Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronka

Piosenka z filmu KOGEL-MOGEL

Polecane posty

Gość izulka
no i tak :) szukaj mnie mp mam, nie mowmy o zmartwieniach tez mam... ale kto mi powie kto spiewa badz zawsze blisko mnie.. slowa idą jakos tak....... to bedzie znak, ze przyszedl czas, pozegnac czaple i motyle...ref: badz zawsze blisko mnie, na dobre i na zle. wskaz droge , osusz łzę ...badz zawsze blisko mnie... PLISIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupus
Utwor "Badz zawsze blisko mnie" z filmu GALIMATIAS CZYLI KOGEL - MOGEL II spiewa na 100% Urszula PS. Posiadam oryginalna wersje utworu "Szukaj mnie" E.Geppert z pierwszej czesci filmu. Jesli jeszcze ktos jest zainteresowany niech sie wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapin
Proszę też o piosenke z kogla mogla na adres wiolettam1@poczta,onet.pl Z góry Dzięuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ten film ma w sobie niby taki prosty ale ogladalam go tyle razy i zawsze sie smialam z tych tekstow a muzyka jest jeszcze lepsza bardzo mi sie podoba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaileen
Ja też proszę corpus_alienum@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupus
Mam bardzo slaba wersje "badz zawsze blisko mnie" Urszuli, oraz "nie mowmy o zmartwieniach" Krajewskiego z II czesci kogla-mogla. Jesli jest ktos zainteresowany to niech da znac na maila treebory@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciechu
jesli macie gdzies oryginlana piosenke Edyty Gepert - Szukaj mnie i Urszuli - badz zawsze blisko mnie to bardzo bym prosil o przeslanie na adres ciechu101@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diasek
Hej!!!!! Jest tam ktoś jeszcze? Ja też bardzo proszę o przesłanie mi piosenki Edyty Gepert "Szukaj mnie" Widzę, że już sporo osób wymieniło się CHYBA plikami..... no nie bądzcie tacy :) i wyślijcie mi też!!!!! Z góry dzięki!!!! diasek88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diasek
ciechu Ty już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diasek
Lupus>>> DZIĘKI WIELKIE!!!!!! POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan X
tak poza tematem czy kotoś wie jaki utwór leci podczas pokazu mody w Kingsajzie :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem kto to spiewa
mam ten film na kasecie i jak bylam mala to ogladalam go nie wiem ile razy znalam go na pamiec piosenke szukaj mnie spiewa edyta geppert a piosenke w drugiej czesci spiewa seweryn krajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka
chyba wszyscy ogladamy te same filmy :D kingsajz jest super :D:D a piosenka z pokazu w kingsajzie to anna jurksztowicz- zmysły precz :) jak cios to moge na maila puscic mp3:) pozdrowki a do tematu to: edyta geppert-szukaj mnie (kogel mogel) ---------------------------------------------------------------- seweryn krajewski-nie mowmy o zmartwieniach urszula -badz zawsze blisko mnie (galimatias czyli kogel mogel 2) tez moge wysłać :D paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka N.
To ja poproszę piosenkę z filmu "King size". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka
wysłałam na wp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapin
tez prosze o Urszule i krajewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
Wyslijcie mi tez "Szukaj mnie" Edyty Geppert, dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
ale to nie jest cała piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webster
proszę was bardzo o piosenke edyty geperd szukaj mnie na mojego maila:web87@interia.pl ludzie zlitujcie sie i przeslijcie mi to!!!!!!z góry wielkie dzięki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milandra
Proszę o "Szukaj mnie" Geppertówny. Dzięks z góry milandra@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsajz dla każdego
Witam! Czy można prosić o tą piosenkę z filmu kingsajz? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardien
Czy ktoś mógłby mi wysłać mp3 Edyty Geppert - Szukaj mnie?!! Bardzo prosze!! Jak ktoś byłby tak miły to jak najszybciej! :) z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio11
Hej!Od dawna szukam pełnej wersji pisoenki ,,Szukaj mnie\" z filmu Kogel Mogel.Jeśli ktoś ją ma to bardzo proszę o przesłanie na moją pocztę albo podanie strony gdzie ona jest w pełnej wersji(mowa o piosence).Pozdrawiam serdecznie, jeśli ktoś czegoś szika proszę dać znać .Jeśli tylko mam to prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isse
plisss Kochanie daj mi piosenke "badz zawsze blisko mnie" i badz tak jak tam spiewaja...z gory...thx:***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosik
Piosenka super tak jak film.Wyślijcie mi mp3 ludzie dobrej woli. pgrunwald@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franko
Jesli ktos ma piosenke Edyty Geppert - szukaj mnie to prosze pilnie na adres strzelec.28@wp.pl z gór wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×