Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Jagabrz
HEKATE:) Ja nie mam do Ciebie namiarów, więc jak mam do Ciebie napisać? Mój gg: 2887500. Napisz do mnie, a jak nie, to zostaw wiadomość. Na razie nic do mnie nie doszło od Ciebie:( Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka on nadaje kolor jest taki holograficzny i troche przejrzysty Niestety jednak nie odpowiada mi nic z Twojej listy Hekate więc co proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>KamaO >>>Karuzela a capela dostałyście paczkę - wysłałam poleconym w piątek (po 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawinka
wymienie ściagi z matury na kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. Kosmetyki: - Talk do stóp Avon - nie widać ile go jest.. ale był używany pare razy.. myśle, że powinno go być sporo.. nie chce mi się go już używać.. - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, ale była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. Inne: - podręczniki i jakieś lektury dla szkoły średniej.. Lalka - z opracowaniem w środku, Nad Niemnem - z opracowaniem w środku, Dziady - z opracowaniem w środku, Pan Tadeusz, Śluby Panieńskie, Cyd, Giaur, Antygona, Powrót Posła, Konrad Wallenrod, Mitologia - filmy (jak ktoś będzie chciał to podam liste..) - różne płytki z muzą.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail: nika1232@wp.pl, GG: 4288176 🌼 ❤️ glicerynowy krem do rąk z silikonem, Avon, nowy, nie używany 🌼 ❤️ krem do twarzy na noc z wit. Miraculum dla cery suchej i normalnej, nowy, nie używany 🌼 ❤️ cienie do oczu Avon, podwójne, Classic Neutral, jedne cieliste(troszke zużyte), drugie brąz(mniej zużyte):P 🌼 ❤️ przyrząd do masażu antycellulitowego z VITY, kupilam kiedys 2 numery I mam takie 2, jeden nieużywany, mogę odstąpić :P 🌼 ❤️ nawilżający podkład wygładzający cerę Avon, kolor Warm Beige, została 1/3 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Glazewear, kolor Rosebud, mało używany 🌼 ❤️ poduszeczka do nakładania pudru, trójkątna, gruba 🌼 ❤️ masażer do ciała avon, taki różowy, kupiłam bo był w promocji, ale nie użyłam ani razu;) 🌼 ❤️ kosmetyczka fioletowa Cilest, niezbyt duża, ale bardzo ładna, z takim sznureczkiem do powieszenia:) 🌼 ❤️ nawilżające mleczko po opalaniu Avon, ok. 1/3 🌼 ❤️ balsam do opalania, faktor 40,Dax Cosmetics ok. 1/3 🌼 ❤️ modelująca pasta do włosów Avon, nie duzo zostało, ze 150 ml, może z 20-30ml, ale może ktoś będzie chciał sobie wyprobowac;) 🌼 ❤️ cień RIMMEL Duo, biały i błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... 🌼 ❤️ 1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON Bronze Kilka osób pytało o książki do szkoły średniej lub do matury. Ja mam na wymianę takie: JĘZYK POLSKI 🌼 Tadeusz Bujnicki \"Pozytywizm\" 🌼 Stanisław Makowski \"Romantyzm\" 🌼 M.Adamczyk, B.Chrząstowska, J.T.Pokrzywiak \"Starożytność- oświecenie\" 🌼 J.Kowalikowa, U. Żydek-Bednarczuk, \"Współczesna polszczyzna\" 🌼 Opracowania, lektury, wiersze \"Pozytywizm\" GREG 🌼 ksero bardzo dobrej ksiazki, w ktorej sa lektury wszystkich epok, niestety nie ma ksera 1 strony, wiec nie wiem jaki autor:) HISTORIA 🌼 Historia 2, Dzieje nowożytne 1492-1815, Katarzyna Zielińska, Zofia Kozłowska 🌼 Historia 3, Dziej nowożytne i najnowsze 1870-1939, Grażyna Szelągowska BIOLOGIA 🌼 Biologia 2, Waldemar Lewiński 🌼 Biologia, M.Podbielkowska, Z. Podbielkowski GEOGRAFIA 🌼 Podstawy geografii fizycznej ogolnej z elementami geologii, Edward