Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiePodrywacz

Od czego zacząć poderwanie dziewczyny?

Polecane posty

Gość NiePodrywacz

niech dziewczyny się wypowiedzą.... od czego trzeba zacząć podrywanie dziewczyny - gest ,spojrzenie(a) a może coś innego?... nie umiem podrywać ...dupa jestem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atraktywna
Proponuję na początek wziąć prysznic, umyć włosy, wyczyścić paznokcie, przyciąć skórki, ogolić się i włożyć czyste ubranie (to dotyczy też gaci i skarpetek). Nie zapominać o myciu zębów i dezodorancie. To na dobry początek :) A potem? To zależy od dziewczyny... Inaczej podrywa się plastikową lalę z dyskoteki, inaczej intelektualistkę, a inaczej zawodniczkę sumo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od ładnego szczerego uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene
nie zapomnij o dobrych perfumach, dobrych manierach i ... wdzieku osobistym. i nie badz zbyt niesmialy. lubimy ofensywnych facetow, ktorzy wiedza, czego chca.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech, takie bajery jak przepuszczanie w drzwiach, kwiatki, ale to juz potem... Przede wszystkim uśmiech i spojrzenia- to działa, zwłaszcza te spojrzenia... patrzysz sie na nią, ona się patrzy, to ty przestajesz itd :) działa!!! :) i w ogóle to o czym pisały dziewczyny wcześniej, wszystko to razem ładnie współgra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M - jak miłość
1. ZADBANIE 2. SPOJRZENIE, UŚMIECH 3. KULTURA 4. NATURALNE MIŁE ZACHOWANIE ( DO TANCA I DO RÓŻAŃCA) 5. UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA I WCZUWANIA SIĘ CO MÓWI 6. RESZTA PRZYJDZIE SAMA. A Z CZASEM JEŚLI WSTYDZISZ SIĘ I JESTEŚ MAŁOMÓWNY-ZAPROŚ DO KINA, JEŚLI ODWAŻNY I LUBISZ ROZMAWIAĆ DO KAWIARNI. A na Allegro sprzedawał się chyba kiedys poradnik podrywacza za 2 zł na pocztę ktoś przesyłał - widziałam. POWODZENIA !❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co udało się
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się!!!!!!!!!!!!!Pomijając zadbany wygląd (bo to wydaje mi się oczywiste) najważniejszy jest uśmiech.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pewnosci siebie i świdomosci ze z kobietą nie wolno sie poddawac od razu, trzeba nam udowdnic ze jestes zainteroswany, my jakos na poczatku nie jestes zawsze przekonane.Lubimy wytrwałość w dązeniach..... Więc nie poddawaj sie.....i staraj sie do niej zbliżyc....musisz przywayczaić sie do Twojej osoby. :):):):):):):) POWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajle Selasie
odświeżam temat ponieważ ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie dziesiata wieczor
tak to jest jak sie za daleko wyjedzie. Wszyscy sie gdzies bawia. A ja siedzie, pisze i slucham Portisheada na Launchcascie. Troche dolujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajle
odświeżamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Septuaginta
zacznij podryw od rozłożenia jej nóg a potem mocno wpychaj peniska między nie, mocno pchaj tylko rytmicznie - to najlepszy podryw ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że
najwazniejsze jest spojrzenie jak ty sie patrzysz na dziewczyne a ona na ciebie to znaczy że jest zainteresowana, usmiech też jest czasami ważny ale wg mnie nie sprawdza sie tak jaj spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że
najwazniejsze jest spojrzenie jak ty sie patrzysz na dziewczyne a ona na ciebie to znaczy że jest zainteresowana, usmiech też jest czasami ważny ale wg mnie nie sprawdza sie tak jaj spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz to moge
przeslac Tobie ten poradnikz allegro :D i pare innych, ale te inne to po angielsku :> Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada jest taka
zeby sie NIE ZRAŻAĆ ! - bo tylko część kobiet bedzie chciało (w danym momencie lub ze wzgl. na sytuacje w jakiej są) nawiązać kontakt i dopiero z tejniewielkiej liczby kobiet jeszcze mniejsza będzie miała ochotę na przedłużenie tego kontaktu - to niestety coś prawie na zasadzie akwizytora chodzącego od drzwi do drzwi - jeśli kobieta natomiast bedzie odrazu tobą zainteresowana to cokolwiek byś nie zrobił uzna to za miłe lub zabawne - ot sama statystyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
odwagi zapewne trzeba i...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz mieć
kutacha powyzej 30 cm , jelsi nie masz zapomnij o laskach , jelsi masz kazda jest twoja , reszta nie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik z ....wyboru - nieee
odświeżam ponieważ temat ciekawy, sam mam problemy z podrywaniem, nie wiem jak zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem nie
piszta, piszta....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie listy piszą
od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeehe
cissssssszzzzzzzaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfszdgszd
dsffffsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 grosze
podrywać chyba należy od znalezienia tej właściwej, bo jka nie własciwa to czeka Cię zimny prysznic jak mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy.............
piszcie kolejne rady..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×