Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

caruzella a capella------>czy ty nie umiesz czytać? przeczytaj dokładnie,zanim zaczniesz stroć jakieś fochy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam sie przyda
Kaszczunio - prosiłas mnie o kontakt na gg, jesteś dostepna teraz, pisze do Ciebie a Ty nic nie odpowiadasz. JA poszukuje: Krem do twarzy Garnier Czysta Skora, Podkład MAybelline , tusz bazowy do oczu... i takich tam rożnosci Moja lista: 1) podkład Avon Color Trend Fawn - (brazowy odcień ja mam jasną cere) prawie nieużywany. 2)Tusz do rzęs Color Trend - NIebieski - 2 razy użyty 3)Tusz do rzęs Avon Color Trend - Biały - nieużywany. 4) Podkład Yves Rocher ("Matujący Perłowy MAtowy") Couleues Nature. Użyty do wyprobowania. 40ml. Ale do zakretki wyleciało przy otwieraniu wiec bezpiecznie bedzie napisac że zostało 2/3... 6)Pomadka Color Trend Rendezvous - color czerwieni ale w odcieniu wina. Została ponad 1/2. uszkodzone opakowanie. 9) Błyszczyk w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) 10) Potrójne Cienie Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy. kinq ten podkład ma odcień jasny. Dla jasnej cery. Tylko że ja u Ciebie nie znalazłam nic dla siebie... Robaczynce współczuje, chyba bym zabralą te paczke i poszla z nia na poczte do kierownika, jesli za cos zaplacilas nie mogli tego tak potraktowac i jeszcze dopisac takei haslo jak Tobie dopisali, bez przesady. Choco byłabym zainteresowana nr 20, tym woskiem.. Wronka bylam zainteresowana Twoja woda Wink,, ale widze ze juz dla kogos rezerwowalas, ozaraz cieniem z Inglota. A gdzie Sloneczko 18 i ktos kto mial podkald Maybelline?? odezwijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,jak mogłaś się tak pomylić,ale to ja,czyli CHOCO zmieniłam swój nick na KRASULA. Mam nadzieję,że teraz wszystko jasne..... choco=krasula rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
hey piszcie na moje gg(3162660)jesli wybralyscie sobie cos z moje listy albo tutaj!! -------------------->>>>>>>KAMA interesuje mnie twoj lakier z INglota dokladnie odzywka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
hey piszcie na moje gg(3162660)jesli wybralyscie sobie cos z moje listy albo tutaj!! -------------------->>>>>>>KAMA interesuje mnie twoj lakier z INglota dokladnie odzywka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wam coś się przyda---------->niestety,nie widzę nic dla siebie z twojej listy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
"moze cos wam sie przyda" jestem zainteresowana podkladem z yves rocher, tylko bylabym wdzieczna gdybys podala mi numer kolorku, zebym mogla sobie sprawdzic. Czy podklad jest w sloiczku czy w tubce? moge ci zaoferowac Metallic Cream Shadow kolor Chelsea z Rimmela, blyszczyk do poweik kolor delikatny nibieski wpadajacy w srebrny Cien do powiek Sephora kolor nr 125 bardzo delikatna zielen, taka swieza Blyszczyk Glazewear Avon, kolor Brown Sugar, braz nuta zapachowa w kulce lovely 5 ml Prefumy w kremie Ode La Vie Yves Rocher blyszczyk z Oriflamu Citrus Swirl taki zakrecony, ale nie widze daty waznosci, wiec nie recze dezodorant OCH! kokosowy krem pod oczy naturalna regeneracja Soraya plyny do kapieli i zele pod prysznic Milkshake waniliowy i truskawkowy Yves Rocher szminke Oriflame kolor Vampire konturowke do ust Oriflame deep fuchsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty ❤️pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych ❤️raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu ❤️ Vipera blyszczyk do ust w kolorze