Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Dopiia------->masz jakiegoś linka do cieni Oriflame w płynie?jakok to kolor? są opalizujące,perłowe, czy matowe? jak się je nakłada? interesuje Cię coś z mojej listy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no są opalizujące w płynie kolor tki pomarańczowo brązowo beżowy, nakłada cię patyczkiem nieawno kupiłam w przedostatnim katalogu jest prawie nie użyty moze ze 4 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandria
Witam ! Mam na wymiane wode toaletową ETERNITY - Calvina Kleina. Pare ml zuzylam ale naprawde niewiele. Zatem jest prawie calosc! Bez pudelka ale oczywiscie oryginalna, przywieziona ze Stanow! Chetnie wymienie na perfumiki Ralpha Laurena - RALPH (te niebieskie) lub ewentualnie sprzedam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie nuty tam przeważają ?bo akórat tego zapachu nie zna?i może cię coś interesuje ode mnie z listy?odpisz jak najszybciej ,oki to moje gg1560680,oki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
a moze ktoras mialaby ochote wymienic sie na: - relaksujacy zel pod oczy botanisource avonu - pozostalo ok 90%, kilka razy uzyty - konsturówka do powiek wysuwana oriflame, ciemny braz - takze uzyta kilka razy - balsam do ciala Johnson's naturally soft z mleczkiem ziare owsa i olejkiem migdalowym - pozostalo ok 50% z 250 ml - plyty: bravo party II, the best of the beatles, ich troje ad4, dance mix 4, celine dion a new day has come, wilki best 2002, nickelback silver side up, soundtrack Clueless, budka suflera akustycznie, future trance vol 20, euro top pop 4, rock ballads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dominika1186poczta.onet.pl bylabym zainteresowana ewentualnie (jesli nic nie jest zarezerwowane) - blyszczyk glazewear - ile go zostalo? -Prefumy w kremie Ode La Vie Yves Rocher - ile ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
dzisiaj wysylam kosmetyki do ---> Caruzeli a Capelli :) ---> Wronki obydwie poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
blyszczyka jest sporo, bo to zupelnie nie moj kolor i uzywalam go moze kilka razy z czystej ciekawosci...mysle ze no nie wiem, okolo 80 moze 70 % liczac pesymistycznie, bo trudno ocenic przez opakowanie dlatego ze cale jest wymaziane tym blyszczykiem od srodka...perfumy w kremie nie mniej niz 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nika i soolar dostalam dzis od was przesylki dziekuje bardzo jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dominika1186 to wymienilabys sie konturowka za blyszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dominika1186 to wymienilabys sie konturowka za blyszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
bardzo chetnie tylko napisz mi prosze czy to jasny czy ciemny braz :) jeszcze dzisiaj przesle Ci ten blyszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
zeby nie byla zadnych niejasnosci ---->napisy na opakowaniu blyszczyka sa zdarte w wiekszosci (poniewieral sie w kosmetyczce) no i jest go tak bardziej jednak w strone 70% jak go tak zwazylam w reku...napisz na maila to sie wymienimy adresami dominika1186@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dominika to jest ciemny braz, a kolor na opakowaniu to: chocolate brown. I to jest ta konturowka ktora sie wysuwa tylko w jedna strone. Wyslij mi maila z adresem. adzia_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dominika juz ci napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzella a capella-------->sprawdziłaś pocztę? no i jak z naszą wymianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112, w zeszly wtorek wyslalas paczke, a ja jej jeszcze