Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wroc艂awiu...

Polecane posty

Go艣膰 elegantka
Wed艂ug mnie wszystkie salony rynkowe pobija Studio Urody Mefisto na ul. Lotniczej 24. Jestem tam klientk膮 Grze艣ka (polecam naprawde wymy艣la 艣wietne fryzurki), ale z tego co widzia艂am Karolina i Ania te偶 s膮 niez艂e. Poza tym ceny naprawd臋 przyst臋pne , mimo 偶e to nie jest dla mnie wa偶ne, ale je艣li mam zap艂acic mniej niz w rynku i za lepsz膮 fryzur臋 i jako艣c wykonania to czeu nie????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taenia saginata
luuuudzie!!! nie idzicie do carlo biani!!! ja bylam tam z kolezanka (po przeczytaniu opinii na tym forum)!! zawsze chodzilysmy do "osiedlowych pa艅 halinek" i teraz postanowilysmy zaszalec!! i tak zaszalalysmy za ja trafilam do pani Claudii (gruba czarna locha z dziurawa bluzka pod pacha!!!!!!) a kole偶anka do pani Ani!! i mnie tak krzywo obrz臋poli艂a z tylu ze to sie w pale nie miesci!! jak mozna tak robic w takim niby profesjonalnym salonie!!!! natomiast kolezanka chyba ze 100 razy powtarzala pani Ani ze chce bardzo mocno wycieniowane wlosy, ze fryzurka ma byc odwarzna poszrpana (tlumaczyla jej to jak downowi!!!!!!!) a ta wziela i podciela jej wlosy tylko chyba o 2 mm!!!! i w ogole nie bylo widac ze wyszla od fryzjera a 50 zl ubylo!!!!!!!!!!!!!! wkurzylysmy sie i zamowilysmy nozyczki do degazowania na allegro i teraz sama bawie sie we fryzjerke1!! scielam kolezanke i byla tak zadowolona ze mnie po stopach chciala calowac!!! :) pozdrawiam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PANI Z TV
SLUCHAJCIE PANIE, JA JESTEM WYBREDNA JEZELI CHODZI O FRYZJEROW. ZNALAZLA SUPER FRYZJERA. PANA GRZEGORZA. WIEM ZE TERAZ PRZENOSI SIE NA UL. STYSIA. MLODY CHLOPACZEK A SUPER SCINA I FARBUJE. JA PRACUJE NA WIZJI I MUSZE ZAWSZE PIEKNIE WYDLADAC. JESTEM ZAWSE ZADOWOLONE. JEZELI JAKAS PANI CHCE SKORZYSTAC, TO MOGE PODAC NR TF. 510183455. TO JEGO SLUZBOWY WIEC NIE MA PROBLEMU. POZDRAWIAM I POLECAM.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PANI Z TV
MOJA WYPOWIEDZ MOWI O TYM SAMYM GRZESKU CO WYPOWIEDZ PANI Z POD NISKU "ELEGANTKA". POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Milki 22
hej, pierwszy raz id臋 do Unique, mam obawy bo do艣膰 ju偶 mam szukania fryzjera kt贸ry spe艂ni moje oczekiwania, s艂ysza艂am w艂a艣nie o Uniqe i postanowi艂am sie wybra膰, zapisano mnie do Dominiki, co o niej s膮dzicie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 map
hmmm ja z kolei uwa偶am 偶e Grzesiek opisany przez pani膮 z Tvn wcale nie jest takim dobrym fryzjerem...opr贸cz wysokiego mniemania o sobie to raczej niczym si臋 nie wyr贸偶nia w艣r贸d pozosta艂ych fryzjer贸w... poza tym 偶e powinien dbac o swoje zdrowie bo z nim nie jest z tego co wiem najlepiej..wiec uwaga przy strzy偶eniach drogie panie:>>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poprawka_do_wcze艣niejszej_wyp.
