Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Za Rimmela chciałabym jakis dobry tusz do rzęs albo inny dobry podkład. Najlepiej powiedzcie co macie, bo mi tak trudno powiedziec...:) Super by było jak by się znalazł tusz do rzęs L\'Oreal Double Extension :) ale zaproponujcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku...interesuje mnie cien vertigo, pisalam na maila, ale niestety nie otrzymalam odpowiedzi...co chcesz w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajcia
Mam jeszcze na wymianę z avonu algowa kąpiel do ciała i morski napoj dla ciała, nówki, sreberko zdjęte, żeby szło zapach sprawdzić i lakier do paznokci nailwear kolor nail enamel nówka, raz maźnięty po paznokciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Blond_wamp! Odpisałam na maila:) ale napiszę jeszcze raz:) Interesuje mnie \"orginalne blyszczyki Juicy Tubes kolor shimmer ( uzyty na dloni ) i fizz ( zuzycie ok 5 razy )\" mogłabyś przybliżyć kolor tych błyszczyków?? Masz może foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...blond_wamp chyba zrezygnowała z cieni. Ale są jeszcze na wydaniu ;) INGLOT VERTIGO koloru różowego takie jak na tym zdjęciu poniżej :) cienie te są dobrej jakości-nie obsypują się, nie rozmazują, długo pozostają na oczach. Nowością okazała się szeroka gama kolorystyczna-znajdziemy tu zarówno cenie perłowe, jak i matowe, o fantazyjnych kolorach tęczy. Od jaskrawo żółtych, poprzez pomarańcze, brązy, czerwienie, róże, poprzez fiolety, błękity, aż do lazurów, zieleni i szarości. Byłam zaskoczona takim wyborem kolorów, wcześniej nie oferowanych przez innych producentów. Drugim zaskoczeniem okazał się kształt pudełeczka-już nie klasyczne dla firmy Inglot -okrągłe - lecz tym razem kwadratowe, bardzo poręczne pudełeczko z plastikowym wieczkiem. Lecz ku memu zaskoczeniu wieczko to... okazało się aplikatorem do cienia! http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=list&page=4&cat=9 PISZCIE NA MAILA: aniolekczarny@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku...zal mi oddawac prawie nowe blyszczyki LANCOME za cien Inglota...przepraszam:( nie będę owijać w bawełnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajcia
Jak macie na zbyciu stare pudełka po zużytych cieniach do powiek albo stare szminki w obojętnie jakim kolorku lub buteleczki po perfumach to chętnie zaadoptuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: 1. bluzeczka biała z czarnymi obszyciami na rękawkach i koło szyji-4zł 2. bluzeczka szara bezrękawnik-4zł 3. bluzeczka bordowa z krótkim rękawem-8zł 4. bluzeczka w kwadraty-8zł 5. buty beżowe z podeszwa traperową(rozm.37) -10zł 6. czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie-10zł 7. czarne sandałki wsuwane na koturnie- 10zł 8. czarne skórzane buciki na obcasie,szpic kwadratowy-40zł 9. golf niebieski taki polarowy-6zł 10.kamizelka biała krótka na zamek-6zł 11.kangur szary na zameczek bez rękawnik-7zł 12.spódniczka w kolorowe prązki na zamek-5zł 13.sukienka beżowa z krótkim rękawem-7zł 14.granatowy sweterek na 3 guziki pod szyjką-8zł 15.bluzeczka niebieska zapinana na 2 guziki-8zł 16.spodnie postrzepione-10zł 17.pasek wiązany-10zł 18.naszyjnik- koraliki-6zł 19.niebieskie okulary-6zł 20.walkmen firmy Tompsonic baz słuchawek-10zł 21.rączka z maszynki do golenia gillette-5zł 22.płyta dvd z gazety: Co ludzie powiedzą? seria3-5zł 23.zużyte karty telrfoniczne(dla kolekcjonerów) 24.męska golerka do usuwania włosów w nosie firmy Clatronic 25.szminki- 12 próbek-rożne kolory-używane 26.dezodorant-DE\'JAVU-dwa razy użyty 27.cien do powiek podwójny bialo-brązowy perłowy-nowy 28.granatowa konturówka MISS SPORTY-nowa Dodaje białe koronkowe Body 75 b/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błyszczyk w tubce Oriflame Visions - Moonshine, przezroczysty z dużą ilością mieniącego się brokatu, 3 razy użyty, ważny jakoś do 2007r. lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta migdałowy krem do rąk Avon - nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do wymiany: - wodę toaletową Wink Avonu, zużycie - trochę mniej niż 1/4 - wodę toaletową Eclipse Oriflame\'u - zużycie ok. 1/3 - krem przeciw rozstępom Avonu - zużycie 1/2 Interesują mnie przede wszystkim balsamy, mleczka i oliwki do ciała. Mogą być też jakieś wody toaletowe, ale niewiele zapachów preferuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na wymiane nowa wode Avonu PAISSION DANCE 50ml na inna moze byc z Oriflame jesli komus bedzie pasowal Avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lista - na życzenie podaję dokładne daty ważności. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) ważny do 09.2007 Błyszczyk w tubce Oriflame Visions - Moonshine, przezroczysty z dużą ilością mieniącego się brokatu, 3 razy użyty, ważny jakoś do 2007r. (na razie rezerwacja dla Agnieszki) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta migdałowy krem do rąk Avon - nieużywany. (na razie rezerwacja dla Agnieszki) szukam najchętniej: lakierów do paznokci w kolorze ciemnego brązu i ciemnego fioletu; cieni do powiek - zielonych, brązowych, fioletowych, szarych jak najjaśniejszych sypkich pudrów kremów pod oczy kremów matujących z firm - Inglot, Avon, Oriflame, Bell, Eveline. kontakt: catmeow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek
