Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronka

Piosenka z filmu KOGEL-MOGEL

Polecane posty

Gość Lanied
Nie mogę uwierzyć, że piosenek z filmu kogiel mogiel nie ma w sieci. Na razie szukałem pobieżnie ale jak sie uprę to może znajdę:) Tymczasem jeżeli jest jakaś litościwa osoba to poproszę o w.w. piosenki na maila: japan_79@wp.pl Ps.Będzie mi się milej grzebało w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
Ja już mam wszystkie :P Jak ktoś chce niech pisze na mój e-mail to prześle z chęcią ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce jakąś piosenkę to piszcie do mnie na maila, w wolnej chwili powysyłam jeśli oczywiście bede ją miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlamywaczka007
Poproszę o piosenkę "szukaj mnie" z góry dziękuję :) wlamywaczka007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_195
przyślijcie mi piosenkę, proszę, ona jest super, poluję na nią od dwóch lat, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David75116
Wlasnie przez przypadek widzialem ten film kilka tygodni temu na Poloni a szczgolnie uslyszalem ta piosenke « Szukaj mnie » spiewana przez Edyte Geppert ! Jezeli moze ktos to prosze bardzo przeslijcie mi ja na moi mail w formacie MP3. Chodzi mi o piosenke ze slowami i z muzyka… a nie karaoke itd. Szukam ja na Kazaa ale tam nic nie ma czego szukam... Dzieki & pozdrowienia dla wszystkich D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyśka
jeśli macie utwory z filmu kogel-mogel w pełnej wersji błagam o pomoc!!! podzielcie się!!! matysia83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhu
ja tez poprosze :) ulka54@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinka
plis jesli ko\tos ma ta piosenke to prosze wyslijcie mi na maila matinka3@buziaczek.pl Z gowy dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleferek
Dzięki,ja też skorzystałem ze słów ,a teraz bym prosił o nagranie całej piosenki.Oglądałem film w TV trzy razy i za każdym razem świetnie się bawiłem.Potrzeba nam więcej filmów lekkich,wesołych,odprężających.To co leci na Polsacie czy TVN, to notoryczne mordobicie w płomieniach ognia! Pozdrawiam wszystkich was-eleferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkajj
Błagam Was, jeśli ma ktoś pioseneczke z filmu kogel mogel to bardzo prosiłabym o podanie linka gdzie można jąściągnąć albo o przesłanie jej na pocztę marlenkajj@wp.pl. Bardzo, ale to bardzo będę wdzięczna osobie, która mi ją prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belushi70
angelo..ja także proszę Cię o tą piosenkę!Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belushi70
Angela jesteś wspaniała...jeszcze raz wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
tez poprosze -dzieki - a umnie za szyba deszcz:( adres: bellflower@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak się zbierze trochę osób to wyślę;-) bo tak pojedynczo mi się nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybym mogła od Ciebie to dostać. Właśnie skończył się film (jak prześledziałam ten wątek to dosyć często są powtórki kogla mogla w TV). Mój adres nadijja@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o wszytskie piosenki z filmiku, oglądałam przed chwilą, normalnie super:):):) fannta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom89
WITAM TEZ BYM PROSIL WSZYSTKIE PIOSENKI Z KOGIEL MOGIEL-MOJ EMAIL-DOMINWKS89@WP.PL-DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grin_ajz
och to ja tez poprosze o "szukaj mnie"edyty geppert :) bede bardzo wdzieczna :) hera_83@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mani82
Tez baaaaaaaaaaaaardzo prosze o piosenke "szukaj mnie" . Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makcia
Poproszę bardzo serdecznie o tą pioseneczkę,Jest cudna...i bardzo do mnie pasuje....dziękuję z góry!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajtos
Witam bardzo prosze o wysłanie mi mailem piosenki z filmu kogel mogel 2 "Badź zawsze blisko mnie" lub link skąd to mogę sciągnąć POZDRAWIAM MOJE ADRESY: E- mail PAJTOS@INTERIA.PL GG: 5112198 Z Góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malapkasia
ja tez bym bardzo prosiła o Szukaj mnie -Edyty Geppret, a takze gdyby ktos mial piosenke z II czesci filmu... dziekuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAgnesik83
Ja równiez poproszę o piosenki: Szukaj Mnie E. Geppert i z drugiej części filmu również. Prosze Z gory dzieki magnesik83@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.g1wp.pl
Blagam wyslijcie mi piosenke Edyty Geppert - Szukaj mnie . Z góry wielkie dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malrze
Ogromnie prosze o piosenke " Szukaj mnie" E. Geppert. Dziękuje bardzo!!!!!!!!:)))))))))))))))))) Pozdrawiam!!!!!!!!!! Mój mail: malrze@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p4ul1513k
ja też poproszę o piosenkę "Szukaj mnie"... :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×