Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość porada
ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
Witam wszystkich.Czy ktos moze mi polecic dobrego wroclawskiego fryzjera od wlosow kreconych.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
Do salonu szamanka na ul. bulwar ikara chodzę regularnie i zawsze wychodze zadowolona.Nie muszę zmieniac co chwile fryzjera bo nigdy nie jestem ścinana tam "na jedno kopyto".Zawsze cos nowego mi zaproponuja. Poza tym miła atmosfera i przyjemny salon...a i co ważne..przystępne ceny! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inzynierek
Witam, czy mozecie mi Panie polecic osobę, ktora naprawde dobrze wykonalaby męskie strzyzenie? Wolalbym, by byla to kobieta (jakos tak spokojniej czuje sie, kiedy robi to kobieta ;). Uprzejmie dziekuje za wszelkie info. Inzynierek Ps. Jesli moj post przeczytala owa najlepsza fryzjerka we Wrocku - prosze o kontakt na mail ;] inzrav@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_24
jak bylam u krzysia machnickiego to miedzy innymi na cenniku uslug bylo permanentne prostowanie wlosow ale nie pamietam ile kosztowalo. Mam gdzie cennik w domu wiec jak znajde to Ci napisze cene. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis254
pani Klaudia z salonu Bergane przeniosła się gdzieś na ulicę Wietrzną- w salonie nie udzielają dokładnej informacji, a to świetna fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania881214
mam wielką prośbę-czy ktoś mógłby zamieścić jakiś aktualny kontakt do Krzyśka z Infinity? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina89
Bardzo polecam salon fryzjerski Royal Nova. Salonik ful wypas a fryzjerska zna się na rzeczy. Oprócz tego jest też tam kosmetyczna w każdek chhwili można się załapać . Naprawdę polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alciaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alciaaaaaaaa
polecam nowo otwarty salon fryzjerski o nazwie INNOWACJA ktory miesci sie przy ulicy armii krajowej 8/2 w budynku AB centrum. prowadza ten salon stylisci ze znanych wroclawskich ekskluzywnych salonow!!!! goraco zachecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia04
tak Carlo Biani to najlepszy salon fryzierski w całym Wrocławiu!!!!!!!! Bardzo miła obsługa, a pani Kasia jest the best!!! super fryzier!!!! polecam gorąco:) pozdrowienia dla pani KASI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeloo74
nie oelcam Brodwaya w Magnolii. Wyszlamz stamtąd zalamana, ryczalam caly dzień. Mialam piekne dlugie wlosy do polowy plecow, zostala mi ich mniej niż jedna trzecia chyba i to w strzępach. Chciałam tylko skrócić wlosy o 10 cm i pocieniować koncówki. Mam zrobione schody na dlugości 30 cm, wlosy skrocone o 30 cm lekko, grzywke do polowy oczu, taka ktorej ani spiąc w kitke ani za ucho zalozyć... Nawet nie ma za bardzo co z tym zrobić. Reklamacji salon oczywiście nei uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś konwalia
Właśnie - ja też nie polecam Magnolii! To była porażka i kara za to, że poszłam do fryzjera z ulicy. Jakaś młoda panienka tak ścięła mi włosy, że nie wiedziałam co mam na głowie. A chodzę od lat do Konrada w Pasażu Słonecznym w Rynku. I Jego mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezina
polecam Le Grand na Wita Stwosza albo Michał Krzyszycha & Team na Szewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaimalwina
Co jak co ale Carlo Biani w Rynku trzyma klasę. nie byłam w Polsce 2 lata, chodziłam do różnych fryzjerów w Londynie, ale powiem Wam, że W Carlo naprawdę można zrobić super fryzurę. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka111
Klaudia z Bergane pracuje teraz w Salonie Urody Peshka na ul.Wietrznej 12a tel.71-788-44-49 lub 509-628-665.Zapraszam;-)))dla wszystkich z kafeterii rabat 20%.Pozdrawiam:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2512
Ja Polecam wam Laurenta na świdnickiej:D Naprawdę, chodzę tam od lat i jeszcze nigdy się nie przejechałam. Eksperymentowałam na włosach i zawsze wychodziło świetnie. Miła i kompetentna obsługa, fryzjerzy naprawdę super klasa a nie to co jakiś broadway który nie dawno wogóle powstal jest tylko we wrocku a fryzjerów tam to sciagaja z ulicy. raz tam bylam i wiecej nie pojde. Owszem w Laurencie nie jest najtaniej, ale to jak wyjdziecie z tamtad jest naprawde tego warte bo wasz wyglad bedzie naprawde super!!! POLECAM LAURENTA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta szymczak
unique jest naprwde gosny poolecenia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSKI
hej jakie sa ceny w UNIQUE??chce sobie zrobc baleage fajny na lato. Jakiego fryzjera byscie polecily w Unique???Gdzie znajduje sie ten Unique??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotlinka
Kochani, a czy ktos moze podac mi numer do salonu Infinity na ul. Cubulskiego 2/4?? chyba ostatnio w pospiechu zle go zapisalam, a teraz nie moge sie dodzwonic.. pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixi
Witam serdecznie. Dwa lata temu zaprosiłem żonę do salonu Broadway w Magnolia Park. Miał to być dla niej prezent na okrągłe urodziny. Ponieważ budżet mamy naprawdę skromny, wydatek ok. 80 zł stanowił dla mnie spore wyzwanie. I niestety, nie wdając się w szczegóły, mówiąc delikatnie, żona nie została tam dobrze ścięta. Na szczęście wspólnie z jej koleżanką udało się potem coś poprawić, bo nie było mowy o kolejnym fryzjerze. Teraz stoję przed tym samym problemem, chciałbym dać żonie taki sam prezent, niestety również ciągle niskobudżetowy i po lekturze forum nie znajduję odpowiedzi, jak wybrać dobrego i niedrogiego fryzjera z wyższej półki z lokalizacją na linii Wrocław - Środa Śląska - ewentualnie Legnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia111
Z wielką przyjemnością chcę poinformować,że od dzisiaj wykonujemy najbardziej zaawansowaną rekonstrukcję włosów SENSCJENCE z laboratorium SHISEIDO!!!Posiadamy też w sprzedaży kosmetyki do pielęgnacji tej firmy. Salon PESHKA ul.Wietrzna 12a/1a tel.071-788-44-49.Pozdrawiam i zapraszam:-),:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka83
salon La Grande we Wrocławiu??? to totalna porażka...uciekajcie jak najdalej możecie!!!!! byłam u nich ostatnio zrobić trwałą...zapłaciłam 320 zł...i loków tak jak nie było tak nie ma...masakra!!!!!!!!!! byłam z koleżanka która tez robiła trwałą i niestety ma loki ...he he ale tylko na końcówkach....poszłam z reklamacja bo na włosach nie ma nawet zarysu loka...to powiedzieli ze muszę je ugniatać na piankę...efekt jest taki ze zamiast loków mamy gnioty!!!! ...aha zapomniałabym o najważniejszym...zanim zrobiłam trwała poszłam do nich na konsultacje za którą tez oczywiście kazali mi zapłacić...pokazywałam zdjęcie loków jakie bym chciała uzyskać...powiedzieli ze jak najbardziej da się uzyskać taki efekt ...i masz ci los cholera...nie dało się !!!!!!!!tylko szkoda ze dowiedziałam się o tym dopiero po dwóch dniach kiedy mogłam umyć włosy!!!!!!! ...a i racja ...nadęta i niemiła obsługa...która nawet nie potrafi się odpowiednio zachować w takiej sytuacji jak niezadowolony klient..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka83
salon La Grande we Wrocławiu??? to totalna porażka...uciekajcie jak najdalej możecie!!!!! byłam u nich ostatnio zrobić trwałą...zapłaciłam 320 zł...i loków tak jak nie było tak nie ma...masakra!!!!!!!!!! byłam z koleżanka która tez robiła trwałą i niestety ma loki ...he he ale tylko na końcówkach....poszłam z reklamacja bo na włosach nie ma nawet zarysu loka...to powiedzieli ze muszę je ugniatać na piankę...efekt jest taki ze zamiast loków mamy gnioty!!!! ...aha zapomniałabym o najważniejszym...zanim zrobiłam trwała poszłam do nich na konsultacje za którą tez oczywiście kazali mi zapłacić...pokazywałam zdjęcie loków jakie bym chciała uzyskać...powiedzieli ze jak najbardziej da się uzyskać taki efekt ...i masz ci los cholera...nie dało się !!!!!!!!tylko szkoda ze dowiedziałam się o tym dopiero po dwóch dniach kiedy mogłam umyć włosy!!!!!!! ...a i racja ...nadęta i niemiła obsługa...która nawet nie potrafi się odpowiednio zachować w takiej sytuacji jak niezadowolony klient..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnka nowy dwor wroc
MIXI Polecam Ci Pracownie Fryzjerska Metamorfoza we Wrocławiu przy ul. Trawowej 34a. p. Alicja jest naprawde dobra w tym co robi. A za strzyzenie zaplacisz od 25 do 55 zl wiec mysle ze to niedurzo a warto. Mozesz tez umowic zone na STRZYZENIE NA GORACO nowa metode obcinania wloskow po ktorej na pewno bedzie zadowolona. Podam Ci tel 727-440-776 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo5
Popieram alciaaaaaaaa (k.szwiec@vp.pl), studio INNOWACJA strzał w dziesiątkę, mam grube włosy do pasa i bałam się oddać je w niepowołane ręce, koleżanka poleciła mi to studio i balayage jest świetny, a włosy są tak super pocieniowane, że zapomniałam co to prostownica i modelowanie. Ponoć od połowy września mają zatrudnić też świetna stylistkę paznokci, TIPSY i te sprawy, ponoć wyczynia na pazurkach cuda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztargana
witam, przeglądnęłam całe to forum i nie znalazłam numeru ani dokładnego adresu pani Kasi i Krzysia z INFINITY na Cybulskiego. Czy ktoś mógłby podać ich namiary? nie umiem nawet znaleźć ich przez google, a gdy dzwonię do Infinity to mówią, ze nie mają ich nowego numeru;/ Będę bardzo wdzięczna również za podanie ceny strzyżenia:) Dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaok
Polecam salon w Pasazu Grunwaldzkim-redox!!!!!!!Wszyscy sa super, zawsze profesjonalnie przeprowadzaja wywiad,nie no co by nie pisac to za malo!Kocham ich:-)juz 2 razy uratowali moje wlosy po jakis nispelnionych stylistach i za kazdym razem proponuja cos innego SUPPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Numer do salonu na Cybylskiego to 0717894855. Ja dzwoniłam i umówiłam się do pani Kasi, bo do Krzysia trzeba bardzo długo czekać, a Kasia też miała pierwszy wolny termin dopiero 22 września... Dokładny adres to Cybulskiego 2-4 domofon nr 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×