nie dostałam :(:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112, w zeszly wtorek wyslalas paczke, a ja jej jeszcze nie dostałam :(:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliye nie wiem dlaczego ta paczka tak dlugo do Ciebie idzie. Do tej pory wysylalam tylko 3 paczki. Pierwszy raz do Koszalinki i kosmetyki doszly do niej normalnie. W ten sam dzien, gdy wysylalam do Ciebie, wyslalam jeszcze jedna paczke, chyba do nika1232. Nie wiem czy do niej kosmetyki juz doszly. Mam nadzieje ze paczke dostaniesz jak najszybciej. Daj znac. Kaszczunia ostatnio naprawde nie mialam czasu wyslac Ci paczki (woda Coty + mydelko). Caly czas cos mi wypadalo. Ale dzis z pewnoscia wysle. Priorytetem, wiec powinno dojsc do Ciebie nawet jutro. zakrecona mialysmy pogadac wczoraj na gg ale przez ta pogode nie mialam wczoraj caly dzien internetu. Moze dzis sie dogadamy. Interesowala Cie moja woda toaletowa Hej a ja bylam zainteresowana pomadka RED z Avonu. Odezwij sie bo na razie nie widze Cie na gg. Teraz jade na poczte wyslac paczke do Kaszczuni wiec bede troche pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - dzis dostalam od ciebie przesylke, kosmetyki sa po prostu SUUUUPER, jestem ogromnie zadowolona, dziekuje bardzo, tylko wiesz te Twoje 2 plytki wysle jutro raniutko, na srode powinny dojsc, mam nadzieje ze sie nie pogniewasz. dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasula sprawdzilam poczte i napisalam ci maila :-) odswiezam liste 🌻 PODKLAD IDEALNIE DOBRANY FIRMY AVON KOLOR NATURAL FAWN TROCHE MNIE NIZ POLOWA 🌻 BEZBARWNY LAKIER DO PAZNOKCI 3 W 1 ( BAZA UTWARDZACZ UTRWALACZ) FIRMY BELL CALKIEM NOWY 🌻 LAKIER DO PAZNOKCI FIRMY INGLOT KOLOR INTENSYWNIE NIEBIESKI NR 309 NOWY NIE UZYWANY 🌻 KREMOWY CIEN DO POWIEK FIRMY OROFLAME KOLOR BLEKITNY PERLOWY ZOSTALO 99% PRODUKTU 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEM PALOMY KOLOR LAWENDOWY CALKIEM NOWY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEK PALOMY KOLOR NIEBIESKI CALKIEM NOWY 🌻 BROKAT DO WLOSOW I CIALA W KULCE GLITZ GROOWY 1/2 PRODUKTU 🌻 zel brazujacy firmy ofirlame do twarzy i ciala MAM MOZLIWOSC PRZESLANIE ZDIECIA DOWOLNEGO PRODUKTU NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiceberry
Cześć wszystkim :) Być może ktoś chciałby mieć w swojej kosmetyczce coś z mojej listy: 1. Kredka biała do paznokci Oriflame - użyta kilka razy ( kupiłam z ciekawości,ale jednak nigdy tego nie stosuję) 2. Flamaster( wysuwana kredka) koloru czarnego z Avonu 3. Perfumy Yves Rocher w ślicznym zamykanym różowym opakowanku z serduszkiem na wieczku a l`Amour ( użyte 2 razy, oddam je ponieważ mam takie same) . Zapach przepiękny 4.Maseczka Avon odżywcza mango-zotało okoł połowy na razie tyle :) czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiceberry
aha ta kredka z Avonu jest do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu, dawno Cię tu nie było, co z naszą wymianą? a jak nie agu, to może ktoś inny chce nowy żel pod prysznic Senses Avonu - zapach Get Ready? nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandria
Witam!JA odnosnie wody toaletowej Eternity-Calvina Kleina! Jest niecale 100 ml ,no niewiele mniej. Cena? Mysle ze 150 zl jest odpowiednia cena! W perfumerii jest duzo drozsza! Ewentualnie cena do negocjacji lub jak pisalam wymienie sie na perfumy Ralpha Laurena - Ralph!! PISZCIE na maila w sprawie szczegolow!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobiłam dzisiaj swój rekord :D :D :D Wysłałam 4 paczki !!! A wysłałam je do: - Koszalinki - Krasuli - Edytki 250 - PPPP Dziewczyny - napiszcie na forum gdy je dostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×