Świtalski, podręcznik i zeszyt ćwiczeń (nie wypelniony) MATEMATYKA 🌼 Matura, zbior zadan, Alicja Cewe, Halina Nahorska 🌼 Matematyka II, Stanisław Zieleń 🌼 Matematyka I, Stanisław Zieleń 🌼 Zbiór zadań z matematyki dla I i II, Norbert Dróbka, Karol Szymański 🌼 Matematyka dla licealistów, zbior zadań II, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Matematyka dla licealistów, zbiór zadań III i IV, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Matematyka dla licealistów, zbiór zadań I, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Vademecum Maturzysty, Matematyka, przygotowanie do matury i egzaminów testowych Książki są w bardzo dobrym stanie, mało używane, bo kupowałam, a zazwyczaj i tak z książek nic nie robiliśmy:) I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: ❤️ pudełko na anty- żółte microgynon ❤️ kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża ❤️ kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) ❤️ kasety: 🌼 MELLOW TRAX techno vibes 🌼 THE OFFSPRING americana 🌼 AQUA aquarius 🌼 AQUA aquarium 🌼 AC/Dc the razors edge 🌼 ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? 🌼 EMINEM the marshal mathers 🌼 CLUB ROTATION vol.2 ❤️ płyty(mogę oddać oryginał): 🌼 ROBERT CHOJNACKI big beat ❤️ Książki: 🌼 Turystyczne rozmowki angielskie 🌼 „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes 🌼 „Biały Jaguar” Arkady Fiedler 🌼 „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz 🌼 „Jozef Pilsudski i jego legenda” 🌼 „Dzieje sprawy Katynia” ❤️ 2 ramki( takie kolorowe z babcią i dziadkiem, pewnie w sklepach widziałyście), ❤️ pokrowiec skórzany na Siemensa C 35 i i ładowarka do Siemensa C 35 i , bo mi telefon ukradli i mi zostało, ❤️ puzzle(różne wielkości, obrazki z Disney’a) ❤️ porcelanowe figurki ❤️ pajacyki z porcelanowymi główkami 🌼 może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
Hekate---> interesuje mnie cien w kremie z aplikatorem Avon, cienie potrojne z Inglota oraz tusz One by One ( hurtowo :) ) Nika123---> interesowaly Cie moje cienie do powiek, mnie natomiast wlasnie zainteresowaly Twoje ksiazki z biologii ( zwlaszcza ta Lewinskiego, tylko napisz prosze jaki material zawiera ) oraz cienie z Avonu :) Moja lista Metallic Cream Shadow kolor Chelsea z Rimmela, blyszczyk do powiek kolor delikatny nibieski wpadajacy w srebrny Cien do powiek Sephora kolor nr 125 bardzo delikatna zielen, taka swieza dezodorant OCH! kokosowy krem pod oczy naturalna regeneracja Soraya szminke Oriflame kolor Vampire maskara do wlosow kolor miedziany Avon balsam do ust w sloiczku Body Basics melonowo-jablkowy blasam z Oriflamu uniwersalny ( taki w rozowym malutkim pojemniczku) i sporo innych kosmetyków tylko pytajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweńka
do dominika: wiele innych tzn. napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawinka
wymienie kilkanaście ściag na jakis cień do powiek lub lakier🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawinka
