Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość Daniell
Polecam STUDIO FRYZUR GOLDWELL/KIlIŃSKIEGO 24-obok placu bema , ponieważ jest tam fachowa obsluga profesionalnie przeszkolona,polecam panią o imieniu MAGDA jest to po prostu profesionalistka w swoim fachu, zawsze wychodze zadowolonyy *}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niooooooom
jak najlepszy to tylko na Połanieckiej, u pana Janusza Fijałkowskiego. Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulo
Prosze o pomoc..:D Znacie moze jakiś dobry salon fryzjerski dla męzczyzn? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sid
Tylko Salonik w Przejsciu Garncarskim :) Pieky wystrój, a pracuja tam nie fryzjerzy, tylko czarodzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam salonu La Grand bylam w nim 2 razy. Naburmuszona obsluga. Za pierwszym razem nie widzialam w ogle roznicy we wlosach, za drugim mi tak pokrecila wlosy lokowka ze po raz pierwszy wyszlam z salonu z glowa miedzy kolanami... za dzwiami la grant dziekowalam ze mam spinke do wlosow w torebce i szybko spielam ta straszna fryzure spinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynau
p paru przygodach w różnych salonach fryzjerskich polecam INFINITY na Nożowniczej i Krzyśka. Od 3 lat tam chodzę i nie było żadnej wpadki. Naprawdę warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugoha
Ja nie polecam Le Grand, chciałam się ściąć jak siostra, z którą przyszłam, a fryzjerka taka kaszane mi walnęła, jeszcze włosy mi się po tym fryzjerze zaczęły kręcić! Skasowała dużo, więcej tam picia kwaki niż porządnego fryzjerstwa. A najbardziej mnie rozwaliło, jak fryzjerka "ojej, jakie masz zniszczone włosy" i cały salon oglądał moje końcówki przez 10 minut!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwina
Bardzo polecam Kasie z INFINITI na Nożowniczej!! Zawsze chodziłam do Krzyśka ale nie było u niego miejsca i zaproponował mi swoja koleżanke Kasie.. Jestem zachwycona.. moge powiedziec ze dorownuje temu mistrzowi.. polecam gorąco. bedzecie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ra-mon
Polecam salonik na ul.Ruskiej TAMARA ukryty na pierwszym piętrze,pod arkadami.Koleżanka mi go poleciła i nie żałuję.Ceny bardzo przystępne i miła amosfera.Tydzień temu wychodziłam za mąż i miałam piękną fryzurę.robiła mi ją pani Marta. Śmiało polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 36
Fijałkowski to partacz bez szkoły!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 36
Polecam Wam Krzyska z ul. Nożowniczej!!!SUPER chłopak i fryzjer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Witam polecam w le grand mariette byłam 2 razy i jestem zadowolona reszta to partacze a ceny są z kosmosu za usługe balejage w jednym koloze na długie włowy i odzywka 315 zł poprzednio ze scięciem koncówek dosłownie na prosto maszynką usługa 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreconka
Hejka. Przetestowalam juz kilka niby dobrych salonow we Wroclawiu i zgadzam sie z poprzedniczkami; naprawde ciezko o dobrego fryzjera. Albo z moimi wlosami jest cos nietak, choc bywalo nieraz ze bylam zadowolona ze sciecia. Najlepiej, ale jednoczesnie chyba w najgorszych warunkach obciela mnie pani z jakiegos salonu na Sienkiewicza polaczonego z solarium - o dziwo!. Caly czas gadala przez telefon ze swoim partnerem, klocili sie o jakies pierdoly. Cieniowala mi wlosy karbowanymi nozyczkmi, ktore ledwo co trzymala w rekach zwazywszy na sluchawke od telefonu i dluuugasne pazury, przy czym strasznie mnie szarpala. Myslalam ze tam zwariuje, ale dotrwalam do konca. O dziwo