Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość shurikan
zdecydowanie broadway w rynku hotel paio, carlo biani pizza hut i kenia róg zaporoskiej i grabiszynskiej - pani ala tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIECZKA24
ja byla u bartka na pretwiczej chyba to sie nazywa atelie fryzjerski capello nie wiem czy dobrze napisalam ale nie polecam myslalam wyszlam ze spalonymi wlosami po balejazu.MASAKRA naprawde odradzam tam pracuje jeszcze jeden fryzjer ale nie wiem jak robi kolor bo widzialam tylko jak strzygl jego klientka napwno byla lepiej ostrzyzona niz ja;-(a ten caly bartek mial byc taki dobry raczej jest masakryczny w tym co robi NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka29
Pani Kasia z INFINITY jest najlepsza. Świetnie strzyże, doradza i jest przesympatyczną, uśmiechniętą dziewczyną. U mnie na głowie zrobiła rewolucję - "warkocze poleciały" hihihi i nie żałuję ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyka
Mam krótkie, "szczeniaste", gęste, ciemne włosy. Wymarzyłam je sobie troche teraz zapuścić przez jakieś 8 tygodni i pójść do fryzjera stylisty, który zrobi mi w ramach własnej wizji coś cudownego, ale codziennego na głowie na włosy krótkie :) Bo chcę mieć krótkie, ale coś takiego zupełnie innego niż do tej pory (dlatego zapuszczam trochę, aby dało się pokombinować, a nie jak to zwykle co 3 tygodnie ścinam...). Pragnę zmiany ale z głową. Gdzie powinnam więc iść nie mając zielonego pojecia, co chcę na głowie poza strasznymi ogólnikami? Inse, Unique, Carlo Biani czy jeszcze coś innego..? Aaaaach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyka
Broadway jeszcze znalazłam jako niby lepszy salon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyka
I Da Vinci.. sorki za powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natascha
Ja polecam SALONA TAMARA na ruskiej! Bardzo miła i przyjemna atmosfera! Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i z fryzury. Juz od dłuższego czasu tam chodzę i zawsze jest wszystko ok! Dodatkowo mogę skorzystac z usług dobrej kosmetyczki ! Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz
Zastanawiam się nad odwiedzeniem salonu na ul. Więziennej "Qualite" ponieważ ma status salonu L'Oreal Expert. Czy ktoś może powiedzieć mi coś o usługach w tym miejscu? Zależy mi da dobrym cięciu (mam włosy falowane i bardzo gęste, więc zawsze tnę je na sucho - wyprostowane, żeby rezultaty były zadowalające). Dodatkowo chcę rzucić na nie farbę z nowej kolekcji L'Oreal. Czy jakieś pozytywne opinie na temat tego salonu??? A może ktoś się sparzył i chce mnie przestrzec? W każdym razie chętnie usłyszę o innych ciekawych salonach pracujących na produktach L'Oreal, do których mam pełne zaufanie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.mmmmmmmm
A JA BYLAM w INFINITY i po farbowaniu wygladalam paskudnie;/ jajecznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez..
ja też nie byłam zadowolona z rozjaśniania włosów w infinity, kanarek wyszłam straszny, byłam wtedy u marty i nie polecam chociaż fajnie mi ścieła włosy to kolor blee, a jeśli chodzi o salony loreala to polecam w euphorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winoo
mam półdługie włosy i chciałabym zrobić sobie balejaż. cz ktoś może mi powiedzieć ile orientacyjnie zapłacę za niego w Carlo BianiI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona klientka
Polecam zdecydowanie carlo biani na rynku!! Kiedyś obcinał mnie TOMEK, a teraz PAWEŁ i za kożdym razem jestem bardzo zadowolona. Potrafią trafnie dobrać fryzurę i kolor. Nie ma takiej sytuacji, że wychodzę od fryzjera i 15 innych osób ma tak obcięte włosy jak ja!!To w sumie zależy od gustu, ale ja nie lubie się wtapiać w szarą, otaczającą nas rzeczywistość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Unique - pana Andrzeja - w zyciu nie mialam tak genialnej fryzurki. Juz dwa miesiace od sciecia (krotka fryzurka) a dalej wlosy swietnie sie ukladajai nie widac, ze dawno bylam u fryzjera, grzywke podcinam sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksiu...
