Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona

zaraz zwariuje - nich mnie ktos uspokoi!!!

Polecane posty

Gość zakrecona

zaczne od tego ze spoznia mi sie okres - kilka dni! 5-6 tyg temy wziełam postinor duo, owszem dostałam planowo okres, ale teraz powinna juz dostac nastepny i jakos dziwnie sie czuje (zaburzenia pokarmowe), czy az tak mogól zawiesc postionr??? prosze odpowidcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
postinor bardzo rozregulowuje cykl i moga byc pewne spoznienia nawet przy jeszcze nastepnej miesiaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
nic mnie tak nie uspokoi jak okres:)) juz chyba z nerwow zaczełam częściej chodzic do wc, prawda ze to z nerwow, wiem paniukuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wiek
jak mi sie okres spoznial to latalam co troche do wc, i tylko bardziej sie stresowalam, bo go nie bylo!!! A potem zadzwonila moja dobra qmpela i zagadala mnie na smierc tym telefonem. Po poltoragodzinnej pogawedce - usiadlam na krzeslo i plachhhh.... Poczulam mokro w majtusiach i przyszedl okres sam. On nie lubi komitetow powitalnych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi
nawet w ciazy mozna miec okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wiek
to bylo juz dawno, wiec nawet gdybym byla w ciazy to powinnam juz urodzic ;) spoko!! daj mu jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wiek
ale przeciez po leku moze si rozregulowac... ile sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
test?? nigdy nie robiłam i az sie boje!!! ja sobie to tłumacze ze to nerwy robia swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
ale nie smiej sie 4-5 dni, wiem panikuje, ale nie jest mi do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postinor ma to do siebie ze kompletnie potrafi rozregulowac cykl.. jak go wzielas to nie ma czego sie stresowac.. okres na pewno dostaniesz.. a kiedy to juz zalezy od tego jak Twoj organizm zareagowal na te tabletki.. znajoma jak wziela postinor to pierwszy okres miala tak jak powinna po nim a nastepny prawie po dwoch miesiacach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali
Ugh..... postiron bierze sie pierwszy raz, pozniej mija miesiac ,dwa sytuacja jest w miare klarowna, ale lepiej "chuchac na zimne" wiec bierzesz znowu.Taki luz psyhiczny, Tyle,ze z 2 miechy pod rzad i wlasnie dostalam dziwne krwawienie , cos za wczesnie na okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali
takze zakrecona nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
ciesz sie ze ktos sie odezwał:) dzieki!!! jak o tym nie mysle to jest super!! mysle ze bedzie oki!! mam ostatnio troche stresowych sytuacji (obrona, szukanie pracy...) zmeniłam tez klimat w czasie wakacji, wiec chyba to wszystko wpłyneło ze okres mi sie opoźnia, ale dla pewności wybieram sie do lekarza (ale dopiero w poniedziałek:( ). Jeśli któraś z Was ma jakies podobne doświadczenia z postinorem to niech sie podzieli:) pozdrawiam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko asiks... A to mnie pocieszyłaś... To ja chyba teraz unikam faceta, bo nie wyobrażam sobie czekania na następny okres 2 msc po tym, jak juz sie ucieszyłam, że dostałam ten po Postinorze. O brrrr... No i pomysleć, że niektórzy ginekolodzy przepisuja go jako regularny srodek antykoncepcyjny (albo przegięcie w drugą stronę - nie chcą przepisać w nagłóej potrzebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