wymienie kilkanaście ściag maturalnych juz wydrukowanych na jakis cień do powiek lub lakier🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO MOJA LISTA: 🌻 PODKLAD IDEALNIE DOBRANY FIRMY AVON KOLOR NATURAL FAWN TROCHE MNIE NIZ POLOWA 🌻 LAKIER DO PAZNOKCI FIRMY INGLOT KOLOR INTENSYWNIE NIEBIESKI NR 309 NOWY NIE UZYWANY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEk PALOMY KOLOR LAWENDOWY CALKIEM NOWY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEK PALOMY KOLOR NIEBIESKI CALKIEM NOWY 🌻 BROKAT DO WLOSOW I CIALA W KULCE GLITZ GROOWY 1/2 PRODUKTU 🌻 ROZ DO POLICZKIW W ZELU ORIFLAME Z SERII VISIONS KOLOR CZERWONY NOWY 🌻 CIEN DO POWIEK W KREDCE ROZJASNIAJACY AVONU KOLOR LAVENDER 2 RAZY OSTRZONA 🌻 LAKIER DO PANOKCI AVONU KOLOR DYNAMO 2/3 PRODUKTU 🌻 ZMIEKCZAJACY KREM DO PIET AVONU WIECEJ NIZ POLOWA 🌻 MAM TEZ GAZETY KTORE JUZ PRZECZYTALAM -ELLE KWIECIEN 2004 -TWOJ STYL MARZEC 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2003 -TWOJ STYL MAJ 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2002 -CLAUDIA KWIECIEN 2004 - SCHUDNIESZ JEDZAC ZDROWO -SHAPE MARZEC 2004 🌻 mam dwie pary okularow jedne diverse z rozowymi szklami a drogie nieznanej firmy z pomaranczowymi szklami 🌻 NASZYJNIK Z CZERWONYMI ROZYCZAMI ORAZ DWA NASZYJNKI DREWNIANE naszyjniki 🌻 FILMY NA PLYTKACH - SZKOLA UCZUC -ALI.G 2 -BRUCE WSZECHMOGACY 🌻 KSIAZKI - \'MALOWANY PTAK\' JERZEGO KOSINSKIEGO -\' MOWIMY PO NIEMIECKU\' ROZMOWKI CWOCZENIA I SLOWNIK - \'DIETA I DETOKS\' DODATEK DO TWOJEGO STYLU JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PODAJE MAILA houseofcolours@wp.pl i gg 9210685 MAM MOZLIWOSC PRZESLANIA ZDIECIA DOWOLNEGO PRODUKTU NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda ---> dostałam paczkę!!! Doszła nienaruszona :-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika18
*gliss kur - odżywka do włosów w piance do włosów delikatnych - zostało 1/4 ze 150ml *heavenly cascade body fresh - lekka woda toaletowa w sprayu do całego ciała - połowa z 200ml *lakier do paznokci maybelline colorama kolor candy bar (różowy) - 3/4 opakowania *lakier do paznokci biały matowy sensique- prawie cały *lovely- rozświetlajacy cień do powiek- 3 odcienie brązowo-złote- prawie całe *zmywacz do pazokci rossman -cały125ml *perfumy avon - celebre 30ml - zostało tak 22ml, w opakowaniu w kształcie dzwoneczkow *tusz do rzęs avon color trend bezbarwny z brokatem- połowa opkowania *róz do policzków bourjois pastel joues kolor rose d'or - opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem- prawie cały tylko że pudeleczko sie zepsulo i sie nie zamyka i napisy sie troche pościerały *cień do powiek look kolor jasno szary- 2 razy użyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika18
tzn nie mam juz tego różu bourjois:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teia
hey! dominika1186 interesuje mnie: balsam do ust w sloiczku Body Basics melonowo-jablkowy w zamian mam: *AVON brokat w sprayu Dream life 30ml uzyty 3 razy *cienie do oczu LOOK kolor 11 jasny i zwykly blekitny uzyte pare razy *pomadka LOOK kolor 21-jasny,cieply,blyszczacy braz uzyty 1 raz *korektor w sztyfcie MISS SPORTY kolor 1 najjasniejszy-zostalo 1/3 opakowania *AVON zel przeciw wypryskom punktowy clearskin uzyty 1/3 *tusz do rzes PARTY LOOK niestety nie wiem ile zostalo:/ *CELIA zel do makijazu oczu i ust zloty uzyty 2 razy *kredka do oczu LOVELY kolor zielony nr 05 uzyty 1/3 nakretka jest troche popekana ale sie trzyma:) *QUIZ przezroczysty blyszczyk do ust z brokatem zlotym *kredka do oczu QUEEN ciemnosiwa nadlamana nakretka ale kredka uzyta 1, nietemperowana *LOOK blyszczyk do ust nr.3 jasny,cieply roz uzyty do polowy *SORAYA krem matujacy ANTY do cery tradzikowej i tlustej uzyte 1/3 *brokat w zelu fioletowy MONA LIZA A.MINCER 30ml *lakier ORIFLAME VISIONS galactic(fioletowy) uzyty pare razy *lakier ORIFLAME VISIONS cosmos(zielono-niebieski) uzyty pare razy moze kogos interesuje cos z mojej listy? moj mail teia@interia.pl pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika18
