Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

fazowka: ja jestem (BARDZO) zainteresowana książkami. Jak byśmogła podać tytuły..............będę wdzięcza. pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazowka: ja jestem (BARDZO) zainteresowana książkami. Jak byśmogła podać tytuły..............będę wdzięcza. pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aktualizuje listę kosemtyków, które tanio odsprzedam, a jeszcze chętniej się wymienię: 1.kredka do oczu, gruba ciemnosrebrna Gosh, nie mój kolo, użyta 3 razy, niestrugana 2. balsam Soraya Światło- rozświetlanjacy z drobinkami złota, zostało na 8 cm w tubie 3. bezbarwny sztyft przeciw wypryskom Avon, zużyta 1/5 4. poder w kamieniu Feather Finish misty beige 08, uzyty kilka razy bo kolor mi nie pasuje, najchetniej zamienie na inny puder 5. pomadka Oriflame Visions rose blus, uzyta 3 razy pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweterek orsay szaro-różowy roz .uniwersalny (m-l) sweterek z numerkiem roz uniwersalny paseczki ,hause,troll dezodoranty w sprayu avon;koszyk borówek,pomarancz deo herbina woda pur blanca gwiazdka kosmetyki mix bluzeczka power look roz uniwersalny czarna i rozowa betty barclay zel do kapieli woda+dezodorant christina bizuteria;łancuszek z przywieszka + kolczyki bluzka big star roz m zielona bluza oxide roz M-L bluzka nike biała z błękitnym napisem roz M-L boa rożowe new yorker kosmetyczka srebrna kredki czarne; qeen,bell,miss sporty bluzeczka off the lip M-L cienie pierre rene braz z bezem woda set point szminka rimmel taboo błyszczyk truskawkowy yves rocher okulary słoneczne rękawiczki bez palców różowe new yorker spodnie off the lip roz S-M, czapeczka błękitna reebok, portfelik czarny adidas spodnie promise 7/8 przecierane roz 40/42 sweterek bordo klapki czarne bizuteria woda chanson puder joko kolor naturalny i opalony prasowany z lusterkiem rękawiczki siatkowe new yorker (rozowe i blekitne) tusz joko woda chanson +kosmetyczka chanson balsam avon winogrono balsam do stóp avon balsam ze złotymi drobinkami bs bluzka wizytowa,mankiety kozaczki koturny buty przejściowe chusta ameryka cien różowy cienie H&M klamry do włosów gwiazdy mała czarna torebeczka apaszka myjka opaski do włosów gwiazdy pędzelek do pudru podkład rimmel serduszko na telefon np.nokie zmycz na klucze virus szara spódniczka tenisowa sukienka wieczorowa długa troll roz S-M szmineczka lumene ,rimmel etui na ericsona mam na zbyciu nowiutki cien Astor Aquamarine 260 dzety na paznokcie mgiełke avon-nowa katalog 04 cienie Astor brazy balsam rozswietlajacy nivea ode...perfumki w kremie yr dezodorant owocowy sweet berry balsam tresele ,little black... blyszczyk bebe tusz maybelline volume opaska nivea do maseczek cien w pisaku avon kolor crue komplecik katana +spodnica cotton club spodnica bs roz 36 bluzeczki cotton house bluzeczki z kroliczkiem sweterki plaszczyk jeansowy pimkie i chyba na tym zakoncze swa liste kosmetyczke avon katalog 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIRABELLI
Ja bylabym chetna na balsam do ciala litle black dress.Masz moze zdjecie tej apaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIRABELLI
Ja bylabym chetna na balsam do ciala litle black dress.Masz moze zdjecie tej apaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zijaa
Mirabella a ja byłabym chętna na kilka rzeczy z Twoich proponowanych :> Miałabyś może fotki (tu generalnie o ciuchy)... aaa i czy interesowałaby cie wymiana zy sprzedaż ??? pozdrawiam cieplutko :kiss:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska! nikt nie che kosmetykow nie uzywanych???albo malo uzywanych??np lakier srebrny yves rocher tonik keep it fresh avon? a moze nie otwierana nawet szmineczke wondrose avonu??? wellaton kolor miedziany 6/4 wazny do1.2006 rok nieuzywany tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa do fazowka
do fazowka!!a nie masz ksiazek prawniczych?chodzi mi o stare ksiazki nawet sprzed wojny:)i jakies stare bibeloty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze che ktos burde \"duze jest piekne\' numer 2/2004 ?????????? kupilam matce a sie okazalo ze juz ma ten numer:(cena na okladce 9,9 a ja chce tylko 5zl a nowy numer bo wychodzi tylko 2 razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wymiane z aloes byłam mile zaskoczona gratisikiem który bardzo mnie sie spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wymiane z aloes byłam mile zaskoczona gratisikiem który bardzo mnie sie spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM COCO CHANEL MADEMOISELLE 100 ML, ŚLICZNY ZAPACH, ALE NIESTETY NIE DLA MNIE, PERFUMY DOSTAŁAM OD ZNAJOMYCH I NIESTETY NIE TRAFILI W MÓJ GUST, PSIKNIETE RAPTEM 2 LUB 3 RAZY CZEKAM NA PROPOZYCJE, JEŚLI KTOSBYŁBY ZAINTERESOWANY PROPONUJE WYSYŁKĘ ZA POBRANIEM( MOZNA OTWORZYC PRZY KURIERZE-KOSZT 11ZŁ I 1005 PEWNOSĆ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka-mogłabyś przesłać mi fotki Twoich ciuszków? Dziewczyny jak macie fotki ciuszkow i nie tylko to przesylajcie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedazy: - akryl szybkoschnacy przezroczysty PINNACLE SCULPTURED NXT (podobny jak na zdjeciu) http://www.euro-fashion.com.pl/skleppliki/opis.php?id=5472&nr_rodzica=340&rodzaj=1 akryl jest otwarty i byl uzyty raz do uzupelnienia tipsow. -pedzelek do akrylu, uzywany pare razy, w b. dobrym stanie Robilam tipsy ale zrezygnowalam, materialy sa bardzo dobre, ale teraz mi w ogole nieprzydatne. Calosc oddam za 50 zl. Za akryl placilam 59 zl, za pedzelek ponad 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
Czesc dziewczyny!odrazu mówie , że niestety nie czesto tutaj bywam dlatego podaje mój nr. GG 2511520-na którym jestem codziennie:)zainteresowało mnie kilka propozycji na liście: MGIEŁKA-pozycja 7.-torebeczka z cosmopolitan i pozycja.13 broszka NATASHA-farba do włosów ZIUTA-róż do polików Narnijka- jaki jest kolor tego pudru? wszystkie dziewczyny pozdrawiam i prosze o kntakt...ja w chwili obecnej przygotuje moją liste :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
Czesc dziewczyny!odrazu mówie , że niestety nieczesto tutaj bywam dlatego podaje mój nr. GG 2511520-na którym jestem codziennie:)zainteresowało mnie kilka propozycji na liście: MGIEŁKA-pozycja 7.-torebeczka z cosmopolitan i pozycja.13 broszka NATASHA-farba do włosów ZIUTA-róż do polików Narnijka- jaki jest kolor tego pudru? wszystkie dziewczyny pozdrawiam i prosze o kntakt...ja w chwili obecnej przygotuje moją liste :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zijaa
