,9,13,18,27, napisz czego szukasz:) Blond Wamp- odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Uaktualniona lista: - Maseczka odżywczo-regenerująca do włosów firmy Faberlic - kosmetyki tlenowe - nieużywana oraz zużyta w 40% (dwie sztuki)REZERWACJA - Krem-żel z aminokwasami z jedwabiu do szyi i dekoltu firmy Faberlic - kosmetyki tlenowe - zużycie ok.10% (nawet chyba mniej) - Maseczka odżywczo-nawilżająca dla cery normalnej i suchej firmy Faberlic - zużycie ok 5-10% - Krem-żel tonizujący do nóg - przeciwżylakowy - firmy Faberlic zużycie ok. 20% - Tonik po depilacji do ciała z azulanem - zapobiegający wrastaniu włosków, wygładzający skórę itd. - zużycie ok 5%.REZERWACJA - Żel do włosów - normalny - firmy hegron - zużycie niecałe 5% - Supermocny wosk do włosów firmy Wlla seria Wella Disign - zużycie ok 5 %. - Odżywkę do włosów firmy L'Oreal Garnier Paris z linii Fructis do włosów suchych i trudnych do układania - Kuracja - Serum Wygładzające bez spłukiwania, pojemność 150 ml. zużycie 50% - odżywka w formie pachnącego olejku nie obciąża włosów nadaje im ładny połysk, i niweluje efekt "puszenia", do tego faktycznie ułatwia układanie - używałam jak miałam długie włosy, teraz jest mi już zbędna, bo włosy przycięłam .... na krótko.REZERWACJA - Płyn do płukania jamy ustnej o smaku silnej mięty Pearl Drops 3 w 1. Chroni przed próchnicą, zapobiega chorobom dziąseł, odświeża oddech. poj. 400 ml. zużycie ok. 40% czyli została więcej niż połowa. Używałam jest świetny, ale jakoś mi się nie chce płukać i sobie tak stoi czekając nie wiem na co. - Depilator firmy philips - seria Satinelle Sensitive. Ma kilka lat, ale użyty był tylko dwa lub trzy razy. Zadbany, czysty, tylko etui troche skurzone, w komplecie zasilacz. Jest to depilator z koncowka lagodzaca bol zwiazany z wyrywaniem wloskow. Przestalam uzywac, bo niestety okazalo sie, ze nie moge - mam nogi ze sklonnosciami do zylakow. Jeśli chodzi o wymianę interesują mnie kosmetyki do makijażu, prócz fluidów. Jeśli coś was zainteresuje podaję kontakt: mail - ewcians@tlen.pl, gg : 4703447.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę uszczuplona lista: - błyszczyk ochronny AA – ten w tubce, winogrono – użyty chyba dwa razy, ale nakładany pędzelkiem - wosk do włosów Joanna – ubytek minimalny - maseczka intensywnie nawilżająca Lirene – użyłam może ze trzy razy - cień do powiek w płynnie Oriflame Visions, zielony – mam z wymiany, ale to jednak nie mój kolor - lakier do paznokci colorama maybelline – berry jam – ciemne bordo – nowy, nieużywany - spray do ciała (nie woda toaletowa) puma (szara) z 75 ml zostało ok. 90% Dorzucam: - balsam brązująco - ujędrniający Lirene Dr Eris - zostało więcej niż połowa - balsam brązujący Bielenda - zostało 3/4 z 200 ml - lakier Colorama Maybelline candy bar - jaśniutki róż, właściwie cały - łagodzący balsam po depilacji Satine - ponad połowa interesują mnie kosmetyki kolorowe (oprócz szminek, błyszczyków oraz tuszy (a może tuszów???) do rzęs), może jakieś podkłady, lakiery do paznokci, cienie do powiek..., balsamy do ciała silnie nawilżające, kosmetyki do układania włosów... a z innych rzeczy: płyty cd z muzyką klasyczną, książki Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ewaa, interesuje mnie: - Maseczka odżywczo-regenerująca do włosów firmy Faberlic - kosmetyki tlenowe - nieużywana oraz zużyta w 40% (dwie sztuki)REZERWACJA - jeżeli już nie będzie rezerwacji oczywiście - Maseczka odżywczo-nawilżająca dla cery normalnej i suchej firmy Faberlic - zużycie ok 5-10% Może coś sobie wybierzesz z mojej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Martka - interesowalby mnie ten cien z wymiany:) i moze jeszcze ten blyszczyk winogronowy:) Maski do wlosow nadal zarezerwowane, ale maseczka do twarzy wolna:). Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