i jeszce: *tusz do rzęs manhattan maximum volume waterproof kolor czarny - trudno mi ocenic ile zostalo ale mysle ze kolo 1/3 do 1/2 *tusz do rzęs rimmel endless- czarny zostalo tez mysle ze ok 1/3 *konturówka do ust starstyle - kolor jasno rózowy, mało uzywana *błyszczyk do ust nie wiem jaka firma bo sie napisy starły - kolor beżowo-złoty jasniutki - została połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
zgodnie z zyczeniem :) balsam ujedrniajacy Dove cien do powiek z Avonu w kulce kolor bialo-srebrzysty tusz Caligraphy z Astora czarny cien poczwory odcienie bialy, ciemna zielen, morski, blekit cien Wibo potrojny mocny roz, delikatny roz, blady niebieski kredka do oczu rozowa cienie Edit nasycony fiolet z niebieskim polyskiem cienie Inglot potrojne oberzyna, fiolet i fiolet wpadajacy w roz ( wszystkie ciemne) zel pod prysznic Oriflame kiwi podklad Color Trend Avon Fawn podklad aksamitny Avon Natural Cream to chyba na razie na tyle :) jakbym jeszcze cosik znalazla to dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uzupełniona lista: * Esencja życia - krem witalności Miraculum (zostało przeszło 1/2) * Krem nawilżający o podwójnym działaniu Clean&Clear (Dual Action Moisturiser) (zostało ok. 3/4, może trochę mniej). Pisze na nim: \"Gładka, świeża, po prostu piękna cera. Nawilża suche partie skóry i jednocześnie przywraca równowagę partiom tłustym. Dzięki zawartości aktywnego składnika skutecznie pomaga zapobiegać tworzeniu się pryszczy i przebarwień\" * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) [rezerwacja dla Agu] * ujędrniający balsam do ciała Avon (taki niebieski) z 400 ml zostało ponad 3/4 * balsam brązujący - relaksujący Sopot, Ziaja - ok. 3/4 * łagodny płyn do demakijażu oczu Nivea Visage z prowitaminą B5, zostało niecałe 3/4 * próbki kremów przeciwzmarszczkowych - ja ich nie potrzebuję :P * miniszminki z Avonu i z Luminelle - dostałam z wymiany, nie wszystkie kolory mi przypasowały * miniradyjko - dodatek do jakiejś gazety - nieużywane, bo nie miałam baterii :P * mam jeszcze jakieś gazety * podręczniki do liceum, ściągi, opracowania lektur - takie szkolne rzeczy ;) * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern * Płyty ;) * Płyty DVD: - Pan Tadeusz - Przedwiośnie (cz.3 i cz.4) - Quo Vadis - Zemsta e-mail: rosalindax@go2.pl gg: 3287085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniona oferta: *cień do powiek Inglot,nowy uzyty raz-kolor deep pearl-coś jakby lekko wisniowy róż(między różem a bordo) *błyszczyk do powiek Miss sporty,kolor \"sunset\" *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *odżywka do paznokci prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa.(rezerw dla raasi) *lakier do paznokci lovely bardzo jasny pastelowy róż *lakier Bell kolor cos jakby zloty brąz perlowy Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1 -U2 Elevation 2001 part 2of 2 -Dido(skladanka) -Linkin Park -Limp Bizkit -muzyka lata 60,70,80 -Lenny Kravitz(skladanka) -Wilki -Łzy -The chemical brothers -Scorpions -Sandra -Red Hot Chili Peppers -Nelly Furtado -Music Instructor -Flying Steps -Evanescence -Bryan Adams -Bomfunk M,cs -Blue Cafe -Muzyka z filmu Amelia i wiele innych .. W wiekszosci sa to skladanki,ale nie wszystkie... oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986 -mapa zasiegu sieci