Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika24

W ktorym szpitalu jest najlepiej rodzić w Krakowie?

Polecane posty

Gość Mamusia2010
Wiosenna mama a dawno rodziłaś?Bo ja i parę moich znajomych które tam rodziły byłyśmy naprawdę zadowolone.Fakt faktem ja z góry sobie założyłam że nie chcę zzo więc nawet o nie nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawno bo 2 lata temu, jeszcze przed remontem. Powiem Ci, ze sam poród byl ok i na porodówce mi się mila położna trafiła i bardzo mila lekarka, ale pobyt na oddziale wspominam koszmarnie. Zmanierowane położne, pediatra, która w zasadzie sama nie wiedziała o co jej chodzi, warunki sanitarne wołające o pomstę i zero opieki ginekologicznej co przypłaciłam powikłaniami po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2010
No rzeczywiście nie najlepiej:(.To ja może miałam trochę więcej szczęścia fakt że nie za czysto mieli:( ale położne były nawet o.k miłe i pomocne.Pediatra też nawet nawet.To albo miałam szczęście albo tam miejmy nadzieję zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
mam pytanie , jezeli wiem w ktorym szpitalu chce rodzic to powinnam sie teraz zglosic tam jakos jeszcze kilka miesiecy przed porodem, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
na ujastek możesz sobie iśc na dzień otwarty - co wtorek jest i pooglądać wszystko - i popytać bo jest spotkanie z położną itd - ale wystarczy że jak się zacznie poród to tam przyjedziesz - chyba że ma być cc - to albo masz lekarza z tamtąd albo idziesz tam na konsultacje bodajże we czwartki są - co do innych szpitali to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz ja wam doradze....
wezcie taki szpital, gdzie polozne zabieraja dziecko jak mama chce odpoczac po porodzie! bo niesteyy wszedzie daja dziecko matce bo sa wygodne ;/ a nie ma NIC GORSZEGO jak opieka nad noworodkiem zaraz po ciezkim porodzie kiedy kobietra sie przewraca po duzej utracie krwi ;/ tak bylo ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiii
jestem w czwartym miesiacu ciazy i chcialam zapytac co najlepiej stosowac zeby potem nie miec rozstępów, prosze o pomoc bo nie wiem co jest najbardziej skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. rodzilam na ujastku w tym roku i wiem ze odsylaja kobiety te ktore nie maja stamtad lekarza bo maja duzo porodow. wiec lepiej sie upewnic ze zostanie sie przyjetym. co do rozstepow to ja uzywalam oliwki dla dzieci i nic nie mam. nie przytylam tez bardzo duzo co pomoglo mi uniknac rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
witam, bardzo boje sie porodu doradzcie dziewczyny gdzie najlepiej rodzic zeby nie bylo problemu z tym znieczuleniem w kregoslup, jestem taka spanikowana tym porodem , non stop o tym mysle boje sie bólu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ujastku jest
znieczulenie. musisz podzwonić i dowiedzieć się dokładnie. Podobno na Kronikarza Galla też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
na ujastku dają napewno bezpłatnie i bezproblemu znieczulenie - i niesłyszałam żeby kogoś odeslali z tamtąd - raczej przysyłają tan z innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamą_od_kwietnia
Witam! Ja podobnie jak większość dziewczyn na forum, też stresuje się swoim porodem (pierwszym), tym, żeby wszytko było dobrze z dzidziusiem i ze mną. Ponieważ jestem pacjentką poradni patologii ciąży na kopernika, chyba tam będę musiała rodzić. Przerażają mnie wypowiedzi niektórych Pań (łapówki, zainteresowanie lekarzy, opieka). Każdy dzisiaj chciaby mieć luksusy i rodzić w pięknej sali, wszyscy mili itd jak w amerykańskim filmie, tyle tylko, że ja muszę myśleć o tym, że mój dzidziuś po urodzeniu musi być zbadany od a do z i gdyby (o czym nawet nie chcę myśleć) coś było nie tak to właśnie na Kopernika będzie miał fachową opiekę. Sama już nie wiem... zawsze jest tak, że ile ludzi tyle zdań na dany temat. Jeśli ktoś może się wypowiedzieć, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam przez jakiś czas