MARTKA Niestety nie znam zadnej strony z opisami, ale spisalam opisy z ulotki i opakowania Odnosnie maski na twarz: Odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych, ceramidów i cholesterolu zawarte w maseczce idealnie rozwiązują problemy związane ze skórą cienką i suchą. Maseczka zmiękcza i ożywia cerę likwidując także przyczyny łuszczenia się. Przywraca funkcje ochronne skóry, normalizuje przemianę lipidową i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Odnosnie maski do wlosow: Maseczka odżywcza idealnie odbudowuje uszkodzoną strukturę włosów, naprawia uszkodzone ich części, przywraca im siłę, piękno i zdrowy połysk. Wzmacnia cebulki włosów i zmniejsza zjawisko sezonowego wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagabrz ----->> czy chciałabyś się wymienić za: - cień Rimmel Cool Touch ,,Chili it\" (zielonkawo-szarawy, w tubce, nówka), - kredka Pierre Rene do ust, brązowa, parę razy użyta, - samoopalacz Garnier w sprayu, morelowy, ok. 1/3 została,???? 🌻 Hachette------>> co byś chciała w zamian za: 5. Błyszczyk Twist&Taste - kolor pomarańczowy \'skręcony\' z perłowo białym /kolory trochę wymieszane-na ustach wygląda ładnie i naturalnie, ładnie pachnie/ firmy Manhattan (zużyte ok 1/3), 18. Balsam do ust kakaowy w pudełeczku firmy Yves Rocher /ślicznie pachnie/ (użyty dwa razy) moja lista\" 🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 5. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 6. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 7. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 8. zielona klamra do włosów z czarnymi, złotymi i srebrnymi wzorkami - solidna;) 🌻 9. Vipera, szminka do ust nr 309, połyskująca, średnio kryjąca ----brąz (bardzo ładny:).......1cm 🌻 10. Wibo, Ray, lakier do paznokci, nr 108 - satynowy, beżowo-złoty......ponad 2/3 🌻 11. Maybelline, Colorama, długotrwały lakier do paznokci, nr 9 - icing sugar(mleczny beż)........coś pomiędzy 1/2 a 2/3 🌻 12. Bell, szybkoschnący lakier do paznokci, nr 54 - perłowy, jaśniutki róż............2/3 🌻 13. Paloma, pomadka do ust, kolor satynowy malinowy róż, .........2,5 cm 🌻 14. Avon, duplicity, kredka do powiek, Forest Green,.........11cm 🌻 15. Spirig, EXCIPIAL krem kryjący do cery trądzikowej-jasny,.... raz użyty, niedawno kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniona lista: Moja lista: -bluzeczka biała kamizelka króciutka - -||- biała krótka z czarnym napisam - -||- biała z czarnyki lamówkami - -||- szara bezrękawnik - -||- Versace krótka na ramiączkach - -||- zielona krótka z kótkim rękawem - -||- zielona krótka bez rękawów - -||- ciemno-szara na ramiączkach - -||- krótka w biało-seledynowe paseczki na ramiączkach - buty beżowe z podeszwa traperową -czarne kozaczki -prawie nowe -czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie -czarne trapery skórzane-prawie nowe -golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach -golf niebieski taki polarowy -bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym -kangurszary na zameczek bez rękawnik -komplet 2 częściowy niebieski w żółte drobne kwiatuszki spódniczka + bluzeczka na szyje -komplet 2 częściowy biały w brązowe groszki spódniczka na zamek + bluzeczka bez pleców na szyje i wiązana dołem -czarno-żółte spodenki kolarskie -pomarańczowe spodenki mini z paskiem -spódniczka w kolorowe prązki na zamek -spódniczka w kwiatki wiązana (taka plażowa) -sukienka letnia na ramiączkach niebieska -sukienka beżowa z krótkim rękawem -sukienka krótka ogrodniczka w kratke z 3 kieszinkami -sukienka długo ogrodniczka czarna z wzorkiem na piersiach -sukienka ciążowa ogrodniczka z regulacją na powiększający sie brzuszek - sukienka ogrodniczka niebieska w kratke ciążowa -sweterek żółty -czarne przeżroczyste stringi + staniczek do kompletu z naszytym czarnym futerkiem na piersiach i na majtusiach z przodu -nie używane Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3 -massager z reklamy TV na baterie -walkmen firmy Tomsonic bez słuchawek -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy -serduszka wisiorki:zielone i czerwone -5 pierścionków w różnych kolorach -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) Kosmetyki -cień Avon podwójny- jasny brąz i ciemny -cień Inglot-trzy kolorowy-szary, niebieski i jasno różowy -cień 4 kolorowy-2 odcienie fioletu i różowy i biały -błyszczyk waniliowy rollon -szminka dwukolorowa firmy Duet(perłowy biały i perłowy lekki brąz) -szminka Margaret Astor nr.26 -pędzelek do nakładania szminek i błyszczyków -kredka dwustronna niebieso-szara -lakier do paznokci niebieski perłowy Miss Sporty -lakier do paznokci biały(mleczny) Inglot -farba do włosów Pallet-ciemny brąz-nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choco-z twojej listy interesuje mnie nr:2,5,10,11,12 co bys chciała za to z mojej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja NOWA-UAKTUALNIONA-USZCZUPLONA lista: 1. Żel-krem nawilżajacy do twarzy - Moisture 24 firma Avon (pół słoiczka) 2. Spray do ciała o zapachu różanym firmy Coty (zużyte pół) 3. Bezbarwny sztyft przeciw wypryskom Clearskin firmy Avon (zużyte trochę mniej niż pół) 4. Błyszczyk Twist&Taste - kolor pomarańczowy \'skręcony\' z perłowo białym /kolory trochę wymieszane-na ustach wygląda ładnie i naturalnie, ładnie pachnie/ firmy Manhattan (zużyte ok 1/3) 5. Szminka Shine Delicieux nr 205 /kolor ciemnoróżowo-bordowy, bardzo ładnie pachnie arbuzowo-melonowo/, kosztowała 50 zł (użyta 2 razy) 6. Tusz do rzęs czarny Great Lash firmy Maybelline (zużyte około 1/2 ale konsystencję ma jak nowy) 7. Tusz do rzęs fioletowy firmy Golden Rose (użyty raz) 8. Korektor antybakteryjny Clearskin firmy Avon (sztyft ma 2 cm) 9. Lakier błękitno-perłowy firmy Wibo (zużyte 1/3) 10. Lakier jasnoróżowo-perłowy 9 (nr 158) firmy Bell (zużyte jakieś 1/5) 18. Kredka do powiek z dwiema końcówkami: blue velvet +fresh raspberry firmy Madar (użyta raz) 19. Krem nawilżający koloryzujący golden beige nr 32 firmy Oriflame (zużyte 1/4) 20. Biała kredka do paznokci do francuskiego manicure firmy Paloma /dł. 8 cm/ 21. Bransoletka „Wonderland” z metalu nieszlachetnego. Składa się z sześciu oddzielnych bransoletek z różnymi ozdobami firma Avon (ładnie zapakowana w pudełeczko, nowa, raczej dla dziewczynki niż kogoś dorosłego;)) 22. Błękitna kredka do kresek firmy Madar (dł. 12 cm) /ma trochę starte napisy i pęknięcia na skuwce, ale użyta jest ok. 5 razy/ 23. Szminka Maybelline, w długim opakowaniu-wykręcana, nr 28 Glowing Orange – ma intensywny amarantowo-czerwony kolor (sztyft ma 2,5 cm – użyta może dwa razy) 24. Tatuaże na paznokcie /kwiatki, piki, gwiazdki i serca-każdego wzoru po 10/ zrobione ze srebrnego brokatu 25. Balsam do ciała sensitive aqua firmy Avon (zużyta 1/4) 26. Perfumy Chanson d’Emotions firmy Coty (zużyta 1/3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
