Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronka

Piosenka z filmu KOGEL-MOGEL

Polecane posty

Gość babolek
ja tez poprosze o piosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafi
będe wdzięczny jeśli ktoś przesle mi piosenkę szukaj mnie mój e-mail grafi27@vp.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtli
bardzo prosze o pzreslanie mi piosenki "szukaj mnie" mp3 plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO DJ
URSZULA - SZOKAJ MNIE SCIAGNIJ SOBIE Z BERSZERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO DJ
BADZ ZAWSZE BLISKO MNIE- URSZULA . SEWERYN KRAJEWSKI - NIE MOWMY O ZMARTWIENIACH. EDYTA GEPERT- SZUKAJ MNIE TEZ TEGO SZUKALEM I ZNALAZLEM PROGRAM DO SCIAGANIA MUZYKI BEARSHARE POWODZENI DLA WSZYSTKICH CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO DJ
EDYTA GEPERT SZUKAJ MNIE . URSZULA BADZ ZAWSZE BLISKO MNIE KRAJEWSKI NIE MOWMY O ZMARTWIENIACH NAJLEPIEJ SCIAGNAC Z BEARSHARE TAKI PROGRAM DO MUZYKI NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogulka
bardzo lubie tą piosenke i nie mogłam jej znaleźć wię bardzo byłaby wdzięczna za przesłanie ma maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500
ja też bym prosiła wszystkie trzy piosenki (markta11@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funky girl
LOL ja nawet nie wiedzialam ze tyle tu fanow polskiej komedii KOGEL-MOGEL I GAlIMATIAS!!!!! Ja osobiscie uwielbiam tekscik o tym ze niech sie gospodarka zeni z Kolasa!!!Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina-55
piosenka jest super a film jeszcze lepszy film jest bardzo stary ale jest super zakazdym razem jak go ogladam sie smieje ale znam ten film na pamiec . Szkoda ze juz nie krecam takich zarombistych filmów teraz tez niektóre filmy polskie sa ciekawe ale te co były krecone dawniej były owiele lepsze teraz maja owiele lepszy sprzent ale kówno nakreca taka jest prawda pozdrawiam fanów tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina-55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina ale byki sadzisz
:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrek
hej, także bym prosił o te 2 piosenki z filmu Kogiel Mogiel. Sam nie mogę ich znaleźć w necie, ale liczę, ze mi ktoś to prześle. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek_ck
jak ktoś chce linka do filmu na www to piszcie do mnie na poczte :) grzesiek_ck@poczta.fm ps. ma ktoś może piosenkę : szukaj mnie : w oryginale ?? czekam na jakieś info cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAmi
Ja chciałabym podkład karaoke do piosenki "Bądź zawsze blisko mnie" Urszuli ma ktoś go może?? Jeśli tak to wyślijcie mi na e-mail będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girls
to bedzie tak urszula-bądz zawsze blisko mniei seweryn karejwski-nie mówmy o zmartwieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka161
Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby koś przysłał mi piosenke "Szukaj mnie" Edyty Geppert. Mój mail: fiorella161@wp.pl Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina91
czesc wszystkim;) ja mam piosenki urszuli i edyty geppert...sa swietne uwielbiam ten film ogladam codziennie............jezu jak ja bym chcialal zyc w tamtych czasachhh........... jak ktos chce piosenki moze wyslac adres podany;) WIELKIE POZDRO dla fanow tych wspanialych filmow........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi-diablica
Prosze przeslij mi ta piosenke z kogel-mogel.Moj adres to bambi16@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek_ck
macie właśnie wrzuciłem na rapidshare.com 2 piosenki z filmu :) oto linki : 1. http://rapidshare.com/files/62588598/Muzyka_Filmowa-_Szukaj_mnie_z_filmu_kogiel__mogiel.mp3 2. http://rapidshare.com/files/62588751/SEWERYN_KRAJEWSKI-_Kogiel_mogiel.mp3 miłego ściągania i słuchania :) ps. tu jest link do filmu http://www.doniesienia.pl/film.php?cmd=file&id=1332 miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasowa
A jaki tytul nosi piosenka koncowa z filmu, leci mniej wiecej : Taka niby doskonala calosc Miedzy nami cos sie stało, odmienilo nas jedna dusza jedno ciało juz nie ty, nie ja... Ma ja ktos moze ? :):) Pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justkaa
ja mam wszystkie trzy piosenki, ale szukam tekstu do "bądź zawsze blisko mnie" i nigdzie nie mogę znaleźć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka8
bardzo proszę prześlijcie mojemu chłopakowi! Będzie wiedział, że to ode mnie rafal.roszak21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibiscot
Czesc tu zibiscot ja mam ta piosenke ale spiewa ja seweryn krajewski bo to jego kompozycja jak ktos chce to moge ja wyslac moj email to zibiscot@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entaleczka
violka8 wysłałam jak prosiłaś piosenke twojemu chlopakowi :P ja mam Edyty Gepper :P pozdrawiam. jesli ktos jeszcze chce to pisac na entalka16@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessia85
prosze was o ta nutke szukaj mnie i badz zawsze blisko mnie z tego filmu kogel mogel plizzzzzzzz moj maiol missleo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×