CIUCHY : Spodnie : 1. JEANSY z podwijanymi nogawkami, z USA z metką, niestety prezent nietrafiony rozmiar 3/4 (ale ja zazwyczaj kupuje koło 36 wiec one będą coś koło 36-38) 2. JEANSY firmy 'Pimpkie' chodziłam w nich ale już mi się znudziły rozmiar ich to 36 w dobrym stanie tylko u nogawek na 1 cm się chcą już postrzępić :P no i ten rzep na zamku jest jakiś lichy 3. JEANSY rybaczki, założone dosłownie 2 razy , jakoś źle się w nich czuje, rozmiar 36, firmy 'Chrom' BLUZKI : 4. Szara bluzeczka z 3/4 rękawkami, firmy 'Pimpkie' rozmiar 36, jedna z moich ulubionych ale niestety w biuście się nie mieszczę, w bdb stanie 5. Czarna elegancka bluzka z dekoltem V i rozcięciami na rękawach, nietrafiony prezent z katalogu 'Bon Prix', rozmiar 36 6. Granatowa bluzka czerwonym napisem, również (tak jak jeansy) nietrafny prezent, bluzka z metką(USA), rozmiar M 7. Bluzka siateczka również z USA, rozmiar 36 8. Biała elegancka bluzka ze sznurkami, rozmiar 36 (znudziła mi się już) 9. Czarna bluzeczka na dyskotekę, firmy 'Pimpkie', rozmiar XS, nie wiem co mnie napadło żeby ją kupić 10. Bluzeczka w łatki biało-czerwone, fajna na imprezę, rozmiar uniwersalny taki 36/38 DODATKI: 11. Beżowy biustonosz, rozmiar 70B, nowy tylko 1 raz przymierzany, za 'mały' prezent :P 12. 2 czarne paski, 1 srebrny i różowy 13. Czarna torebka elegancka Pytania o fotki i w ogóle jakiekolwiek pytanka kierujce na gg 3774848 :) Pozdrawiaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
to moja lista: 1. żel oczyszczający do twarzy 3w1 Avon-cały 2. maseczka błyskawiczna Avon - 70% 3. SUN w kulce- połowa 4. dwie ciemne pomadki 5. fluid matujący Passion-cały-ciemny,ale niewystarczająco dla mnie 6. błyszczyk w kuli Avon 7. błyszczyk bonjuris-brązowy-prawie cały 8. krem brzoskwiniowy Avon-połowa 9. dwie torebki różowe 10. bluzka Reserved L -ciemna zieleń 11. bluzka na ramiończkach-militarna 12. bluzeczka szara w łodeczke, 3/4 rękaw 13. bluzeczka szara 3/4 rękaw-sportowy krój 14. bluzeczka czerwono-biała,długi rękaw , motyw róży na piersi 15. bluzeczka jasnoróżowa w łodeczke 3/4 rękaw 16. bluzeczka brązowa , bez rękawów z buddą 17. bluzeczka różowa ONLY z odkrytymi ramionami 18. bluzeczka czerwona w bieniutkie białe paski,z kołniezykiem 19. bluzeczka beżowa z napisami H&M 20. bluzeczka fioletowa bez rękawków z obrazkiem 21. bluzeczka czarna z odkrytymi ramionami 22. czarny golf-nowy(nie lubie golfów a dostałam ) 23. błękitna bluza 24. sukienka ze skosem , raczej wieczorowa czarno granatowa to narazie wszystko , chociaż pewnie mam tego wiecej ..pozdrawiam. Prosze o kontakt na GG: 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
