Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SONDA

JAK, GDZIE, KIEDY ZLAPAL WAS POROD???

Polecane posty

Gość zwierynka
tydzień przed terminem,siedziałam w domu i oglądałam na video własne wesele .siedziałam spokojnie i w końcówce wesela poczułam skurcz.nikomu nic nie mówiąc czekałam co będzie dalej.i pojawiały sie następne,ale raz co 10,15 czy 20 minut.zadzwonilam do męża i od razu przyjechał.zachciało mi sie jeszcze grilla!mąż pochodzi z wioski oddalonej od naszego miasta o 4 kilometry,więc poprosiłam jeszcze o grila!wody mi nie odeszły więc zadnego ryzyka nie było.pojechaliśmy.zjadłam ledwo jedną kiełbaskę gdy zaczęło mnie naprawde łapać.kucałam już co parę minut.z garścią cukierków jechalam do szpitala.ubrana bylam w dlugą niebieską sukienkę,którą zresztą uwielbiałam.poród był długi i ciężki.po 20 godz .urodziłam .ale jakie zdziwienie.nie chłopczyk- tylko dziewczynka!!!!! i tak urodziła sie moja Natalcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta sukienka
to ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrza na nieliczne
opisy wydaje sie byc to wielka tajemnica, wszystkie ktore jeszcze nie rodzily ciekawi jak to wlasciwie jest, a kazda ktora ma to juz za soba strzeze szczegolow z tego momentu jak pies miske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrza na terminy w topikach
Mysle ze niedlugo bedzie wiecej wpisow Pierwsza pewnie bedzie Monika24, ktorej wszedzie bylo pelno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie bylo tak....
po kolacji ( byl to juz 40 tc ) połozylam sie na kanapie zeby odpoczac bo bardzo mialam spuchniete nogi - i nagle odeszly mi wody poszłam pod prysznic i maz zawiozl mnie na porodowke ( w drodze do szpitala zlapaly mnie mocne skrucze ) jechalismy niecale pol godziny w samochodzie zlapaly mnie mocne skurcze . w szpitalu mialam juz skurcze co 5 min , po chwili zrobily sie co 3 min i urodzilam ( pol godziny po przybyciu do szpitala ) porod byl blyskawiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak 1 porod: wieczorem przestalam czuc ruchy, nie czulam ich juz 5 godzin co jakis czas napinal mi sie brzuch, wiec obudzilam meza i do szpitala tam okazalo sie ze postepuje akcja porodowa, dostalam zastrzyki na powstrzymanie, ale i tak urodzilam 2 porod: nic nie zapowiadalo porodu, ale czulam sie inaczej od poludnia w ten dzien ;) bylam zbadana przez polozna, mialam ktg, wszystko zamkniete na 4 spusty, w najblizszym tyg nie zapowiada sie na porod a 2 godz pozniej odeszly mi wody, oczywiscie wielkie zdziwienie ;) 4 godz pozniej urodzilam :) dla mnie porod byl zawsze zaskoczeniem, w 1 ciazy od 35 tyg balam sie wychodzic sama do miasta , bo mialam skurcze i balam sie glupia ze moglabym urodzic na ulicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987456
ja dostalam skurczy w autobusie jak jeschalam na ktg do szpitala i juz w nim zostalam ,za 3 godz urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku przed telewizorem, oglądałam film z Seagalem, poczułam że brzuch mi się spina- co 5 min :) Pamiętam jak jeszcze się śmiałam, że jak dziś urodzę to zapamiętam \"W morzu ognia\" na zawsze :) Jak widać zapamiętałam :) Film się skończył a my pojechaliśmy na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATRICA
a ja urodzilam w windzie ... za dlugo zwlekalam w domu i na porodowke nie zdazylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneti
ja probowalam i maliny, i homeopatie na rozszerzenie szyjki macicy, i porzadki domwe, byl tez sex i nic, przenosilam podobno stymulowanie, podraznianie brodawek wplywa na wydzielanie oxytocyny co moze spowodowac skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×