To jeszcze raz ja osoba kt贸ra pisa艂a dzisiaj o 13.43 (nick map) tak sobie pomyslalam ze moze mnie ktos zle zrozumiec jak przeczyta z tym zdrowiem i uwaga ze strzyzeniem...bo czytalam przed chwilka z kolezanka i powiedziala ze dziwnie to brzmi...a wiec uzupelniam moja tajemnicz膮 wypowiedz na wczesniejszy temat...co do zdrowia to chodzilo mi o serce ...bo z tego co mi si臋 wydaje wiecznie jest zaj臋te i przez to cierpi i choruje...st膮d uwaga dla pa艅 bo kto potem b臋dzie je odkochiwa艂;))) a co do strzy偶e艅 fajny jest Maciek jak dla mnie...ale nie powiem sk膮d;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gucci
A czy znacie jaki艣 dobry salon fryzjerski dla m臋偶czyzn, mo偶e kt贸ry艣 z Waszych ch艂opak贸w korzysta i jest bardzo zadowolony? Niedawno przeprowadzi艂em si臋 do Wroc艂awia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 komix
pracowal moze ktos w salonie Le Grand?? jezeli tak to co sadzi na temat tej firmy??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fatyyga
Nie chcia艂abymby膰 niegrzeczna ale Pani z TV nie wie, 偶e na forum nie wypada pisa膰 wielkimi literami?? Kto艣 tak wymagaj膮cy i medialny nie powinien mie膰 problemu z przyswojeniem sobie podstawowych zasad grzeczno艣ci. Je偶eli za艣 chodzi o fryzjer贸w to by艂am Carlo Biani i nie by艂am zadowolona. Natomiast w Brodwayu by艂am kilka razy. Pocz膮tkowo by艂am bardzo zadowolona ale po czasie zauwa偶y艂am, 偶e lekko si臋 opuszczaj膮. Wi臋c zrezygnowa艂am. Ale nie powiem, ze nie by艂am zadowolona.Drogo-240z艂 za baleja偶+ 艣ci臋cie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tylko...Krzysiek z Infinity (Nozownicza) - zanim zabierze sie za strzy偶enie...rozmawia z klientk膮, dotyka wlosy i popdpowiada co b臋dzie dobre a co jednak nie. Super fryzjer!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwias
czy moglibyscie podac mi ceny za samo sciecie poszczegolnych fryzjerow, o ktorych pisaliscie. dzieki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SZPILKAA
POSZUKUJ臋 FRYZJERA NA ZROBIENIe FRYZURY NA P贸LMETEK! ma kto艣 mo偶e kogo艣 GODNEGO POLECENIA- zar贸wno-profesjonalan fryzurka jak i cena adekwatnado tego..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xxxxxx18
Najlepszm salonem we Wroc艂awiu jest salon 'TAMARA' blisko rynku 艣wietny klimat najepsze doractwo fryzur a tagze nowoczesne zabiegi kosmetyczene. POLECAM :)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 macz21
Dziewczyny pomocy... pole膰cie prosz臋 dobrego fryzjera m臋skiego - koniecznie faceta.... mam sytuacje podbramkow膮 z moim mi艣kiem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paris26
Ja chodze do LaGranda na wita stwosza, polecam. Ale ostatnio by艂am w salonie gdzie chodzi moj maz. Jest to z boku rynku na ul.Kielbasniczej PRACOWNIA FRYZJERSKA jestem zadowolona.Pracuje tam ch艂opak ktory niedawno zdoby艂 pierwsz miejsce w polsce w zawodach fryzjerskich WELI. Musze jednak przyznac ze ceny sa wysoki,jest drozej ni偶 w LaGrandzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 macz21
Hmmm... Do LeGranda go nie zaci膮gne - nie mam szans. M贸j ch艂opak to prawdziwy facet i w takich mocno ekskluzywnych miejscach si臋 藕le czuje... Chodzi teraz do INES ale to jest tragedia... za ka偶dym razem wygl膮da inaczej i to nie do ko艅ca dobrze, mam nadziej臋 ze rozumiecie obraz. Ma raczej kr贸tkie w艂osy no i chcia艂abym zeby jaki艣 fryzjer doradzi艂 mu fryzurk臋 i ostrzyg艂 bardzo dok艂adnie... elegancka lekko podgolona fryzurka a-la biznesmen - my艣la艂am 偶e 艂atwo co艣 takiego zrobi膰 ale tu si臋 okaza艂o 偶e jednak nie. My艣艂am o CarloBiani? co wy my艣licie... mo偶e wiecie czy maj膮 tam typowo m臋skiego fryzjera? A mo偶e gdzie艣 indziej?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lesica
W marcu bylam u naprawde swietnego fryzjera Grzegorza! salon znajduje sie na ulicy Pereca-jest to salon OkiI!Podaje nr. tel. 7133224044

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja polecam salon \"Gabriela\" na ul kie艂ba艣niczej przemi艂a w艂ascicielka Garbysia wraz z zespo艂em: Gosia i Agnieszka - strzygly mnie sa rewelacyjne! polecam gor膮co!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nika30
salon Le Grand,nie plecam.By艂am tam trzy razy i za to co oferuj膮 , ceny maj膮 z kosmosu,a do tego po ostatniej wizycie,kiedy pani pomyli艂a si臋 w obliczeniach za wykonan膮 us艂ug臋,wydzwaniali do mnie,偶eby donie艣膰 im 70z艂,skandal!!!!!Bo zostawi艂am u nich 400z艂,a do tego br膮zowe refleksy zmy艂y si臋 po tygodnu.I tak zako艅czy艂am znajomo艣膰 z tym salonem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 donata g.