to moja lista: 1. żel oczyszczający do twarzy 3w1 Avon-cały 2. maseczka błyskawiczna Avon - 70% 3. SUN w kulce- połowa 4. dwie ciemne pomadki 5. fluid matujący Passion-cały-ciemny,ale niewystarczająco dla mnie 6. błyszczyk w kuli Avon 7. błyszczyk bonjuris-brązowy-prawie cały 8. krem brzoskwiniowy Avon-połowa 9. dwie torebki różowe 10. bluzka Reserved L -ciemna zieleń 11. bluzka na ramiończkach-militarna 12. bluzeczka szara w łodeczke, 3/4 rękaw 13. bluzeczka szara 3/4 rękaw-sportowy krój 14. bluzeczka czerwono-biała,długi rękaw , motyw róży na piersi 15. bluzeczka jasnoróżowa w łodeczke 3/4 rękaw 16. bluzeczka brązowa , bez rękawów z buddą 17. bluzeczka różowa ONLY z odkrytymi ramionami 18. bluzeczka czerwona w bieniutkie białe paski,z kołniezykiem 19. bluzeczka beżowa z napisami H&M 20. bluzeczka fioletowa bez rękawków z obrazkiem 21. bluzeczka czarna z odkrytymi ramionami 22. czarny golf-nowy(nie lubie golfów a dostałam ) 23. błękitna bluza 24. sukienka ze skosem , raczej wieczorowa czarno granatowa to narazie wszystko , chociaż pewnie mam tego wiecej ..pozdrawiam. Prosze o kontakt na GG: 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
to moja lista: 1. żel oczyszczający do twarzy 3w1 Avon-cały 2. maseczka błyskawiczna Avon - 70% 3. SUN w kulce- połowa 4. dwie ciemne pomadki 5. fluid matujący Passion-cały-ciemny,ale niewystarczająco dla mnie 6. błyszczyk w kuli Avon 7. błyszczyk bonjuris-brązowy-prawie cały 8. krem brzoskwiniowy Avon-połowa 9. dwie torebki różowe 10. bluzka Reserved L -ciemna zieleń 11. bluzka na ramiończkach-militarna 12. bluzeczka szara w łodeczke, 3/4 rękaw 13. bluzeczka szara 3/4 rękaw-sportowy krój 14. bluzeczka czerwono-biała,długi rękaw , motyw róży na piersi 15. bluzeczka jasnoróżowa w łodeczke 3/4 rękaw 16. bluzeczka brązowa , bez rękawów z buddą 17. bluzeczka różowa ONLY z odkrytymi ramionami 18. bluzeczka czerwona w bieniutkie białe paski,z kołniezykiem 19. bluzeczka beżowa z napisami H&M 20. bluzeczka fioletowa bez rękawków z obrazkiem 21. bluzeczka czarna z odkrytymi ramionami 22. czarny golf-nowy(nie lubie golfów a dostałam ) 23. błękitna bluza 24. sukienka ze skosem , raczej wieczorowa czarno granatowa to narazie wszystko , chociaż pewnie mam tego wiecej ..pozdrawiam. Prosze o kontakt na GG: 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
to moja lista: 1. żel oczyszczający do twarzy 3w1 Avon-cały 2. maseczka błyskawiczna Avon - 70% 3. SUN w kulce- połowa 4. dwie ciemne pomadki 5. fluid matujący Passion-cały-ciemny,ale niewystarczająco dla mnie 6. błyszczyk w kuli Avon 7. błyszczyk bonjuris-brązowy-prawie cały 8. krem brzoskwiniowy Avon-połowa 9. dwie torebki różowe 10. bluzka Reserved L -ciemna zieleń 11. bluzka na ramiończkach-militarna 12. bluzeczka szara w łodeczke, 3/4 rękaw 13. bluzeczka szara 3/4 rękaw-sportowy krój 14. bluzeczka czerwono-biała,długi rękaw , motyw róży na piersi 15. bluzeczka jasnoróżowa w łodeczke 3/4 rękaw 16. bluzeczka brązowa , bez rękawów z buddą 17. bluzeczka różowa ONLY z odkrytymi ramionami 18. bluzeczka czerwona w bieniutkie białe paski,z kołniezykiem 19. bluzeczka beżowa z napisami H&M 20. bluzeczka fioletowa bez rękawków z obrazkiem 21. bluzeczka czarna z odkrytymi ramionami 22. czarny golf-nowy(nie lubie golfów a dostałam ) 23. błękitna bluza 24. sukienka ze skosem , raczej wieczorowa czarno granatowa to narazie wszystko , chociaż pewnie mam tego wiecej ..pozdrawiam. Prosze o kontakt na GG: 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Dziękuję Ilonce za kolejną udaną transakcję :D - uczciwa ,sympatyczna i solidna osoba . Śliwenko -tobie także wielkie dzieki za zapach ,który lubię i super ekspresową przesyłkę ;) Aniulko -właśnie dostałam przesyłkę.Bardzo dziękuję.i za tego super gratiska :D. Polecam te kobitki :) Uczciwe na 100% A oto co posiadam: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php?bn=ogloszenia_drobne&bn=ogloszenia_drobne&key=1107942091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Aloesiku:) Bardzo chetnie przygarnelabym Twoj pedzelek + .Puder lekko brązujący,ożywiający cerę Vipera.