Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona

zaraz zwariuje - nich mnie ktos uspokoi!!!

Polecane posty

Gość wystraszony
dziewczyny ale powiedzcie mi czy to srodek na 100% skutyeczny.mialem przygode jednej nocy i pekla prezerwatywa:/.zalatwilem postinor .dziewczyna go wziela po 20 godz od stostunku a nastepna tabletke normalnie po 12 godz po pierwszej.czy to zadziala???? bo jestem w szoku nie moge spac jesc.....szkoda mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friko
Mi się spoźnił po postinorze ok.1,5 tygodnia!! też miałam już czarne myśli ale wierzyłam, że postinor działa w 98% ...teraz wracam do tabletek-nie mam zamiaru co miesiąc zastanawiać się czy dostanę okres czy nie...zaznaczę że musiałam wziąć postinor bo pękła prezerwatywa-myślałam że dzisiejsze gumy są lepszej jakości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemyśląca
Wziełam postinor tydzień temu , miałam stresa wielkiego bo kochałam sie z chłopakiem którego nawet dobrze nie znam..impreza, alkohol... wstyd pisać, ale mam nadzieje że to będzie jakieś ostrzeżenie....no więc wziełam go i dostałam dzisiaj okres...uffff...tylko nie tak całkowicie zrobiłam ufff.. bo powinnam go dostać 29 listopada.....tak sie strasznie boję..nie mogę spać, jeść i ciągle o tym myślę. Mam nadzieje że to co napisałam będzie dla was dziewczyny przestrogą przed robieniem takich głupot jaką zrobiłam ja... nie myśli się o tym a potem człowiek stresuje sie tyle że to głowa mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
halo jest tam kyos.pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
zajzy tu ktos wkoncu???odezwijcie sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa444444
ja też wźiełam postinor dou....po 10godzinach po stosunku i potem po 12godzinach(dodam że stosunek byl w najpłodniejsze dni bez zabezpieczenia z spustem do środka) w pierwszym miesiącu spoźnił mi się okres 5dni a lekarz mówił że będzie wcześniej w kolejnym spóźnił się 14dni......robilam test w ciąży nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
to super:-) ja czekam dalej na swoj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ciekawe czy postinor jest pewny,zaczynam miec watpliwosci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dopiero zobaczylam , ze topik jest z 2004 roku ;) heheh, do tej pory pewnie autorka cieszy sie jakims planowanym bobasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżownica Magda_
Zjedz kupę jeża! Kupa jeża zawsze świeża! Od razu lepiej Ci się zrobi, mój mąż pozbył się w ten sposób problemów z potencją, łysieniem oraz nadmierną potliwością. Powodzenia! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zalezy ile godzin po stosunku zazyjesz postinor.Wiadomo ze w tych pierwszych godzinach jest najbardziej skuteczny z czasem skutecznosci jego spada.Wiadomo ze max dziala do 72godzin ale moze sie zdarzyc ze do zaplodnienia zajdzie nieco wczesniej i wtedy postinor juz nie zadziala. Jesli okres wam sie spoznia to zawsze warto zrobic ten test i tak nic juz nie zmienicie -a lepiej o ciazy dowiedziec sie w razie czego wczesniej niz pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A antykoncepcją po jest tez wkladka węwnątrzmaciczna(spirala) ktora działa nawet do 5 dni po stosunku.Powoduje ona takie zmiany w błonie śluzowej macicy, które uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka. Hamują ruchy jajowodów oraz zmieniają konsystencję śluzu, utrudniając aktywność plemników (jony miedzi lub srebra unieczynniają same plemniki).Skuteczność wkładki zakładanej po stosunku jest duża i wyższa niż 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
boli zalozenie takiej spirali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zakłada sie ją podczas miesiaczki kiedy szyjka macicy jest lekko rozszerzona zeby wlasnie ograniczyc ewentualną bolesnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havanna_22334
Mam przerwę po braniu tabletek przez dwa lata. Przed braniem tabletek miałam totalnie rozregulowany okres a w czasie brania idealnie co 28 dni. Skończyłam branie miesiąc temu. Miałam dostać okresu wczoraj !! Któraś też miała tego typu opóźnienie ? Czy to normalne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
acha:-) a przez jaki czas mozna ja miec??trzeba do kontroli chodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
do hawanna 22334 po tabletkach anty jezeli robisz przerwe to normalne ze okres ci sie rozreguluje:-) zanim dojdzie do normy moze nawet potrwac pol roku.nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havanna_22334
:) no dzięki wieeelkie.. i tak zrobiłam test z tego stresu - wynik negatywny =) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
to super:-) ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hurraaa.dostalam nareszcie.postinor zadzialal.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
widze ze tu nikt juz nie zaglada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×