Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lisiczka

BOLĄCE JAJNIKI -OBJAW CIĄZY

Polecane posty

kochałam sie z meze bez zabezpieczenia co drugi dzien w czasie tego cyklu gdyz chcemy miec dzidziusia,dzis mam 19 dzien cyklu, bola mnie piersi(cykle 25-33) i strasznie boli mnie brzuch, tzn jajniki, mam takie skurcze,boli mnie rówieniez nad włosami łonowymi, takie coróz dzgniecia.czy to moze byc jakas oznaka ciązy?mysle ze to nie zapalenie przydatków miałam je kiedys i bol byl ciut inny.czy byc moze jestem juz w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
kobieto było 10000000000000000000000000000000000 topików na ten temat srednio co drugi dzien temat sie powtarza. KUP SOBIE TEST ALBO DWA TO BEDZIESZ PEWNA I NIE ZAWRACAJ LUDZIOM GŁOWY. Jesli masz takie objawy to sprawdz to jak najszybciej......BOSHEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lisiczki
bosche ma rację test i tylko test a jeśli chcesz mieć dzidziusia to skurczee są dobrym objawem... macica się przygotowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczne objawy przed każdą miesiączką :o wcale więc nie musi to u Ciebie oznaczać ciąży. Lisiczka ma rację , kup test , jeśli nie jesteś pewna! Życzę Ci z całego ❤️ aby test wyszedł dodatni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka___
Hm..ja tez mam problemy z jajnikami,poniewaz bol jest nie do wytrzymania i nie jestem w ciazy...mam powiekszony jajnik i torbiel na nim,dlatwego Anulka radze Ci jak najszybciej udac sie do lekarza nie ma co z tym zwlekac...lepiej sie upewnic czy wszystko jest ok...byc moze potrzebne jest leczenie...chyba lepiej zadbac o swoje zdrowie niz poniej załowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jesteś w ciązy albo Ciebie przewiało.No ale tu nie może być ALBO więc idż kup sobie test a jak będzie nadal Ciebie bolało idź do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek
Co do bolących jajników, to właśnie mnie to niepokoji bo ja jestem w ciąży i od 2 dni strasznie bolą mnie jajniki. Wizyte u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu, ale nie wiem czy powinnam się niepokoić. Wiecie może coś o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editwonsemite
gdfgdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_be
ja mam powiekszony lewy jajnik i chyba jestemw ciazy bo dwa testy pozytywne ale lkarz powiedzial ze to moze yc wczesna ciąża i że nie widzi pecherzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbhhb
to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbhhb
to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×