udalo jej sie mnei obciac i wlos swietnie sie ukladaly. Mysle jednak ze to byl fuks. Po fryzjerze zapodalam solarke (jest wlascicielka salonu znajdujacego sie ponizej) i opalilam sie w paski! Generalnie nie polecam. Sciecie ok 60 zl, ale kilka lat temu. Poza mniej znanymi salonami swego czasu chodzilam do Brodway'a, ale znacznie sie pogorszyli wiec przestalam. Sciecie kosztowalo roznie 60-70zl jakies 2-3 lata temu. Nadal poszukiwalam dobrego fryzjera; zaczelam wiec czytywac fora. Wiele osob zachwycalo teoretycznie dobry salon Okil na Pereca; ponoc strzygli lub nadal strzyga gwiazdy do seriali. Za pierwszym razem bylo ok; wyszlam z zalosna fryzura w ogole nie pasujaca do otoczenia, ale sciecie bylo dobre, wlosy sie ukladaly itp. Kolejny raz juz nie bylo tak dobrze. Moje wlosy sie faluja, wiec samo strzyzenie na prosto nie da dobrego efektu, co moglam zauwazyc po umyciu glowy! Musialam grzywke upinac spinkami. Nie wspominajac o fakcie, ze wlosy mialy byc tylko lekko podciete, a byly krotsze niz po pprzedniej wizycie:/ Sciecie ok 85 zl. Znam osoby obcinajace sie w Unique i szczerze mowiac roznie im wychodzi. M/w na 4 sciecia jedno jest dobre, wiec nie jest az tak zle:/ Ale nie wiem czy zaryzykuje. Gdzies wyczytalam, ze salon 'Michala Krzyszychy' jest dobry. Ponos On sam w sobie i jeden z Czarkow. Do Michala nie mialam okazji sie dostac, ale jeden z Czarkow mnie rozczarowal. Wlosy w ogole sie nie ukladaly. Koszmar! Samo sciecie ponad 100 zl. Nadal poszukuje jakiegos dobrego fryzjera. Moze pokusze sie na Carlo Biani. Z innej strony mam dosc eksperymentow na mojej glowie i moze najlepszym rozwiazaniem jest poszukac kogos w innym miescie:/ Pozdrawiam wszystkich poszukujacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź , byłam wczoraj w Infinity we Wrocławiu u Pani Kasi - nie dość , że Pani Kasia jest urocza to rzeczywiście utalentowana - jestem bardzo zadowolona ze zmiany fryzury i fryzjera - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matejka
Trafiłam wczoraj do Pani Kasi z Infinity. Nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona z fryzury. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniu
dla mnie najlepszym salonem fryzjerskim jest salon w Pasażu Pod Blekitnym Słońcem w Rynku. polecam do męskich strzyżeń Agnieszkę!! naprawdę ma świetną rękę i potrafi doradzić i dobrać fryzurę. moja dziewczyna też jest bardzo zadowolona z tego salonu, najczęściej robi włosy u Konrada, a tak poza tym to zawsze jest tam wesoła atmosferka. POLECAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipserka
wczoraj odwiedziłam nowo otwarty salon w centrum E.Leclerc i wyszłam z płaczem.Dziewczyny nie idzcie tam!!!! ceny z kosmosu a obsługa straszna poprosiłam panią o grzywke i rude refleksy ona zrobiła wielkie oczy i probowała wcisnąć mi jaką fryzure na "bąbke" przeraziłam sie zero profesjonalizmu i jakiego kolwiek talentu moim zdaniem nie umieją w ogole scinac włosów i wciskaja to co potrafią zrobic kiedy ją obserwowałam to ztwierdziłam ze nie pozwole jej obciac moich włosów i całe szczescie.skonczyło sie na tym ze zostawiłam 150zł za beznadziejny kolor na głowie nie polecam i przestrzegam fryzjerki zakochane same w sobie i chyba po fryzerskim 3 dniowym kursie!!!! fryzjer powinien proponowac fryzurke a nie stac i robic wielkie oczy kompletne dno i bezadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag.online