do Asiek: czy Ty tez czekasz na nastepny okres?? ja sobie na spokojnie mowie ze bedzie oki:) zaraz po postinorze dobrze sie czułam. okres planowo sie pojawił, tylko teraz cos mu sie nie spieszy:( ale myśle ze to tylko rozregulowanie, zmiana klimatu, prawda?? nie myle sie?? niech mi ktos powie ze nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postinor zażyłam 11 czy 12 lipca, 31 dostałam okres (w sumie w normie). No i nie myślę o następnym. Ale to, że sie spóźnia, to normalne. Raz całkiem bez powodu czekałam na swój 35 dni! A normalnie nie miewam więcej niż 31, dotychczasowy rekord był 33. I tu nagle nie wiadomo skąd 35. Więc wiesz.. spokojnie. :) Moja kumplea miała raz opóźnienie 2 tygodnie! I to po żadnych tabletkach, Postinorze itp... Nie wiaodmo od czego. @ tygodnie! Więc nie martw się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
troche mnie uspokoiłaś:) dzieki!!! ale wiesz jak to jest uspokoje sie jak dostane okresik, a brałas wczesniej postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy i ostatni raz! Teraz to jeśli seks z gumka, to tylko w niepłodne dni i to z zakończeniem na zewnątrz, ale najlepiej to i tak tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
dokładnie tabletki!!! ja brałam przez 2 lata,odstawiłam ale wiem ze do nich wroce, bo co to za przyjemnosc myslec o konsekwencjach:) i sie stresowac!!! teraz tylko czekac czekac czekac a ja jestem baaardzo niecierpliwa i zaraz zaczynam panikowac:( pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia
Ja już miałam z tym różne przejścia... Mam stałego partnera, raczej nie chcemy mieć jeszcze dziecka. Zawsze stosowaliśmy dwie prezerwatywy naraz i było ok, zawsze któraś pozostawała cała :-) no ale każdy wie ze nieraz ponosi i nie myśli się o zabezpieczeniu...tzn myśli się, ale... ale zaraz do głowy przychodzą słowa ; "jakoś to będzie, zawsze można wziąść postinor" no i co prawda brałam go 3 razy. za każdym razem był skuteczny ale były niezłe problemy żeby dostać na niego receptę! Wkurzam sie na siebie ze doprowadzam do takich sytuacji a potem umieram ze strachu! teraz też jestem w niepewnosc a najgorsze ze do miesiączki jeszcze długo... Za każdym razem obiecuje sobie ze to był ostatni raz, teraz tez. ale...ciekawe co wyjdzie z tej obietnicy... pozdrofionka dla Was wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To normalne
postinor to straszne g... Ja mialam też problemy, bo nie dostalam wogóle okresu i to przez 2 miesiace:( Nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
jest okres???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
niestety jeszcze nie ma:( ale jak sobie obliczyła jak juz kiedys wziełam postinor to mi sie opoznil 10 dni (a teraz juz 6) ale i tak w poniedzialek ide do lekarza bo nie wytrzymam z nerwow!! fajnie ze ktos tu wogole zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
hahaha juz jestem spokojna!!! :) :) :) :) postinor zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos
Moja dziewczyna też to zarzyła jesteście pewni czy to zadziała ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce cie denerwowac ale ja wzielam postinor 4 lipca i do dzisiaj nie mam okresu a powinnammiec ok 18-20 21 lipca zrobilam test i ku................pozytywny ale caly czas wierze ze postinor zadzial tylko mi rozlegulowal wszystko i zalezy jeszcze ile czasu potwoja dziewczyna go zarzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenona
Do Zakręconej:) Poztinor to końska dawka hormonów, tak mi to ktoś wytłumaczył gdy spóżniał mi się okres po przyjęciu tabletek. Za pierwszym razem spóźnił mi się półtorej tygodnia, następny był tydzień za wcześnie a teraz znowu się spóźnił o 4 dni. Sama chciałabym wiedzieć kiedy wszystko się ureguluje w moim organiżmie. Ale Ty się nic nie martw, nawet jeśli okres się spóźnia. Postinor powaliłby nawet konia z nóg. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikZZZ
hello:-)taki usmiech a tak naprawde to nie mam powodu...bu...wzielam postiron okolo 12 dni temu i terz okres spoznia mi sie 4 dni...co robic??czy to mozliwe jestem w ciazy??help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikZZZ
tez mialo byc przez z to te nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×