Idea Filmiki: *Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien *Shrek1 *Shrek2 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z....... o inne filmy pytajcie moge miec....... KILKA INNYCH RZECZY: &czerwona ramka na zdjęcie &6numerów\"National Geografic &mini organizer czarny(trzeba dokupic wklad z kartek) &6malutkich czerwonych zapachowych swieczek(rossman) &kadzidelka o zapachu drzewa cedrowego(zostalo 6) Mam możliwość wyslania zdjęcia dowolnego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweńka
DO FROTKA: jestem zainsteresowana filmem DIRTY DANCING 2,co byś chciała w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>dominika1186>>interesuje mnie: -kredka do oczu rozowa; -cienie Inglot potrojne oberzyna, fiolet i fiolet wpadajacy w roz ( wszystkie ciemne) -cien do powiek z Avonu w kulce kolor bialo-srebrzysty Moze wybierzesz cos ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO MOJA LISTA: 🌻 PODKLAD IDEALNIE DOBRANY FIRMY AVON KOLOR NATURAL FAWN TROCHE MNIE NIZ POLOWA 🌻 LAKIER DO PAZNOKCI FIRMY INGLOT KOLOR INTENSYWNIE NIEBIESKI NR 309 NOWY NIE UZYWANY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEk PALOMY KOLOR LAWENDOWY CALKIEM NOWY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEK PALOMY KOLOR NIEBIESKI CALKIEM NOWY 🌻 BROKAT DO WLOSOW I CIALA W KULCE GLITZ GROOWY 1/2 PRODUKTU 🌻 ROZ DO POLICZKIW W ZELU ORIFLAME Z SERII VISIONS KOLOR CZERWONY NOWY 🌻 CIEN DO POWIEK W KREDCE ROZJASNIAJACY AVONU KOLOR LAVENDER 2 RAZY OSTRZONA 🌻 LAKIER DO PANOKCI AVONU KOLOR DYNAMO 2/3 PRODUKTU 🌻 ZMIEKCZAJACY KREM DO PIET AVONU WIECEJ NIZ POLOWA 🌻 MAM TEZ GAZETY KTORE JUZ PRZECZYTALAM -ELLE KWIECIEN 2004 -TWOJ STYL MARZEC 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2003 -TWOJ STYL MAJ 2004 -TWOJ STYL GRUDZIEN 2002 -CLAUDIA KWIECIEN 2004 - SCHUDNIESZ JEDZAC ZDROWO -SHAPE MARZEC 2004 🌻 mam dwie pary okularow jedne diverse z rozowymi szklami a drogie nieznanej firmy z pomaranczowymi szklami 🌻 NASZYJNIK Z CZERWONYMI ROZYCZAMI ORAZ DWA NASZYJNKI DREWNIANE naszyjniki 🌻 FILMY NA PLYTKACH - SZKOLA UCZUC -ALI.G 2 -BRUCE WSZECHMOGACY 🌻 KSIAZKI - \'MALOWANY PTAK\' JERZEGO KOSINSKIEGO -\' MOWIMY PO NIEMIECKU\' ROZMOWKI CWOCZENIA I SLOWNIK - \'DIETA I DETOKS\' DODATEK DO TWOJEGO STYLU JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PODAJE MAILA houseofcolours@wp.pl i gg 9210685 MAM MOZLIWOSC PRZESLANIA ZDIECIA DOWOLNEGO PRODUKTU NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika---> interesuje mnie tusz Caligraphy z Astora czarny podklad aksamitny Avon Natural Cream co poszukujesz w zamian za nie?? poszperam dam Ci znac a jak nie moze odkupie? daj znac na maila: koszalnik@poczta.onet.pl to napisze Ci jakie mam rzeczy z tych co Cie interesuja pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika---> interesuje mnie tusz Caligraphy z Astora czarny podklad aksamitny Avon Natural Cream co poszukujesz w zamian za nie?? poszperam dam Ci znac a jak nie moze odkupie? daj znac na maila: koszalnik@poczta.onet.pl to napisze Ci jakie mam rzeczy z tych co Cie interesuja pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika---> interesuje mnie tusz Caligraphy z Astora czarny podklad aksamitny Avon Natural Cream co poszukujesz w zamian za nie?? poszperam dam Ci znac a jak nie moze odkupie? daj znac na maila: koszalnik@poczta.onet.pl to napisze Ci jakie mam rzeczy z tych co Cie interesuja pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×