+Rozjaśniajacy podkład cbo Oriflame(odcień natural beige :) co szukasz w zamian :D:D?? jak narazie mam : SSS Avon peeling 1/3 60-70% pudru Midnight Fost Avon 60% zelu chlodzacego do stop AVON 50% pudru prasowanego Joko Pani Collection nr 103 uzywany pedzlem Balsam do ciala 80% Believe Oriflame Tonik AA VitaLlift Odswiezajaco nawilzajacy ( 70-80%) Bluza czerwona na zamek ze stojka rozmiar 34 z nalepka na lewej piersi 69 w takim jak sa znaczki Road Bluzka z dlugim rekawem kolor Fioletowy jakby ciemny roz...Big Star zwykla jedynie na srodku ma napis Big Star i na lewym rekawku naszyte rowniez rozmiar M Bluza z kapturem na zamek bialo rozowa taki oldschool bawelniany Dresowa szara kamizelka sportowa na zamek z lamowkami blekitnymi s/m sweter bordowo bezowy z paskiem ciemnozielonym na piersi r.38 rybaczki czarne rozmiar 2 czyli na moje oko 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Aloesiku:) Bardzo chetnie przygarnelabym Twoj pedzelek + .Puder lekko brązujący,ożywiający cerę Vipera.+Rozjaśniajacy podkład cbo Oriflame(odcień natural beige :) co szukasz w zamian :D:D?? jak narazie mam : SSS Avon peeling 1/3 60-70% pudru Midnight Fost Avon 60% zelu chlodzacego do stop AVON 50% pudru prasowanego Joko Pani Collection nr 103 uzywany pedzlem Balsam do ciala 80% Believe Oriflame Tonik AA VitaLlift Odswiezajaco nawilzajacy ( 70-80%) Bluza czerwona na zamek ze stojka rozmiar 34 z nalepka na lewej piersi 69 w takim jak sa znaczki Road Bluzka z dlugim rekawem kolor Fioletowy jakby ciemny roz...Big Star zwykla jedynie na srodku ma napis Big Star i na lewym rekawku naszyte rowniez rozmiar M Bluza z kapturem na zamek bialo rozowa taki oldschool bawelniany Dresowa szara kamizelka sportowa na zamek z lamowkami blekitnymi s/m sweter bordowo bezowy z paskiem ciemnozielonym na piersi r.38 rybaczki czarne rozmiar 2 czyli na moje oko 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
Aloesku a ja jestem zainteresowana pozycjami 25 i 30 masz je jeszcze ?? do mojej listy dopisuje 4 tusze do rzes : niebieski biały różowy i fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mieszacie ??? temet : wymieńmy się kosmetykami, których juz nie używamy wypisujecie tez ciuszki, stwórzcie nowy topic bo się zrobił galimatias pozdrawiam bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kARUSIA
sprzedam ESTEE LAUDER pure color gloss, kolor- cherry kupiony w Sephorze 3 miesiące temu użyty max. 5 razy zapłacilam za niego 120 zł proponuje 35 zł :-)) prosze pisać na maila : i_love_ibiza@tlen.pl zapraszam :)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE NA ALLEGRO!!!www.allegro.pl PATRZ NA AUKCJE EWILENKA :-D MAM TAM DO SPRZEDANIA PARE RZECZY :> POZDRAWIAM I DOLACZAM DO WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×