amethystowego rózu...ale jasnego...nowa nieużwywana jeszcze z ceną ❤️2 błyszczyki z Oriflame z Visions...w kolorze orchidei i rózy w opakowaniu do wyciskania z dziurki ( zadna kulka, dziubek czy sztyft ) bardzo higieniczne rozwiązanie w każdym połowa... ❤️ Avon blyszczyk futurysta bezbarwny ze złotym brokatem jeszcze zafoliowany NOWY SWIEZY.....nie ma go juz w katalogu kosztowal 43,90 dlatego zamienię się na coś co mnie szczegolnie interesuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blyszczyki jasny róż, beżowe, perłowe Samoopalacz Z Garniera albo L\'oreala Balsamy do ciala z drobinkami Kosmetyki do wlosow.....najlepiej zwiększające objętość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Witam! :) Chciałam podziękować następującym osobom za przesyłki: --->>An2 🌼 --->>Aliye 🌼 ---->>Bolond Wamp 🌼 DZIĘKUJĘ :) Jestem bardzo zadowolona z paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - a ja wlasnie nagralam Ci jedna plytke, a na niej te piosenki o ktore prosilas, a teraz bede nagrywac Ci druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. Kosmetyki: - Talk do stóp Avon - nie widać ile go jest.. ale był używany pare razy.. myśle, że powinno go być sporo.. nie chce mi się go już używać.. - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, ale była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - Balsam do ust Fruttini - Caribian Vanilla (z wymiany nie podpasował mi..) - Błyszczyk do ust GOSH Lip Gloss kolorek 0012 taki perłowy.. czy biały.. metaliczny.. (też z wymiany, też nie podpasował..) więcej niż 2/3 Inne: - podręczniki i jakieś lektury dla szkoły średniej.. Lalka - z opracowaniem w środku Nad Niemnem - z opracowaniem w środku Dziady - z opracowaniem w środku Pan Tadeusz Śluby Panieńskie Cyd Giaur Antygona Powrót Posła Konrad Wallenrod Mitologia - filmy - różne płytki z muzą.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
Czy ktos jest zainteresowany?? Metallic Cream Shadow kolor Chelsea z Rimmela, blyszczyk do poweik kolor delikatny nibieski wpadajacy w srebrny Cien do powiek Sephora kolor nr 125 bardzo delikatna zielen, taka swieza Blyszczyk Glazewear Avon, kolor Brown Sugar, braz nuta zapachowa w kulce lovely 5 ml Prefumy w kremie Ode La Vie Yves Rocher blyszczyk z Oriflamu Citrus Swirl taki zakrecony, ale nie widze daty waznosci, wiec nie recze dezodorant OCH! kokosowy krem pod oczy naturalna regeneracja Soraya plyny do kapieli i zele pod prysznic Milkshake waniliowy i truskawkowy Yves Rocher szminke Oriflame kolor Vampire konturowke do ust Oriflame deep fuchsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
hey wszystkim!!!to moja lista moze ktos bedzie czyms zainteroseowany !!chetnie sie wymienie!!TO MOJE GG ; 3162660 -------1.lakier do paznokci yeves Rocherez seri SAlsa kolor-taki fajnyrozowo łososiowy!!uzywany jakies 5 razy -------2.lakier do paznokci LEMAX jest przezroczysty z brokatem!ok polowy! ----rozowa kosmetyczka z YR na zamek taka podreczna nowiutka -----4.niebieska koszmetyczka tez taka mala-nowiutka ----5.okulary z takim plynem w srodku chlodzace oczy nie wiem jak to firma!! -----6.czerwona konturowka to ust!marie clare...cala!! ------7.antypierspirant avon..lite black dress!polowaq ------8.zielony dezodorant z adidasa nowiutki!!!!!!!!! ----9.kredke do oczy lasny Fiolecik ---------10.zel po oczka chlodzacy z avon ------------------------------->>>>>>>WRONKA nie dostalam zadnej wiadomosci na gg troche mis ie psuje wiec moze napisz mi to na forum albo maliem!! ----------------->>>>>>KINQ z TWOJEJ listy interesyje mnie tylko pomadka do ust pomaranczowa -------------->>>>>> ALIEY(nie pamitam jak pisze sie TWoj nick)czekam na Twoja liste!! ---------->>>>>>>>>AGU intersuje mnie ten sweterek moglabys go opisac bardziej??to jest jedyna rzecz z Twojej listy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