burza:) Pozdrowienia i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela - Wysłałam Ci maila:) Mirabella - Wysłałam ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! oto moja lista :) cienie podwoje Lumene bialy+granat zuplenie nowiutkie cienie potrojne inglot trzy odcienie niebieskiego ( golebi+ciemny chlodny granat+ lekki blekit) cale zestaw walentynkowy Pupa seruszko ( poczatkowo 6 cieni- zostalo 4 kolorki--> sliwka, zloty, bezyowy i mleczny braz wszytki8e polyskuja, mini perfumy 5ml, roz w brzoskwiniowym kolorze z polyskiem, blyszczyk brazowy, pomadka wpadajaca w pomarancz) balsam 4 pory roku wisniowy 50% balsam rozswietlajacy nivea 50% zel rozswietlajacvy midnight frost avon 75% zel rozswietlajaco nawilzajacy eris 85% lakier do frencha maybelline colorama 40% cien w kremie L\'oreal w slicznym kolorze chlodnego brazu/oberzyny 95% potrojne cienie Inglot Integra kolorki- jasny bez opalizujacy na rozowo, blyszczacy braz ( kawa z mlekiem) i braz wpadajacy w miedz 70% puder Zeste do Soie Bourjois nr 44 85% puder Tarnsculide L\'oreal rozswietlajacy odcien nude beige 90% tusz Intensifique L\'oreal czarny 40% cienie podwojne Avon Bronze Patina kolorki lekka miedz+ brazik zlamany starym zlotem kilkanascie razy uzyte bezowa szmineczka Miss Sporty prawie cala woda toaletowa pachnie kokosem Noix de Coco Yves Rocher 85 ml odzywka do wlosow w sprayu bez splukiwania Avon zostalo 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Czesc KARUSINKA bylabym zainteresowana kilkoma Twoimi pozycjami, mozesz do mnie skrobnac maila albo odezwac sie na gg (namiary wyzej) albo dac mi jakis namiar do siebie? Czekam - pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba tak odczytalam smska i spoko posle ale w pon -ok?bo jutro mam od 8 do 20 studia karuzela dzieki paczke dostalam:) emilia przy nasteepnej wymianie dorzucam cosik jeszcze bo jestem dluzna cosik wiecej za avon:) Magda paczka doszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Karusinka:) Interesuje mnie: balsam rozswietlajacy nivea 50% zel rozswietlajaco nawilzajacy eris 85% Może jakoś opisać te kosmetyki? Jakie mają działanie? Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela ---> dostalam tego maila i odpisalam na niego:D jutro wysylam poleconym:) Mirabella ---> W zwiazku z tym ja rowniez wysle paczke w poniedzialek rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela.. czy mogłabyś mi podać swój numer GG.. dogadałybyśmy sie co do gorsecików..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagabrz---> wszytkie trzy, ktore wymienilas maja dzialanie nawilzajaco- nablyszczajace, przy czym eris i nivea na zloto, a avon an srebrno. Eris i avon sa beztluszczowe. Wszytkie powpoduja, ze skora nabiera blasku, ale nie takiego brokatowego, tylko lsni, trudno to opisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
>>>>>>>>ana24 wyslalam ci zdjecia ubranek na mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×