witam. jesli ktoras z was jeste klientka grzeska( tego co ppracowal u okila), to i9nformuje ze pracuje teraz w pasazu grunwaldzikm w studiu wella. tylko jak chcecie sie umawiac to co najmnij z tygodniowym wyprzedzniem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hawaii87
up

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria105
Je艣li szukacie jakiego艣 dobrego fryzjera we Wroc艂awiu czy w Warszawie, wejd藕cie na stronk臋 www.fryzjerzy.pl Tam jest spis wszystkich fryzjer贸w w wi臋kszych miastach, a przy ka偶dym fryzjerze opinia o nim, kt贸r膮 mo偶na uzupe艂ni膰. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria105
Je艣li szukacie jakiego艣 dobrego fryzjera we Wroc艂awiu czy w Warszawie, wejd藕cie na stronk臋 www.fryzjerzy.pl Tam jest spis wszystkich fryzjer贸w w wi臋kszych miastach, a przy ka偶dym fryzjerze opinia o nim, kt贸r膮 mo偶na uzupe艂ni膰. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maly zolw
a ja nie polecam jean louis david na wiezi臋nnej. by艂am tam kiedys i mi sie podoba艂o to znaczy nie chcialam rewolucji na glowie wiec bylo ok.tymczasem pare dni temu chcialam wlasnie zrobic cos fajnego z wloami udalam sie do tego salonu i....jestem wsciekla.wlosy sciete tak o na prosto, zadnego pocieniowania, grzywkechcialak krotka alezrobiona jest tak niestarannie ze nie ma mowy o zadnym ukladaniu...efekt w tym tyg wybieram sie jescze raz dof ryzjera zeby to poprawic. tylko cena jest zadowalaj膮ca bo wyda艂am 58 z艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maly zolw
a co s膮dzicieo ines na legnickiej??? by艂 tam kto艣 z was???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 macz21
w INES je艣艂i chodzi o damskie to rob膮 solidnie i dobrze. Kobiety tam tn膮 lepiej od facet贸w z tego co wiem. maj膮 do艣膰 rozbudowan膮 stron臋 internetow膮... poszukaj has艂a INES w googlach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 silvia2
podnosz臋 temacik bo te偶 potzrebuje dobraego i solidnego salonu we Wroclawiu. Kiedy艣 by艂am stal膮 klientka JLD na Wi臋ziennej ale teraz id膮 chyba na ilo艣c a nie na jako艣膰 :( W sierpniu m贸j brat si臋 偶eni a ja b臋d臋 艣wiadkiem i musz臋 zmieni膰 co艣 w sobie do tego czasu :) Czekam na Wasze sprawdzone propozycje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Polecam katarzyn臋 Cetnarsk膮 na pl. kromera:) Dobrze i w miare tanio, zawsze wychodze zadowolona, Pani kasia potrafi 艣wietnie dobra膰 fryzure i kolor. Polecam, i do tego mi艂a atmosfera:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 silvia2
cena nie musi by膰 super niska byle ca艂a us艂uga by艂a dobra. Chia艂abym zdj膮膰 kolor z prawie czarnego na ciep艂y br膮z a do tego refleksy i modne ci臋cie. Gdzie mog臋 to zrobi膰 ?? Kiedy艣 mia艂am zdejmowany kolor w Szalonych Nozyczkach. Efekt koncowy mo偶e i 艂adny (kolor bo ci臋cie to masakra :O i do tego w艂osy straszliwie zniszczone :( Dlatego nie polecam tego salonu. Mog臋 do艂o偶y膰 troch臋 kasy byle efekt by艂 super i w艂osy nie wypada艂y :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×