Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SONDA

GORSET PO CIAZY?

Polecane posty

Gość SONDA

Jak to z tym jest? Ktora z was nosila a ktora zamierza. Mam kilka kolezanek ktore blogoslawia te czesc garderoby jaka ta ktora pozwolila im wrocic do sylwetki przed. Nosily to wczesnie i nieraz przez okres kilku miesiecy. Niektore rowniez do spania. Czy tez wierzycie w to ze taka bielizna pozwoli wam powrocic do poprzenich ksztaltow, pomaga skorze sie skurczyc i zachowac jedrnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONDA
A JA ZNAM KILKANASCIE. Pytanie nie jest durne, zalecenia na gorset wyczytalam tez w kilku gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawdzie o gorsecie nie slyszlaam ale moje wsyztskie kolezanki nosily pas no i mialy racje, ja nie nosilam i mam taka brzydka oponke, a te co sie sciskaly pasem maja znacznie ladniejsze brzuszki.. aha pas taki mozna podobno dostac na rynku o sasiadow zza wschodniej granicy bo te nasze rodzime to za malo sciskajace ponoc sa chociaz w kilku aptekach tez widzialam. oo i jeszcze cos - podobno nie powinno sie go zakladac wczesniej niz jakis tydzien po poordzie coby macica juz sie troszke obkurczyla i nie bylio na nia zbyt duzego nacisku a po cesarce to dopiero jak sie szwy zagoja. tyle wiem an ten temat pozdrawiam dociekliwa sondujaca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłeczka
dziewczyny, nie wiecie, ile taki pas kosztuje? i czy przy zwykłym odchudzaniu też tak podziała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONDA
Mama dwulatki dziekuje, bo juz myslalam ze mam zwidy albo co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggie
Taki pas ponoć pomaga i też słyszałam, że powinno zacząć się go nosić w miarę wcześnie po porodzie. Moja koleżanka zorientowała się cztery miesiące po narodzinach synka. Oby jej pomógł, bo rzeczywiście ma problemy ze zgubieniem brzuszka. Ale myślę, że bez jakiejś mądrej diety to może średnio pomóc. Ale czy istnieje taka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurka
Nie wiem czy problem będzie mnie dotyczył, jestem jeszcze przed porodem, ale widzę, że piszecie o diecie po porodzie - jeśli karmi się dziecko piersią, to chyba dieta jest niewskazana? I tutaj znów dylemat - czy poświęcić się dla dziecka - karmiąc naturalnie czy lepiej karmić sztucznie ale się pięknie odchudzić :D Myślę, że jeśli dbamy o siebie w ciązy, aby za bardzo nie przytyć, aby skóra była w dobrej kondycji, to żaden pas czy gorset nie jest potrzebny po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki
ja po ciąży zaczęłam zakładać specjalne elastyczne majtki, które są dość wysokie, tak że zakrywają też sporą część brzucha. Działają zarówno na brzuch jak i na pupę, która także tyje podczas ciąży a potem skóra powinna się nieco skórczyć. Muszą być jednak odpowiednio ciasne, najlepiej takie, żeby ledwo można się było w nie "wbić". Działają super, mam płaski brzuch i nieobwisłe pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysia
ja tez slyszalam o jego magicznych wlasciwosciach, trzeba nosic przez 2-3 miesiace, niektorzy polecaja i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka
w moim sklepie (z odzieżą ciążową) sa takie pasy i wiele klientak je sobie chwali. ja tez osobiście polecam bo pozwalają sie pozbyc brzuszka. sa to specjalne pasy poporodowe i nie dajcie sie nabrac na majtki. te pasy sa czasami dostepne w sklepach medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam nigdy
w ciazy ale wielokrotnie slyszalam hymny pochwalne na czesc gorsetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajoma
ktora uzywala po pierwzej a po drugiej nie bo nie miala czasu sie wybrac do sklepu i teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam sie zaopatrze
w takie cudo. Nie zaszkodzi....a moze pomóc!! po co mam później żałować ze nie zrobiłam wszystkiego by lepiej wyglądać.... Gorset...i majtasy.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
takie gorsety są do kupienia w sklepach rehabilitacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam
a ja polecam,tz moja mamam mi polecila taki pas odrazu jak to mozliwe po porodze ona nosila i ma cialko (brzuszek calkiem ladny ),a nie jest juz taka mlodzutka po 40-tce!!!No i mam taki pas i go odrazu chce zalozyc,a moj porod juz tuz,tuz.Wiec raczej niezaszkodzi tylko pomoze-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy............
te gorsety dostepne na allegro sa dobre....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1987
No ja kupiłam na allegro i nie polecam nic, a nic nie pomógł, nawet dobrze nie ściskał wydawał mi się jakiś taki za duży po zapieciu. Ale kombinowalam i brzuch obwijalam pasami itd. Pomogło, ale jednak brzuszki to brzuszki fajnie porobic. A tam jeszcze o dietę pytalyscie, oczywiście, że po ciąży trzeba trzymać dietę dla dobra dziecka właśnie. I dla młodej mamy to też dobrze zrobi. Trzeba jeść chude miesko, mało tłustych i ostrych potraw i niektórych rzeczy jeść nie można by dzieciątko przez mleczko nie dostało alergii. Chyba, że nie ma się zamiaru karmić piersią, to rób ta co chce ta, ale i tak z dieta szybciej znikną kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×