Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronka

Piosenka z filmu KOGEL-MOGEL

Polecane posty

Gość aaalalllaa
Oglądam ten film i jest fantastyczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze chce te piosenki? jeślli tak to pisac posiadam obydwie i mogę sie podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringo73
Hej bede wdzieczna jesli ktos mi przesle piosenke z Kogel Mogel Szukaj mnie i Badz zawsze blisko mnie. mój emyl gringo73@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedrus
Witam:-) Bardzo proszę o przesłanie mi mp3 z muzyczką do filmu Kogel-Mogel. Chodzi mi o "Szukaj mnie" Edyty Geppert, słowa S. Krajewski. Z góry dziękuję i pozdrawiam stemplu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillll
jesli jest ktos tak dobey prosze o przesałanie mi tej piosenki na mój maila z góry bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
Urszula - Badz Zawsze Blisko Mnie czyli Kogel Mogel II Kogiel Mogiel Edyta Geppert -szukaj to są dwie inne polecam fajne :) Akurat warto kupić całą płytę w Epiku a nie pobierać z neta SUPER Piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
house1@wp.pl panie mogę panu wysłać :) Dziś leciał film na TVP1 fajowe teksty lecą w filmie heheheh Kasia dobra jest i Piotruś ja chcę do Kasi a piosenki są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
Boże tyle was chce te piosenkę jołki połki ale was sporo jest :):D a ja mam OBY DWIE PIOSENKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
house1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomania
Będę dozgonnie wdzięczny jeśli ktoś wyśle mi "Szukaj mnie". Attendite@Gmail.com Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2625
1. EDYTA GEPPERT- SZUKAJ MNIE 2. URSZULA - BADZ ZAWSZE BLISKO MNIE 3. SEWERYN KRAJEWSKI - NIE MOWMY O ZMARTWIENIACH Jeżeli ktoś ma te piosenkji proszę o przesłanie ma e mail ana2625@wp.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_g83
własnie ogladałam już kolejną powtórkę tego filmu i oczywiście nadal mi sie podoba ale też mam problem z piosenką E.Geppert jeśli ktoś ma to z góry dziękuję ewunia_g83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
Nie będę nikomu wysyłać bo jednemu burakowi wysłałem 2 piosenki to nawet nie podziękował ja piosenki pobieram BearShare i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Jaworski
Dziewczyną wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon97
Witam: to ja też poprosze o przesłanie piosenki z góry dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonaaaa
Będę bardzo wdzieczna jak ktos mi wyśle na maila te piosenki. Są cudneeeeeee po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNER
Ludzie zainstalujcie sobie EMULEa albo inne p2p i wszystko pod reka. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tą piosenkę :) można ją sciągnąć z wrzuta.pl wpisujac urszula bądz zawsze blisko mnie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_sdz
Film jest niesamowity, obie częsci. Najwnowsze filmi szybko się nudzą, przynajmniej mi, a Kogel-Mogel i Kogel-Mogel II mogłabym oglądać bez przerwy :) Powinno być więcej tak świetnych filmów :) Piosenki też są boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firewalle84
Wyslesz mi piosenke z filmu KOGIEL MOGIEL, Anny Jurztowicz - Badz Zawsz Blisko Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firewalle84
Zastanawiam sie kto wcielił sie w rolę Piotrusia - Maciek Koterski ? Czy jest nadal aktorem ? W jakim filmie gra ? Po 20 latach zmienił sie, niewiem jak wygląda, moze ktoś ma jego zdięcie ? Natomiast Paweł - mąż Kasi po 20 latach zobaczyłem go w filmie ,,Fala zbrodni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firewalle84
Livia 2 wyslij mi te dwie piosenki, z góry Tobie dziękuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia13kiss
Hej ! Poszukuje tekstu piosenki " badz zawsze blisko mnie " jezeli ktos ma badz znajdzie to pprosze o kontakt ;] oto moj mail : kasiafiok@interia.pl Z gory dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutki26
Siemka jeśli ktoś ma dobrą wersje piosenki "Bądź zawsze blisko mnie" Urszuli to bardzo prosze przesłać mi na maila. Z gore serdeczne podziekowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś ma piosenkę \"Szukaj mnie\" E. Geppert oraz \"Bądź zawsze blisko mnie\" Urszuli, to bardzo proszę przesłać na maila: agniesiamalutka@poczta.fm. Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola97on
Chętnie odpowiem na ostatni komentarz od niejakiej Weroniki Tytuł piosenki nosi nazwę"Szukaj mnie" Można ją ściągnąć z np : Bear Share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferi123
Hej :) czy ktoś może przesłać mi na maila "bądz zawsze blisko mnie" będe bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatia
Znam ten film od dziecka...i piosenki,które są w nim wykorzystane wzruszają tak bardzo,że baaaaaaaaaaaardzo chaciałabym je mieć...choćby jedna.Proszę kogoś miłego i litościwego o przesłanie na adres Juan116@wp.pl ....DZIęKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie.! no napisalam wam gdzie można zybko sciagac piosenki z tego filmu! no weźcie ruszcie głowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×