Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna-20

czy w 4 miesiący ciązy widać brzuch

Polecane posty

Gość ufliczka
u mnie do 6 miesiaca nic nie bylo widać.Malutki, lekko zaokrąglony brzuch, a dodam do tego że bylam badzo szczupła-45kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaroni
chyba nie ma na to regoly .Co ma byc to bedzie. nie mamy na to wplywu. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek pojawił się dopiero w połowie piątego miesiąca i to, żeby nie skłamać to w przeciągu tygodnia zrobiła mi się piękna piłeczka. Teraz jestem w 39 tygodniu i mam wielką piłke lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jednak prawda, że nie ma regułu, bo ja np. przytyłam tylko 10 kg. Każdy mi mówił, że pewnie malenkie dziecko a dwa tygodnie temu na USG pani ginekolog powiedziała mi, że mój Synuś waży już 3,800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaroni
zauwarzylam ze moj brzoszek jest duzo wiekszy wieczorem, czy ktos wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palulinka
Hej mam pytanko, piszecie ze jestescie w np. 8 t.c i mam pytanko, co to znaczy to t.c??? jestem dopiero w pierwszych tygodniach ciązy i niebardzo jeszcze łapie o co chodzi, prosze was o wyjasnienie, dziekuje buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
paulinko t.c. to znaczy właśnie tydzień ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MI TEŻ BRZUSZEK ZACZĄŁ ROSNĄĆ OD 20 T.C WCZEŚNIEJ NIC NIEBYŁO WIDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 15 tc
przestalam nosić normalne dżinsy, na szczęscie były upały i cały czas nosiłam spódnicę, od 17 tc tak naprawde zaczeło być widac, ale chyba nie każdy jeszcze sądzi, że to ciaza, zależy w co się ubiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tak wlasnie wtedy zaczal byc widoczny dla obcych i niepoinformowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palulina
Witam ponownie :) ślub z narzeczonym zarezerwowalismy na czerwiec 2009 roku a tu nagle sie okazalo ze jestem w ciazy i termin mam na polowe lutego , boje sie ze tak przytyje ze na weselu bede jak beczka, znacie jakies dobre diety i mało drastyczne, podobno mozna nosic t5ez bandaz elastyczn po porodzie to wtedy szybciej wraca sie do swoich rozmiatow, słyszalyscie cos o tym ?? jak narazie to sie niemoge doczekac az mi brzyszek wyjdzie :) pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiąc i
wszyscy twierdza, ze nic nie widac... ja tam dostrzegam róznicę, ale faktem jest że schudłam 3 kilo, mimo ze zywie sie normalnie... zawsze byłam dość szczupła i jak na razie dalej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 6 miesiącu ciążu, do V nic prawie nie było widać, w połowie V raptem ( to naprawdę dzieje się z dnia na dzien prawie) mam piłkę i naprawdę kady już widzi ciażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem obecnie w 19 tc i mam malu brzuszek,za 2 dni zaczynam 20 tydzien,i tak wcale go duzo nie ma,jestem wysoka i szczupla,wiec to zalezy od wielu czynnikow u jednej widac w 4 a u innej dopiero w 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota20
Witam wszystkie mamusie.Ja obecnie jestem w11tygodniu ciąży i nic nie widać i nie przybrałam na wadze przy wzroście165cm waże50kg.Jedynie co zauważyłam to powiekszone piersi.Biorę ślub 25pazdziernika i mam nadzieję,że nadal tak pozostanie.Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo widac jeszcze przed koncem 2 miesiaca ;) Nieduzo, ale zawsze. Teraz jestem w drugiej polowie 4-go miesiaca i widac bardzo wyraznie :) Choc ogolnie to nie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 21tc i widać o jakichś 2 tygodni i to takpożądnie :) nie da sie już go wciągnąć ani zbytnio ukryć pod zwyklymi ubraniami. Ślub biorę za 2 tygodnie :D ale jak już wspomniano wcześniej- suknia z gorsetem czyni cuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
ja jestem w 4 miesiacu i przytulam tylko 1kg, brzuszek mam delikatnie powiekszony i piersi,moja figura sie nie zmienila kg rozlozyl sie na brzuszek i piersi:) Lekarz powiedzial ze przytylam idealnie, ale od teraz powinnam juz tyc 1kg na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!wlasnie zaczynam 4 mieciac ciazy...i troszeczke mi sie brzuszek powiekszyl:)a slub biore w kwietniu..i nie boje sie ze bedzie widac....to jest moja pierwsza ciaza-wiec...juz nie moge sie doczekac rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 3 miesiacu i mam juz brzuszek ;] inni widza inni nie bo mysla ze utylam ;] zalezy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jestem w 4 miesiącu. I wydaje mi sie ze troszkę mi się brzuszek zaokrągla. Choc powiem szczerze, ze przed zajściem w ciąże już chodzily o mnie plotki że jestem w ciąży bo troszkę mi sie przytyło (ok.7 kg) i to głównie na brzuchu. I wtedy juz mialam zaokrąglony ale teraz to juz inaczej rośnie:))) Nie mogę się już doczekac kiedy będzie już całkiem duży:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska77
jestem w 4 m-cu , początek, a mój brzuszek wygląda jak po obfitym obiadku, jak wciągnę to wcale, ale wiem że to zasługa mięśni brzucha, które ćwiczyłam przed ciążą, a które teraz trzymają wszystko w ryzach :), mam też nadzieję ze przez to nie wysadzi mi go tak bardzo i może nie bede miała rozstepów, ale co by nie było, zdrowie Groszka najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a temat byl zalozony w 2004 r
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska1234
jestem w 12 tygodniun ciąży i mój brzuszek już powoli staję się widoczny , a szczególnie pod wieczór. Przed ciążą ważyłam 55 kg a teraz 3 kg więcej . Jak tak dalej pójdzie to przed rozwiązaniem waga mojego ciała bedzie...aż boję się pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde roznie to bywa
Ja zawsze mialam plaski brzuch, dosc wycwiczony, a ciaze zaczelo byc widac tak w 15-16 tygodniu, a wiec w 4 miesiacu, bo juz brzuszek sie zaokraglil. Bylo to jednak takie zaokraglenie, ze ci, ktorzy wiedzieli, ze jestem w ciazy to mowili "O juz widac u ciebie brzuszek. Dzidzia ladnie rosnie" , a ci, ktorzy nie wiedzieli mysleli, ze przytylam :) Dodam, ze od poczatku ciazy do 16 tygodnia przytylam 1 kg, takze roznie to bywa. Jesli ktos nosi luzne ubrania lub jest troszke przy kosci to ciaze widac pozniej, natomiast jak jestem bardzo szczupla albo lubisz nosic bardziej obcisle bluzki itd. to ciaze bedzie widac szybciej. Noaszac szersze rzeczy lub specjalnie skrojone ciaze mozna ukryc tak nawet do 5-6 miesiaca, pozniej juz trudniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w 3 miesiącu brzuszek miałam zaokraglony, w 4 miesiącu było już widać że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy .
nie jestem jeszcze pełnoletnia i nie wiem co mam robic. boje sie isc d o ginekologa ;(moj brzuch jest jakis dziwny. twardy . ale widac tluszczyk np. ale jak sie mocniej dotknie to jak by inne uczucie bylo ,POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy .
ale czego nie widac.? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×