Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna-20

czy w 4 miesiący ciązy widać brzuch

Polecane posty

chce być w ciąży we wrześniu bedziemy próbowqać alke w styczniu mam ślub i mam obawy czy bedzie widać proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz byłam u lekarza doatałam tabletki na owulację i za tydzień mam dni płodne i zaczniemy próbować a lekarz powiedział mi że jak nie dostanę okresu to bede wciąży tak bardzo bym chciała miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataa 19
Zczę powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
Beata, a mozesz napisac jakie widzialas zmiany? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widac
napewno nie bedzie widzac.Umnie dopiero w 6 ale tez nikt nie wiedzial ze w ciazy jestem.Ale od 7 jak zaczal rosnac!!Myslalam ze wiekszy to byc nie moze.No ale w 9 przekonalam sie ze moze moze i to o ile DO KONIECZYNY ja tez od poczatku czulam i widzialam zmiany.Moze przez to ze mialam stosunkowo plaski brzuch ale robi sie on twardy i czuc ze tam sie w nim cos dzieje (uczucie podobne jak przed zblizajacym sie okresem.Jezeli dobrze znasz swoje cialo to zmiany odrazu zauwazysz. Powodzenia wszystkim mamom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A brzuch
zawsze robi się twardy w ciąży? Mniej więcej w którym miesiącu taki sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
U mnie nie było widac do 6 miesiaca.Ślub brałam będąc w 4 miesiacu i tez nic nie było widac ,ale czułam,ze piersi mi się lekko powiekszyły. Natomiast mam bratową,która jest w ciaży wlaśnie w 4 miesiacu i ma już widoczny brzuch,taki,że nie da sie go ukryć(bratowa na szczęście slub miala 2 lata temu :)).Ale rozmawiamy o wielkości brzucha,a nie o tym kto kiedy bierze slub.Bratowa nawet trochę się przejęla tym,ze ma już taki brzuch. Myslę,że to jest sprawa indywidualna kazdej kobiety.Bratowa jeszcze nim zaszla w ciażę miala lekki brzuszek,bo leczyła sie po poronieniu.Od lekarstw trochę przytyła.Ja natomiast przed ciażą byłam bardzo szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagra
Ja byłam w trzecim m-cu i pytali mnie kiedy poród, to zalezy chyba od budowy kobiety. Akurat u mnie to szybko było widać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widac
u mni ok 2-3 miesiac ale to to z lekka twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest trudno się jeszcze wypowiadać, bo zaczęłam właśnie 2 miesiąc :-) Poza tym miałam już mały brzuszek, bo przytyłam sobie parę kilogramów przed ciążą, ale na pewno widzę, że (zwłaszcza wieczorem) jest twardszy, trudno mi go wciągnąć. Jestem właśnie ciekawa, kiedy będzie widać, ale jeśli tak dalej oójdzie to w 4 już nic nie ukryję ;-) Dodam, że w 1. ciąży brzuszek był dla innych widoczny ok. 6 mies. Ale to też zależy jakie ciuchy się nosi. Wtedy nosiłam same luźne worki a teraz noszę rzeczy bardzeij przylegające do ciała więc będzie widać wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na poczatku 4-go jest juz widoczny , twardy i okragly, sam brzuch widac , poza tym nigdzie sie nie zaokraglilam... przytylam 4 kg - i to sie rozklada na powiekszone piersi i brzuch... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby
ja jestem w 5 miesiacu, a brzuszek juz widać, nie załoze juz moich spodni sprzed ciaże, ale dopiero jakies 2 tyg. temu zaczelo byc widac brzuszek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda kobieta jest inna. Ujednej widac juz w 3 miesiacy a u 2 dopiero w 6. Ja sama juz mialam dosyc widoczny w 4 niesiącu a jestem osobą przeciętna 165cm 57kg. Moja znajoma natomiast bedac w 6 miesiacu nie miała go jeszcze wcale. Dopiero w ostatnich 3 miesiacach zaczyna on naprawde rosnąć hahaha. A tak wracajac do zawarcia zwiazku -powodzenia. No i mała rada nie wiem czy pora bedzie odpowiednia ale najlepiej maskuje kragłosciu gorset (chodzi o suknie slubna).. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ślub w 5 miesiącu- miałam tak uszytą sukienkę , że absolutnie nie było widać brzuszka- tylko jakbym delikatnie przytyła... wszystko zależy od kiecki, miałam koleżankę która brała ślub w 9 miesiącu i też była nieźle zamaskowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak: Jestem wlasnie w 19 tygodniu i gdyby nie fakt, ze nie mam okresu to pewnie by mi do głowy nie przyszlo, ze jestem w ciazy:D A tak na powaznie.. waga stoi w miejscu.. piersi sie powiekszyly..gdzies o dobre poł rozmiaru.. Nosze nadal swoje ubrania w rozmiarze 36.. Moi bliscy gdyby nie wiedzieli to tez by im przez mysl nie przeszlo,ze jestem w ciązy:O Chociaz ja i moj partner dostrzegamy zaokrąglenie ...no w koncu te moje malenstwo..zaczyna sie chyba rozpychac..bo ruchy czuje:):) Dodam tylko, ze moja znajoma.. bedac w 8-10 t.c nie dopinala sie w ciuszki..i w ogole brzuszek miala..hihi Wszystko zalezxy od genow chyba..i budowy jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 4 miesiacu bralam slub. Pod sukienka brzuszka nie bylo mi widac, no moze troszeczke ale jak by ktos nie wiedzial ze jestem w ciazy to na pewno by nie zauwazyl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankaaa
hej,jestem w trzecim miesiącu (10 tydzień) i chcę podzielić sie moimi spostrzeżeniami.Otóż mój brzuszek jest naprawdę delikatnie zaokrąglony,uważam,że tak powinno być,pamiętajcie proszę o tym,że każdy lekarz poda Wam przybliżony najkorzystniejszy dla Was i Dzidzi przyrost wagi na dany trymetr.Uważam,że powinno się tyć racjonalnie,na pewno nie tak,że w szóstym m-cu nic nie widać,a potem brzuszek Wam wystrzela :)To przez takie nirówne rozkładanie przyrostu masy robią się rozstępy,a to blizny na całe życie.moja kumpela jest w szóstym miesiącu,dopiero teraz przytyła bardzo i ma piersi i brzuszek jak zebra od rozstępów! W czwatym miesiącu powinno nie być widać brzuszka,ale nie starajmy się go "ukryć"nie wiadomo jak długo!Przecież to chyba dla każdej z nas najwspanialszy okres i wyglądamy teraz piękniej niż kiedykolwiek.pozdrawiam wszystkie brzuszki i życzę samych przyjemności w tych wspaniałych dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_lasu
Powiedziałam w pracy w połowie 3-go miesiąca i wyszłam na idiotkę, bo większość już się domyśliła. A od połowy drugiego miesiąca nie wchodziłam już w żadne spodnie. Nie miałam niedowagi przed ciążą. Czyli - nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1982
Jestem w 10tyg. i do tej pory myślałam, że mi się zdaję że mam większy brzuszek. Koleżanki mi mowiły, że to niemożliwe żeby tak szybko coś było widać, że pewnie mi sie przytyło:). Ale widzę, że nie tylko mi zaczął tak szybko rosnąć. Nie jest mega duży, ale stopniowo się powiększa . Jest twardszy i zaczyna sie zaokrąglać. A jem mniej więcej tyle samo co przed ciążą:) Waga zmieniła się z 58 na 60kg ( przy wzroście 180cm)Pozdrawiam przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w czwartym miesiacu a brzuch hmmm widac czasami bardziej czasami mniej.jak szybko ci urosnie to zalezy tylko i wylacznie od twojego organizmu i nikt mi nie wmowi ze jak sie zadba to nie bedzie nic widac,nie masz wplywu na to w ktorym momencie wyskoczy Ci brzuszek,ja nie mialam nic az nagle z dnia nadzien pileczka...ale najpierw powodzenia ze zrobieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty BB
CHCIALAM ZAPYTAC CZY JESLI PRZED CIAZA MIALAM NA BRUSZKU FALDE TLUSZCZU TO CZY ONA ZNIKNIE I MOJ BRZUCH BEDZIE TAKI PIEKNY I OKRAGLUTKI JAK U INNYCH CIAZOWEK ?Boje sie ze nigdy nie bedzie tak ladnie wygladal tylko ta falda sprawia ze wygladam jak bym byla GRUBA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derrrrfff
to już rzeczywiście nie możesz poczekać z ciążą, a jak ci zależy na nie widoczności brzucha to było wcześniej brać ślub,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
2 TYGODNIE TEMU BYŁAM NA WESELU I BYŁAM ŚWIADKIEM. PANNA MŁODA W 9 MIESIĄCU-FAKT BRZUCZEK DUŻY- A JA JEJ ŚWIADKOWA W 6 MIESIĄCU I NIC NIE BYŁO PO MNIE WIDAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naokołoooo
to już teraz wszystkie kobiety naokoło chodzą w ciązy. nie rozumiem, pani mloda ciąża, świadkowa - ciąża, a goście - też ciąża, co za płodna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya29
czesc dziewczyny jestem w ósmym tygodniu, i przytyłam 4 kg, brzuszek sie wrecz bardzo zaokrąglił, a jestem z natury szczupłej budowy, uprawiałam sport długi czas, i miałam zawsze płaski,umiesniony brzuszek, a teraz patrzac w lustro, az sie nie chce wierzyc, ze ja taka chudzinka w takim szybkim tempie tyje, ale jestem bardzo zadowolona, i szczesliwa z tego powodu..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irin22
Ja jestem w 4 miesiącu i przytyłam ok 4 kg wzrost 156. Zauważyłam ze mój brzuszek jest o wiele bardziej zaokrąglony wieczorami. Jestem ciekawa dlaczego tylko wieczorami wyglądam na ciężarówkę :) Rożnica miedzy moim wyglądem o poranku jest naprawdę ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartym (na końcu) miesiącu byłam na sylwestra w obcisłej kiecce a pod sercem nosiłam bliźniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w 11 tc było juz ładnie widać brzuch, mimo ze na wadze nie przybrałam, przez te pierwsze 3 miesiące najpierw schudłam 4 kg, z tego odzyskałam 3, wiec i tak jestem 1 kg do tyłu. od 11 tc jestem zmuszona chodzic w spodniach ciążowych :), w swoich mi było juz b. niewygodnie. to moja pierwsza ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xona
Ja jestem w 15 tgc i nic sie nie zmienilam. Po zajsciu w ciąz przy 162 cm wazylam 65 kg dużooo, teraz waże w 4 macu 63 kg i narazie zadnych zmian nie ma,, oprócz powiekszon biustu )). Pozdro all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaroni
czesc dziewczyny. Mieszkam w szkocij ok. 14 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy , ale problem w tym ze tutejsza opieka medyczna jest bar.....dzo po....wolna. Staraliszmy sie o dzidzie ok. 5 miesiecy,problem w tym ze po przerwaniu brania tabletek nie mnialam miesiaczki. moj brzuch jest dosyc duzy. Chcialabym wiedziec w ktorym tygodniu jestemi czy wszystko jest wporzadku. prosze momoszcie, przed ciaza moj obwod wynosil 68 a teraz 83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×