A jeżeli chodzi o strzyżenie męskie, to jaki salon polecacie i ile kosztuje strzyżenie męskie w Carlo Biani ? Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygryda
Bardzo proszę niech da znać ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie się przeniósł Mariusz z Carlo Biani. Sprawa jest poważna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina126
Polecam salon Luz-tro. Ostatnio poszłam tam podciąć grzywkę a wyszłam z nowszą extra fryzurką:D z czego jestem baardzo zadowolona. Podoba mi się, że Fryzjerka (Małgosia S.)jest zaangażowana i profesjonalna. róg ul. Żeromskiego i Daszyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia12
W Carlo Biani polecam Magdę, taką czarną, ładną. Super cięcie, chociaż trochę długo, ale za to bardzo dokładnie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek drozdowicz
ja moge szczerze polecic i facetowi i wam babeczki szczerze i tylko jego z całego wrocławia: SALON BROADWAY obecnie pracuje on w arkadach na poziomie -1 a nazywa sie marcin, blondyn. super scina , pelen profesjonalizm, szybko i najdokladniej jak mozna, zarówno kobiety i faceci, POLECAM nr do broadwayu to 71 341 76 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin z broadwaya
ten tleniony marcin? to ja nie polecam, w ogóle nie słucha co się do niego mówi i i tak robi jak on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
Tylko salon Tamara, przećwiczyłam już u nich wszytsko, farbowanie, strzyżenie, stylizacja i czesanie na specjalne okazje. Jeszcze nie wyszłam od nich niezadowolona, strzygę się u p. Tamary. Polecam wszystkim, profesjonalnie miło a przede wszytskim wiem, za co płacę! Salon jest w centrum ( ruska 43) 1 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza_laura
A ja zdecydowanie odradzam Infinity! W zeszłym tygodniu zapisałam się telefonicznie do tak chwalonej pani Kasi i byłam tam w tym tygodniu. Nie wiem, może zaszła jakaś pomyłka i strzygł mnie ktoś inny, bo nie wierzę, że tak chwalicie za to co mi zrobiła taka szczupła blondyna. Umycie włosów, ścięcie i wysuszenie trwało łącznie 15 minut, a ścięciem nawet tego chyba nie można nazwać, bo poprosiłam o skrócenie całych włosów o ok 3 cm i jeszcze dodatkowo trochę z tyłu oraz ładne wyprofilowanie fryzurki, a pani podcięła mi trochę tył i zabrała się za suszenie, ani razu nie pytając czy jest ok... Siedziałam zdumiona i przekonana, że widocznie woli dokończyć na sucho, ale ona po wysuszeniu mi włosów podziękowała i zaprosiła do kasy. Nawet nie użyła żadnego kosmetyku! Po prostu tragedia, stanowczo odradzam ten salon, no chyba że ktoś lubi płacić 50 zł za umycie włosów a potem samemu poprawiać po fryzjerce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuppi
Czesc, Ja rowniez szukam fryzjera Mariusza z salonu Carlo Biani. Jesli ktos wie, gdzie teraz pracuje bede bardzo wdzieczna za informacje, bo Mariusz byl rewelacyjny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannuuella
czesc ,a moze polecicie mi fryzjera na liche cienkie wlosy ,bo to jest dopiero problem z niczego zrobic cos, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia110212
Co do Mariusza z Carlo Biani to chyba wrócił do pracy w Rynku. Takie pogłoski słyszałam... Zadzwońcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygryda
Wielkie dzięki za wieści o Mariuszu, szkoda, że dziś niedziela i nie dam rady zadzwonić. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytAaa
a jak ten salon na Cybulskiego gdzie pracuje p. Kasia się teraz nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytAaa
Codzi mi o p. Kasie co pracowała w INFINITY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_24
Od kilku miesięcy byłam załamana i całkiem straciłam już nadzieję na to, że kiedykolwiek jeszcze uda mi się powrócić do blondu bo zawsze wiedziałam, że to jest 'MÓJ' kolor.nie wiedziałam już co robić. Niestety, przyznaję się bez bicia,że z własnej głupoty zrujnowałam sobie włosy rozjaśnianiem w domu, lata zapuszczania poszły na marne gdyż w efekcie włosy nadawały się jedynie do ścięcia :( były tak popalone, że dosłownie tragedia. Codziennie wyłam do lustra,i wołałam o pomoc. W końcu zafarbowałam włosy najpierw na bordo-farbą permanentną nie szamponem i...po dwóch myciach kolor spływał. Jedynie od czubka głowy odrosty były zdrowe (jakieś kilka cm) a reszta zmywała się niemalże z powrotem do blondu. potem zafarbowałam włosy na jakiś 'cyber purple' . oczywiście po farbowaniu wyszedł ładny kolor ale po już po pierwszym myciu zaczął schodzić. Po trzech myciach w miejscu gdzie były zdrowe odrosty był kolor ładny-czarny z fioletowym połyskiem ale tam gdzie włosy były tak bardzo popalone zaczął się robić (o zgrozo) fiolet taki jak kolor pioktaniny :( porażka totalna. nie podobało mi się kompletnie. Nie pasował mi ten kolor. Byłam załamana. W efekcie musiałam farbować włosy dosłownie co dwa tyg., żeby zakryć ten fiolet, ale sytuacja ciągle się powtarzała- ja farbowałam a po pierwszym myciu zaraz się zmywało. Błędne koło. Do ostatniego farbowania dodałam dość sporo farby czarnej ale z czasem po kilku myciach nadal było widać ten głupi fiolet. Dodam, że nie mogłam iść do fryzjera, ponieważ byłam w Anglii a ja tamtejszym 'fryzjerom' nie ufam a do tego ceny jak z kosmosu. Przyjechałam do Wrocławia i poleciałam prosto do 'MACHNICKI STUDIO' na ul. Czystej 2/1f. tel. 071 343 23 33. Już nie miałam żadnych nadziei, że uda mu się cokolwiek zrobić z moimi włosami a ja tak bardzo chciałam mój blond :( płakać mi się chciało. Krzysiu, świetny chłopak. Usiadł ze mną, zrobił wywiad. Opowiedziałam mu moją 'historię' he he. Nałożył dekoloryzator. Fakt, że długo to zajęło ale naprawdę było warto. Mam taki blond jaki chciałam i nowe ścięcie- fajniutkiego Boba. Obsługa przemiła, kawa serwowana za kawą, bardzo miła atmosfera, cieplutko i przyjemnie. Naprawdę polecam. Możecie też odwiedzić stronę salonu www.machnicki.pl Po długiej podróży zajechałam o północy do domu. W sumie nie spałam od godz.6 rano we wtorek do gdzieś około 1 w nocy ze środy na czwartek(czyli wczoraj w nocy).Mama mnie nie poznała i była w szoku że Krzyś dał radę. Moim zdaniem ogromny sukces. Na fotelu usypiałam i byłam jak pijana ale naprawdę niczego nie żałuję i bardzo się cieszę,że poszłam do tego właśnie salonu. Na pewno pójdę jeszcze nie raz. Postaram się potem wkleić jakieś zdjęcia 'przed' i 'po'. Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_24
zapomniałam dodać ze za dekoloryzację, 1 kolor, ścięcie i modelowanie zapłaciłam 255zł a więc cena bardzo przystępna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abriela
Czy ktoś wie, który salon we Wrocławiu ma w ofercie trwałe prostowanie włosów i który z nich można polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×