NIGDY nie byłam u fryzjera dwa razy u tej samej osoby.. RAZ, parę dobrych lat temu, wyszłam z uśmiechem z salonu:) Chyba wolę chodzić do dentysty.. ale po Waszych uwagach dot. wrocławskich mistrzów zapisałam się na sobotę do Carlo Biani (u Kryszaka wolne miejsca za 2 tyg dopiero). Ależ jestem ciekawa.. mam nadzieje że wrócę do pracy z podniesioną głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolka11
Cudna jest ta pani Kasia z INFINITY.. caly czas patrze sie na moje wlosy i napatrzec sie nie moge:):):) polecam bardzo goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam stanowczo
salon w pasażu grunwaldzkim. cięcie kosztowało mnie 75 zł i 2 dni płaczu. Miałam długie włosy, gęste, a chciałam boba. pani odradziła ponieważ miałam za gęste włosy i zaproponowała wycieniowanie. to co zostało na mojej głowie to proste cięcie do ramion jak od linijki pocieniowanie takie, że wyglądam jak spod kosiarki. Pani zrobiła mi też niechcący grzywkę (z tego cieniowania tak wyszło) za co przeprosiła. Ale cóż jestem bogatsza o doświadczenie ... nigdy więcej tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakolkowska
Jestem zdziwaiona opinią jedenj z intenautek na temat salonu ,,Carlo Biani" we wrocławiu(na biskupiej). Stałą klientką tego salonu jestem od 5 lat, nigdy nie wyszłam z tamtąd niezadowolona. Mam tam swoją ulubiona fryzjerkę (Gosia ,,blondyna"), ale ścinałam się chyba już u wszystkich tam pracująch fryzjerów i zawsze było ok! Ps. Z tego co wiem to pani Klaudia, która ponoć tak źle ścięła jedna z pań juz nie pracuje tam od 2 lat. Salon polecam znajomym i wszyscy są zadowoleni. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1345
Bardzo prosze Paris 26 jesli mozesz mi podac gdzie dokladnie jest ta pracownia fryzjerska gdzie jest ten chlopak od pierwszego miejsca ja rozpaczliwie poszukuje dobrego fryzjera cena nie gra roli a bylam juz w wielu miejscach odradzam ul szewska 74 przereklamowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia30
Mam pytanie do Was dziewczyny, które tak polecacie salon Infinity. Jak jest u nich z terminami - duzo wcześniej trzeba się uamwiac? Jak wyglądają u nich ceny? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marguerittas
WItam serdecznie!! Mam ogromny problem z moimi włosami a właściwie z ich cięciem...Włosy mam kręcone...Boje się iśc do "osiedlowego fryzjera pani Halinki"...dlatego poszukuję takiego, z którego wiem,że na pewno nie wyjde z płaczem. Od roku chodziłam do JLD na Więziennej.W grudniu poszłam jak zwykle pewna,że wyjdę z czymś konkretnym na głowie.Usiadłam na fotelu i jak zwykle poprosiłam Panią,aby zrobiła mi coś "fajnego"...przede wszystkim przerzedziła włosy.Pierwszy raz obcinała mnie ta Pani (nie pamiętam imienia, którkie włosy,BOB-do ucha)... Minęło 1,5 miesiąca a ja w lustro patrzec nie mogę!!!!!Z prawej strony mam włosy krótkie jak u kury pod ogonem;/, grzywka z prawej strony też jakaś "dziurawa"...HELP! Pomocy!!Kto dobrze obcina w JLD na więziennej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwciaa
Mam pytanie : Jakie są ceny w Infinity? I w Unique? Bo mam zamiar się wybrac al tez niechce wydawac na to az tak duzo kasy. Aha, a ktos sie orientuje ile kosztuje "wyprostowanie wlosow na stałe"? Nie pamietam jak to sie nazywa profesjonalnie ;p Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejos
grunt to obcinać się u faceta. przynajmniej prawdopodobieństwo wtopy mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręciołek123
Dziewczyny poradźcie...też mam bardzo mocno kręcone włosy, a co za tym idzie olbrzymi problem z obcięciem ich w jakiś sensowny sposób... Profesjonalny fryzjer polecił mi Carlo Biani (Agatę dokładniej), ale naczytałam się tylu negatywów, że mam wątpliwości... Doradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×