Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

choco Nie - to są chyba nowe a ja ją kupiłam w katalogu chyba kwiecień albo maj - wtedy była nowością - też jest gruba i kolor ołówka jest beżowy ale troszkę ciemniejsza od tej na zdjęciu ( chociaż na powiece wychodzi jasna). Na stronie Avonu nie ma tych kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1 Ja używam tylko różowych pomadek - taki \"róż Barbie\" ale teraz mam trochę tego nakupowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria---> poszperalam troche i do szminek dorzucilabym probke perfum Cerrutti Image i wode toaletowa The Healing Garden Coty Green Tea - z 5 ml zostaly ponad 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria---> Maybelline to wlasnie taki \"roz Barbie\", a Lumene to tez roz, ale juz troszke ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1 Jaki jest kolor tej pomadki Lumene nr 176 i Maybelline - czy to są delikatne różowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Daria i choco, mam tą kredke w katalogu ale niestety nie pomogę wam, bo nie mam zdjęcia na kompie. Powiem, że prezentuje się bardzo ładnie, właśnie, taki beż perłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1 O.k. - ale jak się wymienimy ? Ja jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>DARIA Tak,czy inaczej zainteresowała mnie....chciałabyś się za coś wymienić? Mam też matowe, potrójne cienie z Inglota,zdaje się że nr 8(cielisty róż,siena,ciemny brąz) i nr 12 (jaśniuteńki beż,cielisty róż jaśniejszy niż w poprzednim, jasny brąz). Zużycie pierwszego cienia stosunkowo małe,w drugim tak samo,ale oprócz najjaśniejszego odcienia - tam jest trochę "wygrzebane";) No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrecona---> nietstey po glebszym zastanowieniu sie i sprawdzeniu koloru Natural Beige...uznalam ze nie jestem juz zainterere Twoja oferta :( moze kiedy indziej :) pozdrawiam:* Kasia1 --> a gdyby woda toaletowa Healing garden zostala wolna ..? wymienilabys sie na cos????? moja oferta strona poprzednia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco O.k. - ja właśnie używam cieni Inglota - tylko napisz mi jeszcze dokładniej jakie kolory bo nie jestem zdecydowana które wybrać - jaki to jest kolor siena i jakie są te brązy ( byle by nie były w złoto bo mi w takich nie ładnie - jak w szary to super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszczunio
DARIA--> mam ci do zaoferowania cien szary jakbys chcciala Pierre Rene..uzyty moze 4 razy :)) bylabys chetna:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapka
ja mam na zamiane - balsam brazujacy ziaja zostało 3/4 - krem do depilacji Tanita (spowolniajacy odrot włosów) okolo 1/3 - lakier do paznokci brazowy-1/2 - antybakteryjny korektor (zielono-brazowy) okolo 1cm-juz mi niepotrzebny :) - tusz do rzes Margaret Astor granatowy (zamienie sie na czarny) - soraya Make-up - matuje i nawilza - naturalny chetnie na zamiane probki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>DARIA Zarówno jedne,jak i drugie cienie są neutralne,wiec będą pasowały do zimnego,jak i ciepłego typu urody. Jednak myślę,że 8 byłaby lepsza do ciepłej karnacji,ze względu na ten kolor siena - to taki miodowy brązik,no,może ciut ciemniejszy. Cienie nr 12 są dużo jaśniejsze od poprzednich o dają bardzo naturalny efekt. Jeżeli tego oczekujesz,to wybierz te.A jeśli wolisz mocnijszy makijaż,to bardziej będą nadawały się nr8. Nie wiem,czego oczekujesz.Na pewno nie jest to żaden kolor złota! I nic się nie mieni,są to cienie SOFT MATTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria mnie interesuje ten balsam z drobinkami z avonu i samoopalacz z Garniera....bardzo mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszczunio
DARIA--> jestes zainteresowana cieniem Pierre Rene ??? mam szary ??? hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana----->bardzo interesuje mnie twoj eyeliner, powiedz jaka ma koncowke? twarda czy w pedzelku? Bo sa dwa rodzaje...ja wole takie zakonczenie mazaka. Daria--->co bys chciala za ten balsam Avonu? Do wymiany mam: -emulsja do depilacji nair w saszetce -probka balsamu do kapieli z algami serii Body Line firmy BABOR(7ml) -morski napoj do ciala-balsam PLANET SPA firmy AVON (7ml) -maseczka odzywcza w saszetce SEKRETY URODY do cery wrazliwej firmy DAX COSMETICS -pilniczek w ksztalcie banana zolty w truskawki-nowy ale bez opakowania -balsam do ust cytrynowy w okraglym pojemniczku Constance Corall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana----->bardzo interesuje mnie twoj eyeliner, powiedz jaka ma koncowke? twarda czy w pedzelku? Bo sa dwa rodzaje...ja wole takie zakonczenie mazaka. Daria--->co bys chciala za ten balsam Avonu? Do wymiany mam: -emulsja do depilacji nair w saszetce -probka balsamu do kapieli z algami serii Body Line firmy BABOR(7ml) -morski napoj do ciala-balsam PLANET SPA firmy AVON (7ml) -maseczka odzywcza w saszetce SEKRETY URODY do cery wrazliwej firmy DAX COSMETICS -pilniczek w ksztalcie banana zolty w truskawki-nowy ale bez opakowania -balsam do ust cytrynowy w okraglym pojemniczku Constance Corall -6 probek pomadek oriflame w ladnych kolorach wszystko jest nieuzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria---> moj numer GG 6788809, odezwij sie prosze, to sie umowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko----> wyglada na to, ze transakcja z Darią dojdzie do skutku, wiec niestety, woda jest juz zajeta Gdyby cos sie zmienilo, dam Ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco Kasia1 Ja nie mam gg -ale mogę sobie wgrać jeszcze dziś tylko musicie poczekać troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria----> wobec tego kliknij na mojego nicka, tam jest moj adres. Napisz do mnie i ustalimy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja z tym nudnym pytaniem... CZY MA KTOŚ FLOWER BY KENZO?? :):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1--> nie ma sprawy ;) mam wiadomość od Kaszczunia ktora nie moze podejsc do komputerka--> Daria--> czy chcesz wymienic sie? mam do zaoferowania szary cien do powiek gdzies pisalas ze cie takie interesują...?? ja mykam sie troszke poopalac bede wieczorkiem buzka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1 i choco Wysyłam wam meilem mój adres - odeślijcie swoje adresy - tylko jeszcze proszę napiszcie która z was chce kredkę a która ten samoopalacz bo mi się pokićkało i co dostanę od was? no i jak to wysłać ? - normalnie w kopercie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed wyjazdem ponawiam apelik o tą ramke z diddlem --> ktoras byla nia zainteresowana lecz nie pamietam kto...kolezanka dla ktorej byla ona zarezerwowana nie odezwala sie wiec ...ramka z diddlem jest wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Daria, interesuje mnie perfum Celebre w kremie!!!! Spójrz na moja liste, moze cos wybierzesz??????? - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zużyte nie wiecej jak w 1/3 - pomadka Sequin Avonu z serii Color Trend, uzyta 3 razy - punktowy żel antybakteryjny Nastolatki z Kolastyny, zużyta połowa - korektor antybakteryjny clearskin Avonu, zużyta 1/3 Zakrecona, moge sie z toba wymienic!!! mam krem Sopot, prawie cały, kilka razy uzyty, nie ubyło nawet cm. W zamian chcialabym puder Avonu Natural Beige. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia
Oj widze ze pojawily sie nowe osobki :) wiec ponawiam moja marna propozycje - czerwone, perlowe cienie Inglota - nowe, uzyte tylko na probe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×