Niezapominajca mam full flakoników po perfumkach :P Do you want? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów uaktualniam listę. na życzenie podaję dokładne daty ważności. Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; kupiłam go dwa dni temu ze względu na kolor.. a koloru nie widać jako takiego, więc może ktoś go weźmie. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) (chwilowo - rezerwacja) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny (chwilowo rezerwacja) lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% (chwilowo rezerwacja) Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta (chwilowo rezerwacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleznka ma raczej na sprzedaz nowe pomadki ze sredniej polki w odcieniu borda,brazow ,fiolety dla brunetki nowe lub 3 razy uzyte Revlon nowa cieply braz zezlotymi drobinkamirozswietlajacymi transparent z polyskiem 8zl Art Deco odcien ciemniejszego bezu 3 razy uzyta 8zl Art Deco odcien karminowego bordo nowa 10zl Max Factor color lating oberzyna transparent 7zl nowa Isa Dora perlowy orechowy braz swiecaca 3 razy uzyta 8zl Manhattan 2 kremowe pomadki w odcieniu zgasonego fioletu z polyskiem nowe 8zl szt jest tez nowa konturowka granatowa automat Loreala i nowa konturowka Loreala malinowa czeriwen po 10zl 3 pojedyncze cienie MaxFactora raz wyprobowane w odcieniu miodowym nr 58stormy Blue matowy nieb-granat i odcien rozo-lila zgaszony po 10zl szt Dodatkowo moga byc te najnowszy lakier astora Layra Flex 2 ray uzty w odcienu miedzianego pastelowego zlota i Privi takie samo zuzycie w odcieniu satynowej Teraccoty W raie zainteresowania kupnem piszczie na email,mam nadzieje,ze ceny sa zachecajace i ktorej oplaci sie kupno. GG 9400146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam N. Ricci \"Deci Dela\" z 50 ml pozostało 30 ml (tester). Albo wymienię się na resztki fajnych perfum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Anna - poleciał mi dysk i poszły w licho maile w skrzynce (nie tylko maile:(( ) - jednak nie zdecyduję się na wymianę, przepraszam, że na forum - nie pamiętam Twojego adresu mailowego! moja lista - na życzenie podaję dokładne daty ważności. Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; kupiłam go dwa dni temu ze względu na kolor.. a koloru nie widać jako takiego, więc może ktoś go weźmie. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) Błyszczyk w tubce Oriflame Visions - Moonshine, przezroczysty z dużą ilością mieniącego się brokatu, 3 razy użyty, ważny jakoś do 2007r. lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta szukam najchętniej: lakieru do paznokci w kolorze ciemnego fioletu; cieni do powiek - zielonych, brązowych, fioletowych, szarych jak najjaśniejszych sypkich pudrów kremów pod oczy kremów matujących z firm - Inglot, Avon, Oriflame, Bell, Eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleczkowska
Mam na wymianę lub do sprzedania Opium YSL damskie, zużyte w 1/5; Elizabeth Arden Red Door 25ml jeszcze nawet nie odpakowane - prezent porażka bo nie znoszę tego zapachu; Estee Lauder pomadkę kolor Sangria - użyta 1 raz - nie mój kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
gg9346487 no ja też mam coś czego już nie używam... połowa balsamu do ciała Soraya-brązujący balsam do ciała opalizująco-nawilżający ze srebrnymi drobinkami-3/4 opakowania Żel do pielęgnacji biustu in-shape Avon-troszkę mniej niż połowa krem koloryzujący do twarzyvision Avon-3/4 połyskujący puder do ciała lazurowe morze dezedorant w kulce pur blanka-użyłam ze trzy razy...i balsam też pur blanka Avon-prawie cały bo dostałam lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
oj ten krem koloryzujący visions to nie Avon tylko Oriflame:)pomyliło mi się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
oj ten krem koloryzujący visions to nie Avon tylko Oriflame:)pomyliło mi się...:) jak sobie jeszcze coś przypomnę to się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część rzeczy \'wróciło\' z rezerwacji, więc aktualizuję... kontakt ze mną catmeow@wp.pl moja lista - na życzenie podaję dokładne daty ważności. Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; kupiłam go dwa dni temu ze względu na kolor.. a koloru nie widać jako takiego, więc może ktoś go weźmie. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
no więc jeszcze mam na zbyciu: kuracja antytrądzikowa na noc Avon-3/4 spray do włosów chroniący przed suszarką:)-Avon1/2 błyszczyk maybelline water shine-różowy-1/4 upiększający krem modelujący nogi Avon-3/4 samoopalacz do twarzy soraya-jasna karnacja-1/2 ziaja-aktywator opalania-3/4 podkład bourjois en tote legerete-jasny-1/2 podkład true match-ponad 1/4 kolor c3 tusz do rzęs avon visions -nowy Chciałabym coś na zamianę-jakieś resztki:) pozdrawiam Was wszystkie. gg9346487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
jeszcze mam puder w kamieniu max factor-naturalny kolor-użyty ze trzy razy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×