dominika jestem zainteresowana plyny do kapieli i zele pod prysznic Milkshake waniliowy i truskawkowy Yves Rocher....4206482...wejdz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->jestem zainteresowana różową kosmetyczką i lakierem różowo-łososiowym do paznokci YR. Czy on jest perłowy czy matowy? patrz na listę CHOCOjakieś 2 strony dalej,jestem tą samą osobą,tylko zmieniłam nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! doszlo tez kilka rzeczy....i tak z 35 zrobilo sie ponad 10 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty alam 9. blyszczyk twist z wymiany...jakies kolory jasny i trocche ciemniejszy.... 10. blyszczyk paloma z wymiany o smaku owocow... 11. szminka jasna paloma z wymiany...polowa chyba.... 12. odswiezajacy cien do powiek w kremie z mybelline cool efect wlasciwie nowy...kolor lavender.... 13. lakier do paznokci inglot jasniutki rozowy...kolor 60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
SYLUSIA-jestem zainteresowana ta rozowa kosmetyczka i dezodorantem adidas,mam nadzieje ze sie dogadamy:) Samoopalacz Avon beBronze 150 ml(uzywany tylko raz) -Podklad avon aksamitny 30 ml kolor natural cream(zostalo ok.polowy) -Woda Avon Wink zostala 1/3 -Blyszczyk do ust Avon Glazewear kolor delish (polowa) -Wisiore z avonu (kulka z cyrkoniami na srebrnym lancuszku) -Krem do ciała treselle(perfumowany) polowa : -plyta Bravo hits 2001 -Wczesniejsze numery Cosmopolitan( 6 wstecz + dodatek cosmoslub) -Chłodzacy zel po opalaniu Dax cosmetics ze zlocistym pylem(troche wiecej niz polowa) - cien do powiek inglota rozowy fioletowy i bialy(3 w 10) kolory perlowe -kolczyk do pepka 2 kulki,bardzo dobrej jakosci to taki ktory wklada sie sie jako leczniczy -naszyjnik,lancuszek (nie wiem jak to nazwac z muszelek -pierscionek z muszelki z serduszkiem -Sliczniutka Torebka do reki rozowa w paski dodatek do cosmopoltan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
Wronka ok!!tylko co proponujesz w zamian??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Sylusia moja Lista: -Samoopalacz Avon beBronze 150 ml(uzywany tylko raz) -Podklad avon aksamitny 30 ml kolor natural cream(zostalo ok.polowy) -Woda Avon Wink zostala 1/3 -Blyszczyk do ust Avon Glazewear kolor delish (polowa) -Wisiore z avonu (kulka z cyrkoniami na srebrnym lancuszku) -Krem do ciała treselle(perfumowany) polowa : -plyta Bravo hits 2001 -Wczesniejsze numery Cosmopolitan( 6 wstecz + dodatek cosmoslub) -Chłodzacy zel po opalaniu Dax cosmetics ze zlocistym pylem(troche wiecej niz polowa) - cien do powiek inglota rozowy fioletowy i bialy(3 w 10) kolory perlowe -kolczyk do pepka 2 kulki,bardzo dobrej jakosci to taki ktory wklada sie sie jako leczniczy -naszyjnik,lancuszek (nie wiem jak to nazwac z muszelek -pierscionek z muszelki z serduszkiem -Sliczniutka Torebka do reki rozowa w paski dodatek do cosmopoltan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Sylusia jak cos cie zainteresuje napisz kasiek91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
----->>>KRASULa niestety kosmetyczka jest juz zarezerwowana ale lakierem zamienie sie z checia tylko podaj mi swoja liste on jest matowy nie ma zadnych swietlistych pigmentow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×