Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronka

Piosenka z filmu KOGEL-MOGEL

Polecane posty

Gość ewewelka
Wczoraj był super wieczór - no nie ? Na tvp1 o godzinie 20:00 był " Galimatias, czyli Kogiel Mogiel 2 " a przypominam, że tydzień temu była pierwsza część tego zarąbistego filmu wszechczasów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123456
Ponawiam swoją prośbe!!!!!!!!!!!!!!! Błagam może ktoś ma te piosenki z filmu. Chodzi mi dokładnie o: -nie mówmy o zmartwieniach -szukaj mnie -bądź zawsze blisko mnie Prosze niech ktoś mi przyśle na maila bede bardzo ale to bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
A ja chcę tą piosenke z zakończenia filmu ... BłAGAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
A właśnie ma ktoś jakieś piosenki z telenowel ??? Chodzi mi o byle jakie tylko z tyelenowel ... BłAGAM ... COKOLWIEK ... A ODWDZIęCZE SIę BO MAM DUżO INNYCH MP3... POZDRAWIAM WAS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
A właśnie każdemu kto do mnie napisał na e-maila wysłałam piosenki z filmu " Kogel Mogel " ... przepraszam, że to tak długo trwało ale byłam na wakacjach i nie było mnie w domu ... wróciłam tylko na dzisiaj i tak ale przesałam wszystkim którzy napisali na mój e-mail ... Pozdrawiam ... ktoś chce jeszcze ??? To prześle ... ale pod warunkiem teraz, że ten ktoś prześle mi słowa piosenki " Bądź zawsze blisko mnie " ... albo jakieś piosenki z telenowel ... Pozdrawiam ... bUzIoLe :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresseczka
Czy ja rowniez moge prosić o te piosenki???? Szukaj mnie zawsze znajduję bez poczatku( ucięty pierwszy wers) Bardzo dziękuję z góry pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-bbc
hej! JEśli możecie, to mit eż podeślijcie piosenki z obu filmów: mój mail: marta-bbc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-bbc
Juz nei trzeba :) Znalazłam link do sciagniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo
gdzie znalazlas ?? ja choruje na to nagranie od dluzszego czasu ale po za slaba wersja z emule nie udalo mi sie znalesc .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaaaa
PODAJCIE LINK DO TEGO UTWORU Z FILMU... BARDZO PROSZĘ. UWIELBIAM TE STARE KOMEDIE I PIOSENECZKI Z NICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-misia
tylko tą piosenke mam "Szukaj mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-misia
Na chwilę przed odlotem Wśród ptasich stad W zawiłym horoskopie Na tysiąc lat W otwartym nagle oknie W cieniu za firanką Wśród ludzi na przystanku W słońcu i we mgle - Szukaj mnie Cierpliwie dzień po dniu Staraj się podążać moim śladem Szukaj mnie Bo sama nie wiem już Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę. Wśród siedmiu dni tygodnia Jednakich tak W tańczących deszczu kroplach Zawodu łzach Po lustra obu stronach W nowych wciąż marzeniach Gdzie jestem, gdzie mnie nie ma Już nie bardzo wiem Szukaj mnie Cierpliwie dzień po dniu Staraj się podążać moim śladem Szukaj mnie Bo sama nie wiem już Bo nie wiem sama kiedy się odnajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keytka
Hey... poszukuje piosenki z Kogel Mogel część 2- Galimatias.... a mianowicie ta piosenka to Bądź zawsze blisko mnie Urszuli... Będe bardzo wdzięczna za tą piosenke, jeżeli prześlecie mi ja na maila: keytka@tlen.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keytka
hmm.. zapomniałam... poszukuje również piosenki "nie mówmy o zmartwieniach" więc jak ktoś ma to niech mi ją prześle... "bAdź zawsze blisko mni" tez chciałabym :) keytka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victory3
Ja też bardzo proszę o przesłanie piosenki "Szukaj mnie". Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victory3
Baaaaaardzo proszę o przesłanie mi piosenki "Szukaj mnie" na adres: victory3@tlen.pl. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewodnik
Jesli mielibyscie mp3... - "Badz zawsze blisko mnie" Urszuli, - "Nie ma mowy o zmartwieniach" Krajewskiego, Byłbym bardzo wdzieczny za przesłanie przewodnik50@wp.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123456
Bardzo prosze o piosenke nie mowmy o zmartwieniach. nie moge nigdzie jej znalezc bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka-aaa
Proszę niech mi też ktoś prześle te 2 piosenki w formacie Mp3. monika004c@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzia01
bardzo mi zależy na piosence" bądź zawsze blisko mnie" jeśli ktoś ja ma bardzo proszę o przesłanie na adres adzia01@wp.pl z góry wielkie dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielunianka
wejdzcie na www.mp3.wp.pl w strefe i wpiszcie sam tytulczy to takie ciezke? o losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrodniczka_23
O to ja bym tez poprosila te piosenki z obydwu czesci jak ktos ma,albo przynajmniej teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaa
Prosiłabym o dwie piosenki z galimatiasu: "Bądź zawsze blisko mnie" i "Nie mówmy o zmartwieniach" Z góry dzięki! To mój mail: magdalobos@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dropka
Proszę, prześlijcie mi mp3 Edyty Geppert Szukaj mnie. Może być też midi. Potrzebuję bardzo tej piosenki a mam niewiele czasu. basia.drop@konin.lm.pl Pięknie dziękuję. Oddźwięczę się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka-z-kwiatkiem
Sliczna piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 102
bardzo proszę o piosenkę Urszuli ,, Bądż zawsze blisko mnie", e. Geppert ,, Szukaj mnie" S. krajewskiego ,, Nie ma mowy o zmartwieniach" dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×