Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość dominika1186
Wronka to jak w koncu? wymieniamy sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
---->>KRASULA to jak bedzie??podaj mi swoja liste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Dominika mialas mi na maila napisac i nie wiedzialam czy sie namyslilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
Wronka to co moge sobie wybrac z tych rzeczy aby byla sprawiedliwa wymiana??d(dostalas mojego malia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
Wronka wyslalam Ci maila, mam nadzieje ze ten juz dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
SYLUSIA I DOMINIKA WYSLALAM WAM MAILE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mial okularki-->już ich nie chce :-) Jeśli ktoś miałby brązowy błyszczyk lub pomadke lub cos o zapachu wanili to jestem zainteresowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka1232 - dziekuje za paczuszke dzis doszła - jeszcze nie ogladalam dokladnie i nie uzywalam, ale kredka OK:) sylwusia - sweterek vero moda rozmiar M, bezowy krotki z dlugimi rekawkami - mam gdzies zdjecie podesle w poniedzialek jak bedziesz zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
Aliye---. ja mam brazowy glazewear z Avonu, zapach nie waniliowy, ale w kazdym razie bardzo slodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
rosalinda - dziekuje za paczuszke i gratisy, robaczynka - takze dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, a ile jego jest? i co byś chciała w zamian? Nie mam listy ...musiałabym ją od nowa stworzyć, więc lepiej by było gdybys mi powiedziała czego poszukujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
trudno mi powiedziec ile go jest, bo chociaz pudelko jest przezroczyste to blyszczyk brazowy i nic nie widac...niewile go uzywalm, bo zdecydowanie nie moj kolor...napisy na pudeleczku sa starte...interesuja mnie balsamy, cienie do powiek, roze, pudry, spraye do ciala albo peelingi, cos w kazdym razie co wydziela ladny zapch oraz eyelinery i kredki do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika--->trzymaj go narazie dla mnie. Ja postaram sie pozniej stworzyc liste, moze akurat bys sobie cos wybrala... Teraz z kosmetykow jakie mam na wymiane, z tego co pamiętam to: ---krem do depilacji Eveline -lakier do paznokci brązowo-złoty z Joko -różowo-fioletowy lakier z Simple Beauty -mataliczny niebieski z Elizy( mam go z wymiany, ale nie odpowiada mi kolor ) - krem do opalania z Riviery Więcej nie pamiętam, a nie chce mi sie teraz grzebac w kosmetykach :-P Jkabys chciala to mam jeszcze dużo kaset.., ostatnią płyte Celine dion po francusku, wszystkie płyty Linkin park i mnóstow kaset, wiec jesli byłabyś zainteresowana to napisz jakie by cie interesowały lub ja wkleje jutro liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
oki to ja go rezerwuje, jak znajdziesz cos fajnego to daj znac...wymieniam sie wlasciwie tylko za kosmetyki, wiec plyty mnie nie interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika--->teraz tak sobie mysle i chyba nic poza tą lista z kosmetyków chyba nie posiadam na wymiane...:( Mam jeszcze szminke z Avonu kolor Bliss... Także dzięki..ale nie będe cie przetrzymywac, bo moja lista jest juz strasznie przeżedzona i trudno cos wybrać. w kazdym razie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka---> jestem zainteresowana Twoim podkładem Avonu aksamitnym:) jakby co napisz mi na maila a ja przesle ci swoja listeZ:) papapa koszalnik@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Podkladu juz niestety nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Sylusia 111 wybralas cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję do listy: *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *blyszczyk do ust glazewear, kolor brown sugar, kompletnie nie mój kolor, *listę filmików mogę przesłac mailem *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
jednej z dziewczynek wysylam zel do wlosow AVON i podrobe perfum Kenzo... chcialam sie dowiedziec czy doszly i czy wszytsko oki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
>>>>>An2 jesteś naprawde kochana, dzięki 🌼, no to ja czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
robaczynka - tak oczywiscie doszly, podziekowalam Ci pare postow wyzej, wszystko ok, jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - mam juz nagrane 2 plytki dla Ciebie, ale wysle w poniedzialek, ok? Bo jutro nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
v Samoopalacz Avon beBronze 150 ml(uzywany tylko raz) v Blyszczyk do ust Avon Glazewear kolor delish (polowa) v Krem do ciała treselle(perfumowany) polowa v Chłodzacy zel po opalaniu Dax cosmetics ze zlocistym pylem(troche wiecej niz polowa) v kolczyk do pepka 2 kulki,bardzo dobrej jakosci to taki ktory wklada sie sie jako leczniczy -naszyjnik,lancuszek (nie wiem jak to nazwac z muszelek -Sliczniutka Torebka do reki rozowa w paski dodatek do cosmopoltan -Wisiore z avonu (kulka z cyrkoniami na srebrnym lancuszku) -Wczesniejsze numery Cosmopolitan( 6 wstecz + dodatek cosmoslub) Do listy dodaje: - body spray zapach swiezy morski firmy Coty 200 ml. Została 1/3 - Chlodzacy zel pod oczy z aloesem Avon zostało grubo ponad polowa - Mleczko kosmetyczne nagietkowe Ziaja wiecej niż polowa - Supernawilżajaca,chlodzaca maseczka do twarzy Avon-trudno powiedziec ile dostalo ale będzie ok.1/3 - Okularki zelowe do oczu chlodzące(można stosowac na cieplo lub na zimnoJ Nie sa takie malo jak z Avonu duze z otworkami na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
>>>>An2 nie ma sprawy, nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>sylusia.........nie chce mi się wymieniać tylko za jedną rzecz...jak się wymieniać,to hurtowo;).....szkoda mi kasy na przesyłkę....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja aktualna lista: 🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 3.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 4. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 5. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 6. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 7. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 8. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 9. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 10. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 11.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 12. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 13. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 14. Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 🌻 15. Kolastyna,Aktywator opalania w sprayu.......ze 150ml została ponad 1/2 🌻 16. Goldwell, Trendline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 17. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 z pytaniami o płyty pytajcie w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18. Bell, 4 seasons, nawilżający błyszczyk do ust, nr4-opalizujący, kolor toffie...?.........zostało 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×