do lekarki która pracowała na Kopernika i wiele mam w kolejce rodziło właśnie tam i wszytskie sobie chwaliły. Moze sale nie są piękne ale podobno personel jest całkiem całkiem i większość z opowiadań to wyolbrzymione historie. W każdym szpitalu znajdzie się ktoś kto nie powinien pracować na takim stanowisku i mieć kontakt z ludźmi, a faktycznie jeśli coś z ciążą jest nie tak to Kopernika jest najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zastanawiam się nad porodem rodzinnym w Narutowiczu, rodziła któraś z Was ostatnio tam, znacie dobrą położną z tego szpitala, a wiecie może co mam zabrać ze sobą - będę rodzić po raz pierwszy napiszcie jak wrażenia z tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopernikowa
Hej, ja rodziłam na Kopernika ( wrzesien 2010) i szczerze mogę polecić ten szpital :) miałam poród rodzinny, są tam 2 takie sale i jak akurat są wolne to można rodzić i jeszcze znieczulenie w kręgosłup :) za nic nie płaciłam !!!! położna super, a dodatkowo miałam az dwóch lekarzy, którzy fachowo się mną zajęli :) dodam tylko, że rodziłam na pierwszym piętrze ( bo są tam dwie porodówki, na pierwszym i drugim piętrze) na drugim są podobno stare, bardzo twarde łóżka ( bo jeszcze nie było tam remontu)). To prawda, że dają butelkę, ale raczej niechętnie i tylko wtedy, gdy dziecko za dużo spada na wadze. Sprzęt dla noworodków tam mają najlepszy w całym Krakowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywersantka
za miesiąc będę rodzić na Galla w MSWiA, czy któraś z Was rodziła tam ze znieczuleniem zewnątrzoponowym??? jak to wygląda - trzeba się wcześniej umawiać?? jaki jest koszt??? czy jest szansa żeby za to nie płacić, jeśli zdecyduję się w trakcie trwania porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgf
bede wdziecna za kolejne opinie o szpitalu na kopernika... odnosnie kasy - ile sie daje poloznej, lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleeee mamaaaa
a po co chcesz rodzic w tej rzeźni?? Bo inaczej Kopernika nie można nazwać!! w MSWiA jest super i za nic sie nie płaci (przynajmniej w 2010 r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. muszę tam rodzić (wskazania lekarskie), jestem przeciwna łapówkom, więc nie zamierzam nikomu nic dawać. Oczywiście jakby był uczciwy cennik (jak np. w siemiradzkim) to bym zapłaciła sobie położną pewnie. Dlaczego piszesz, że tam jest rzeźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleeee mamaaaa
masz rację to jest szpital specjalistyczny i jesli musisz rodzic to rozumiem....\ Jak byłam w ciąży trafiłam tam i nie wspominam tego najlepiej..... Maryjka a będziesz miała chłopca czy dziewczynkę?? Bo wiesz ja mam dużo fajnych ubranek do sprzedania może jesteś zainteresowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleeee mamaaaa
ja tez mam chłopca... jak jesteś zainteresowana to podaj maila wyślę Ci zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleeee mamaaaa
Niestety ale maila nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleeee mamaaaa
wysłałam Ci zaproszenie na picasa. Co do cen możemy sie jak najbardziej dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
hej dziewczyny a czy to prawda że na Żeromskim nie chcą dawać tego znieczulenie bo tak coś słyszałam a mi strasznie na tym zależy żeby je dostać bo się bardzo boję ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywersantka
ble bleeee mamaaaa jesteś pewna że w MSWiA nic się nie płaci za znieczulenie?? za poród rodzinny jest opłata 140zł.. chciałam tak orientacyjnie wiedzieć i ewentualnie się finansowo przygotować jaka by to była kwota, bo jakby się poród bardzo przedłużał to nie mam zamiaru się męczyć w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee blee mamaaaa
Ja za nic nie płaciłam....ale z tego co wiem za poród rodzinny nie płaci się tam jak się chodzi do tamtejszej szkoły rodzenia, najlepiej jak tam zadzwonisz i zapytasz, bo rodziłam jakis czas temu wiec mogło sie cos zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywersantka
z czasem się jednak wszystko zmienia, teraz płaci się bez względu czy chodzisz do szkoły rodzenia czy nie... może ktokolwiek z Was się orientuje jaka to jest kwota w krakowie (za znieczulenie zewnątrzoponowe), czy 400 czy 800 zł tak żebym miała jakieś ogólne pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×